قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: شب اول ماه رجب

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.

شب اول ماه رجب

امشب شب اول ماه رجب، شب آرزوهاست

اِلهی اَتَرانی ما اَتَیتُکَ اِلاّ مِنْ حَیْثُ الْامال؛ خدایا! مرا ببین! تنها به خاطر آرزوها و امیدهایم به درگاه تو آمده‌ام.

سپاس تو را سزاوار است که پروردگار آرزوهایی. تو تنها کسی هستی که آرزوهایم را بدون حقارت و خاری به درگاهت می‌برم و مو به مو شرح می‌دهم. چون تو به من آموختی که تنها از تو بخواهم و از غیر تو هیچ نخواهم.

اکنون در این شب آرزوها، همه آرزوهایم را هر چقدر هم کوچک و حقیر باشد با تو می‌گویم؛ با تو که مرا به سخره نمی‌گیری به خاطر آرزوهای کودکانه‌ام.

امشب دلم پر می‌کشد. از یادم نبر و مرا به آرزوهایم برسان تا ایمان و عشقم به تو روزافزون شود.

لیله الرغائب آمد تا دل‌های مجذوب را از لابلای همه دلمشغولی‌ها و هیاهوی دنیا به میهمانی خدا ببرد.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

2. 16 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

.SouSHIanT. (2nd May 2014),Aliover (2nd May 2014),Artemis (13th May 2014),atisoc0936 (2nd May 2014),Blue Rose (2nd May 2014),Don_Corleone (15th May 2014),ErfanDL (2nd May 2014),mahdi8063 (2nd May 2014),mohammad72 (2nd May 2014),morteza.p (13th May 2014),overclock990 (2nd May 2014),SETIZEN (2nd May 2014),smrbh (2nd May 2014),TERRORIST (2nd May 2014),The Joker (2nd May 2014),TRIDENT (2nd May 2014)

کلمات کلیدی این موضوع