قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل درایور کارت گرافیک لپ تاپ

OCH Member
    تشکر شده یک بار در یک پست
    amir.zrg آنلاین نیست.

مشکل درایور کارت گرافیک لپ تاپ

سلام
    من یه لپ تاپ asus n53sv دارم که 2تا کارت گرافیک داره اینتل و nvidia gt540m ,ویندوز هم 7 64b
    چندبار درایور انویدیارو آپدیت کرده بودم بدون مشکل اینبار درایور 358رو از سایت انویدیا دانلود کردم بدون مشکل نصب شد ولی بعد از restart سیستم درایور پرید انگار اصلا نصب نشده درایور های مختلفو ریختم همشون همین شد حتی درایور از خود سایت asus دانلود کردم نصب کردم بازم نشد هر کاری کردم نمیشد تا یکی گفت اول درایور اینتل رو آپدیت کن منم درایورشو از سایت اینتل دانلود کردم نصب کردم ولی اونم بعد از restart شدن مثل انویدیا شد میگه درایور نصب نیست! حتی درایور اولی خودشم ریختم بازم نمیشه!!
    چیکار کنم؟؟؟ یه هفته هست باهاش درگیرم دارم دیوونه میشم
    ویرایش توسط amir.zrg : 20th October 2015 در ساعت 12:05 AM

Motherboard : Not Specified Processor : Not Specified
    Main Memory : Not Specified Graphics Card : Not Specified
    Cooling : Not Specified Power Supply : Not Specified

2. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از amir.zrg تشکر کرده است:

mohammad72 (20th October 2015)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.
    سلام دوست عزیز
    عضویتتون رو تبریک میگم

یه خورده بیشتر در مورد اینکه میگه انگار درایور نصب نیست توضیح بدید
    یه زحمت بکشید یه تصویر از اروری که میاد قرار بدید در [Only registered and activated users can see links. ] یا حداقل متنش رو کپی کنید و بنویسید اینجا

در مورد درایورها
    اگر پشت هم بخواید درایورهای مختلف رو نصب کنید، نسخه‌های مختلف، ... باعث خراب شدن فایل‌های اصلی درایورها میشه و ممکنه با مشکلات مختلفی روبه‌رو بشید.
    همیشه یادتون باشه قبل از نصب درایور جدید، اول درایور قبلی رو به صورت کامل پاک کنید و بعد درایور جدید رو بریزید
    همینطور نسخه‌ای درایور، ویندوزی که باهاش سازگار هست و البته 32 یا 64 بیتی بودنش رو حتما چک کنید ... چون این مشکل زیاد پیش میاد که به اشتباه و در حالی که کاربر با این موضوع آشنا هست و میدونه که درایور مخصوص سیستمش چیه، درایور اشتباه رو نصب میکنه

برای پاک کردن درایور، میتونید نرم‌افزار Driver Fusion رو از سایتای ایرانی دانلود کنید .. حجمش کم هست و فوق‌العاده قدرتمند و کاربردی

برای دانلود آخرین درایور اینتل، میتونید به این تاپیک سر بزنید و آخرین نسخه رو که چند روز پیش منتشر شده، دریافت کنید...حتما لیست پردازنده‌ها رو چک کنید که مدل پردازنده شما داخل توضیحات، قرار گرفته باشه
    [Only registered and activated users can see links. ]

برای دانلود درایورها هم نیازی به مراجعه به سایت سازنده‌ها نیست
    بهترین کار، استفاده از نسخه‌هایی هست که در سایت‌های AMD و Nvidia قرار داده میشه یا حداقل نسخه‌هایی که در سایت‌های مرجع مثل Techpowerup یا Guru3d قرار داده میشه رو دانلود کنید.
    [Only registered and activated users can see links. ]

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم، فراموش نکنید، حتما درایورها رو به صورت کامل پاک و نسخه‌ی جدید رو نصب کنید

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

4. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

amirsss (20th October 2015),Olesius (20th October 2015),TERRORIST (20th October 2015)

کلمات کلیدی این موضوع