قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Aliover

موضوع: سوالات و مشکلات درباره اورکلاک سوکت AM2

کاربر اخراجی

نام واقعی
    علی
    تشکر شده 8,024 بار در 1,123 پست
    Aliover آنلاین نیست.

سوالات و مشکلات درباره اورکلاک سوکت AM2

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز.

در این تاپیک سوالات و مشکلات درباره اورکلاک سوکت AM2 رو مطرح بفرمائید .

خواهشا" با پرسیدن سوال , حتما" مشخصات کامل سیستم اعم از cpu و مادبورد و رم و ....... رو قرار بدید .

با تشکر
    ویرایش توسط Aliover : 3rd March 2014 در ساعت 04:00 PM
    The Joker and Blue Rose like this.

Motherboard : msi Z87 M Gaming Processor : Intel Core i5 4670K @4.6 GHz1.23 v
    Main Memory : (2*2)Corsair Dominator GT 2000Cl8@2200 7-8-6 Graphics Card : msi R9 280 Gaming OC 1150-1500
    Cooling : Coolermaster Hyper TX3 with CFIII Thermal paste Power Supply : GREEN GP-885B

2. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Aliover تشکر کرده اند:

Blue Rose (28th April 2014),Reza Y (4th March 2015),The Joker (3rd March 2014)

PGW
    OCH Member
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    PGW آنلاین نیست.
    سلام امیدوارم کمکم کنید

من یه سیستم دانلود دارم که رمش 2تا 1گیگ یکی باس 800 یکی 6.. یادم نمیاد بعد سی پی یو 6000 amd مادربورد [Only registered and activated users can see links. ] و هارد 320 گیگ ! بعد اینکه یه روز چنتا خازن های کنار سی پی یو و چنتا چیز دیگه ترکید و و سیستم روشن میشد اما صفحه مادربورد نمیومد و سی پی اصلا داغ نمیکرد و فقط فن می چرخید! و صدای بوق رم ها نمیومد! که دادیم تعمیر کردند اما مشکلی پیش اومد که روی تنظیمات نرمال بایوس بالا نمیاد صفحه ویندوز لودینگش که میاد ارور آبی میاد! و من کلا از اورکلاک سر در نمیارم اما بایوس این مادربورد رو به آخرین ورژن که ماله 2010 هستش آپدیت کردم و تنظیمات جدید داره! و یکم تغییرات دادم برای مثال!!! شانسی!! گذاشتم روی x14.5 و چنتا تغییر دیگه, زیاد بالا نبوردم! سیس میاد بالا اما استیبل نیست! من نمیخوام اورکلاک کنم برای مثال روی 3000 یا 2900 2800 استیبل بمونه کافیه! مادربورد که تعمیر شد برقش! شاید داره برق زیادی میده یا کم میده حالا نمیدونم چطوری بفهمم! چیکار کنم حالا ؟ روی چیزی بگید بزارم استیبل بشه ! پایین تر هم بود مشکلی ندارم! 2500 برای مثال! چون این سیس رو کار خاصی ندارم روش فقط استیبل بمونه چون همیشه روشنه برای دانلود

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط PGW نمایش پست ها
    سلام امیدوارم کمکم کنید

من یه سیستم دانلود دارم که رمش 2تا 1گیگ یکی باس 800 یکی 6.. یادم نمیاد بعد سی پی یو 6000 amd مادربورد [Only registered and activated users can see links. ] و هارد 320 گیگ ! بعد اینکه یه روز چنتا خازن های کنار سی پی یو و چنتا چیز دیگه ترکید و و سیستم روشن میشد اما صفحه مادربورد نمیومد و سی پی اصلا داغ نمیکرد و فقط فن می چرخید! و صدای بوق رم ها نمیومد! که دادیم تعمیر کردند اما مشکلی پیش اومد که روی تنظیمات نرمال بایوس بالا نمیاد صفحه ویندوز لودینگش که میاد ارور آبی میاد! و من کلا از اورکلاک سر در نمیارم اما بایوس این مادربورد رو به آخرین ورژن که ماله 2010 هستش آپدیت کردم و تنظیمات جدید داره! و یکم تغییرات دادم برای مثال!!! شانسی!! گذاشتم روی x14.5 و چنتا تغییر دیگه, زیاد بالا نبوردم! سیس میاد بالا اما استیبل نیست! من نمیخوام اورکلاک کنم برای مثال روی 3000 یا 2900 2800 استیبل بمونه کافیه! مادربورد که تعمیر شد برقش! شاید داره برق زیادی میده یا کم میده حالا نمیدونم چطوری بفهمم! چیکار کنم حالا ؟ روی چیزی بگید بزارم استیبل بشه ! پایین تر هم بود مشکلی ندارم! 2500 برای مثال! چون این سیس رو کار خاصی ندارم روش فقط استیبل بمونه چون همیشه روشنه برای دانلود

C CMOS کن و اگر مشکل حل نشد , همون بایوس ابتدایی رو دوباره فلش کن
    وقتی شما اور میکنی و میینی پایدار نیست , یعنی بیخیال شو
    همچنین سیستم شما با اور هیچ افزایش پرفرمنسی دریافت نخواهد کرد و فقط ریسک افزایش ناپایداری رو بیشتر میکنه

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

5. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Olesius (4th March 2015),PGW (4th March 2015)

PGW
    OCH Member
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    PGW آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    C CMOS کن و اگر مشکل حل نشد , همون بایوس ابتدایی رو دوباره فلش کن
    وقتی شما اور میکنی و میینی پایدار نیست , یعنی بیخیال شو
    همچنین سیستم شما با اور هیچ افزایش پرفرمنسی دریافت نخواهد کرد و فقط ریسک افزایش ناپایداری رو بیشتر میکنه
    سلام ممنون بابت جوابتون اما پست من رو خوندید ؟ من اصلا اور نکردم! روی حالت عادی اصلا بالا نمیاد! منظورم روی تنظیمات دیفالت بعد از تعمییر مادربورد! یعنی من بایوس 2007 و 2010 رو هم میریزم فرقی نداره روی تنظیمات عادی بالا نمیاد! و من اصلا نمیخوام اور کنم میخوام دیفالت بالا بیاد که نمیاد! یعنی برقی که مادربورد میده نمیدونم کمه یا زیاد میخوام استیبل بمونه حالا کلاک سی پی یو پایین هم بیاد مشکلی ندارم روی حالت عادی auto هستش که همون 3000! بالا نمیاد و وقتی میزارم روی 14.5x و یکم ولت هارو تغییر میدم سیستم بالا میاد اما استیبل نیست! همینطوری تغییر دادما که فقط سیس بیاد بالا و تست کنم!! قسطم اورکلاک نیست ! حالا چیکار کنم ؟؟؟

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط PGW نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت جوابتون اما پست من رو خوندید ؟ من اصلا اور نکردم! روی حالت عادی اصلا بالا نمیاد! منظورم روی تنظیمات دیفالت بعد از تعمییر مادربورد! یعنی من بایوس 2007 و 2010 رو هم میریزم فرقی نداره روی تنظیمات عادی بالا نمیاد! و من اصلا نمیخوام اور کنم میخوام دیفالت بالا بیاد که نمیاد! یعنی برقی که مادربورد میده نمیدونم کمه یا زیاد میخوام استیبل بمونه حالا کلاک سی پی یو پایین هم بیاد مشکلی ندارم روی حالت عادی auto هستش که همون 3000! بالا نمیاد و وقتی میزارم روی 14.5x و یکم ولت هارو تغییر میدم سیستم بالا میاد اما استیبل نیست! همینطوری تغییر دادما که فقط سیس بیاد بالا و تست کنم!! قسطم اورکلاک نیست ! حالا چیکار کنم ؟؟؟
    شما مگر مدار تغذیه بردت تعمیر نشده , پس چرا باز هم مشکل همچنان پابرجاست؟!!

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

8. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Olesius (4th March 2015),PGW (4th March 2015)

PGW
    OCH Member
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    PGW آنلاین نیست.
    همین دیگه تعمییر شده روشن هم میشه اما درست تعمیر نشده دیگه حال ندارم ببرم تعمییر گفتم اگه نتونستم استیبلش کنم بعد ببرم تعمیر! حالا می گید چیکار کنم یه چنتا عدد و ولتاژ بگید همینطوری تست کنم حالا شاید درست شد

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

کلمات کلیدی این موضوع