قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: موفق‌ترین شرکت سازنده‌ی تلفن همراه از دیدگاه شما...

رأی دهندگان
23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Samsung

6 26.09%
  • HTC

4 17.39%
  • Sony

9 39.13%
  • LG

5 21.74%
  • Apple

6 26.09%
  • Microsoft

0 0%
  • Huawei

2 8.70%
  • Motorola

1 4.35%
  • Xiaomi

2 8.70%
  • Alcatel

1 4.35%
  • Oppo

0 0%
  • ZTE

0 0%
  • Asus

0 0%
  • BlackBerry

2 8.70%
  • Nokia

2 8.70%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 53
Like Tree14Likes

موضوع: گفت‌وگوی هفته شماره4 - موضوع: موفق‌ترین شرکت سازنده‌ی تلفن همراه؟

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.

گفت‌وگوی هفته شماره4 - موضوع: موفق‌ترین شرکت سازنده‌ی تلفن همراه؟

سلام خدمت دوستان عزیزم

هفته پیش رو با بحث شیرین "[Only registered and activated users can see links. ]" پشت سر گذاشتیم. دوستان عزیزی که در این گفتگو شرکت نکردن و یا خبر نداشتن، میتونن در این بحث شرکت کنن
    اما موضوع گفت‌وگوی هفته‌ی چهارم، در مورد "موفق‌ترین شرکت سازنده تلفن همراه" هست.
    به نظرتون کدوم شرکت، چه در گذشته و چه در سال‌های اخیر تونسته موفق‌تر از بقیه شرکت‌ها عمل کنه؟ دوستان میتونن به کمپانی مورد نظرشون رای بدن و در موردش صحبت کنن
    فقط توجه داشته باشید که موقع بحث، به نظر دوستان دیگه هم احترام بذارید و بین گوشی‌ها و شرکت‌های مختلف، داوری نکنید

دوستان میتونن تجربشون رو از گوشی‌های مختلف هم بگن و در موردشون صحبت کنن

البته برندهایی مثل Vivo, Meizu, Lenovo, OnePlus و ... هم میتونستن داخل لیست باشن ولی سعی شد تا شرکتهایی انتخاب بشن که محصولاتشون بیشتر مورد توجه کاربرا و در دسترس بودن

امیدوارم مثل هر هفته، دوستان استقبال کنن از این موضوع
    ویرایش توسط mohammad72 : 3rd May 2015 در ساعت 12:31 AM

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

2. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

amirsss (3rd May 2015),ErfanDL (3rd May 2015),magiteq (3rd May 2015),Olesius (3rd May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),p.X (3rd May 2015),SETIZEN (4th May 2015),TERRORIST (3rd May 2015)

Assistant

تشکر شده 2,168 بار در 614 پست
    amirsss آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    امیر جان TF201 که برای سال 2011 هست

[Only registered and activated users can see links. ]
    بله منظورم از تابستان 2013 تاریخ انتشار ios 7 و android 4.3 بود که نشون از هم رده بودن دو سیستم عامل داره
    هر دو دستگاه یعنی ipad 2 و tf201 برای سال 2011 هستند

پس هم دو دستگاه هم رده و هم سیستم عاملهای هم رده قیاس شدن که آیپد 2 خیلی بهتر عمل میکرد

Motherboard : Asus z390m Prime Processor : I7 10700k
    Main Memory : GSKILL TRIDENTZ 3200MHZ C16 2X16GB Graphics Card : Evga gtx 1080 ti sc2
    Cooling : Corsair H105 Power Supply : Corsair HX 1050

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    به عقیده‌ی من، شرکت LG تو چند سال گذشته چنان پیشرفتی تو بخش موبایل داشته که نیازی به توضیح نداره واقعا
    محصولات ال‌جی، همیشه یک مورد رو داشتند که هیچ شرکتی به اون توجه نداره و نمیتونه در این زمینه باهاش رقابت کنه و اونم چیزی نیست جز طراحی و زیبایی
    شما نگاه کنید به محصولات تمام شرکت‌ها...سامسونگ، سونی، اچ‌تی‌سی، اپل و .... طراحی، یکی از مشکلات اصلی تمام تولید کنندگان هست اما این موضوع تو محصولات LG دیده نمیشه

کافیه برید به سایت هایی مثل GSMArena (به خاطر دیتابیسی که دارن و تصاویر مختلفی که هست)

Optimus 4X اوایل سال 2012 فکر میکنم بود که عرضه شد، شما نگاهی به طراحیش داشته باشید...بعد از اون، گوشی‌های Nexus 4 و Optimus G معرفی شدند که طراحی متفاوتی دارن و فوق‌العاده زیبا و قدرتمند هستند
    بعد، Optimus G Pro عرضه شد و بعد G2 ... همینطوری تا G Pro 2، گوشی G Flax، بعد از ون Nexus 5، بعد G3، بعد از اون G FLex 2 و ... (حالا شاید ترتیبش رو یه خورده بد گفته باشم)

یکی از دوستان تو همین انجمن خودمون گفتن که محصولات LG بی کیفیت هستند...خب اگر کار کرده بودن با گوشی هاش که این حرف رو نمیزدن...
    Nexus 4 و Nexus 5 که با همکاری LG ساخته شدن، گوشی‌های فوق‌العاده‌ای هستند که حتی از بعضی از گوشی‌های جدید هم بهترن

@[Only registered and activated users can see links. ]
    اقا پویان، در واقع Nexus 4 ساخت LG هست...

حالا این یک طرف قضیه و شاید یکی از مهمترین بخش هاش...طراحی

دوربین های گوشی LG فوق‌العاده هستند...سنسور گوشی Optimus G که سال 2012 عرضه شده، 13 مگاپیکسلی هست...
    بنده خودم یک ماه پیش با گوشی داییم که Z1 بود و 20.7 مگاپیکسلی، تست کردم دوربین‌هاشون رو، دوربین Z1 باید بیاد لنگ بندازه! توجه کنید Optimus G برای سال 2012 هست اما وضوح تصویر این کجا و اون کجا....این رو هم خودم تست کردم، اونم نه با یک عکس...با 10 تا عکس
    دوربین G2 که جای خود داره....G3 هم که فوکوس لیزری و ....
    اما دوربین G4 اعلام شده با دوربین‌های رده‌پایین DSLR میتونه رقابت کنه

رابط کاربری ال‌جی معروف هست....به قدری فوق‌العاده طراحی شده که کار کردن باهاش بسیار راحته و امکانات بسیار زیاده داره...من خودم رابط کاربری گوشی‌های سونی، اچ‌تی‌سی، هوآوی و سامسونگ رو دیدم، فقط سامسونگ هست که در حد رابط کاربری LG هست

الان شما توجه کنید به LG G4
    طراحی رو ببینید...حالا میان میگن Snapdragon 808 داره و 20000 تا کمتر از Galaxy S6 edge که Exynos 7420 داره، تو تست Antutu امتیاز گرفته
    خب که چی؟ مثلا 20000 تا کمتره یعنی ضعیفه؟
    واقعا چه چیزی کم میشه؟
    من با یه بنده‌خدایی بحثم شد در این مورد که میگفت S6 edge داره و سخت‌افزار G4 حرفی برای گفتن نداره...گفتم دوربین، سریع گفت کسی که میخواد عکس بندازه، بهتره بره دوربین عکاسی بخره!!!! بعد کاشف به عمل اومد که همون طرف، تبلت Galaxy Tab خودش رو اورکلاک میکنه و بازی میکنه و میشینه جلوی پنجره که داغ نکنه!!!!!!!!!

به نظر من، گوشی یه چیز سلیقه‌ای هست
    هر کسی ممکنه از هر چیزی خوشش بیاد....خیلی ها ممکنه گوشی‌های چینی رو دوست داشته باشن، خیلی ها ممکنه از گوشی های وان پلاس و ... خوششون بیاد

ولی در مورد تاپیک و موفق بودن، من فکر میکنم ال‌جی واقعا تو چند سال گذشته موفق بوده و با معرفی گوشی‌هایی با طراحی فوق‌العاده، هر ساله داره همه رو متعجب میکنه
    سال 2013 که G2 عرضه شد و با اندازه‌ای کوچکتر از محصولت سونی، صفحه نمایشی بزرگتر داشت، همه از روی لجبازی و تعصبی برخورد کردن که ال‌جی نمیتونه موفق باشه، به این گوشی میگفتن فبلت!!!!!

خب این نشون میده که موفقیتی دنبال این موضوع بوده که سایت ها اینطوری مطلب می نویسن.

Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Metal Pro Clan

5. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

amirsss (4th May 2015),ErfanDL (4th May 2015),NAVID OC (4th May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),TERRORIST (4th May 2015)

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    تشکر شده 17,392 بار در 2,993 پست
    ErfanDL آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsss نمایش پست ها
    بله منظورم از تابستان 2013 تاریخ انتشار ios 7 و android 4.3 بود که نشون از هم رده بودن دو سیستم عامل داره
    هر دو دستگاه یعنی ipad 2 و tf201 برای سال 2011 هستند

پس هم دو دستگاه هم رده و هم سیستم عاملهای هم رده قیاس شدن که آیپد 2 خیلی بهتر عمل میکرد
    آخرین نسخه اندروید برای TF201 نسخه 4.1.1 هست ! شما چطوری نسخه 4.3 نصب کردین رو اون تبلت شاید کاستوم ریختی !
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها
    به عقیده‌ی من، شرکت LG تو چند سال گذشته چنان پیشرفتی تو بخش موبایل داشته که نیازی به توضیح نداره واقعا
    محصولات ال‌جی، همیشه یک مورد رو داشتند که هیچ شرکتی به اون توجه نداره و نمیتونه در این زمینه باهاش رقابت کنه و اونم چیزی نیست جز طراحی و زیبایی
    شما نگاه کنید به محصولات تمام شرکت‌ها...سامسونگ، سونی، اچ‌تی‌سی، اپل و .... طراحی، یکی از مشکلات اصلی تمام تولید کنندگان هست اما این موضوع تو محصولات LG دیده نمیشه

کافیه برید به سایت هایی مثل GSMArena (به خاطر دیتابیسی که دارن و تصاویر مختلفی که هست)

Optimus 4X اوایل سال 2012 فکر میکنم بود که عرضه شد، شما نگاهی به طراحیش داشته باشید...بعد از اون، گوشی‌های Nexus 4 و Optimus G معرفی شدند که طراحی متفاوتی دارن و فوق‌العاده زیبا و قدرتمند هستند
    بعد، Optimus G Pro عرضه شد و بعد G2 ... همینطوری تا G Pro 2، گوشی G Flax، بعد از ون Nexus 5، بعد G3، بعد از اون G FLex 2 و ... (حالا شاید ترتیبش رو یه خورده بد گفته باشم)

یکی از دوستان تو همین انجمن خودمون گفتن که محصولات LG بی کیفیت هستند...خب اگر کار کرده بودن با گوشی هاش که این حرف رو نمیزدن...
    Nexus 4 و Nexus 5 که با همکاری LG ساخته شدن، گوشی‌های فوق‌العاده‌ای هستند که حتی از بعضی از گوشی‌های جدید هم بهترن

@[Only registered and activated users can see links. ]
    اقا پویان، در واقع Nexus 4 ساخت LG هست...

حالا این یک طرف قضیه و شاید یکی از مهمترین بخش هاش...طراحی

دوربین های گوشی LG فوق‌العاده هستند...سنسور گوشی Optimus G که سال 2012 عرضه شده، 13 مگاپیکسلی هست...
    بنده خودم یک ماه پیش با گوشی داییم که Z1 بود و 20.7 مگاپیکسلی، تست کردم دوربین‌هاشون رو، دوربین Z1 باید بیاد لنگ بندازه! توجه کنید Optimus G برای سال 2012 هست اما وضوح تصویر این کجا و اون کجا....این رو هم خودم تست کردم، اونم نه با یک عکس...با 10 تا عکس
    دوربین G2 که جای خود داره....G3 هم که فوکوس لیزری و ....
    اما دوربین G4 اعلام شده با دوربین‌های رده‌پایین DSLR میتونه رقابت کنه

رابط کاربری ال‌جی معروف هست....به قدری فوق‌العاده طراحی شده که کار کردن باهاش بسیار راحته و امکانات بسیار زیاده داره...من خودم رابط کاربری گوشی‌های سونی، اچ‌تی‌سی، هوآوی و سامسونگ رو دیدم، فقط سامسونگ هست که در حد رابط کاربری LG هست

الان شما توجه کنید به LG G4
    طراحی رو ببینید...حالا میان میگن Snapdragon 808 داره و 20000 تا کمتر از Galaxy S6 edge که Exynos 7420 داره، تو تست Antutu امتیاز گرفته
    خب که چی؟ مثلا 20000 تا کمتره یعنی ضعیفه؟
    واقعا چه چیزی کم میشه؟
    من با یه بنده‌خدایی بحثم شد در این مورد که میگفت S6 edge داره و سخت‌افزار G4 حرفی برای گفتن نداره...گفتم دوربین، سریع گفت کسی که میخواد عکس بندازه، بهتره بره دوربین عکاسی بخره!!!! بعد کاشف به عمل اومد که همون طرف، تبلت Galaxy Tab خودش رو اورکلاک میکنه و بازی میکنه و میشینه جلوی پنجره که داغ نکنه!!!!!!!!!

به نظر من، گوشی یه چیز سلیقه‌ای هست
    هر کسی ممکنه از هر چیزی خوشش بیاد....خیلی ها ممکنه گوشی‌های چینی رو دوست داشته باشن، خیلی ها ممکنه از گوشی های وان پلاس و ... خوششون بیاد

ولی در مورد تاپیک و موفق بودن، من فکر میکنم ال‌جی واقعا تو چند سال گذشته موفق بوده و با معرفی گوشی‌هایی با طراحی فوق‌العاده، هر ساله داره همه رو متعجب میکنه
    سال 2013 که G2 عرضه شد و با اندازه‌ای کوچکتر از محصولت سونی، صفحه نمایشی بزرگتر داشت، همه از روی لجبازی و تعصبی برخورد کردن که ال‌جی نمیتونه موفق باشه، به این گوشی میگفتن فبلت!!!!!

خب این نشون میده که موفقیتی دنبال این موضوع بوده که سایت ها اینطوری مطلب می نویسن.

قسمت هایی که بولد کردم با رنگ قرمز:

کمپانی معظم سونی از طراحی Omni-Balance استفاده میکنه که بهترین طراحی هست. این طراحی نهایت راحتی استفاده از دستگاه رو برای کاربر فراهم میکنه جوری که گوشی تو دست میشینه و میچسبه و استفاده ترکیبی از شیشه پلاستیک فلز نه مثل گوشی های LG و Samsung که از پلاستیک خالص استفاده میکنند !

کمپانی اپل هم دقیقا مانند سونی از این طراحی استفاده میکنه. ساده و راحت

Motherboard : ASUS P8P67 WS Revolution - DUAL BIOS MOD Processor : Core i5 3570 @ 4.0 GHz - 1.1 V - 45° C
    Main Memory : G.Skill TridentX 8GB (2x4GB) @ 2400 MHz Graphics Card : ASUS ROG STRIX 1080Ti 11G Gaming
    Cooling : Tuniq Tower 120 Extreme V2 Power Supply : GREEN GP885-B

7. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

mohammad72 (4th May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),TERRORIST (4th May 2015)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    آخرین نسخه اندروید برای TF201 نسخه 4.1.1 هست ! شما چطوری نسخه 4.3 نصب کردین رو اون تبلت شاید کاستوم ریختی !

قسمت هایی که بولد کردم با رنگ قرمز:

کمپانی معظم سونی از طراحی Omni-Balance استفاده میکنه که بهترین طراحی هست. این طراحی نهایت راحتی استفاده از دستگاه رو برای کاربر فراهم میکنه جوری که گوشی تو دست میشینه و میچسبه و استفاده ترکیبی از شیشه پلاستیک فلز نه مثل گوشی های LG و Samsung که از پلاستیک خالص استفاده میکنند !

کمپانی اپل هم دقیقا مانند سونی از این طراحی استفاده میکنه. ساده و راحت
    بله این موضوع رو کاملا قبول دارم
    نکسوس 4 و Optimus G هر دو جنس شیشه‌ای دارن ولی بقیه پلاستیکی هستند
    اما پلاستیک خالص باشه یا نباشه چه اهمیتی داره؟ الان G2 جوری تو دست میشینه که آدم دوست نداره ولش کنه....G3 رو من کار نکردم باهاش..
    ولی آقا عرفان منظور من از طراحی و اینکه اسم تمام شرکت های معروف رو آوردم، شکل ظاهری بود...حالا فیزیک گوشی به کنار (که البته این موضوع تو همه‌ی گوشی‌ها هم هست، یعنی همشون خوش دستن، حداقل سامسونگ و ال‌جی اینطوری هستن)

شما الان نگاه کنید، گوشی‌هایی که تمامی شرکت ها تو سال های گذشته کپی میکنن، همه و همه و همه کپی پیست هم هستند...اصلا نمیشه با عکس، تشخیص داد کدوم، کدومه...همه کپی هم...دریغ از یک نوآوری

اما شما توجه کنید، ال‌جی با گوشی G2، جای دکمه‌های Volume رو آورد زیر دوربین...این کارش انقدر هوشمندانه و خفن بود که حالا شرکت‌های مختلف دارن همین کار رو انجام میدن...نمونه واضحش که الان خاطرم هست، گوشی OnePlus One هست...
    حالا منظور من جا به جا کردن یک دکمه نیستا، من منظورم، طراحی کلی، شکل، ظاهر، قیافه
    الان One M9 چه تفاوتی با One M8 داره؟ یا چه تفاونی با این سه چهار مدل آخر (One M9 plus و E9 Plus و ...) که معرفی شد، همه و همه مثل همن

مسلما اگر بخوایم یک دهه‌‌ی گذشته رو نگاه کنیم، LG هیچی نبوده پیش بقیه اما فقط با نگاه به 3-4 سال گذشته، به نظرم واقعا ال‌جی از همه موفقتر بوده

Metal Pro Clan

9. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

ErfanDL (4th May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),TERRORIST (4th May 2015)

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    ErfanDL آنلاین نیست.
    اتفاقا محمد جان اینگونه طراحی ها که از کمپانی سونی و اپل میبینید Heritage نام داره نه طراحی تکراری یعنی به ارث بردن و به تکامل رسیدن. طراحی هر سری از سری بعدی با همون طراحی بهتر از قبل میشه.

Motherboard : ASUS P8P67 WS Revolution - DUAL BIOS MOD Processor : Core i5 3570 @ 4.0 GHz - 1.1 V - 45° C
    Main Memory : G.Skill TridentX 8GB (2x4GB) @ 2400 MHz Graphics Card : ASUS ROG STRIX 1080Ti 11G Gaming

11. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

mohammad72 (4th May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),TERRORIST (4th May 2015)

Assistant

تشکر شده 2,168 بار در 614 پست
    amirsss آنلاین نیست.
    والا بعد از اینکه رو ۴.۱.۱ کند بود و هنگ میکرد با کمک سایت xda بردم به ۴.۳ که بازهم موفقیت آمیز نبود و کندی و هنگ خصوصا در لود وب پیج کلا ناامیدم کرد حتی گاهی میخواستم خوردش کنم ( مثلا اورکلاک هم شده بود )

حتی 3gs خدابیامزم با ios 6.1.2 عملکردی بهتر داشت

Motherboard : Asus z390m Prime Processor : I7 10700k
    Main Memory : GSKILL TRIDENTZ 3200MHZ C16 2X16GB Graphics Card : Evga gtx 1080 ti sc2
    Cooling : Corsair H105 Power Supply : Corsair HX 1050

13. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از amirsss تشکر کرده اند:

ErfanDL (4th May 2015),mohammad72 (4th May 2015)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    خب Heritage باشه
    یک طراحی رو چند بار میشه اصلاح کرد؟ 2 بار، 3 بار، 10 بار..؟
    ولی وقتی کمپانی های بزرگ یه طراحی رو دارن برای 100 مدل گوشی استفاده میکنن، این دیگه نمیشه Heritage، این میشه کپی پیست و زحمت نکشیدن برای طراحی جدید و مناسب
    من نمیگم هر دفعه باید کلا یه طراحی جدید در اختیار کاربران قرار بگیره، ولی نباید همیشه هم یه طراحی برای تمام مدل‌های ارزون تا گرون مورد استفاده قرار بگیره

Metal Pro Clan

15. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

amirsss (4th May 2015),ErfanDL (4th May 2015)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    با درود

ساده خدمت دوستان عرض کنم بنده از گوشی های تولیدی شرکت SONY واقعا خوشم میاد ، از هر نظری که گزینه های مدنظرم هستش گوشی Z3 داشت، درسته کمپانی های دیگه ای هم پرچمداران خوبی معرفی کردن مانند SAMSUNG و HTC و ... ولی تکنولوژی های منحصرفرد سونی در بخش پردازش تصویر و دوربین و سیستم عامل و... من بیشتر بخودش جذب کرد و علاقه ای که به برند سونی دارم
    ErfanDL likes this.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

17. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

amirsss (4th May 2015),ErfanDL (4th May 2015),mohammad72 (4th May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),SETIZEN (4th May 2015)

OCH Member
    SYNCMASTER آواتار ها
    تشکر شده 1,015 بار در 255 پست
    SYNCMASTER آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    با درود

ساده خدمت دوستان عرض کنم بنده از گوشی های تولیدی شرکت SONY واقعا خوشم میاد ، از هر نظری که گزینه های مدنظرم هستش گوشی Z3 داشت، درسته کمپانی های دیگه ای هم پرچمداران خوبی معرفی کردن مانند SAMSUNG و HTC و ... ولی تکنولوژی های منحصرفرد سونی در بخش پردازش تصویر و دوربین و سیستم عامل و... من بیشتر بخودش جذب کرد و علاقه ای که به برند سونی دارم
    من نمیدونم این سونی دیگه چیه اومدید اینقدر بزرگش کردید که نگو!
    اصلا حرف ازدوربین گوشی های سونی نزن که حالم بهم خورد
    کافیه یه سرچ تونت بزنید میفهمید که پرچم داران سونی همشون ازلحاظ دوربین درمقایسه باپرچم داران دیگه سرتعظیم فرود اوردند
    نمونش همین z3هستش که داداشم داره وبادوربین lg g2خودم که تقریبا از20زاویه مختلف تست کردیم فهمیدیم جناب سونی چه گندی زده به دوربین های گوشی هاش!!!
    حتی اگه خواستید اسکرین شات هم براتون میزارم !!باور نکردنیه
    تازه مقایسه دوربین g2بادوربین z3کاملا اشتباه هست دراصل بایدz3با گوشیg3مقایسه بشه
    میشه نتیجه گرفت سرشاخ شدن دوربین z3با دوربینg3نتیجه یی جزمرگz3درپی نخواهد داشت

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

19. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از SYNCMASTER تشکر کرده اند:

amirsss (4th May 2015),mohammad72 (4th May 2015)

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    ErfanDL آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SYNCMASTER نمایش پست ها
    من نمیدونم این سونی دیگه چیه اومدید اینقدر بزرگش کردید که نگو!
    اصلا حرف ازدوربین گوشی های سونی نزن که حالم بهم خورد
    کافیه یه سرچ تونت بزنید میفهمید که پرچم داران سونی همشون ازلحاظ دوربین درمقایسه باپرچم داران دیگه سرتعظیم فرود اوردند
    نمونش همین z3هستش که داداشم داره وبادوربین lg g2خودم که تقریبا از20زاویه مختلف تست کردیم فهمیدیم جناب سونی چه گندی زده به دوربین های گوشی هاش!!!
    حتی اگه خواستید اسکرین شات هم براتون میزارم !!باور نکردنیه
    تازه مقایسه دوربین g2بادوربین z3کاملا اشتباه هست دراصل بایدz3با گوشیg3مقایسه بشه
    میشه نتیجه گرفت سرشاخ شدن دوربین z3با دوربینg3نتیجه یی جزمرگz3درپی نخواهد داشت
    دادا نکنه ماشین لباسشویی رو میگی ؟ بدبخت ال جی که طرح گوشی هاش هنوز تو ماشین لباسشویی گیر کرده کمپانیی که نزدیک یک قرن تجربه داره رو با شرکت اسمبل ماشین لباسشویی مقایسه میکنی ؟

ویرایش توسط ErfanDL : 4th May 2015 در ساعت 08:31 PM

21. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

amirsss (4th May 2015),magiteq (4th May 2015),mohammad72 (4th May 2015)

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع