قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: موفق‌ترین شرکت سازنده‌ی تلفن همراه از دیدگاه شما...

رأی دهندگان
23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Samsung

6 26.09%
  • HTC

4 17.39%
  • Sony

9 39.13%
  • LG

5 21.74%
  • Apple

6 26.09%
  • Microsoft

0 0%
  • Huawei

2 8.70%
  • Motorola

1 4.35%
  • Xiaomi

2 8.70%
  • Alcatel

1 4.35%
  • Oppo

0 0%
  • ZTE

0 0%
  • Asus

0 0%
  • BlackBerry

2 8.70%
  • Nokia

2 8.70%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 53
Like Tree14Likes

موضوع: گفت‌وگوی هفته شماره4 - موضوع: موفق‌ترین شرکت سازنده‌ی تلفن همراه؟

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.

گفت‌وگوی هفته شماره4 - موضوع: موفق‌ترین شرکت سازنده‌ی تلفن همراه؟

سلام خدمت دوستان عزیزم

هفته پیش رو با بحث شیرین "[Only registered and activated users can see links. ]" پشت سر گذاشتیم. دوستان عزیزی که در این گفتگو شرکت نکردن و یا خبر نداشتن، میتونن در این بحث شرکت کنن
    اما موضوع گفت‌وگوی هفته‌ی چهارم، در مورد "موفق‌ترین شرکت سازنده تلفن همراه" هست.
    به نظرتون کدوم شرکت، چه در گذشته و چه در سال‌های اخیر تونسته موفق‌تر از بقیه شرکت‌ها عمل کنه؟ دوستان میتونن به کمپانی مورد نظرشون رای بدن و در موردش صحبت کنن
    فقط توجه داشته باشید که موقع بحث، به نظر دوستان دیگه هم احترام بذارید و بین گوشی‌ها و شرکت‌های مختلف، داوری نکنید

دوستان میتونن تجربشون رو از گوشی‌های مختلف هم بگن و در موردشون صحبت کنن

البته برندهایی مثل Vivo, Meizu, Lenovo, OnePlus و ... هم میتونستن داخل لیست باشن ولی سعی شد تا شرکتهایی انتخاب بشن که محصولاتشون بیشتر مورد توجه کاربرا و در دسترس بودن

امیدوارم مثل هر هفته، دوستان استقبال کنن از این موضوع
    ویرایش توسط mohammad72 : 3rd May 2015 در ساعت 12:31 AM

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

2. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

amirsss (3rd May 2015),ErfanDL (3rd May 2015),magiteq (3rd May 2015),Olesius (3rd May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),p.X (3rd May 2015),SETIZEN (4th May 2015),TERRORIST (3rd May 2015)

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    تشکر شده 17,392 بار در 2,993 پست
    ErfanDL آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsss نمایش پست ها
    بله اندروید لینوکسی هست اما باید بگم تعداد معدودی هستند که مثل شما از قابلیات ه.ک و ... این سیستم عامل بهره میگرن و اکثرا از گوشی بعنوان یهوسیله فقط جهت تماس ، اس ام اس ، بازی ، عکسهای معمولی ، اینترنت و دیدن فایل تصویری و شنیدن آهنگ بهره میبرن و مهم براشون فقط سرعت بالا در انجام کارهاشونه و هنگ نکردن و ( در کشورهای در حال توسعه پز دادن هم چاشنیشه )

باز تعداد کمی درکنار کارهای بالا از نرم افزارهای دیگری استفاده میکنن که باز هم سرعت و هنگ نکردن و در دسترس بودن نرم افزار مهمه ( مثل خودم )

تعداد معدود خیلی کمتر مثل شما در کارهای امنیتی و برنامه نویسی هستندکه باطبع لینوکس و اندروید رو ترجیح میدن که اپن سورسه

باز هم شرایط خرید رو جیب ما تعیین میکنه
    چیزی به اسم هنگ در اندروید وجود نداره ! تو این 6 سال که کاربر اندروید هستم تا الان هیچ گونه هنگی ندیدم !!! شاید این مورد در گوشی های رده پایین وجود داشته باشه اما در گوشی های رده بالا چنین چیزی وجود نداره شما نباید یک گوشی رده پایین اندرویدی که به قول شما هنگ میکنه رو با آیفون مقایسه کنید

Motherboard : ASUS P8P67 WS Revolution - DUAL BIOS MOD Processor : Core i5 3570 @ 4.0 GHz - 1.1 V - 45° C
    Main Memory : G.Skill TridentX 8GB (2x4GB) @ 2400 MHz Graphics Card : ASUS ROG STRIX 1080Ti 11G Gaming
    Cooling : Tuniq Tower 120 Extreme V2 Power Supply : GREEN GP885-B

4. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

amirsss (3rd May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),TERRORIST (3rd May 2015)

OCH Member
    pedramshams آواتار ها
    نام واقعی
    پدرام شمس آبادی
    تشکر شده 126 بار در 39 پست
    pedramshams آنلاین نیست.
    تنها اندروید مانی هنگ میکنه که سیستم عامل ناپایدار باشه معمولا کاستوم رام ها (غیر از سیانوژن ورژن استیبل) اینجورین یه کرنل بهینه نباشه
    من خودم روی جی 3 سیانوژژن نایتلی زدم با این که نوشته ناپایدار ولی برای کا روزانه استفاده میکنم مشکلی هم ندارم

سری نکسوز کلا به کنار
    در ضمن شرکتی که به دولوپر ها خیلی اهمیت میده سونی هست
    از باز کردن بوتلودر گرفته تا دادن سورس های سخت افزار

سامسوگ هنوز سورس های چیپ اگزینوس مسخرشو بیرون نداده
    اپل که کلا ولش کن ... نمیدونه سورس چی هست
    ویرایش توسط pedramshams : 3rd May 2015 در ساعت 06:01 PM
    ErfanDL likes this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

6. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از pedramshams تشکر کرده اند:

ErfanDL (3rd May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),p.X (3rd May 2015)

Assistant

تشکر شده 2,168 بار در 614 پست
    amirsss آنلاین نیست.
    [QUOTE=ErfanDL;51501]چیزی به اسم هنگ در اندروید وجود نداره ! تو این 6 سال که کاربر اندروید هستم تا الان هیچ گونه هنگی ندیدم !!! شاید این مورد در گوشی های رده پایین وجود داشته باشه اما در گوشی های رده بالا چنین چیزی وجود نداره شما نباید یک گوشی رده پایین اندرویدی که به قول شما هنگ میکنه رو با آیفون مقایسه کنید [/

والا من هنگ و کند شدن رو توی transformer tf201 دیدم که با وجود اورکلاکش بازم کند بود ( تجربه گوشی نداشتم ) بعد همین موضوع باعث شد به جای تبلت اندرویدی یه تبلت ios انتخاب کردم چون tf 201 رو با آیپد 2 مقایسه کردم که کاملا هم رده بودند . هم چنین آیفون 5 رو با گلکسی اس ۴ و آیفون 5s رو با گلکسی اس ۵ کنار هم قرار دادم ( گوشیها برای اقوام و دوستانن بنده که از نزدیک دیدم فکر نکنید روی گنجم ) و از طرفی کلا اولین گوشی هوشمندی که داشتم 3gs بود و کارکردن باش رو تا حدودی خوب یاد گرفتم باعث شد من. برم سمت ios

در مورد اورکلاک که گوشیهای 5 به به بالا اصلا لازم ندارن ( قابل انجامه ) اما گوشی 4s و فکر میکنم تا 3gs از طریق نصب سورس مربوطه از سیدیا اورکلاک میشوند هم چنین siri هم در آیفون 3gs با نصب سورس مربوطه از سیدیا قابل استفاده هست همچنین بعضی نرم افزارها که روی ios 7 به پایین اجرا نمیشن با ویرایش برنامه در ios 7 به پایین ( برای آیفون 3gs هم اجرا میشوند )

من 3gs رو به دلیل برخورد بد با بوردش از دست دادم ( البته فکر کنم قابل برگشت باشه ولی ابزارش رو ندارم ) و موقعی که سالم بود در حد آیفون 5 برام کار میداد
    ویرایش توسط amirsss : 3rd May 2015 در ساعت 07:15 PM

Motherboard : Asus z390m Prime Processor : I7 10700k
    Main Memory : GSKILL TRIDENTZ 3200MHZ C16 2X16GB Graphics Card : Evga gtx 1080 ti sc2
    Cooling : Corsair H105 Power Supply : Corsair HX 1050

8. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از amirsss تشکر کرده است:

ErfanDL (3rd May 2015)

Assistant

amirsss آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedramshams نمایش پست ها
    تنها اندروید مانی هنگ میکنه که سیستم عامل ناپایدار باشه معمولا کاستوم رام ها (غیر از سیانوژن ورژن استیبل) اینجورین یه کرنل بهینه نباشه
    من خودم روی جی 3 سیانوژژن نایتلی زدم با این که نوشته ناپایدار ولی برای کا روزانه استفاده میکنم مشکلی هم ندارم

سری نکسوز کلا به کنار
    در ضمن شرکتی که به دولوپر ها خیلی اهمیت میده سونی هست
    از باز کردن بوتلودر گرفته تا دادن سورس های سخت افزار

سامسوگ هنوز سورس های چیپ اگزینوس مسخرشو بیرون نداده
    اپل که کلا ولش کن ... نمیدونه سورس چی هست
    در پاسخ جمله ای که بولد کردم فقط میتونم بگم عجب

Main Memory : GSKILL TRIDENTZ 3200MHZ C16 2X16GB Graphics Card : Evga gtx 1080 ti sc2

10. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از amirsss تشکر کرده است:

ErfanDL (3rd May 2015)

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    ErfanDL آنلاین نیست.
    باز هم میگم دوستانی که میگن اندروید هنگ میکنه:

اندروید سیستمی به اسم Recent App داره که بعد از کار کردن با برنامه ها باید برنامه هایی که در حالت اجرا میباشند از recent app ببندید !!! شما تو ویندوز - لینوکس مک OS هر سیستم عاملی اگه نرم افزارها رو نبندید با کاهش شدید رم مواجه میشید و سیستم کلا کرش میشه ! بعضی از دوستان اصلا به قابلیت Recent app ذره ای توجه نمیکنند و تمام برنامه ها در طی 24 ساعت در حال اجرا میباشد. حالا باز هی بگین اندروید هنگ میکنه خب معلومه کلی app بازه رم پر میشه باید هم هنگ کنه تو iOS که عمرا بشه مثلا 50 تا اپ همزمان اجرا کرد اما اندروید هیچ محدودیتی بابت این مورد نداره
    ویرایش توسط ErfanDL : 3rd May 2015 در ساعت 09:16 PM

Motherboard : ASUS P8P67 WS Revolution - DUAL BIOS MOD Processor : Core i5 3570 @ 4.0 GHz - 1.1 V - 45° C
    Main Memory : G.Skill TridentX 8GB (2x4GB) @ 2400 MHz Graphics Card : ASUS ROG STRIX 1080Ti 11G Gaming

12. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

amirsss (3rd May 2015),magiteq (4th May 2015),Optimus Prime (4th May 2015),TERRORIST (4th May 2015)

Assistant

amirsss آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    باز هم میگم دوستانی که میگن اندروید هنگ میکنه:

اندروید سیستمی به اسم Recent App داره که بعد از کار کردن با برنامه ها باید برنامه هایی که در حالت اجرا میباشند از recent app ببندید !!! شما تو ویندوز - لینوکس مک OS هر سیستم عاملی اگه نرم افزارها رو نبندید با کاهش شدید رم مواجه میشید و سیستم کلا کرش میشه ! بعضی از دوستان اصلا به قابلیت Recent app ذره ای توجه نمیکنند و تمام برنامه ها در طی 24 ساعت در حال اجرا میباشد. حالا باز هی بگین اندروید هنگ میکنه خب معلومه کلی app بازه رم پر میشه باید هم هنگ کنه تو iOS که عمرا بشه مثلا 50 تا اپ همزمان اجرا کرد اما اندروید هیچ محدودیتی بابت این مورد نداره
    در تی اف ۲۰۱ من با اینکه هیچ اپ در حال اجرا نداشتم کند میشد و هنگ میکرد متاسفانه

همین الان که دارم پست میدم ( با آیفون ) حدود ۵۰ اپ دیگه در حال اجراست که بسته نشدن و مشکلی نیست

باز هم انتخاب ما بسته به کارهامون و جیبمون داره

پ.ن : به لطف همین اندروید گوشیهای تقلبی آیفون ۶ و ... با ظاهری عین اصل در بازار موجود هستند که کاملا برای دوستان که جنبه پز رو مد نظر دارن مناسبه

قیمت آیفون ۶ اندرویدی : ۶۰۰
    قیمت آیفون ۶ اصل : ۲ ملیون

Ios به تنهایی حدود ۱ ملیون قیمت داره

14. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از amirsss تشکر کرده است:

ErfanDL (3rd May 2015)

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    ErfanDL آنلاین نیست.
    امیر جان اون تبلت که میگید نسخه اندرویدش چی بود ؟ شما داری در مورد تبلت سال 2011 با اندروید 4 اونم ICS صحبت میکنی خب منم ios 4 رو با اندروید 5 مقایسه میکنم کلا پس اینجوری باشه آیفون حتی نمیتونه 2 تا برنامه همزمان اجرا کنه
    Optimus Prime likes this.

16. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

amirsss (3rd May 2015),Optimus Prime (4th May 2015)

p.X
    Retired assistant
    p.X آواتار ها
    نام واقعی
    pooyan
    تشکر شده 2,095 بار در 319 پست
    p.X آنلاین نیست.
    تو نظر سنجی برند نکسوس نیست بخاطر همین من اپل رو انتخاب کردم
    تجربه من با گوشی نکسوس 4 فراموش نشدنی بود؛بهترین انتخابم بود و تنها گوشی که بدون کوچکترین اذیت سه سال همراهیم کرد.
    تنها مشکلی که توی سری نکسوس هست دوربینشه در غیره این صورت
    پشتیبانی عالی
    نکسوس 4
    الان رو api 22 هست...
    با api 17 شروع کرد و یعنی 6 نسل اندروید

سیستم عامل بسیار روان
    بدون برنامه ها و لانچر های سنگین و گیج کننده
    داشتن طیف وسیعی از کرنل ها و کاستوم رام های استیبل که توی هیچ برندی حتی سونی پیدا نمیشه
    امکان توسعه و ایجاد رام با امکانات شخصی

اما اگه سری نکسوس نبود قطعا سراغ اپل میرفتم
    من اگه هکر بودم ترجیح میدادم از کامپیوتر برای هک یا اینجور کارها استفاده کنم
    گوشی از نظر من بیشتر جنبه ی ارتباطیش مهمه ؛ نباید ازش انتظار انجام کارهای حرفه ای پی سی رو داشت

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply
    ﺍﮔﺮ ﺟﺎﯼ ﺩﺍﻧﻪ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﺎﺷﺘﻪ ﺍﯼ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﯼ
    ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮔﻔﺖ ﮐﺠﺎ ﮐﺎﺷﺘﻪ ﺍﯼ

18. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از p.X تشکر کرده اند:

amirsss (3rd May 2015),ErfanDL (4th May 2015),TERRORIST (4th May 2015)

Assistant

amirsss آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    امیر جان اون تبلت که میگید نسخه اندرویدش چی بود ؟ شما داری در مورد تبلت سال 2011 با اندروید 4 اونم ICS صحبت میکنی خب منم ios 4 رو با اندروید 5 مقایسه میکنم کلا پس اینجوری باشه آیفون حتی نمیتونه 2 تا برنامه همزمان اجرا کنه

اندروید ۴.۳ بود و روی آیپد 2 هم ios 7 بود ( زمان قیاس ) ( هر دو هم تاریخ انتشارشون بر میگرده به تابستان ۲۰۱۳ یعنی هم رده هستند )

آیفون 3g در دسترس پیدا میشه که ios 4.2.1 حداکثر نسخهای هست که روش نصب میشه اما اینطور که میگید نتونه از دو تا نرم افزار هم زمان بر بیاد بعیده

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    ErfanDL آنلاین نیست.
    امیر جان TF201 که برای سال 2011 هست

[Only registered and activated users can see links. ]

21. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده است:

Optimus Prime (4th May 2015)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع