قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 80
Like Tree111Likes

موضوع: نقد و بررسی از پیش نمایش بازی Call Of Duty : BlackOps II

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.

نقد و بررسی از پیش نمایش بازی Call Of Duty : BlackOps II

باز هم شاهد سری جدید از سری بازی های Call of Duty هستیم ، اینبار نسخه دوم بازی Black Ops که تسوط تیم Treyarch ساخته شده است را برای دوستان به نقد و بررسی میکشانیم.

دوستان عزیز حاضر در سایت overclockingheroes.com

تیم طراحی و سازنده Treyarch نسخه دوم این بازی جذاب که زمان خودش خوش درخشید را با جسارتهای زیادی برای انتشار آماده میکنند ، جسارت از چه نوعی ؟؟..
    خوب میتوان گفت نسخه دوم این بازی از تمامی سری های COD متفاوت است و این یک ریسک به حساب می آید، از لحاظ گرافیکی با همان متور گرافیکی نسخه قبلی روبرو هستیم که فقط کمی بهینه تر شده است و جزئیات بیشتری را به نمایش میگذارد که خود این باعث میشود که خیلی از گیمر ها از این موضوع شاکی شوند...چند نسخه با یک موتور گرافیکی؟؟....این مسئله انقدر هم باعث آزار نمیشود وقتی شما با یک داستان زیبا روبرو باشید...

Call Of Duty :Black Ops II توسط نویسنده قدرتمند (David S. Goyer) بر روی صحنه میرود ، این نویسنده نام آشنا ، کارهای همچون نسخه اول همین بازی سری فیلمهای Batman در کارنامه کاریی خود دارد ، داستان این نسخه جدید در سال 2025 رقم میخورد ، زمانی که شما فکر میکند همه چیز مانند سری نسخه قبل است اما تمامی جنگ افزار ها پیشرفت کرده اند و امریکا دچار جنگ سنگینی با چین میشود ، شما در نسخه دوم نقش پسر الکس میسون را بازی میکنید و نام شما در BO2 دیوید میسون است ، پدر شما در نسخه قبلی دچار فراموشی عجیبی شده بود و قسمتی از حافظه خود را از دست داده بود ، و باید به خاطر می آورد که در حافظه گم شده خود چی هست که خیلی با ارزش است ، و داستان بازی طی فلش بک های فراوان به گذشته الکس بر میگشت ، در نسخه قبلی شوروی دست به ساخت سلاح کشتار جمعی زده بود به نام پروژه Nova6 و شما مسئول به یاد آوردن گذشته و جلوگیری از این اتفاق ناگوار بود.شاید شما دوستان عزیز فکر نمیکردی بازی ادامه داشته باشد ، اما این قدرت نویسنده است که ما را برمیگرداند به این بازی و وارد جنگ سرد و سنگینی با چینی های چشم بادموی میکند،Woods را در نسخه پیشین بخاطر بیارید چون در این نسخه او را خواهید دید فردی که همگی گمان داشتیم در نسخه پیشین کشته شده است..

جنگی که در نسخه دوم بازی شاهد هستیم شعله اولیه آن توسط فردی بوجود آمده است که جزو یک گروه تروریستی است نام این فرد در بازی Raoul Menendez است که تمامی خرابکاری ها و نابودی ها به او ختم میشود ، در سری جدید BO شما شاهد جنگ افزار هایی همچون روبات ها، وسایل نقلیه بدون سرنشین، نبردهای سایبری و دیگر تکنولوژی های فوق پیشرفته هستند که از سری COD خود را متمایر میکند....وقایع بازی در لس انجلس، یمن، سنگاپور و ... به وقوع می پیوندد ، آن طور که معلوم است در طول بازی شاهدفلش بک های به گذشته نیز هستیم که به کلیه سوال ها و ابهامات ما جواب خواهد داد گفتنی است که شخصیت قابل بازی در گذشته همان الکس میسون است که این نیز جذابیت کار را بالا می برد و پدر و پسر در کنار هم داستان را جلو می برند.

در دنیایی قرار میگیرم که همه چیز پیشرفت کرده است ، گیمر های سری بازی های COD را میتوان اینگونه تقسیم کرد که یک دسته از گیم پلی روان بازی و بکش و برو این بازی لذت میبرند ، گروهی هم از داستان بازی که پیچ و تاب خوبی دارد ، و همچنین هیجان بالایی را ایجاد میکند. دوستان عزیز بعد از اینکه بازی مدال افتخار با امتیازات کم خود باز هم خود را شکست پذیر نشان داد ، اکنون نوبت COD است که خود را به رخ رقبش بکشد ، داستان بازی و محیط بازی تغییرات زیادی داشته است ، اما گیم پلی آن با جنگ افزار های جدید ادغامی خوب داشته است که خود را از نسخه قبلی جدا میکند در سری جدید BO2 شما گیمر های عزیز شاهد فضا های نفس گیر در بازی خواهید بود. قسمت چند نفره بازی نیز تغییراتی داشته است و طراحان بازی بطور جالبی پیشنهاد این را دارد که در قسمت چند نفره کاملا تیمی بازی کنید.

امیدوارم Call Of Duty :BO2 بتونه یاد آور نسخه دوم بازی MW2 باشه.
    بازی زیبای Black Ops II در تاریخ 13 نوامبر سال 2012 منتشر خواهد شد
    پلتفورم های قابل اجرا : PC,PS3,XBOX360,Wii U
    با تشکر Fusion

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

2. 30 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

ahmaden (13th November 2012),Aliover (3rd June 2013),AMD Radeon (22nd November 2012),Amin_CaraGT2 (30th October 2012),AMIR (18th November 2012),Artemis (1st February 2013),atisoc0936 (30th October 2012),Blue Rose (30th October 2012),CROSSHAIR (13th November 2012),Don_Corleone (22nd November 2012),ErfanDL (15th November 2012),First.Last (3rd November 2012),fly (30th October 2012),Hamed_Classic (30th October 2012),Hamidreza (30th October 2012),HWANWOONG (30th October 2012),mahdi8063 (30th October 2012),mamad67 (14th November 2012),MASTER OC 7 (15th November 2012),Olesius (16th November 2012),Osuk (30th October 2012),rezaya (22nd November 2012),sapple (3rd May 2013),smrbh (16th November 2012),The Joker (16th November 2012),TRIDENT (31st October 2012),Varand (30th October 2012),VFSDF (16th November 2012),XoMa (30th October 2012),XZ3RO (15th November 2012)

OCH Member
    stopre آواتار ها
    نام واقعی
    سعید
    تشکر شده 213 بار در 51 پست
    stopre آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghafoori نمایش پست ها
    تو توضیحات که نوشته این بازی در آینده هست و سلاههای پیشرفته داره پس کجا؟؟؟؟
    این بازی در دو زمان روایت میشه یکی در آینده(سال 2025 میلادی) و یکی هم در گذشته(تقریبا سال 1950 )که در آینده شما نقش پسر اونی رو دارید که در گذشته نقشش رو دارید(اسم باباهه رو یادم رفته ولی اسم پسره david و فامیلی شون هم mason)

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

کاربر اخراجی

نام واقعی
    سیدعلی
    تشکر شده 27 بار در 24 پست
    ghafoori آنلاین نیست.
    موقع اکستراکت فایلها یه ارور داد که فایل english.bin مشکل داره یا پیدا نمیکنه منم Igrone زدم که بیخیال این فایل بشه و موقع نصب هم همینطور الان زبان روسیه!!این مهم نیست مشکل اصلی اینه که صدا نداره تمام کارهارو هم انجام دادم(استیم-آپدیت-نرم افزار open all)اما فایده نداشت یکی کمک کنه؟؟/

Motherboard : ASROCK Processor : E6550
    Main Memory Graphics Card : POWERCOLOR 5450 2gig
    Cooling Power Supply

Retired assistant
    The Joker آواتار ها
    نام واقعی
    محمد جواد
    تشکر شده 7,070 بار در 737 پست
    The Joker آنلاین نیست.
    موقع اکستراکت فایلها یه ارور داد که فایل english.bin مشکل داره یا پیدا نمیکنه منم Igrone زدم که بیخیال این فایل بشه و موقع نصب هم همینطور الان زبان روسیه!!این مهم نیست مشکل اصلی اینه که صدا نداره تمام کارهارو هم انجام دادم(استیم-آپدیت-نرم افزار open all)اما فایده نداشت یکی کمک کنه؟؟/
    دوست عزیز شما با یه نرم افزار دیگه دوباره اقدام به اکسترکت کردن بکنید مثلآ 7zip .
    اکثر پارت هایی که سایت های مختلف برای دانلود قرار میدن قابلیت ریکاوری دارن تا اگه یه موقع پارتی خراب بود و درست اکسترکت نمیشد ، ریکاوری بشه و درست بشه ، شما همون پارتی که ایراد داره رو با Winrar بازش کنید و از تب Tools گزینه ی Repair Archive رو انتخاب کنید .
    اگر بازم درست نشد متاسفانه اون پارت مشکل دار دانلود شده و باید دوباره دانلود بشه .

Motherboard : ECS A785GM-AD3 Processor : AMD Athlon II X4 635
    Main Memory : 2x2GB Geil+Kingmax Graphics Card : AMD Radeon HD 7770 GHZ Edition
    Cooling : DEEPCOOL Gammaxx 300 Power Supply : Green GP580B

6. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از The Joker تشکر کرده اند:

ghafoori (21st February 2014),SETIZEN (21st February 2014)

کاربر اخراجی

نام واقعی
    سیدعلی
    ghafoori آنلاین نیست.
    سلام کسی میتونه فایل english.bin این بازی رو برام آپ کنه لطفا کمک کنید

Cooling Power Supply

کاربر اخراجی

نام واقعی
    سیدعلی
    ghafoori آنلاین نیست.
    دوستان دزست میگفتن هنوز ول بازیه!!کامنت اول گفته بودم که بازی مضخرفیه و الان حرفمو پس میگیرم البته مرحله اول زیاد رو گرافیک محیط کار نکرده بودن(مثلا علفها تکون نمیخردن و از این چیزا) که تو مراحل بعدی خوب شده اما از نظر چهره ها که از این بهتر نمیشه چون از آدم واقعی نمیشه تشخیص داد واقعا عالی و با ظرافت کار شده حتی خطوط صورت و یا خطوط کف دست خالها و...خیلی تمیز کارشده و شاید اینم براتون جالب باشه که تو مرحله سوم(اون مرحله که تو صحرا هستن)وقتی توی غار هستن بمب باران که میشه به ایرانی بهش میگه ایجارو ترک کنین برای من که جالب بود ...
    مرحله چهارش رو من دوست نداشتم یه جور فرماندهی جنگ بود که ازبالا میبایست نیروهارو فرماندهی کنی.
    واقا چیزی از wm3 کم نداره و هرکس بازی نکرده پیشنهاد میکنم بازی کنه. من از 100بهش امتیاز 80 میدم.

Cooling Power Supply

کاربر اخراجی

نام واقعی
    سیدعلی
    ghafoori آنلاین نیست.
    سلام...
    من داستان این بازی رو متوجه نمیشم!
    تو مزحله هفتم یا ... اون مرده که با تیر تو مرحله دوم زده بودم تو صورتش بهم یه اسلحه میده که رفیقمو بکشم.
    مگه در مرحله دوم دشمنم نبود که با تیر زدم توصورتش چرا تو این مرحه درکنارش میجنگم؟؟؟بعد از اینکه رفیقمو نکشتم طرف منو کشت بعد یک دفعه از یک هواپیما سر درآوردم اومدم پایین اما ایندفع طرف اون دسته بودم!!!!!!اگه میکشتمش چی میشد؟؟؟تو یه مرحله دیگه دختر اون مرده رو میدزدن و من در شخصیت اون بازی میکنم!!!1این یکی از عیبهای این بازیه که در شخصیتهای مختلفی بازی میکنه(احساس چند شخصیتی به آدم دست میده)لطفا جریان بازی رو بهم بگید...

Cooling Power Supply

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.
    دوست عزیز بازی دارای فلش بک های بسیار زیادی هست....به گذشته و حال ، این سر در گمی شما کاملا قابل درک هست ( پیشنهاد میکنم دست و بذار یروی ماشه بچکانی و بری جلو )
    atisoc0936 likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

11. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

atisoc0936 (22nd February 2014),Blue Rose (22nd February 2014)

کاربر اخراجی

نام واقعی
    سیدعلی
    ghafoori آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    دوست عزیز بازی دارای فلش بک های بسیار زیادی هست....به گذشته و حال ، این سر در گمی شما کاملا قابل درک هست ( پیشنهاد میکنم دست و بذار یروی ماشه بچکانی و بری جلو )
    اگه میکشتمش داستان بازی عوض میشد؟؟؟
    تو مرحله بعدی اونجا که سیستمو ویروسی میکنم اونجا که فرمانده(ساهپوست کچله) رو گروگان میگیرم بعد از دریچه میام اونجا ومی بینم سیستم ویروسیه خلاصه یعنی اون یکی دیگه بوده که ویروسی کرده و من نبودم(وارد یه شخصیت دیگه میشه!)
    اون مرده که گوشه یک چشمش زخمیه آدم خوبه هست؟اون دختر که تو آتیش میسوزه دخترشه؟؟
    اون پسره که پیرمرده براش داستانو تعریف میکنه کیه؟اونه که سیستمو ویروسی کرده یا اونه که میاد و میبینه سیستم ویروسی شده(چون نقش هردوشون رو خودم بازی میکنم)

Cooling Power Supply

Retired Moderator

نام واقعی
    ALI
    تشکر شده 10,818 بار در 1,401 پست
    Blue Rose آنلاین نیست.
    اگه میکشتمش داستان بازی عوض میشد؟؟؟
    تو مرحله بعدی اونجا که سیستمو ویروسی میکنم اونجا که فرمانده(ساهپوست کچله) رو گروگان میگیرم بعد از دریچه میام اونجا ومی بینم سیستم ویروسیه خلاصه یعنی اون یکی دیگه بوده که ویروسی کرده و من نبودم(وارد یه شخصیت دیگه میشه!)
    اون مرده که گوشه یک چشمش زخمیه آدم خوبه هست؟اون دختر که تو آتیش میسوزه دخترشه؟؟
    اون پسره که پیرمرده براش داستانو تعریف میکنه کیه؟اونه که سیستمو ویروسی کرده یا اونه که میاد و میبینه سیستم ویروسی شده(چون نقش هردوشون رو خودم بازی میکنم)
    دوست عزیز لطفا محبت کنید از ایجاد پست های این چنینی که محتوای خاصی برای انجمن ندارد خودداری کنید.
    برای داستان هر بازی هم می توانید به سایت های مخصوص بازی های رایانه ای رجوع کنید.
    atisoc0936 likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

14. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Blue Rose تشکر کرده اند:

Agent 47 (22nd February 2014),atisoc0936 (22nd February 2014),SETIZEN (22nd February 2014)

کاربر اخراجی

نام واقعی
    سیدعلی
    ghafoori آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SWORD-MASTER نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا محبت کنید از ایجاد پست های این چنینی که محتوای خاصی برای انجمن ندارد خودداری کنید.
    برای داستان هر بازی هم می توانید به سایت های مخصوص بازی های رایانه ای رجوع کنید.
    چرا محتوای خاصی نداره!!!!!!!!!1
    فهمیدن داستان بازی لذت بازی رو چندبرابر میکنه مطمئنا دوستان دیگه هم یه همچین سوالایی تو ذهنشون هست و میتونه برای طرفداران این بازی مفید باشه چون شما خوشتون نمیاد یا این مسئله براتون مهم نیست دلیل نمیشه که دیگران هم بدشون بیاد...
    بعید بود ازتون

Cooling Power Supply

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678

کلمات کلیدی این موضوع