قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 138
Like Tree186Likes

موضوع: انتقادات شما نسبت به سایت Overclocking Heroes

Threaded View

OCH Member
    PETOZHERVER آواتار ها
    تشکر شده 90 بار در 52 پست
    PETOZHERVER آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط XoMa نمایش پست ها
    عرض ادب

فرمایش شما کاملا صحیح است دوست عزیز و میبایست با به روز شدن نرم افزار ها تاپیک ها هم به روز بشن . البته برخی برنامه ها با این که قدیمی هستند همچنان پرکاربرد هستند .

در مورد ایجاد تاپیک های جدید همون طور که عرض کردم حق با شماست و نیاز به همکاری دوستانی هست که در این زمینه توانایی دارند . چنانچه شما با نرم افزاری از این دسته اشنایی دارید میتونید برای ایجاد تاپیک مربوط اقدام بفرمایید .

با احترام
    راستش من خودم به نسبت خیلی از دوستان اینجا خیلی مبتدی هستم.
    حتی خیلی وقتا که وارد تاپیکای اورکلاک میشم با اینکه تا حدی تاپیک اموزش اصلاحات رو خوندم ولی باز دچار سردرگمی میشم.(از بس اصطلاحات زیاد وفنی وجود داره)
    من پیشنهاد میکنم اگه یکی از مدیرا یا کاربرا که اطلاعاتش خوب هست ( خوش بختانه تو این سایت هم کم نداریم) بعضی تاپیکای مهم وجامع رو بروز کنه)خود همین کار باعث رونق فروم میشه.
    من کاربر وقتی میبینم آخرین نسخه از یه برنامه کاربردی تو سایت هست نا خواسته دلم می خواد سیستم خودمو با دیگران مقایسه کنم و یه تستم از سیستمم بگیرم.
    به نظر من همین که تاپیک بروز وجود داشته باشه کاربرا جذب میشن.
    مثلا خود من تو قسمت رم اومدم یه بنچمارک از رمم بگیرم برنامه AIDA64 Extreme هم دانلود کردم.
    ولی اصن منوی اون نسخه از برنامه که تو سایت بود شبیه این نسخه که من داشتم نبود(شاید کسی که با برنامه آشنا باشه شباهتشو درک کنه ولی منی که صفر کیلومترم تا یکی منو به منو و کامل و دقیق واسم توضیح نده هیچی از برنامه نمیفهمم.)
    حتی موفق نشدم بفهمم چجوری میشه بنچمارک گرفت

Motherboard : ASUS M5A99FX Pro R2 AM3 Processor : AMD FX 8320
    Main Memory : Corsair XMS3 8GB 1600Mhz C11 DDR3 Graphics Card : ASUS HD7970 DirectCU II 1000MH
    Cooling : Thermalright Green HR-2 Macho Power Supply : Enermax Revolution Xt 730W Gold

2. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از PETOZHERVER تشکر کرده اند:

ErfanDL (3rd November 2014),masoudps3 (4th November 2014),NAVID OC (3rd November 2014)

کلمات کلیدی این موضوع