قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 311121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 138
Like Tree186Likes

موضوع: انتقادات شما نسبت به سایت Overclocking Heroes

OCH Member

نام واقعی
    پژمان
    تشکر شده 6,704 بار در 492 پست
    Don_Corleone آنلاین نیست.

انتقادات شما نسبت به سایت Overclocking Heroes

کاربران گرامی می توانند انتقادات خودشون نسبت به سایت رو در این تاپیک مطرح کنند تا توسط مدیران مورد بررسی قرار بگیرد
    با تشکر
    Artemis and aryancoe like this.

Motherboard : MSI BigBang Marshall Processor : Intel Core i7 2600K 4.6GHz
    Main Memory : 2x2Gb Crucial Ballistix 2133 Graphics Card : MSI Radeon R9 270X HAWK
    Cooling : Thermaltake Bigwater 780 Power Supply : Thermaltake Thoughpower 1350

2. 23 کاربر بابت این ارسال مفید از Don_Corleone تشکر کرده اند:

3adegh (14th January 2014),Agent 47 (25th December 2012),Aliover (17th December 2013),Artemis (3rd February 2013),aryancoe (26th December 2012),Behnam_2337 (25th December 2012),Blue Rose (25th December 2012),ErfanDL (10th January 2014),Hamed_Classic (25th December 2012),m343 (5th June 2014),Mehdi_FXX (25th December 2012),mohammad72 (25th December 2012),morteza.p (26th December 2012),Olesius (25th December 2012),overclock990 (15th March 2013),Reza Y (10th January 2014),saeid72 (26th December 2012),SETIZEN (3rd February 2013),smrbh (31st August 2012),The Joker (25th December 2012),TRIDENT (26th December 2012),XoMa (25th December 2012),امید رض (26th February 2015)

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ROULY نمایش پست ها
    یکی جلوی این آدم دیوانه روانی همین وحید [Only registered and activated users can see links. ] کاربر این سایت رو بگیره
    این درسته بیاد تو اون فروم دری وری بگه به من و بقیه بچه ها که چرا میام تو OCH نظر میذارم
    خلاصه معلوم کن OCH مدیر داره یا نه
    بار اولشم هم نیست ولی دیگه اینبار نتونستم تحمل کنم
    عذر میخوام اگه تند صحبت کردم
    خداحافظ OCH

...

روح الله عزیز

شما با چه اطمینانی صحبت می کنید که اکانت فیک ساخته شده همان وحیدی هست که اینجا عضو هست؟
    اطلاع دارید در همین انجمن چقدر اکانت فیک با نام وحید ساخته شده در این یکی دو ماه اخیر؟

عزیز من این ها همش صحنه سازی و تبلیغات منفی هست!
    لطفا سطحی با موضوع برخورد نکنید
    ErfanDL and VFSDF like this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

4. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

ErfanDL (31st December 2014),magiteq (31st December 2014),Reza Y (7th January 2015),VFSDF (31st December 2014),XoMa (1st January 2015),امید رض (31st December 2014)

OCH Member

تشکر شده 1,534 بار در 261 پست
    ROULY آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Olesius نمایش پست ها
    روح الله عزیز

شما با چه اطمینانی صحبت می کنید که اکانت فیک ساخته شده همان وحیدی هست که اینجا عضو هست؟
    اطلاع دارید در همین انجمن چقدر اکانت فیک با نام وحید ساخته شده در این یکی دو ماه اخیر؟

عزیز من این ها همش صحنه سازی و تبلیغات منفی هست!
    لطفا سطحی با موضوع برخورد نکنید
    داداش عزیزم این قضیه از روز برای من روشنتره
    شما یه چند وقتی سرتون شلوغ بود در جریان بن شدنهای این آقا نبودید
    عطا magitec در جریان هست که وحید خیلی وقته دشمنی میکنه
    قضیه مال این چندوقت دعوای مدیریتی شماها هم نیست که فکر کنید یکسری حالا از قصد اکانت فیک ساختن
    قضیه قدیمیتر از این حرفاست
    تو فرومهای مختلف به همتون توهین کرده و بخصوص به فرشاد
    و شما فکر میکنید یک سری بیکارن بیان اکانت فیک بسازن و به دوستان خودشون توهین کنن تا مثلا یه فروم دیگه خراب بشه
    این عکسارو دیگه باید علنی کرد حال داشتید ببنید قشنگ پی به شخصیت وحیدخان میبرید
    حالا خوبه عطا در جریان بوده
    ببینید و قضاوت کنید:

Motherboard : ASUS Z87 PRO Processor : Intel Core i7- 4770K
    Main Memory : GeiL Evo Potenza 16GB -2666MHZ Graphics Card : Gigabyte GeForce GTX 980Ti G1 Gaming
    Cooling Power Supply : Green GP1000B-OC

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    تشکر شده 17,392 بار در 2,993 پست
    ErfanDL آنلاین نیست.
    قضیه مال این چندوقت دعوای مدیریتی شماها هم نیست که فکر کنید یکسری حالا از قصد اکانت فیک ساختن
    و شما فکر میکنید یک سری بیکارن بیان اکانت فیک بسازن و به دوستان خودشون توهین کنن تا مثلا یه فروم دیگه خراب بشه
    ببینید و قضاوت کنید:
    IP هایی که باهاش حساب کاربری فیک VFSDF ثبت نام شده همه مشخصه برای کیه حداقل برو بهش بگو وقتی ثبت نام میکنی IP رو عوض کن !
    VFSDF likes this.

Motherboard : ASUS P8P67 WS Revolution - DUAL BIOS MOD Processor : Core i5 3570 @ 4.0 GHz - 1.1 V - 45° C
    Main Memory : G.Skill TridentX 8GB (2x4GB) @ 2400 MHz Graphics Card : ASUS ROG STRIX 1080Ti 11G Gaming
    Cooling : Tuniq Tower 120 Extreme V2 Power Supply : GREEN GP885-B

7. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

magiteq (31st December 2014),mohammad72 (31st December 2014),Reza Y (7th January 2015),TERRORIST (31st December 2014),VFSDF (31st December 2014),امید رض (31st December 2014)

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    Olesius آنلاین نیست.
    ببینید و قضاوت کنید:
    روح الله عزیز

این موضوع یک جنبه فردی دارد یک جنبه اجتماعی
    به نظر شما اینکه یک شخص در یک انجمن ثالث (نه اون انجمنی که شما در ابتدا اعلام کردید) صحبتی کرده که شایسته نبوده حالا بنده به عنوان مدیر این انجمن باید جوابگو باشم؟ تصور می کنم شما هم قبول دارید که مسلما نه!

اینگونه مسائل و مشکلات شخصی بین کاربران خیلی پیش میاد ولی صحبت اصلی من سر این موضوع بوده که چه مدرکی برای اثبات موضوع اکانت فیکی که در ابتدا اعلام کردید وجود دارد؟

من اشاره کردم به تبلیغات منفی!
    توی انتخابات هم زیاد رویت کردید که کاندیدا ها وقت و هزینه ی جانی و مالی صرف می کنند تا نشان دهند که کاندیدای دیگری حق آنها را ضایع کرده یا عمل نا شایستی انجام داده!

صحبت آخر، با یک اکانت فیک مجموعه اورکلاکینگ هیروز رو زیر سوال نبرید
    VFSDF likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

9. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

ErfanDL (31st December 2014),magiteq (31st December 2014),mohammad72 (31st December 2014),TERRORIST (31st December 2014),VFSDF (31st December 2014),XoMa (1st January 2015),امید رض (31st December 2014)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    اینکه کاربری در دنیای مجازی تو هر فرومی فعالیت می کنه، دلیل نمیشه به سایت خاصی ارتباط داشته باشه، کاربر ازاده هر جا دوست داره بره و هر نوع فعالیتی انجام بده هیچ گونه ارتباطی به سایت OCH نداره.

جالبه بعضی از اقایون خودشون میان چندین حساب کاربری میسازن توهین می کنند و ناسزار میگن اگه نام ببریم که براشون زشت میشه بعد اسم خودشون رو گذاشتن مدیر ارشد و مدیر انجمن (نارنجی و سبز)
    VFSDF, magiteq and mohammad72 like this.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

11. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

magiteq (31st December 2014),mmb2014 (31st December 2014),mohammad72 (31st December 2014),VFSDF (31st December 2014),امید رض (31st December 2014)

OCH Member

تشکر شده 1,534 بار در 261 پست
    ROULY آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    IP هایی که باهاش حساب کاربری فیک VFSDF ثبت نام شده همه مشخصه برای کیه حداقل برو بهش بگو وقتی ثبت نام میکنی IP رو عوض کن !
    جالبه دقیقا عین همین حرف رو اون طرف هم به من گفتن..
    در کل متاسفم اگر نظم تاپیک بهم خورد حداقل اگر به اسم خودم فقط توهین شده این کامنتها رو نمیذاشتم اما وقتی به کلمه مقدس "الله" توهین میشه دیگه نشد اینارو نگم
    خداحافظ همگی

Motherboard : ASUS Z87 PRO Processor : Intel Core i7- 4770K
    Main Memory : GeiL Evo Potenza 16GB -2666MHZ Graphics Card : Gigabyte GeForce GTX 980Ti G1 Gaming
    Cooling Power Supply : Green GP1000B-OC

Game Assistant
    VFSDF آواتار ها
    نام واقعی
    VahiD
    تشکر شده 6,671 بار در 869 پست
    VFSDF آنلاین نیست.
    با سلام خدمت دوستان عزیزم
    من الان وارد سایت شدم و از رفتار زشت ایشون تعجب میکنم

اولا که دوست عزیز بنده شما رو نمیشناسم که بخوام مزاحم شما بشم

بعدشم دلیل نمیشه هرکسی تو هر ناکجا ابادی مزاحم شما میشه بیای تو سایت عزیز ما دیگران نشونه بگیری
    خواهشا این رفتار بچه گانه رو کنار بزارید . هرجایی مشکل دارید تشریف ببرید همونجا مشکلتون حل بفرمایید فرافکنی نکنید .

بنده ضامن رفتار دیگران در سایتهای دیگه نیستم و به ما هیچ ارتباطی نداره چه کسی کجا به شما توهین کرده .
    خواهشا جو سایتو متشنج نکنید .
    این آدم دیوانه روانی
    خلاصه معلوم کن OCH مدیر داره یا نه
    متاسفانه شما هنوز حرف زدنتونو بلد نیستید
    بله och مدیر داره برای همین اون کاربر مزاحم معلوم الحال مسدود شد
    خواهشا نظم تاپیک بهم نزنید
    ویرایش توسط VFSDF : 31st December 2014 در ساعت 06:47 PM
    ErfanDL, TERRORIST and mohammad72 like this.

Motherboard : ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Processor : Intel® Core™ i7 12700K
    Main Memory : G.SKILL TridentZ Gold Royal Series DDR4 32GB CL16 Graphics Card : NVIDIA GeForce GTX 1080 GALAX HOF 8GB GDDR5X
    Cooling : DEEPCOOL Castle 360 EX Power Supply : Corsair HX850i 80 Plus Platinum
    PC GAMER
    Always in Next Gen

14. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از VFSDF تشکر کرده اند:

ErfanDL (31st December 2014),magiteq (31st December 2014),mohammad72 (31st December 2014),TERRORIST (31st December 2014),امید رض (31st December 2014)

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    Olesius آنلاین نیست.
    جالبه دقیقا عین همین حرف رو اون طرف هم به من گفتن..
    در کل متاسفم اگر نظم تاپیک بهم خورد حداقل اگر به اسم خودم فقط توهین شده این کامنتها رو نمیذاشتم اما وقتی به کلمه مقدس "الله" توهین میشه دیگه نشد اینارو نگم
    خداحافظ همگی
    روح الله عزیز

حداقل من بشخصه از شما بعنوان کاربر فعال این انجمن! انتظار برخورد منطقی تری داشتم!!

هیچ آدمی هرچه قدر هم بی دین و بی اعتقاد به اسلام باشه نمیاد به کلمه الله توهین کنه! وقتی از راه های عادی به اهداف شون نمی رسن عقاید اشخاص رو هدف قرار می دن!
    همین موردی که شما در پایان پست تون اعلام کردید: "خداحافظ همگی!" تابحال از سوی دوستان دیگری نیز اعلام شده بود و جالب هست بدونید وقتی با این دوستان تلفنی صحبت کردم بیان کردند که تحت فشار مدیران سایت دیگر بوده و مجبور به این کار شدند!!

magiteq and mohammad72 like this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

16. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

ErfanDL (31st December 2014),IMAN OCX (31st December 2014),magiteq (31st December 2014),mohammad72 (31st December 2014),TERRORIST (31st December 2014),XoMa (1st January 2015),امید رض (31st December 2014)

OCH Member MyFreedom آواتار ها
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    MyFreedom آنلاین نیست.
    درود

اینکه اولین پست را با انتقاد شروع میکنم بسیار عذرخواهی می کنم. بنده از اعضاء سایت hotoverclock بودم. بنده پس از کنارگذاشته شدن سایت بارها به نیت آنکه شاید دوباره سایت باز شده باشه به سایت سر زدم حال از این گله دارم که مدیران که ایمیل کاربران را داشتند حداقل به کاربران پیغامی داده میشد تا این سایت با عوامل قبلی بنا شده است . یا اینکه در صفحه hotoverclock که در حال حاضر هم باز میشد پیغامی بر بنا شدن سایت جدید می گذاشتید .
    بنده تاپیک آغاز به کار سایت را مطالعه کردم ولی دلیلی مبنی بر بسته شدن سایت ندیدم . با عرض معذرت ولی این حق کاربران سایت بود و هست که بدونند چرا اون سایت بسته شد .
    یک مطلب دیگه که شاید دوستان واسشون سوال بشه تاریخ عضویت بنده هست و عدم فعالیت . حال دلیلش را خودم هم به یاد ندارم . ولی به احتمال زیاد بنده احتیاج به مطلبی داشتم که در سایت بوده بنابراین عضو شده بودم و بخش های دیگر سایت نرفته بودم تا متوجه بشم این همان hotoverclock قبلی هست .
    درنهایت خوشحالم که دوباره به جمع دوستان پیوستم.
    با تشکر
    ویرایش توسط MyFreedom : 6th January 2015 در ساعت 10:59 AM دلیل: اشکال نگارشی
    ErfanDL likes this.

Motherboard : ASUS Maximus VII Hero Processor : Intel i7 4790k
    Main Memory : Gskill TRIDENTX 1600MHz 16G Graphics Card : GV-N970G1 GAMING-4GD
    Cooling : Corsair H80i Power Supply : Green 1275OC

18. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از MyFreedom تشکر کرده اند:

atisoc0936 (6th January 2015),ErfanDL (6th January 2015),magiteq (6th January 2015),mohammad72 (6th January 2015),morteza.p (8th January 2015),Olesius (6th January 2015),p.X (6th January 2015),امید رض (7th January 2015)

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    Olesius آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MyFreedom نمایش پست ها
    درود

اینکه اولین پست را با انتقاد شروع میکنم بسیار عذرخواهی می کنم. بنده از اعضاء سایت hotoverclock بودم. بنده پس از کنارگذاشته شدن سایت بارها به نیت آنکه شاید دوباره سایت باز شده باشه به سایت سر زدم حال از این گله دارم که مدیران که ایمیل کاربران را داشتند حداقل به کاربران پیغامی داده میشد تا این سایت با عوامل قبلی بنا شده است . یا اینکه در صفحه hotoverclock که در حال حاضر هم باز میشد پیغامی بر بنا شدن سایت جدید می گذاشتید .
    بنده تاپیک آغاز به کار سایت را مطالعه کردم ولی دلیلی مبنی بر بسته شدن سایت ندیدم . با عرض معذرت ولی این حق کاربران سایت بود و هست که بدونند چرا اون سایت بسته شد .
    یک مطلب دیگه که شاید دوستان واسشون سوال بشه تاریخ عضویت بنده هست و عدم فعالیت . حال دلیلش را خودم هم به یاد ندارم . ولی به احتمال زیاد بنده احتیاج به مطلبی داشتم که در سایت بوده بنابراین عضو شده بودم و بخش های دیگر سایت نرفته بودم تا متوجه بشم این همان hotoverclock قبلی هست .
    درنهایت خوشحالم که دوباره به جمع دوستان پیوستم.
    با تشکر
    عرض سلام و احترام

شاید کمی دیر، تبریک می گم عضویت تون و حضور شما در این انجمن رو
    ما نیز بسیار مایل بودیم این مورد به طور گسترده ای اطلاع رسانی شود ولی متاسفانه این امر میسر نشد ...

در هر صورت از لطف شما ممنونم و تلاش می کنیم اندک دانش خود را در این فضای مجازی به اشتراک بگذاریم
    با تشکر

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

20. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

amirsss (7th January 2015),ErfanDL (7th January 2015),magiteq (7th January 2015),mohammad72 (7th January 2015),morteza.p (8th January 2015),MyFreedom (7th January 2015),overclock990 (7th January 2015),امید رض (26th February 2015)

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 311121314 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع