قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 58 از 58
Like Tree9Likes

موضوع: هنگ کردن کامل ویندوز در حین انجام بازیها

OCH Member
    321m آواتار ها
    نام واقعی
    MEHDI
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    321m آنلاین نیست.

هنگ کردن کامل ویندوز در حین انجام بازیها

من به قطعات سخت افزاریم رو ارتقا دادم...کارت گرافیک و سی پی یو
    مشکل من اینجاست که وقتی بازی بر فرض مثال The Witcher IIIرو بازی میکنم (بر روی گرافیک High - 1080p) با 30 فریم ریت ثابت بعد از گذشت 20 - 15 دقیقه تصویر هنگ میکنه و بعد یک ثانیه به رنگ سبز (پیکسل های کوچیک - به صورت تمام صفحه) تغییر رنگ میده و تا ریست نشه درست نمیشه و در همون حالت باقی میمونه! و مجبورن باید ریستارت کنم و دوباره بازی رو اجرا میکنم همین مشکل دوباره خودش رو نشون میده

بچه هامشخصات دقیق سیستم به این صورت هست:
    cpu; Core2Quad Q9550 2.83 GH
    Cpu Cooler Deepcccool Gammaxx 200
    VGA: ATI RADEON HD 5870 OC Gigabyte 1 GB
    (Power: Ersce 750w - (real - 450watt
    Ram: 2*4Gb = 8Gb Drr3 Bus 1333
    M.B: Asrock G41M-VS3 R 2.00

خب بچه ها حالا بنظرتون چکار باید بکنم
    هارد رو تست کردم مشکلی نداشت
    سی پی یو رو هم که تازه گرفتم اونم مشکلی نداره و کارت گرافیک هم که در در حد نو (عیر آکبند) هستش و تهویه هوای داخل کیس هم که بخوبی انجام میشه (کیسم دپ کول تسرکت با 4 خنک کننده LED 12 سانتی)

تصویری هم از میزان حرارت قطعات گرفتم که براتون قرار میدم (البته در بازی ویچر 3 دیگه نهایتا کارت گرافیک داغ بشه روی 80 درجه قرار میگیره حرارت کارت!)
    [Only registered and activated users can see links. ]

این رو هم اضافه کنم که به تازگی ویندوزم رو هم تعویض کردم به ویندوز 10 نسخه enterprise 64 bit و آخرین درایور کارت گرافیک - net framework - C++ 2012 و آخرین نسخه دایرکت ایکس 11

حدس خودم:
    احتمالش هست که از پاور باشه! (چونکه کارت گرافیک من نسخه اورکلاک شده شرکت گیگابایت هستش که قطعا توان مصرفیش ازز مدل استوکش بیشتره!) (پاورم نزدیک به 4 سال کارکرده و در سال آخر برای دانلود شبانه و کارهای روزانه مورد استفاده قرار میگرفت)
    همینطور در سایت گرین مشخصات قطعاتم رو وارد کردم این رو پاور رو معرفی کرد متناسب با توان مصرفی سیستمم
    [Only registered and activated users can see links. ]

خب حالا منتظر راه حل و راهنمایی شما هستم که این مشکل من رو حل کنه چون واقعا روحیم رو خراب کرده و دیگه اعصابم از خورد شدن گذشته از این مشکلی که پیش اومده تو رو خدا کمکم کنید؟

Motherboard : ASRock G41M-VS3 Processor : Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz
    Main Memory : (8.00GB Dual-Channel DDR3 @ 500MHz (6-6-6-15 Graphics Card : فعلا GF 8800 GTS تا خرید کارت گرا
    Cooling : Deepcool Gammax 200 Power Supply : Cooler Master Elite V2 550W

2. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از 321m تشکر کرده است:

mohammad72 (11th October 2015)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    متاسفانه دو راه بیشتر نداری، یک : فاکتورتون پیدا کنید و اون مبلغی که خریداری کردید طبق گفته خودشون هزینه اش پرداخت می کنند .

دوم : مبلغ مورد نظر دریافت کنید و صبر کنید بودجه اتون را افزایش بدید بتونید یک کارت گرافیک خریداری کنید.

یک میانبری هم میشه زد این وسط این که تو سایت همسایه تو بازارش کارتهای گرافیکی بچه ها به صورت کار کرده می فروشند از نسل های گذشته شاید بتونید یک مدل خوب خریداری کنید.
    321m likes this.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

4. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده است:

321m (17th November 2015)

OCH Member
    SYNCMASTER آواتار ها
    تشکر شده 1,015 بار در 255 پست
    SYNCMASTER آنلاین نیست.
    گارانتی توایران یعنی همین
    جواب سر بالا دادن و غیر منطقی به مشتری

من واسه همین کارتم رو ندادم گارانتی البته به توصیه یکی ازدوستان که اون بنده خداخودش کارتش روبرده بود گارانتی واونا بهش جواب غیر منطقی داده بودند

به نظرم تنهاکاری که شما میتونید بکنید اینه که با 330تومن یک گرافیک کارکرده وسالم بخرید مدل پیشنهادی من 560tiهستش که کارایی نزدیک به 5870داره
    321m likes this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

6. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از SYNCMASTER تشکر کرده اند:

321m (17th November 2015),TERRORIST (17th November 2015)

OCH Member
    321m آواتار ها
    نام واقعی
    MEHDI
    321m آنلاین نیست.
    [Only registered and activated users can see links. ] / بهزاد عزیز
    هردو تون ردست میگید...متاسفانه اینجا ایرانه و...
    با طرف صحبت کردم (همونی که کارت 5870 رو ازش خریده بودم) گفته بهم یک فاکتور پیدا میکنه برام خودش میگفت بهم کارت رو 550 خریده بوده
    اتفاقا تو همین فکرم یک کارت تمیز کارکرده بخرم...نظر خودم روی 750 ti یا 950 هستش؟
    نظر شما چیه بچه ها

Main Memory : (8.00GB Dual-Channel DDR3 @ 500MHz (6-6-6-15 Graphics Card : فعلا GF 8800 GTS تا خرید کارت گرا
    ! . . Im Crazy About This Persons

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    ابتداء مبلغ کلت مشخص کن بعدا می شود در مورداش صحبت کرد.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

moc
    OCH Member

تشکر شده 844 بار در 229 پست
    moc آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط 321m نمایش پست ها
    [Only registered and activated users can see links. ] / بهزاد عزیز
    هردو تون ردست میگید...متاسفانه اینجا ایرانه و...
    با طرف صحبت کردم (همونی که کارت 5870 رو ازش خریده بودم) گفته بهم یک فاکتور پیدا میکنه برام خودش میگفت بهم کارت رو 550 خریده بوده
    اتفاقا تو همین فکرم یک کارت تمیز کارکرده بخرم...نظر خودم روی 750 ti یا 950 هستش؟
    نظر شما چیه بچه ها
    سلام دوست عزیز
    شما یا باید با این مساله کنار بیاید و ظلم رو بپذیرید یا کار دیگه ای بکنید
    شخصا همین مساله برام پیش اومد
    یه کارت 5870 داشتم گارانتی سازگار داشت که دیدم مثل اینکه بعضی مواقع درست کارایی نمیده ولتاژ رو مود کردم دیگه کارت تصویر نداد بردم گارانتی تایید کردند که مشکلش داشته گفتند دیگه این مدل رو موجود نداریم (اون موقع تازه سری 7000 amd اومده بود و دلار به شدت بالا رفته بود و اگه فاکتور خرید رو هم پیدا میکردم بدتر هم میشد چون قیمتها تو این مدت دو سه برابر شده بود)
    گفتم پس چکار کنیم جواب دادن که یا فک کنم 350 تومن پول نقد بگیر یا کارت 7770 . گفتم باو قیمت این کارت خیلی بیشتر از اینه و کارت 7770 هم اصلا در حد این نیست . گفتم 6950 دارید گفت آره گفتم پس یه 6950 بدید که تقریبا در حد همینه منم یه مقدار سر میدم که بعد دو روزی گفتند نمیدونم دقیقا چقدر بود باید سر بدی .گفتم باو انصافتونو شکر
    خلاصه گفتم من این چیزا حالیم نی نهایتا چندتا بنچ میارم از سایت های معتبر و قیمت این دو کارت که خود نمایندگی شیرازش رفت چندتا بنچ دید حرفمو تایید کرد و گفت 7770 رو در ازای 6790 میدن که همونم من بهشون گفتم درست نیست چه برسه به کارت تو ولی گفت کاری از دست من بر نمیاد، تصمیم با تهرانه. یا همین یا برو شکایت گفتم پس میرم شکایت
    خلاصه رفتم تعزیرات و انجمن صنفی که وقت گذاشتن برا بررسی تو اتحادیه کامپیوتر با حضور رییس اتحادیه و یه نفر کارشناس
    یارو کارشناس دید یه چیزی بارمه شروع کرد به ننه من غریبم بازی که این بدبخت ها با کلی زحمت دارن برا خدمت به کشور این جنسها رو وارد میکنن دستشون بسته است قطعات بهشون نمیدن و ... و آخرشم گفت باید قیمت دست دوم حساب کنیم نه آکبند همین 350 خوبه
    یارو نمایندگی هم یه کارت آک 5970 آورده بود میگفت اینو بزور از دبی برا شما آوردیم 750 سر بده تا بهت بدیم
    منم گفتم بنده خدا خودت کارت دوال منو آوردی میگی 750 از مال من گرونتره بعد مال من 350
    خلاصه من با این حرف کارشناس از اتحادیه اومدم بیرون فرداش رفتم پیش رییس تعزیرات ( که البته آشنای داییم بود)گفتم اینطور بهم گفتن .گفت اولا که کلا حق ندارن قیمت دست دو حساب کنن حتی اگه جنس هم تعمیر کنن نباید از قیمتش بیوفته وگرنه یارو میتونه شکایت کنه .در ثانی تو کارت گارانتی نوشته تا 18 ماه گارانتی تعویض که یعنی اگه قابل تعمیر هم باشه باید آک بهت بدن
    منم زنگ زدم رییس اتحادیه گفتم حرفهاتونو به رییس تعزیرات گفتم اینطوری جوابمو داده که جا خورد و گفت باشه پس من با نمایندگی حرف میزنم
    از طرف گارانتی بهم زنگ زدن که بیا فک کنم 420 یا 450 بگیر بی خیال شو گفتم نه یا 6950 با یه مقدار سر از طرف من یا 6870 با یه مقدار سر از طرف شما گفتم خسارت هم میگیرم
    خلاصه میخواست حکم از طرف اتحادیه صادر بشه بره برا انجمن و تعزیرات و کار داشت براشون بیخ پیدا میکرد که اتحادیه زنگ زد بهم گفت نمایندگی گفته مهلت بدین قرار شده تو بار سری بعدی یه کارت خوب برامون بفرستند بدن بهت
    اول هفته بعدش کارت رسید یه 6870 آک غیر رفرنس آنتیک،بی صدا و خنک که الان مدلش یادم نمیاد دادن بهم و 150 تومن هم سر که فکر نکنم نهایت اختلاف کارت من و این کارت 50 تومن میبود چون کارت من رفرنس بود و دایرکت 11 هم کامل ساپورت نمیکرد

نتیجه اینکه حق مخصوصا تو این موارد دادنی نیست گرفتنیه

ببخشید طولانی شد ولی حتما حتما بخونید
    321m likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

10. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از moc تشکر کرده اند:

321m (17th November 2015),amirsss (17th November 2015),msover (17th November 2015),TERRORIST (17th November 2015),Veyron (18th November 2015)

OCH Member
    321m آواتار ها
    نام واقعی
    MEHDI
    321m آنلاین نیست.
    ممنونم از نکات مهمی که دوستمون moc گفتن ...
    من فردا قراره تصویر فاکتور خرید رو که قرار طرف برام بفرسته رو به صورت یه فایل اسکن شده در قابل jpg برای شرکت آواژنگ بفرستم (طبق ایمیلی که بهم دادن) و خدا خدا میکنم دبه در بیارن یعنی پدرشون رو میارم جلوی چشمشون!! خداشاهده اگر دروغ بگم...

شده تمامی این راه های دوستمون moc رو میرم و لی نمیزارم حقم رو بخورن...

"نتیجه اینکه حق مخصوصا تو این موارد دادنی نیست گرفتنیه"

این حرف moc عزیز
    رو باید با آب طلا نوشت!

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ
    بهزاد جون فردا پولش مشخص بشه همینجا بودجه رو اعلام میکنم

12. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از 321m تشکر کرده اند:

moc (17th November 2015),Veyron (18th November 2015)

OCH Member
    Veyron آواتار ها
    تشکر شده 2,004 بار در 379 پست
    Veyron آنلاین نیست.
    ای بابا - یعنی برای گرفتن حقت هم باید پارتی داشته باشی ؟

کارت گارانتی دار رو دسته 2 حساب میکنن ؟

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

OCH Member
    321m آواتار ها
    نام واقعی
    MEHDI
    321m آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Veyron نمایش پست ها
    ای بابا - یعنی برای گرفتن حقت هم باید پارتی داشته باشی ؟

کارت گارانتی دار رو دسته 2 حساب میکنن ؟
    بله متاسفانه البته فقط در این کانتری فقط به این صورت هستش!

خیر

15. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از 321m تشکر کرده است:

Veyron (18th November 2015)

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

کلمات کلیدی این موضوع