قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 40
Like Tree16Likes

موضوع: == تست انواع کارت گرافیک در بازی Just Cause 3 ==

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.

== تست انواع کارت گرافیک در بازی Just Cause 3 ==

به نام خدا

=====================

=====================

=========================

============================

==============================

وب سایت GameGPU به تازگی تستی از بازی مشهور Just Cause 3 منتشر کرده است این بازی اکشن با استفاده از کارت های گرافیکی دو شرکت AMD و Nvidia همراه با استفاده از جدیدترین Driver ها منتشر شده بروی سیستم عامل جدید محبوب Windows 10 X64 ، این بازی که شدیدا برای Nvidia بهینه شده است با استفاده از موتور بهینه شده Avalanche Engine 3.0 همراه با تکنیک انحصاری Nvidia برای این بازی WaveWorks که باعث افزایش Visual در بازی می شود این بازی براساس API DirectX 11 مورد بررسی قرار گرفته است تست های صورت گرفته از این بازی در سه وضوح تصویر 4K و Quad HD در اخر هم Full HD می باشد کاربران می توانند از این بازی بروی سه سیستم عامل 7 / 8.1 / 10 نیز استفاده نمایند.

ابتدا عرض کنم که این بازی از ویژگی های اشغال Game Works بهره می برد یعنی عنوان Bundle Nvidia محسوب می شود، این بازی شدیدا GPU محور هستش ارائه درایور ها بروی کارایی بازی شدیدا تاثیر گذار خواهد بود مخصوصا برای Nvidia چقدر بازی به لطف اشغال Game Works بهینه شده است کارت گرافیک مثل GTX 780 TI در وضوح تصویر Full HD بالاتر از R9 295 X2 و یا در تست Quad HD همین کارت گرافیک از R9 290X قوی تر ظاهر شده است.

==========================

========================

تست پردازنده ها

ویرایش توسط TERRORIST : 1st December 2015 در ساعت 06:16 PM
    Olesius, mamad67 and mohammad72 like this.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

2. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

magiteq (2nd December 2015),mamad67 (3rd December 2015),mohammad72 (2nd December 2015),Olesius (6th December 2015),SaeedSYS (1st December 2015)

Game Assistant
    VFSDF آواتار ها
    نام واقعی
    VahiD
    تشکر شده 6,671 بار در 869 پست
    VFSDF آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Veyron نمایش پست ها
    این Game work یک پیراهن عثمان برای ضعف های همیشگی amd هست بهزاد جانکه البته از طرف طرفداراش علم شده . نمونش همین farcry 4 که چند بار عنوان کردم با اینکه عنوان Gamework هست اما روی سخت افزار amd بهتر هست .

انویدیا از این لوس بازی ها و ننه من قریبا کاری ها نداره - حتی توی عناوین AMD base هم انویدیا سریعتر هست یا اگه از لحاظ fps نباشه از لحاظ smooth بودن اغلب ارشدتر هست . یا لاقل فاصله وحشتناک نمیدازه .

شما تا ابد باید ضعف های amd رو توجیح کنید اما این هم چیزی رو تغییر نمیده . خودتون رو گول میزنید فقط .
    دادا اینا همش غزله گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه اشغال

باز خدارو شکر NVIDIA پولشو داره میاد ناشر حمایت میکنه همین چهارتا دونه بازی AAA میاد برای پلتفروم PC

AMD خاک تو سر که کلا PC Gaming فراموش کرده . پول نداره یه بازی درجه سوم ارکید حمایت کنه چه برسه یه بازی AAA

باز دم NVIDIA گرم هوا PC GAMER جماعتو داره

اینا فن AMD هستن اصلا نباید به حرفاشون توجه کنی

طرف تو عمرش دو ساعت بازی نکرده هنوز نمیدونه اگه توسعه دهنده تخصص نداشته باشه نمیتونه یه پورت خوب در بیاره .
    تقصیر میندازه گردن انویدیا

همین NVIDIA چقدر تلاش کرد برای اوردن Metal Gear Solid V روی PC کلی هماهنگی با کونامی استدیو کوجیما

و بازی متالگیر همراه با تکنیکهای NVIDIA خیلی شیکو ترو تمیز با یه پورت عالی برای PC عرضه شد .. بخاطر اینکه استدیو خوشنام کونامی بازی پورت کرده بود.

حالا
    AMD چیکار کرده ؟؟؟؟ نشسته یه گوشه APU بخاری برقی کرده تو پاچه ملت

بزار خوش باشن
    ویرایش توسط VFSDF : 1st December 2015 در ساعت 11:29 PM

Motherboard : ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Processor : Intel® Core™ i7 12700K
    Main Memory : G.SKILL TridentZ Gold Royal Series DDR4 32GB CL16 Graphics Card : NVIDIA GeForce GTX 1080 GALAX HOF 8GB GDDR5X
    Cooling : DEEPCOOL Castle 360 EX Power Supply : Corsair HX850i 80 Plus Platinum
    PC GAMER
    Always in Next Gen

4. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از VFSDF تشکر کرده اند:

mohammad72 (2nd December 2015),P_A_Y_A_M (2nd December 2015),Veyron (1st December 2015)

OCH Member
    Veyron آواتار ها
    تشکر شده 2,004 بار در 379 پست
    Veyron آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط VFSDF نمایش پست ها
    دادا اینا همش غزله گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه اشغال
    باز خدارو شکر NVIDIA پولشو داره میاد ناشر حمایت میکنه همین چهارتا دونه بازی AAA میاد برای پلتفروم PC
    AMD خاک تو سر که کلا PC فراموش کرده . پول نداره یه بازی درجه سوم ارکید حمایت کنه چه برسه یه بازی AAA
    باز دم NVIDIA گرم هوا PC GAMER جماعتو داره
    اینا فن AMD هستن اصلا نباید به حرفاشون توجه کنی
    طرف تو عمرش دو ساعت بازی نکرده هنوز نمیدونه اگه توسعه دهنده تخصص نداشته باشه نمیتونه یه پورت خوب در بیاره .
    تقصیر میندازه گردن انویدیا
    همین NVIDIA چقدر تلاش کرد برای اوردن Metal Gear Solid V روی PC کلی هماهنگی با کونامی استدیو کوجیما
    AMD چیکار کرده ؟؟؟؟ نشسته یه گوشه APU بخاری برقی کرده تو پاچه ملت
    بزار خوش باشن
    اينها همه يه مورد آقا وحيد .

مورد بعدي اينه كه انويدا ١٢-١٣ فيچر جديد رو با بسته Gwبه توسعه دهنده ها ارائه كرده .

Amdدر مقابل چه چيزي براي گفتن داره ؟ چه مجموعه اي رو براي توسعه دهنده ها عرضه كرده ؟ فقط يك مو ؟ به اسم tress fx ؟

بسته gw تا الان براي بيش از ١٠ بازي عرضه شده - بعضي توسعه دهنده ها خوب ازش استفاده كردن بعضي ها هم با فيچر هاي كمتر بعضي ها بيشتر

همين الان توي ٦ بازي جديد عرضه شده جديد Mgs V و just acus و fall out و .... با اينكه همه اينها open world بودن اما كيفيت اجراييشون خوب بوده

خراب كاري تيم ١٢ نفره پورت بت من و كم كاري وارنرز هم كه يم مورد توي حدود ٢٠ عنوان بوده شده تقصيره انويديا

Amd هم كه شكر خدا فقط يه تامبريدر رو داشته اون يه مو - خدايا خودت رحم كنه به ما

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

6. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Veyron تشکر کرده اند:

mohammad72 (2nd December 2015),P_A_Y_A_M (2nd December 2015),VFSDF (1st December 2015)

Active Member
    golabettruter آواتار ها
    تشکر شده 1,245 بار در 299 پست
    golabettruter آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط VFSDF نمایش پست ها
    اولا با حساب اصلی بیا پست بزن این یوزر دیگه بیش از حد تابلو شده

برو یاد بگیر [Only registered and activated users can see links. ] یعنی چی بعد بیا اینجا خودتو برا AMD جر بده

وقتی Warner Bros گند زده به بازی. برای پورت نسخه PC فقط 12 نفر استخدام کرده اونم کل پروسه پورت تو 1 ماه تموم کردن انتظار داری بازی BATMAN بهتر از این بشه ؟

یوبی سافت بازی بلد نیست بسازه چه ربطی به انویدیا داره ؟

چرا GTAV اینقدر عالی رو کارتهای انویدیا اجرا میشه ؟ چون راک استار خیلی فرق داره با یوبی سافت ( هنوز زوده اینارو بفهمی )
    Fallout 4 هم میبینی اینقدر عالیه بخاطر اینه یه شرکت غولی بنام Bethesda پشتشه که خیلی فرق داره با WB یا یوبی سافت
    یا CD Projekt RED

ناشر بازی اوسگول بوده چه ربطی داره به NVIDIA ?

پروسه کاری برات تعریف میکنم تا کامل مطلب بیوفته:
    انویدیا میاد یه پولی میده به ناشر بازی بعد ناشر بازی میاد به توسعه دهنده بازی دستور میده از تکنیکهای انویدیا توی بازی استفاده کنه

حالا توسعه دهنده چقدر تخصص داره دیگه ربطی به انویدیا نداره

الان 2 ساله ( توی نسل هشتم ) سری اساسین روی تراشه های کنسولی APU اشغال درپیت AMD دارن 900P 24FPS اجرا میشن
    TRESS FX که با فعال کردنش تو TR فریم تا دسته میاد پایین

اناناس
    فعلا که 980TI خوش قیمت رسما تو تمام بازیها شلنگو گرفته به AMD

AMD داره از گشنگی میمیره پول نداره ناشر بازیهارو حمایت کنه به گیمر چه ربطی داره ؟؟؟

حالا یه فن بوئیسم AMD تو یه فروم ایرانی به Game Works میگه اشغال دلیل نمیشه شما جدی بگیری
    این حرف رو نباید بزنم ولی میزنم چون شعور زیر خط فقرت مجبورم کرد
    اینجا جای بحث و گفتگو هست نه اینکه شما اینجا رو با خونه خودت اشتباه بگیری و بیای هر چرت و پرتی که تو خونت از دهنت در میاد بیای اینجا و داخل این فروم بدی معلوم میشه تربیتت مثل همون 970 مشکل داره درکت میکنم وقتی دروغ میشنویی و میبینی خودتو به اون راه بزنی
    بحث و کل کل ما و شما باعث میشه فروم نخوابه و حتی فن بازی خودش باعث میشه تاپیکها بالا بمونه و اطلاعاتی که شما بلدی و یا من در این تاپیکها شاید به درد کسی بخوره لازم نیست برای اینکه جواب کاربری رو بدی با تهمت و اراجیفت جواب اونها رو بدی همون رو میتونی دلیل و مدرکت رو با ارامش و درست جواب بدی
    برات ارزوی شفا میکنم

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

Game Assistant
    VFSDF آواتار ها
    نام واقعی
    VahiD
    VFSDF آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط golabettruter نمایش پست ها
    این حرف رو نباید بزنم ولی میزنم چون شعور زیر خط فقرت مجبورم کرد
    اینجا جای بحث و گفتگو هست نه اینکه شما اینجا رو با خونه خودت اشتباه بگیری و بیای هر چرت و پرتی که تو خونت از دهنت در میاد بیای اینجا و داخل این فروم بدی معلوم میشه تربیتت مثل همون 970 مشکل داره درکت میکنم وقتی دروغ میشنویی و میبینی خودتو به اون راه بزنی
    بحث و کل کل ما و شما باعث میشه فروم نخوابه و حتی فن بازی خودش باعث میشه تاپیکها بالا بمونه و اطلاعاتی که شما بلدی و یا من در این تاپیکها شاید به درد کسی بخوره لازم نیست برای اینکه جواب کاربری رو بدی با تهمت و اراجیفت جواب اونها رو بدی همون رو میتونی دلیل و مدرکت رو با ارامش و درست جواب بدی
    برات ارزوی شفا میکنم
    منو شما نه هم سن هستیم نه هم سطح ( برای همین توجه کرده باشی تو تاپیکهایی که شما داری با [Only registered and activated users can see links. ] کل کل میکنی اصلا شرکت نمیکنمو وقت خودمو هدر نمیدم )
    شما اومدی پست منو نقل قول کردی مگرنه من اصلا شمارو نمیشناسم . اتفاقا من عادت دارم با هر کسی اندازه تربیتش صحبت کنم.

بارها دیدم هر تاپیکی بحث گرافیک باشه شما همینجوری برای خودت تخت گاز میری یسری اطلاعات غلط بخورد بقیه میدی .
    اما اینبار لازم بود وارد عمل بشم کمی برای کسایی که اطلاعاتی ندارن شفاف سازی کنم .

درکل جدی بهت میگم اول تحقیق کن ببین بازی ساز کیه وظیفه توسعه دهنده بازی چیه بعد بیا اینجا برای سایرین برو بالا منبر .
    مخصوصا وقتی داری با گیمرهای OLD CLASS در مورد گیم بحث میکنی حسابی در مورد همه چی تو صنعت گیم تحقیق کن . همینجوری نیا از شرکتهای ضعیفی مثل یوبی سافت WB حرف بزن.

درمورد 970gtx ( که تو هر پستی درموردش حرف میزنی دیگه حوصله همه رو سر بردی ) عرض کنم خدمتت nvidia بعد از صدها هزار تولید تراشه گرافیکی حالا تو یکی از مدلهاش در نحوه اطلاع رسانی ضعیف عملکرد ( تازه اونم مشکلی نداشت فقط اطلاع رسانی دقیق درمورد میزان حجم رم صورت نگرفته بود .. که البته رسما هم عذر خواهی کرد )

برعکس AMD خودشو کشته بعد سیصد سال یه درایو جدید داده بیرون
    همه فنهای کارت گرافیکاش خوابیده نصف کارتا سوخته

خودشم فهمیده چه گندی زده

درکل حتی اماتور ترین pc gamer ها هم الان دیگه فهمیدن nvidia با همین حمایتهای ( حتی گاهی همراه با پورت بد که البته طبیعی هم هست اکثرا از طرف توسعه دهنده بوده ) باعث شده کلی بازی بیاد روی PC

برات ارزوی کامیابی میکنم
    ویرایش توسط VFSDF : 2nd December 2015 در ساعت 11:51 AM

Motherboard : ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Processor : Intel® Core™ i7 12700K
    Main Memory : G.SKILL TridentZ Gold Royal Series DDR4 32GB CL16 Graphics Card : NVIDIA GeForce GTX 1080 GALAX HOF 8GB GDDR5X
    PC GAMER
    Always in Next Gen

9. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از VFSDF تشکر کرده اند:

mohammad72 (2nd December 2015),P_A_Y_A_M (2nd December 2015),Veyron (2nd December 2015)

OCH Member
    Veyron آواتار ها
    Veyron آنلاین نیست.
    دوستان من به اینا کاری ندارم - یادتونه OVERCLOCKERS dREAM از سمت مسئولین AMD توی E3 پارسال . انویدیا تا حالا حتی یه بار هم حرفی از اورکلاک نزده - اما کارت های انویدیا بلقوه آنلاک ان - میدونید یعنی چی ؟ یعنی این :

تازه این حیولا هنوز هم اورکلاک میشه . ( با درصد خوب ) فک میکنم برای همچین چیزی fury x2 با استاتر های وحشتناک حاصل از cossfire بتونه جوابگو باشه . انصافا دهن آدم باز میمونه کارت های کاستوم غیر فول چیپ انویدیا چنین پتانسیلی دارند - وای اگه انویدیا اجازه میداد کارت فول چیپش رو waterforce کنن چی میشد .

در مورد دروغ هم به نظرم کارت های r9 290x ها با ادعای clock 1000mhz روی سیستم خنک کننده عادی blower ( معادل انویدیا ) بدترین چیزی بودن که تا به حال اتفاق افتادن - بعد از مدتی برای رد نکردن دما و tdp از 94 درجه کلاک کاری رو به 600 مگاهرتز هم میرسوندن . مورد و دروغی که اینجا و خیلی از جاهای دیگه به خاطر قدیس بودن و الپوشانی amd کسی به آن اشاره نکرد .

تمام تست ها زمانی انجام میشد که کارت خنک بود کلاک بالا بود اما در حقیقت گیمر بعد از مدتی کم کم قدرت کارتشو به خاطر رسیدن به دمای 94 بشدت از دست میداد و کارت کلاک رو پایین میاورد . نکته ای که هیچوقت عنوان نمیشه .

به همین علت هست که اصلا 390x و 390 رفرنس blower ندراند چون باید برای کنترل دما clock رو تا 600 مگاهرتز میاوردن پایین - تمام مدل های موجود non refrnce و از فن و سینک های عظیم الجثه استفاده میکنند .

حتی gtx480 با فن غیر تکنولوژی vapor chamber که توی gtx580 و gtx570 استفاده شد برای کم کردن دما کلاک رو پایین نمیاورد تا به دروغ اعلام کنه کلاک روی

اما حتی همین titan x و 980 ti هم هنوز با خنک کننده ای عرضه میشه که gtx 780 با اون خنک میشد ( بعد از اون 780ti و 970 و 980 ) و باز هم روی 85 با کلاک pjd بیشتر از base clock اعلامی انویدیا عمل میکنه ( تازه با همین خنک کننده تا 20% هم اورکلاک میشه وای به non refrnce مثل water force که باید جلوشونو با دو هسته ای گرفت )
    ویرایش توسط Veyron : 2nd December 2015 در ساعت 12:14 PM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

11. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Veyron تشکر کرده اند:

asdaf (2nd December 2015),mohammad72 (2nd December 2015),VFSDF (2nd December 2015)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    TERRORIST آنلاین نیست.
    @ وحید دادا، مراعات کن داریم بحث و گفتگو میکنیم دعواء که نداریم ، احترام باید دو طرفه باشه و همچنین شما golabettruter گرامی لطفا مراعات کنید
    ================================================== ==

اینم منبع دیگر از سایت Sweclockers این بازی انقدر بد پورت شده توازن بین پردازش هسته های پردازنده انقدر افتضاح هستش ، در تستی که Sweclockers منتشر کرده است کارت گرافیک R9 390X بالاتر از GTX 980 500 Dollar می باشد و همچنین Fury می باشد با فرکانس بالاتر و همچنین برتری ROP نسبت به Fury و GTX 980 بالاتر ظاهر شده است و در وب سایت PcGameHardware خیلی جالبه همیشه از کارتهای EVA SSC برای تستهاش استفاده می کند که نسبت به رفرنس 15 الی 20 درصد قوی هستش

==============

===============

ویرایش توسط TERRORIST : 2nd December 2015 در ساعت 08:07 PM
    mamad67 likes this.

Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

13. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

asdaf (2nd December 2015),mamad67 (3rd December 2015),mohammad72 (2nd December 2015),VFSDF (2nd December 2015)

OCH Member
    Veyron آواتار ها
    Veyron آنلاین نیست.
    کلا فعلا توی عناوین اخیر غیر star wars battle front همه بازی ها نگن و بد پورت شدن خخخخخ

- کارت hd6970 و 5870 و نسل قبلش به این علت حمایت ازشون برداشته شده چون توی سال 2015 کسی از اینا نمیخره - گور پدر 10000 دارنده سری 6000 به ماقبل که در زمان خودش خریدن.

کارت 1000 مگاهرتزی که بعد نیم ساعت بازی فرکانسش روی 600 مگاهرتز به خاطر دما قفل میشه و همه جا سکوت بایکوت خبری میشده از چند سال پیش ایرادی نداشته مورد عنوان نشده 3.5+0.5 همه جا علم میشه - یا OVER CLOCKERS DREAM شاه کار جدید AMD .

کلا همه چی AMD قدیس وار هست و توجیح داره الا انویدیای ملعون . از AMD بد بگی اینجا عشاق پر شما میریزن سرت - نکن آقا

بنچمارک RAINBOW SIX siege هم اومد . بهزاد جان تاپیکشو بزن دیگه توی این 3 ماه اخیر 7 یا 8 امین شاه کار AMD هست - 780TI در حد FURY X - عاقا حمایت درایوری رو برداشته از کپلر دیگه نه ؟؟؟؟ یا حضرت 780 TI بی حمایت

ویرایش توسط Veyron : 2nd December 2015 در ساعت 04:26 PM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

15. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از Veyron تشکر کرده اند:

mohammad72 (2nd December 2015),VFSDF (2nd December 2015)

Game Assistant
    VFSDF آواتار ها
    نام واقعی
    VahiD
    VFSDF آنلاین نیست.
    وحید دادا، مراعات کن داریم بحث و گفتگو میکنیم دعواء که نداریم ، احترام باید دو طرفه باشه
    بهزاد دادا
    من احترامی ازش ندیدم
    هنوز حرف زدنشو بلد نیست پست منو نقل قول میکنه .

جوجه فن amd ندیده بودیم که حالا اونم دیدم
    ویرایش توسط VFSDF : 2nd December 2015 در ساعت 02:27 PM

PC GAMER
    Always in Next Gen

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    TERRORIST آنلاین نیست.
    بله وحید جان ما هم داریم به همین اشاره میکنیم بحث و گفتگو باید به صورت محترمانه و بدونه هیچ گونه حواشی اضافی باشه البته Veyron که من از دیرباز میشناسم بعضا پستهای همراه با بی احترامی می نویسد.
    mamad67 likes this.

18. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده است:

mamad67 (3rd December 2015)

OCH Member
    mamad67 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 1,369 بار در 178 پست
    mamad67 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    بله وحید جان ما هم داریم به همین اشاره میکنیم بحث و گفتگو باید به صورت محترمانه و بدونه هیچ گونه حواشی اضافی باشه البته Veyron که من از دیرباز میشناسم بعضا پستهای همراه با بی احترامی می نویسد.
    کاملا موافقم بهزاد جان البته ایشون بهتر شدن الان, قبلا دیگران به نداشتن اطلاعات یا بعذا صفات... دیگه محکوم میکردن چون فرد طرف دار AMD بوده اما روند رو به بهبود هست چون هر بی احترامی چه از سمت فن های nVIDIA چه از طرف فن های AMD بی جواب نمیونه

اگه سعی بشه احترام نگه داشته باشه خیلی خوب میشه.

کاربر اگه طرف دار چه AMD باشه چه nVIDIA مخصوصا تو این سایت که اکثرا کاربرا رو برند مورد علاقش حساس هستن شما خودت بکشی که nVIDIA مثلا فلان چیزش بهتره یا مثلا AMD فلان چیزش باز هم طرف میره برند مورد علاقشو انتخاب میکنه نمونش خودم خیلی وسوسه شدم nVIDIA داشته باشم اما این موضوع به روز نکشیده GFORCE داشتن من باز رفتم سراغ Radeon.

شما شاید بتونید کاربرای آماتور مجاب به تغییر سلیقه خود بدن اما اکثر کاربرا این انجمن نه

Motherboard : ASUS K53TK M.B Processor : AMD A6 3420M
    Main Memory : DDR3 1333 4 G.B Graphics Card : AMD Radeon HD 7670M Dual Graphic
    Cooling Power Supply

20. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از mamad67 تشکر کرده اند:

asdaf (3rd December 2015),Optimus Prime (9th December 2015),TERRORIST (3rd December 2015)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع