قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 165 از 284 نخستنخست ... 65115155163164165166167175215265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,641 به 1,650 از 2831
Like Tree2038Likes

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

Retired Moderator
    Hamed_Classic آواتار ها
    نام واقعی
    حامد
    تشکر شده 4,837 بار در 473 پست
    Hamed_Classic آنلاین نیست.

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

سلام خدمت دوستان عزیزم ...

تاپیک فوق جهت بحث و گفتگو در مورد بازیهای رایانه ای و تبادل نظر دوستان در رابطه با بازیهای pc ایجاد شده است .
    به همین جهت از دوستان عزیزم خواهشمندم نظرات و بحثهای خود در مورد بازیها را در این قسمت مطرح کنند .
    همچنین امیدوارم با ایجاد این بخش از ارسال مواردی جز اخبار گیم در تاپیک "جدید ترین اخبار بازی های رایانه ای" جلوگیری به عمل بیاید .

پیشاپیش از همکاری دوستان عزیزم نهایت تشکر را دارم ...

ویرایش 15 ابان 1395
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی عزیزان

دوستان از این به بعد برای تمامی بازی‌های جدید یه تاپیک جداگانه زده میشه که میتونید از اون برای بحث و تبادل و نظر استفاده کنید

سعی کنید تو این تاپیک بیشتر در مورد بازی های متفرقه و یا مباحث عمومی بازی ها صحبت کنید

همینطور اگر برای هر بازی که مد نظرتون بود (چه جدید و چه قدیمی) و یا هر موضوع دیگه‌ای که به بازی‌ها مربوط میشد، تاپیک جداگانه وجود نداشت، خودتون تاپیکش رو تو انجمن بازی ها ایجاد کنید

2. 69 کاربر بابت این ارسال مفید از Hamed_Classic تشکر کرده اند:

ABS92 (3rd July 2014),Agent 47 (16th September 2012),ahmaden (19th January 2013),Aliover (31st August 2013),AMD Radeon (20th November 2013),Amin_CaraGT2 (14th November 2014),AMIR (6th December 2013),AMIR_HA (11th March 2013),Armintech (23rd August 2013),Artemis (26th January 2013),aryancoe (9th December 2012),ATER (19th February 2015),atisoc0936 (29th September 2012),Aventador J (1st January 2014),bahman0121 (9th March 2013),Behnam_2337 (30th December 2012),Blue Rose (15th September 2012),Castle (21st April 2014),CROSSHAIR (19th January 2013),Dezi (16th January 2016),Don_Corleone (15th September 2012),dreakboy (24th November 2016),Emir (28th March 2014),ErfanDL (5th October 2013),EVGA-OC (21st March 2014),First.Last (30th December 2012),fredmehdi (14th June 2015),iSteve (29th May 2013),jalal (25th March 2013),JIRJIRAK (18th May 2013),JOKERACN7 (2nd March 2016),KaMi (15th December 2013),m.esfahan (10th March 2015),m343 (27th February 2014),mad4tex (16th September 2012),magiteq (1st January 2014),Mehdi_FXX (9th March 2013),milad0111gh (14th March 2014),moc (14th November 2013),mohammad72 (9th December 2012),musanggt (19th November 2013),NAVID OC (19th April 2013),nvidia oc (25th October 2012),Olesius (26th September 2012),omid_021 (21st March 2014),Optimus Prime (30th March 2013),P_A_Y_A_M (9th August 2014),Raiden (25th September 2013),Rashiddivx (26th September 2012),red30b (7th December 2013),REVENTON (6th October 2014),Reza Y (6th November 2013),Rezasam1 (26th September 2012),rezaya (17th September 2012),ROULY (26th February 2016),SaeedSYS (12th September 2013),SETIZEN (19th October 2013),sMohammad (14th August 2013),smrbh (15th September 2012),stopre (16th December 2013),TERRORIST (13th March 2015),The Joker (9th March 2013),TRIDENT (15th September 2012),Turok (3rd September 2014),َAbolClock (6th May 2014),VFSDF (16th September 2012),XoMa (15th September 2012),zeus (18th April 2014),امید رض (26th September 2014)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    یه پیشنهاد!!!!!
    شما تو کنترل پنل انویدیا تنظیمات کاستوم 4k ایجاد کن البته بازی دان بشه این کارو میکنم....رزولیشن 4k ست کن برای مانیتور....
    البته با یه ترفندی میتونی 4k بازی کنی!!!!!
    آموزشش و میذارم : دی
    البته upscale هست و پرفرمنس می طلبه . و شاید با مانیتور من استیبل نشه تنظیماتی که خودت اعمال میکنی .
    [Only registered and activated users can see links. ]
    ویرایش توسط magiteq : 29th June 2014 در ساعت 11:41 PM

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

4. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

AMD Radeon (30th June 2014),Emir (29th June 2014),The Joker (30th June 2014),ـ☢Devileytion☢ـ (30th June 2014)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    magiteq آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط VFSDF نمایش پست ها
    درود

GRID Autosport دیروز دانلودش تموم شد Sniper Elite III بزودی دانلود تموم میشه
    این اچدی پک فقط کیفیت liveries روی CARS بالامیبره که خوب باید مانیتور 4K داشت تا کاملا تفات مشهود باشه و عملا فقط حجم بازی زیاد خواهد کرد.

GRID Autosport اصلا انتظار GRID2 از بازی نداشته باشید خودتونو اماده کنید برای یه بازی فرسایشی فقط باید وارد مراحل بشید گاز بدید . متا بازی هم گویای مطلب هست ولی STREET challenge لذت بخشه.

این option بازی GTAV برای طرفداران قرار میدم

VERY HIGH /HBAO /FXAA بدجور داره خودنمایی میکنه

درمورد اون موضوع انویدیا جهان خوار و مسائل پشت پردش با یوبی هم منبع موسخی تا الان ندیدم

موفق باشید
    رو detail و view disatance ه 50% به همراه fxaa بالای 1 گیگ رم خواسته و با صددرصد کردن میدان دید و جزییات اش و به همراه msaa 8x خیلی شیرین 4 گیگ رم می طلبه

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

6. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Agent 47 (30th June 2014),AMD Radeon (30th June 2014),Emir (29th June 2014),The Joker (30th June 2014),VFSDF (29th June 2014)

OCH Member
    Emir آواتار ها
    نام واقعی
    Emir
    تشکر شده 772 بار در 162 پست
    Emir آنلاین نیست.
    من از بازی دفاع نمیکنم ، ایراد های بازی هم دارم میگم....سایت های خارجی ممکنه راجب خیلی چیزا حرف بزنن....!!!!
    بازی های OW خیلی زیاد داریم اما همشون قابل مقایسه نیست...شما به گیم پلی و اکانت بانکی به جیب زدن نگاه میکنی ، من به دیالوگ های بازی....
    بازی wd مانند GTA هیچ وقت نخواهد شد...مسیر هر دو متفاوت هست. بازی WD یک خط داستانی داره به همراه اون OW که من واقعا OW قبولش ندارم...( بعد میگی دفاع میکنی) من واقع بینانه نگاه میکنم شما فقط ایراد میگیری....یک کلام از بازی تعریفی نداشتی ..یعنی یه سکانس از این بازی خوب نبود!؟؟
    آشغال ترین بازی هم یک نکته مثب داره از شما که گیمر هستی انتظار بیشتری میره!!!!

تو رودرواسی موندی
    من با بابام هم شوخی ندارم چه برسه شما دوستان....او رودروایسی واسه مو خوشگلاس!!!!
    در مورد اینکه بازی و روی Ultra بازی کردم انتظار گرافیک بهتر و داشتم ..اما اینطور نبود.
    در مورد گیم پلی سلیقه ها متفاوت هست. من سبک گیم پلی بازی WD پسنیدیم .. تمامی صدا گذاری ، مو....زیک...شخصیت پردازیش .... و دیگر کاراکتر های بازی....سیستم نو آوری ...ه...ک در یک بازی، سیستم حرکت اتوموبیل ، موتور سیکلت.
    اما از نوع ماموریت ها ، شروع و پایان...نحوه بد نمایش نقشه کوچک.... کنترل بد تمامی چرخش بین استفاده از اسلحه ها...واقعا کم کاری داشت...( ضایع)
    در کل این بازی 8.9 از 10 برای بنده داشت.
    ( در کل هم بگم emir جان ، شما برای بنده خیلی قابل احترام هستی و چون گیمر قدیمی کار هستی ازت انتظار نداشتم ببینی خارجی ها چیکار میکنن شما هم بکنی!!!! ) یک سایت GAME تمام عیار اگر بازار گرمی نکنه چیکار کنه؟؟؟
    خب عزیز من اون سایتهای خارجی که میگی سایتهای معتبر تخصصی گیم هستن، دیگه باید اینو قبول داشته باشیم که چه از نظر کارشناس و چه گیمر حرفه ای خیلی حرفه ای تر از ماها اونجا فعالیت دارن! ما که در مورد هر سایتی یا یه فروم همسایه معمولی صحبت نمیکنیم، دیگه وقتی تو تمام اخبار و ریتینگها و ... بهشون استناد میکنیم نمیشه که بگیم قبولشون نداریم یا اونا چیزی حالیشون نیست.
    فرشاد جان اون دیالوگهایی که مثال میزنی رو من هم همشو گذروندم و دیدمشون، در مورد درکم از دیالوگ هم باید بگم انگلیسیم اگه ریا نباشه خیلی خوبه و مصاحبه های کاری انگلیسی زیادی هم داشتم و قادرم با هر کی که بخواد رو در رو مصاحبه کنم و الانم کم و بیش فرانسه میخونم. دیالوگ ها بد نبودن ولی روال داستانی بازی به نظرم خیلی بهتر از این میتونست باشه، کاراکترهای بازی هم شخصیتهای جالبی داشتن خب منکر اینها که نیستم و البته این مورد رو هم قبلا تعریف کرده بودم! ولی حرفم اینه مگه اون دیالوگها چقدر دووم دارن؟ خب بعد یه مدت کوتاه روال داستانی بازی و دیالوگها تموم میشه و ما میمونیم و شهر باد خالی همانطور که یه بارم عرض کردم بازی تو اوایل لذت بخشه ولی به مرور خسته کننده میشه و ایرادات بازی هم بیشتر به چشم میاد، ببین یه مثال میزنم، تو بازی درست زمانیکه چراغ راهنما سبز شد و ماشینها دارن به حرکت میوفتن چراغ رو هک کن، میبینی ماشینی که خیلی آروم به حرکت در اومده بود یهو مثل اینکه نیترو روشن کنه با سرعت تمام حرکت میکنه، که چی بشه؟ بره و تصادف کنه! امثال این صحنه ها تو نگاه اول و اوایل بازی به نظر جالب میاد و آدم کیف میکنه ولی بعدها که به جزئیات وارد میشی مسخره به نظر میرسن حداقل برای من که اینطوره شاید کسی براش مهم نباشه یا اصلا دقت نکنه. البته که نقاط مثبت هم داره ولی خب من قصدم تخریب یا تعریف بازی نبود، من فقط صرفا نظر شخصیم و این مطلب رو گفتم که بازی بعد یه مدت تکراری میشه و بعد اینکه تموم میکنی چیزی برای ادامه دادن نداره شاید اگه یخورده گیم پلی طولانی تر بود + یه سری کارهای بیشتر برای کاراکتر طراحی شده بود و به قول خودت این 30 یاست کثیف رو هم پیاده نمیکردن خیلی جذابتر میشد که البته به احتمال زیاد تو سریهای بعدی بهتر میشه.
    در کل من هم امتیاز 7.6 رو بهش دادم که البته امتیاز اصلیش 7.5 بود و 0.1 ارفاق کردم.
    VFSDF likes this.

Motherboard : Divine Monad Processor : Mind
    Main Memory : Subconscious Mind Graphics Card : Imagination
    Cooling : Emotion Power Supply : Belief System
    LIFE isn't about finding yourself
    LIFE is about creating yourself

George Bernard Shaw

8. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از Emir تشکر کرده اند:

Agent 47 (30th June 2014),AMD Radeon (30th June 2014),magiteq (30th June 2014),The Joker (30th June 2014),VFSDF (30th June 2014)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    magiteq آنلاین نیست.
    مقایسه این بازی با GTA , مثل مقایسه assassin's creed با prince of persia هست.
    Agent 47 and Optimus Prime like this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

10. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Agent 47 (30th June 2014),AMD Radeon (30th June 2014),Emir (30th June 2014),Optimus Prime (30th June 2014),The Joker (30th June 2014)

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    مقایسه این بازی با GTA , مثل مقایسه assassin's creed با prince of persia هست.
    حرفت لایک داره عزیزم
    خوب مطلب هم همینه ، من نمیگم WD شاخ بازی ها هست ، خیلی مشکلات هم داره....خودت هم در جریانش هستی.
    اما مقایسه یک بازی تازه به دوران رسیده با یک بازی که سالها روش کار شده در اصل درست نیست.
    حالا بازی GTA بهترین بازی ( در این که شکی نیست ) البته نه بهترین بازی در تمام بازی ها در سبک خودش.
    هر بازی چند تا خوبی داره چند عدد بدی لازم نیست اینارو تو سرش کوبید.
    در ضمن عطا جان شما تنظیمات اسکیل کنترل پنل و اینطور تنظیم کن ...جواب میده...برای من شرین جواب داد.

فقط دقت داشته باش روی 60hz باشه نه 61 hz .....
    magiteq likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

12. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

.SouSHIanT. (30th June 2014),AMD Radeon (30th June 2014),magiteq (30th June 2014),The Joker (30th June 2014),VFSDF (30th June 2014)

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Emir نمایش پست ها
    خب عزیز من اون سایتهای خارجی که میگی سایتهای معتبر تخصصی گیم هستن، دیگه باید اینو قبول داشته باشیم که چه از نظر کارشناس و چه گیمر حرفه ای خیلی حرفه ای تر از ماها اونجا فعالیت دارن! ما که در مورد هر سایتی یا یه فروم همسایه معمولی صحبت نمیکنیم، دیگه وقتی تو تمام اخبار و ریتینگها و ... بهشون استناد میکنیم نمیشه که بگیم قبولشون نداریم یا اونا چیزی حالیشون نیست.
    فرشاد جان اون دیالوگهایی که مثال میزنی رو من هم همشو گذروندم و دیدمشون، در مورد درکم از دیالوگ هم باید بگم انگلیسیم اگه ریا نباشه خیلی خوبه و مصاحبه های کاری انگلیسی زیادی هم داشتم و قادرم با هر کی که بخواد رو در رو مصاحبه کنم و الانم کم و بیش فرانسه میخونم. دیالوگ ها بد نبودن ولی روال داستانی بازی به نظرم خیلی بهتر از این میتونست باشه، کاراکترهای بازی هم شخصیتهای جالبی داشتن خب منکر اینها که نیستم و البته این مورد رو هم قبلا تعریف کرده بودم! ولی حرفم اینه مگه اون دیالوگها چقدر دووم دارن؟ خب بعد یه مدت کوتاه روال داستانی بازی و دیالوگها تموم میشه و ما میمونیم و شهر باد خالی همانطور که یه بارم عرض کردم بازی تو اوایل لذت بخشه ولی به مرور خسته کننده میشه و ایرادات بازی هم بیشتر به چشم میاد، ببین یه مثال میزنم، تو بازی درست زمانیکه چراغ راهنما سبز شد و ماشینها دارن به حرکت میوفتن چراغ رو هک کن، میبینی ماشینی که خیلی آروم به حرکت در اومده بود یهو مثل اینکه نیترو روشن کنه با سرعت تمام حرکت میکنه، که چی بشه؟ بره و تصادف کنه! امثال این صحنه ها تو نگاه اول و اوایل بازی به نظر جالب میاد و آدم کیف میکنه ولی بعدها که به جزئیات وارد میشی مسخره به نظر میرسن حداقل برای من که اینطوره شاید کسی براش مهم نباشه یا اصلا دقت نکنه. البته که نقاط مثبت هم داره ولی خب من قصدم تخریب یا تعریف بازی نبود، من فقط صرفا نظر شخصیم و این مطلب رو گفتم که بازی بعد یه مدت تکراری میشه و بعد اینکه تموم میکنی چیزی برای ادامه دادن نداره شاید اگه یخورده گیم پلی طولانی تر بود + یه سری کارهای بیشتر برای کاراکتر طراحی شده بود و به قول خودت این 30 یاست کثیف رو هم پیاده نمیکردن خیلی جذابتر میشد که البته به احتمال زیاد تو سریهای بعدی بهتر میشه.
    در کل من هم امتیاز 7.6 رو بهش دادم که البته امتیاز اصلیش 7.5 بود و 0.1 ارفاق کردم.
    نه اینبار از نقدت خوشم اومد عزیز.....من حرف و بی احترامی در مورد اینکه چه فردی انگلیسی بلده یا بلد نیست نزدم...( اگه بحث سر این باشه که خوب منم آلمانی و گذروندم دلیلی برای گفتنش نیست عزیزم)
    خوب در نگا اول به قول خودت خیلی خوبه....اما تمام بازی ها بخاطر گیم پلی خودشون واکنش های زیادی دارن در اعماالشون ، اگر پلیس در بازی در تعقیبت باشه!! همین یهو ماشین های نیتروژنی به دادت میرس
    اتفاقا خیلی از موارد بازی مسخره هست. مثلا طرف و گوشی موبایلشو ازش میدزدن یه لحظه داد و بیداد میکنه بعد انگار نه انگار راشو میکشه میره تو میمونی و اون یارو دزده
    یا مثلا دیالوگ هایی که بین دشمنان رد و بدل میشه در هنگام تیر اندازی....اصلا مناسب نیست یک مشت دیالوگ تکراری...
    مشکلات در هنگامی که سکانس سینمایی بازی در یک ماموریت پیش میاد ، باید منتظر باشی تا حتی بعد از سکانس تموم شده معلوم بشه باید چیکار کنی!! ( زمان زیادی وقت گیر میشه وقتی حتی اسکیپ هم میکنی باید همش منتظر ویبره موبایل باشی ) در هنگام صحبت کردن وقتی سریع حرکت میکنی ( تند دویدن موبایل کلا میذاره تو جیبش با بلوتوث نامرئی صحبت میکنه.
    در زمین های خاکی در بازی ( کوهستان ) کفشت زیر خاک میره و TEXTURE بازی درست عمل نمیکنه.
    در برخی از نقاط نقشه و شهر ، افت فریم پیدا میشه حداکثر 10 فریم!!!
    تکراری بودن ماشین ها ، و همینطور مشکل در بدست آوردن ماشین های جدید ، بعدش دیگه توی نقشه پیدا نمیشن !!!!
    ( اما صدا گذاری ماشین ها و صدای متورشون خوب بود )
    از قایق پیداه شدن خیلی بد طراحی شده ، سوار شدنش هم همینطور...
    قایم شدن در ماشین خیلی خوب طراحی شده اما اگر درب ماشین کنار یک ماشین دیگه نزدیک باشه به هیچ عنوان کلید E برای سوار شدن در اختیارت نمیذاره نکته فوق العاده منفی
    حرکت عابران از روی پله ها اصلا خوب نیست.
    صدا گذاری پرش از روی نرده وقتی با زمین برخورد میکنه اصلا مناسب نیست انگار سکسکه میکنه.
    ( خوب عزیزم میشه همیه بازی و زیر ذره بین برد) منم منکر این مشکلات نیستم .... اما این بازی در اولین ورود خودش خوب ظاهر شد ( اما نه در بخش گرافیکی ) حجم 3 گیگ گرافیک و میخوره هیچی هم تحویل نمیده .
    مخلصیم عزیز

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

14. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

AMD Radeon (30th June 2014),Emir (30th June 2014),magiteq (30th June 2014),Optimus Prime (30th June 2014),The Joker (30th June 2014),VFSDF (30th June 2014)

Game Assistant
    VFSDF آواتار ها
    نام واقعی
    VahiD
    تشکر شده 6,671 بار در 869 پست
    VFSDF آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    رو detail و view disatance ه 50% به همراه fxaa بالای 1 گیگ رم خواسته و با صددرصد کردن میدان دید و جزییات اش و به همراه msaa 8x خیلی شیرین 4 گیگ رم می طلبه
    خوب باید ببینی چی میخوای از بازی
    کسی که کارت HIGH END نداشته باشه مطمئنا رو msaa 8x نمیزاره کما اینکه اصلا بعید میدونم PS4 حتی AA داشته باشه
    قبلا شاهد این موتور گرافیکی rage with euphoria در Max Payne 3 هم بودیم مطمئنا میکانیزم خوبی برای بالانس بازی میبینیم یک سیستم در حد PS4 میتونه بازی براحتی با همون تنظیمات و کیفیت اجرا کنه . ضمن اینکه فرصت کافی برای کار روی نسخه های جدید داشته

ولی کسی که 9500GT داره دیگه نباید انتظار msaa 8x داشته باشه درکل PC برای این بازی پلتفروم ایده عالیه موس کیبورد تجربه بینظیری برای گیمر به ارمغان میاره.
    ویرایش توسط VFSDF : 30th June 2014 در ساعت 01:58 AM
    Emir likes this.

Motherboard : ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Processor : Intel® Core™ i7 12700K
    Main Memory : G.SKILL TridentZ Gold Royal Series DDR4 32GB CL16 Graphics Card : NVIDIA GeForce GTX 1080 GALAX HOF 8GB GDDR5X
    Cooling : DEEPCOOL Castle 360 EX Power Supply : Corsair HX850i 80 Plus Platinum
    PC GAMER
    Always in Next Gen

16. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از VFSDF تشکر کرده اند:

Agent 47 (30th June 2014),AMD Radeon (30th June 2014),Emir (30th June 2014),magiteq (30th June 2014),The Joker (30th June 2014)

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط VFSDF نمایش پست ها
    خوب باید ببینی چی میخوای از بازی
    کسی که کارت HIGH END نداشته باشه مطمئنا رو msaa 8x نمیزاره کما اینکه اصلا بعید میدونم PS4 حتی AA داشته باشه
    قبلا شاهد این موتور گرافیکی rage with euphoria در Max Payne 3 بودیم مطمئنا میکانیزم خوبی برای بالانس بازی میبینیم یک سیستم در حد PS4 میتونه بازی براحتی با همون تنظیمات و کیفیت اجرا کنه . ضمن اینکه فرصت کافی برای کار روی نسخه های جدید داشته

ولی کسی که 9500GT داره دیگه نباید انتظار msaa 8x داشته باشه درکل PC برای این بازی پلتفروم ایده عالیه موس کیبورد تجربه بینظیری برای گیمر به ارمقان میاره.
    خوب در کل با حرف های و نظر های شما وحید جان موافق هستم....
    ولی یک کارت HIGH END هم باشه باز هم 8Xmsaa براش قابل تحمل نیست مگر در حالت SLI ....
    مکانیزم نسخه قبلی که خوب نبود اما به این نسخه اعتماد دارم...
    تازه تصویر بازی که از تنظیمات گذاشتی 1080p نیست در اون صورت بازی سنگینتر خواهد بود.
    کارت 9500 که کلا DX11 ساپورت نیست اگر منظورت بازی GTA باشه البته.
    ارمغان آوردن موس و کیبورد برای بازی یکی از بهترین ها هست کی میتونه با اون دسته داغون PS4 , Xone همچین بازی های و با سرعت عمل بالا انجام بده...کنسول جکی بیش نیست جلوی PC
    امیدوارم پورت خوبی از آب در بیاد. PS4 یک AA از قبل تعریف شده هست که نزدیک به MLAA و FXAA انجام میشه...

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

18. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

AMD Radeon (30th June 2014),Emir (30th June 2014),magiteq (30th June 2014),smrbh (1st July 2014),The Joker (30th June 2014),VFSDF (30th June 2014)

Game Assistant
    VFSDF آواتار ها
    نام واقعی
    VahiD
    تشکر شده 6,671 بار در 869 پست
    VFSDF آنلاین نیست.
    خوب در کل با حرف های و نظر های شما وحید جان موافق هستم....
    ولی یک کارت HIGH END هم باشه باز هم 8Xmsaa براش قابل تحمل نیست مگر در حالت SLI ....
    مکانیزم نسخه قبلی که خوب نبود اما به این نسخه اعتماد دارم...
    تازه تصویر بازی که از تنظیمات گذاشتی 1080p نیست در اون صورت بازی سنگینتر خواهد بود.
    کارت 9500 که کلا DX11 ساپورت نیست اگر منظورت بازی GTA باشه البته.
    ارمغان آوردن موس و کیبورد برای بازی یکی از بهترین ها هست کی میتونه با اون دسته داغون PS4 , Xone همچین بازی های و با سرعت عمل بالا انجام بده...کنسول جکی بیش نیست جلوی PC
    امیدوارم پورت خوبی از آب در بیاد. PS4 یک AA از قبل تعریف شده هست که نزدیک به MLAA و FXAA انجام میشه...
    فرشاد جان درسته در gta iv شاهد پورت خوبی از بازی نبودیم اما اون داستان برای سالیان سال پیشه
    با همین موتور گرافیکی gtav قبلا Max Payne 3 دیدیم که خیلی خوب پورت شده بود . کما اینکه اخبار حاکی از اینه که راک استار با توجه به معماری مشابه کنسولها با PC حساب ویژه ایی روی X86 باز کرده . پس نوید یه پورت خوبو بما میده البته اگه مشکلی این وسط پیش نیاد .

درمورد 9500GT فقط یک مثال از سیستم ضعیف بعضی کاربرا بود .. چون تو فرومها برخی ازین پی سی گیمرها ابرو همه رو برده بودن طرف سیستم خیلی ضعیفی داشت مدام به پورت بد GTA IV ایراد میگرفت . در صورتی که در پچ اخر تا حدود زیادی مشکل حل شد

حرفمم به عطا همین بود باید دید چی میخوام از بازی . مطمئنا مکس ستینگی که 4 گیگ رم هم پر کرده باشه یحتمل درجا PS4 قورت میده .

کاملا موافقم لذت گردش 360 درجه زاویه دوربین + نشونه گیری با ماس + بازیهای انحصاری PC چیزیه که منو سالهاست معتاد کرده

سپاس
    ویرایش توسط VFSDF : 30th June 2014 در ساعت 05:36 AM
    Emir likes this.

Motherboard : ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Processor : Intel® Core™ i7 12700K
    Main Memory : G.SKILL TridentZ Gold Royal Series DDR4 32GB CL16 Graphics Card : NVIDIA GeForce GTX 1080 GALAX HOF 8GB GDDR5X
    Cooling : DEEPCOOL Castle 360 EX Power Supply : Corsair HX850i 80 Plus Platinum
    PC GAMER
    Always in Next Gen

20. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از VFSDF تشکر کرده اند:

Agent 47 (30th June 2014),AMD Radeon (30th June 2014),Emir (30th June 2014),magiteq (30th June 2014),smrbh (1st July 2014),TERRORIST (30th June 2014),The Joker (30th June 2014)

OCH Member

تشکر شده 1,452 بار در 268 پست
    NAVID OC آنلاین نیست.
    سلام دوستان.

می دونید مشکل از کجاست؟!

Motherboard : MSI Z77 AGD 65 Processor : Core I7 3770K
    Main Memory : ADATA GAMING 2000MHZ 8gig Graphics Card : ASUS GTX 570 DCII
    Cooling : Antec Water Cooler 620 Power Supply : ACBEL 680

22. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از NAVID OC تشکر کرده است:

Agent 47 (30th June 2014)

کلمات کلیدی این موضوع