قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
Like Tree3Likes

موضوع: برند گوشیهای(Giunee-Xiaomi-Kingzone)و امثالهم بدرد بخورن؟

OCH Member
    barcelon آواتار ها
    نام واقعی
    مسعود
    تشکر شده 182 بار در 58 پست
    barcelon آنلاین نیست.

برند گوشیهای(Giunee-Xiaomi-Kingzone)و امثالهم بدرد بخورن؟

سلام و عرض ادب

دوستان داشتم وبگردی میکردم که با سایتی که لینکشو میزارم براتون مواجه شدم و از دوستانی که به اصطلاح با برندهای درجه یک صادراتی چین(Xiaomi-kingzone-giunee) و امثالهم کار کردن سوالاتی دارم ممنون میشم راهنماییم کنین:

1-مشخصات مندرج گوشیا تا چه حد واقعیت داره؟
    2-واقعا این گوشیا صادرات به اروپا هستن(طبق گفته خود سایتی که لینک میکنم براتون)؟؟؟
    3-کیفیت گوشیاش خوبن؟
    4-کلا قابل اعتمادن یعنی؟؟
    5-کیفیت گوشی های چینی میان قیمت مثلا از 500 به بالا چجوریه؟

کسی کار کرده با این برندهای چینی موجود در لینکی که دادم؟؟؟

[Only registered and activated users can see links. ]

گیج شدم کلا
    ویرایش توسط barcelon : 23rd April 2015 در ساعت 09:24 PM

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.
    nvidia جان، دوست من
    الان همون گوشی چینی که بنده به شما گفتم، سخت‌افزار داخلش هست، فرمول‌های مهندسین چینی رو روی کاغذ ننوشتن بذارن توش که!
    وقتی 4 گیگابایت حافظه‌ی رم داره، یعنی مثلا اندازه‌ی 2 گیگ سامسونگ هست؟! خب 4 گیگه، یعنی 4 گیگه دیگه
    شما خوندی اون مطلب رو اصلا؟ اولین گوشی‌هوشمند جهان که USB Type-C داره!
    خب سامسونگ و اپل و سونی و ال‌جی و ... کجان که بیان این مورد رو بذارن رو گوشی‌هاشون؟ این نوآوری نیست؟
    من وقتی میگم با قیمت 400 د.لا.ر، شما یه نگاه بنداز چه امکاناتی رو در اختیارتون قرار میده...s6 edge چنده؟ آیفون 6 چنده؟ چرا هنوز iPhone 5S داره 2 میلیون تومن فروخته میشه؟

چین، کشوری هست که تو دهه‌ی گذشته، چنان پیشرفتی داشتی که الان تبدیل شده به بزرگترین اقتصاد جهان
    فقط در مورد گوشی‌ها چین پیشرفت نکرده، تو خودرو و چیزایی که ما تصورش رو هم نمیکنیم مثل برق داره پیشرفت میکنه

دوستان میگن چون اپل توی چین تولید میشه یعنی خوب نیس بخاطر اینکه چینیه؟؟؟
    بعد، اینو دیدم خندم گرفت..
    کی همچین حرفی زد؟ معنی حرفی که نوشته شد خیلی واضح بود، دوستان یه جوری گفتن "چین"، انگار دارن میگن "لائوس"

دنیا که همیشه دست اپل و گوگل باقی نمیمونه...بالاخره بقیه هم پیشرفت میکنن
    باید این موضوع رو قبول کرد که شرکت های دیگه هم میتونن بیان رو دست کمپانی های مطرح

اصلا میخوام شما برای بنده و دوستان دیگه، نوآوری رو تعریف کنید..

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

3. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

ErfanDL (26th April 2015),nvidia oc (26th April 2015)

OCH Member
    nvidia oc آواتار ها
    تشکر شده 159 بار در 42 پست
    nvidia oc آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها
    nvidia جان، دوست من
    الان همون گوشی چینی که بنده به شما گفتم، سخت‌افزار داخلش هست، فرمول‌های مهندسین چینی رو روی کاغذ ننوشتن بذارن توش که!
    وقتی 4 گیگابایت حافظه‌ی رم داره، یعنی مثلا اندازه‌ی 2 گیگ سامسونگ هست؟! خب 4 گیگه، یعنی 4 گیگه دیگه
    شما خوندی اون مطلب رو اصلا؟ اولین گوشی‌هوشمند جهان که USB Type-C داره!
    خب سامسونگ و اپل و سونی و ال‌جی و ... کجان که بیان این مورد رو بذارن رو گوشی‌هاشون؟ این نوآوری نیست؟
    من وقتی میگم با قیمت 400 د.لا.ر، شما یه نگاه بنداز چه امکاناتی رو در اختیارتون قرار میده...s6 edge چنده؟ آیفون 6 چنده؟ چرا هنوز iPhone 5S داره 2 میلیون تومن فروخته میشه؟

چین، کشوری هست که تو دهه‌ی گذشته، چنان پیشرفتی داشتی که الان تبدیل شده به بزرگترین اقتصاد جهان
    فقط در مورد گوشی‌ها چین پیشرفت نکرده، تو خودرو و چیزایی که ما تصورش رو هم نمیکنیم مثل برق داره پیشرفت میکنه

بعد، اینو دیدم خندم گرفت..
    کی همچین حرفی زد؟ معنی حرفی که نوشته شد خیلی واضح بود، دوستان یه جوری گفتن "چین"، انگار دارن میگن "لائوس"

دنیا که همیشه دست اپل و گوگل باقی نمیمونه...بالاخره بقیه هم پیشرفت میکنن
    باید این موضوع رو قبول کرد که شرکت های دیگه هم میتونن بیان رو دست کمپانی های مطرح

اصلا میخوام شما برای بنده و دوستان دیگه، نوآوری رو تعریف کنید..
    سلام محمد جان

مشکل همین جا هست که منظور من از روی کاغذ با اون چیزی که شما در نظر داری خیلی فرق میکنه
    من 2سال پیش یک عدد هواوی داشتم y300 روی کاغذ مشخصاتش بهتر از گلکسی یانگ بود و خریدم .. خب میریم تو جزییات .
    شما وقتی با y300 از مودم دور میشی یا اصلا دستتو مابینش میزاری یک آنتن از وای فای کم میشه در صورتی کهs4 آشنایان اونطوری نمیشد. میبینید ؟ هردو وای فای دارند!
    یا سرعت بلوتوث.. کارخونه زده نسخه2.1 سرعتش هم اگه درست یادم باشه حدود140 تا 160 کیلوبایت بر ثانیه هست الان گوشی نوکیاx3 هم که دارم بلوتوثش2.1 هست سرعت 170تا 220 .
    خب هردوتاشون بلوتوث دارند نسخه 2.1...عجیبه... اما بعضی قطعات که باید از جای دیگه بخرن بزارن روش مثله پردازنده رم یا چیپ گرافیک دیگه نمیتونن کیفیتشو بیارن پایین .. از این مثال ها زیاده (سند و مدرک هم مشکلی نیست اگه قانع نشدین) منظورم از روی کاغذ این بود..
    خب تایپ c چه تحولی ایجاد کرد؟ سامسونگ s6 هم usb 3 گذاشته ... این به اون در.!
    آهان صحبت پول شد! همونطور که قبلا هم گفتم این ها سر پول هست سخت افزار بهانه ایی بیش نیست!
    اما چرا اسمارت فون های شرکت های بزرگ گرونه؟ جواب:
    چون باید طراحی بشه! چون روش باید کار بشه.چون روش باید خلاقیت نشون داد باید ظرافت مهندسی رو نشون داد باید نبوغ و کلی مسائل جدید دیگه روش پیاده بشه این ها همه پول میخاد..شرکت های چینی یک مستطیل طراحی میکنند تو خونه! قطعه میزنن تنگش بدون هیچ کار زیادی و خیلی شیکو مجلسی! حالا چی میمونه؟ هروقت شرکا قطعه جدید ساختن ماهم موبایل جدید بسازیم همین!
    اما این مسئله برای شرکت های بزرگ صدق میکنه؟ s5 شباهتی چه سخت افزاری چه نرم افزاری چه ظاهری با s6 داره؟ یا اپل ایفون5 با آیفون6 چی؟ الان متوجه نوآوری شدین فک کنم نه تغییر قطعه! که نه کار خود چینی ها بوده نه هیچ!
    مثلا الان من در دست راستم نوت4 بزارم و در دست چپم همون گوشی (اسمشو که پیدا نکردم ولی فک کنم این بودLeTV) بگم هرکدوم دوس داری وردار مجانی شما مسلما letv رو ورمیدارین!(برگرفته از کتاب دلفین ها پرواز میکنند)
    اتفاقا منم خندم گرفت وقتی اینو دیدم شما چطور ندیدی؟! :

وقتی بیشتر خندم گرفت که اخطار هم دریافت کردم بخاطر بی احترامی

در نهایت دوست عزیزم ..عزیز تر از جانم به ما مربوط نیست که مردم چی میخرن ! ما فقط نظر میدیم همین! بخاطر دیگران خوب نیست آدم دوستیشو خدشه دار کنه!
    و همچنین خوب نیست مثل بعضی ها اینطور جبهه بگیریم که انگار کمپانی ها برای پدرانمان هستند..!
    با ارزوی موفقیت برای شما دوست خوبم و همون بعضی ها

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.

خب

اول اینکه شما وای‌فای یه گوشی 300 تومنی رو با یه گوشی 1.300 نباید مقایسه کنی (برادر من Y300 داره زمانی که گرفت 300، گوشی s4 همین حدود 1.300 اینا بود)
    شما جزئیات وای‌فای رو دقت کردی اصلا؟
    در این مورد هیچ بحثی ندارم چون کلا مقایسه2ی کاملا غلطی هست...انگار بخوای Xbox 360 رو با میکرو مقایسه کنی

در مورد اینکه دستمون رو نگه داریم هم ما همچین چیزی ندیدیم تا حالا...یا مودم شما مشکل داشته یا گوشی یه چیزیش بوده ..... |:

در مورد بلوتوث هم من حرفی ندارم!
    شما چی ارسال کردید با بلوتوث؟ ویدئو یا عکس؟ یا آهنگ؟ شما میدونستی سرعت ارسال 10 تا فایل 10 مگی از یه فایل 100 مگی کمتره؟ کاری به این مورد هم نداریم..

شما در مورد USB Type-C اطلاعی داری؟ USB 3.0 برای چه سالی هست؟ برادر من، type-c یه نوعی از USB 3.1 هست!!!! اصلا با usb 3.0 قابل قیاس نیست....اینم هیچی!!!

اولین بار چه شرکتی صفحه‌نمایش‌های کم حاشیه رو معرفی کرد؟ وقتی که LG (که خیلی ها بدون آشنایی، اون رو آشغال حساب میکنن! ) گوشی G2 رو معرفی کرد
    ابعاد گوشی G2 از Xperia Z1 کمتر هست و صفحش هم 0.2 اینچ بزرگتر
    حالا میخوام بپرسم کم حاشیه ترین صفحه نمایش ها برای چه گوشی هایی هستند؟ الان دیگه این شرکت های چینی ZTE و Oppo هستند که دارن چنین صفحه نمایش‌هایی رو تولید میکنن

Oppo R7

[Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

اینم عکس گوشی ZTE Nubia Z9

پس تکنولوژی صفحه نمایش های انقدر باریک رو برای اولین بار چینی ها دارن پیاده میکنن

خب حالا....

طراحی گوشی های سامسونگ، از S3 تا S5 همه و همه عین هم هستن و همین موضوع و تکراری بودن بیش از حد، سبب شده سامسونگ به فکر طراحی جدید برای S6 باشه
    همین الان فروش S6 تو کره جنوبی نا امید کننده اعلام شده
    در صورتی که پیش فروش Huawei P8 روز اول در چین، انبارهای این شرکت رو خالی کرده!

سامسونگ به خاطر فروش بسیار پایین S5، مدیر بخش گوشی هاش رو اخراج کرده و مدیر بخش تلویزیون ها رو آورده
    HTC تا چند وقت پیش داشت ورشکست میشد تا One M7 رو معرفی کرد و با طراحی جدیدش، فروش خوبی داشت..تا قبل از این گوشی، همه و همه گوشی هاش کپی پیست هم بودن
    همین الان محصولات سونی، کلا سری Xperia Z، همه عین هم هستن
    شما نواوری میبینی؟ طرح جدید میبینی؟ چیز جدیدی میبینی؟ همیشه همون چیزی که بود هست

برای تک تک چیزایی که گفتم هم میتونم لینک معتبر بدم

پس شما فکر نکن که الان همه تو اوج هستن...اصلا از این خبرا نیست..
    تمام شرکت های مطرح، همشون فقط سخت افزار رو قوی تر میکنن....همین و بس

من هیچ وقت نگفتم چینی ها کپی نمیکنن...هیچ وقت نگفتم تو کار کپی نیستن...بله اتفاقا یاور کپی رو استاد کردن!
    ولی نه الان، نه برای پرچم دارانشون

مدیرعامل وان پلاس گفته که OnePlus Two، یکی از چهار گوشی تاثیرگذار سال 2015 خواهد بود
    الان حضور ذهن ندارم ولی ZTE یا Oppo، یکیشون گفته بود که امسال، جزو 3 فروشنده ی اول آمریکا میشن
    خب این یعنی چی؟ یعنی انقدری گوشی های خوبی تولید میکنن که بتونن به چنین چیزی برسن...انقدری بزرگ شدن که شاخ بزرگا رو بشکنن!!!

این تا اینجا...تا اینجا که شما گفتی اونا طراحی میکنن و ....، نه اصلا هم اینطوری نیست...دیگه الان 10 تا گوشی سونی بذارن جلو آدم نمیشه تشخیص داد کدوم کدومه...
    در مورد دست راست و دست چپ و ....، استدلال قشنگی داری شما، تبریک میگم...من هر کدوم رو بدن برمیدارم چون احتمالا رایگان هست و اگر بخوام هم گوشی بخرم، هیچ کدوم رو نمیخرم.....

در مورد این عکس،اول اینکه لطف کنید از آپلودسنتر سایت استفاده کنید
    دوم اینکه چه لزومی به قرار دادن عکس هست؟ پست که بالا هست
    چیزی هم که آقا عرفان نوشتن، تعجب میکنم هنوز منظورشون رو متوجه نشدید.....نمیخواستم بگم انقدر تابلو هست معنیش اما چون عکس گذاشتید میگم
    دوستان اومدن گفتن چین فلانه، محصولات چینی ارزونن، فلان گوشی چینی هست به درد نمیخوره، ایشون هم گفتن اگر اینطوریه، آیفون هم تو چین تولید میشه پس مسخرس دیگه...در واقع با استدلال خودشون گفتن که خب اون دوستان که این حرفا رو زدن، چیزی نگفتن ولی شما دارید از یه جبهه ی دیگه پافشاری میکنید...تازه عکس هم میذارید!

در مورد بی احترامی هم بنده صحبت خاصی ندارم...کافیه یه بار نگاه کنید به متنتون، خودتون متوجه میشید..

در مورد دوستی هم درسته، ولی من خودم به شخصه اصلا دنبال نظرات نمیرم
    وقتی میان نظر میذارن "فلان گوشی، تاچ نصفه ی پایینیش بده"، آدم دنبال نظرات نظره برای خودش خوبه
    ولی ما نظر نمیدیم الان، بحث و تبادل نظر داریم

موفق باشید
    ویرایش توسط mohammad72 : 26th April 2015 در ساعت 08:24 PM
    ErfanDL likes this.

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

6. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده است:

ErfanDL (26th April 2015)

OCH Member
    nvidia oc آواتار ها
    تشکر شده 159 بار در 42 پست
    nvidia oc آنلاین نیست.
    خب

اول اینکه شما وای‌فای یه گوشی 300 تومنی رو با یه گوشی 1.300 نباید مقایسه کنی (برادر من Y300 داره زمانی که گرفت 300، گوشی s4 همین حدود 1.300 اینا بود)
    شما جزئیات وای‌فای رو دقت کردی اصلا؟
    در این مورد هیچ بحثی ندارم چون کلا مقایسه2ی کاملا غلطی هست...انگار بخوای Xbox 360 رو با میکرو مقایسه کنی
    محمد جان هردو دستگاه در استاندارد 802.11n متصل میشدن و dual band بودن گلکسیs4 ربطی به رنج نداره.

در مورد اینکه دستمون رو نگه داریم هم ما همچین چیزی ندیدیم تا حالا...یا مودم شما مشکل داشته یا گوشی یه چیزیش بوده ..... |:
    خیر وضعیتy300 همینه!

در مورد بلوتوث هم من حرفی ندارم!
    شما چی ارسال کردید با بلوتوث؟ ویدئو یا عکس؟ یا آهنگ؟ شما میدونستی سرعت ارسال 10 تا فایل 10 مگی از یه فایل 100 مگی کمتره؟ کاری به این مورد هم نداریم..
    بله اطلاع دارم
    فایل ها یکسان بوده موزیک320

شما در مورد USB Type-C اطلاعی داری؟ USB 3.0 برای چه سالی هست؟ برادر من، type-c یه نوعی از USB 3.1 هست!!!! اصلا با usb 3.0 قابل قیاس نیست....اینم هیچی!!!
    نمیدونم چرا سروصدا نکرد پس! یک بنچ هم بزارین ببینیم قضیه چیه.. مرسی

اولین بار چه شرکتی صفحه‌نمایش‌های کم حاشیه رو معرفی کرد؟ وقتی که LG (که خیلی ها بدون آشنایی، اون رو آشغال حساب میکنن! ) گوشی G2 رو معرفی کرد
    ابعاد گوشی G2 از Xperia Z1 کمتر هست و صفحش هم 0.2 اینچ بزرگتر
    حالا میخوام بپرسم کم حاشیه ترین صفحه نمایش ها برای چه گوشی هایی هستند؟ الان دیگه این شرکت های چینی ZTE و Oppo هستند که دارن چنین صفحه نمایش‌هایی رو تولید میکنن

پس تکنولوژی صفحه نمایش های انقدر باریک رو برای اولین بار چینی ها دارن پیاده میکنن
    فناوری کم حاشیه بنظرم کاملا غیر کاربردی که هیچ! باعث دردسر میشه وقتی دارین باش کار میکنین با یک دست.
    فقط زمانی خوبه که همونطور که تو عکس نشون داده ! و با دست دیگه باش کار کنیم... وگرنه کف دست با قسمت پایین نمایشگر تماس پیدا میکنه و باعث تداخل میشه

خب حالا....

طراحی گوشی های سامسونگ، از S3 تا S5 همه و همه عین هم هستن و همین موضوع و تکراری بودن بیش از حد، سبب شده سامسونگ به فکر طراحی جدید برای S6 باشه
    دیگه بستگی داره شما تکراری رو تو چی ببینی دیگه.. تو مستطیلی بودن تو صفحه نمایش داشتن یا ...

همین الان فروش S6 تو کره جنوبی نا امید کننده اعلام شده
    در صورتی که پیش فروش Huawei P8 روز اول در چین، انبارهای این شرکت رو خالی کرده!

همون اول هم سامسونگ 30درصد به تعداد ساخت مدل فرعی اج اضافه کرد دیگه مدل اصلیشو در آینده شاه خواهیم بود!
    بله درچین! منتظریم در مناطق دیگه

سامسونگ به خاطر فروش بسیار پایین S5، مدیر بخش گوشی هاش رو اخراج کرده و مدیر بخش تلویزیون ها رو آورده
    HTC تا چند وقت پیش داشت ورشکست میشد تا One M7 رو معرفی کرد و با طراحی جدیدش، فروش خوبی داشت..تا قبل از این گوشی، همه و همه گوشی هاش کپی پیست هم بودن
    همین الان محصولات سونی، کلا سری Xperia Z، همه عین هم هستن
    شما نواوری میبینی؟ طرح جدید میبینی؟ چیز جدیدی میبینی؟ همیشه همون چیزی که بود هست
    الان همه شدن تکراری! چندتا مدل خلاقانه از برند های چینی بیارین ماهم ببینیم لااقل..

برای تک تک چیزایی که گفتم هم میتونم لینک معتبر بدم

پس شما فکر نکن که الان همه تو اوج هستن...اصلا از این خبرا نیست..
    تمام شرکت های مطرح، همشون فقط سخت افزار رو قوی تر میکنن....همین و بس
    مثلا اپل !!!!!!!!!

من هیچ وقت نگفتم چینی ها کپی نمیکنن...هیچ وقت نگفتم تو کار کپی نیستن...بله اتفاقا یاور کپی رو استاد کردن!
    ولی نه الان، نه برای پرچم دارانشون

مدیرعامل وان پلاس گفته که OnePlus Two، یکی از چهار گوشی تاثیرگذار سال 2015 خواهد بود
    بعله اون همه پول دادن به سایتا دیدیم آخرش دیدیم بازار جهانیشو!
    این مدیر عامل وان پلاس درمورد فروش آیفون در چین نگفته؟ نگفته این برند آمریکایی چرا از ما تو کشور خودمون بیشتر فروخته؟ چرا انقد ساکته طفلک

الان حضور ذهن ندارم ولی ZTE یا Oppo، یکیشون گفته بود که امسال، جزو 3 فروشنده ی اول آمریکا میشن
    خب این یعنی چی؟ یعنی انقدری گوشی های خوبی تولید میکنن که بتونن به چنین چیزی برسن...انقدری بزرگ شدن که شاخ بزرگا رو بشکنن!!!
    الان با حرف به این نتیجه رسیدین دیگه؟!

این تا اینجا...تا اینجا که شما گفتی اونا طراحی میکنن و ....، نه اصلا هم اینطوری نیست...دیگه الان 10 تا گوشی سونی بذارن جلو آدم نمیشه تشخیص داد کدوم کدومه...
    رو سونی بحث نکنیم بهتره! برای امنیت خودمون میگم ! ولش این برند رو
    در مورد دست راست و دست چپ و ....، استدلال قشنگی داری شما، تبریک میگم...من هر کدوم رو بدن برمیدارم چون احتمالا رایگان هست و اگر بخوام هم گوشی بخرم، هیچ کدوم رو نمیخرم.....

دوم اینکه چه لزومی به قرار دادن عکس هست؟ پست که بالا هست
    چیزی هم که آقا عرفان نوشتن، تعجب میکنم هنوز منظورشون رو متوجه نشدید.....نمیخواستم بگم انقدر تابلو هست معنیش اما چون عکس گذاشتید میگم
    دوستان اومدن گفتن چین فلانه، محصولات چینی ارزونن، فلان گوشی چینی هست به درد نمیخوره، ایشون هم گفتن اگر اینطوریه، آیفون هم تو چین تولید میشه پس مسخرس دیگه...در واقع با استدلال خودشون گفتن که خب اون دوستان که این حرفا رو زدن، چیزی نگفتن ولی شما دارید از یه جبهه ی دیگه پافشاری میکنید...تازه عکس هم میذارید!
    مگه فرق میکنه؟
    منظور از ساخت چین دوستان چیز دیگری بود منظور از ساخت چین آقای عرفان هم اسمبل بود که اصلا استدلال دوستان نبود ..!

در مورد بی احترامی هم بنده صحبت خاصی ندارم...کافیه یه بار نگاه کنید به متنتون، خودتون متوجه میشید..
    کلا من دوتا پست دادم کدومش بی احترامی به شخص حقوقی بود؟ :
    به این برند های چینی که اصلا نمیدونن نوآوری یعنی چی فقط میکس میکنن طرح های مختلفو با قیمته پایین میدن بیرون باج ندین!
    خوب که چی اخه؟ سخت افزار قوی قیمت کم؟ همون برا چین بهتر هست!

بی تمدنن ...
    --------------------------------------------
    دوستان تلفن همراه رو فقط با مشخصات سخت افزاری روی کاغذ نباید مقایسه کرد.
    همونطور که میبینید فقط تو کشور هایی که ارزش پولشون پایینه از این گوشی ها خوششون میاد چون حداقل روی کاغذ برابرند!!

اگه یک مقدار از سخت افزار بیاین بیرون(حالا انگار اندروید چقدر سنگینه!) و برند های سامسونگ و اپل رو کلا فاکتور بگیریم
    برند های چینی از کجا پیداشون میشد؟
    اصلا چرا اول نیومدن تو کار؟
    جوابش یک کلمه هست: خلاقیت!
    اگه برند هایی مثل سونی سامسونگ یا اپل نبودند هرگز خلاقیت نمیدیدم
    همین قابلیت ضد آب رو اگه سونی نمی اورد برند های چینی تا100 سال دیگه هم به فکرشون نمیرسید! البته هنوز که موفق نشدن!
    برادر من گوشی که بیل نیست!
    ------------------------------------------
    الان هم اگه صنعت موبایل سازی رو به چین ببریم تا 100 سال دیگه فقط باید قابو سخت افزار عوض کنیم!
    دوستان میگن چون اپل توی چین تولید میشه یعنی خوب نیس بخاطر اینکه چینیه؟؟؟
    این استدلال دیگه آخرش بود!!
    هروقت اپل آیفون رو توی چین طراحی کرد بعدا باهم صحبت میکنیم!
    ساختن یک چیز هست طراحی و خلاقیت یک چیز دیگه!
    اگه چینی ها خلاقیت داشتن هیچ نیازی به تیم کوک یا استیو نبود!
    رشد برند های چینی یعنی تمام شدن دوران خوش اسمارت فون ها
    یک چیزی شبیه به چیزی که الان در دنیای سخت افزار تقریبا شاهدش هستیم..
    با احترام
    به چه کسی بی احترامی کردم من؟

در مورد دوستی هم درسته، ولی من خودم به شخصه اصلا دنبال نظرات نمیرم
    وقتی میان نظر میذارن "فلان گوشی، تاچ نصفه ی پایینیش بده"، آدم دنبال نظرات نظره برای خودش خوبه
    ولی ما نظر نمیدیم الان، بحث و تبادل نظر داریم

موفق باشید
    درود بر شما

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

8. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از nvidia oc تشکر کرده است:

mohammad72 (26th April 2015)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع