قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: بازی آنلاین مربیگری ورزشی PowerPlay Manager

OCH Member
    Emir آواتار ها
    نام واقعی
    Emir
    تشکر شده 772 بار در 162 پست
    Emir آنلاین نیست.

بازی آنلاین مربیگری ورزشی PowerPlay Manager

دوستان عزیز سلام،
    بازی که قصد دارم بهتون معرفی کنم یکی از جذابترین و پرکاربرترین بازیهای مربیگری هستش که با داشتن حدود 1.5 میلیون کاربر، از محبوبترین بازیهای مربیگری دنیا به شمار میاد.
    شاید قبلا بازیهای مشابهی مثل مای اف سی، هتریک و ... انجام داده باشین، باید بگم این بازیها با بازی که بهتون معرفی میکنم قابل مقایسه نیستن و این بازی به مراتب خیلی بهتر و جذابتره، بازی به طور واقع گرایانه طراحی شده و جزئیات خیلی زیادی توش گنجانده شده به طوری که همیشه کاری برای انجام دادن دارید! هر کشور برای خودش لیگهای اختصاصی و تیم ملی داره و مسابقات و تورنمنتهای مختلفی چه در رده باشگاهی و چه ملی انجام میشن. همینطور از تیم طراحی و پشتیبانی بسیار قوی هم برخورداره.
    در حال حاضر ورزشهای فوتبال، هاکی، هندبال فعال هستن، (البته دز زمینه ورزشهای تکی، بوکس و تنیس و پرش اسکی و ... هم داره) قراره از بهار هم ورزش بسکتبال راه اندازی بشه.
    ثبت نام در بازی کاملا رایگان هستش و نیازی به هیچ نصبی هم نداره. با ساختن یه اکانت هم میتونید در همه ورزشها، باشگاه تحویل بگیرین و مدیریت کنید، با ساختن یه باشگاه قدرتمند علاوه بر لذت مدیریت باشگاه میتونید به تیم ملی ایران هم با پرورش بازیکنای با استعداد کمک کنید. پیشنهاد میکنم از دستش ندین و حتما امتحانش کنید.
    [Only registered and activated users can see links. ]

یا علی

Motherboard : Divine Monad Processor : Mind
    Main Memory : Subconscious Mind Graphics Card : Imagination
    Cooling : Emotion Power Supply : Belief System
    LIFE isn't about finding yourself
    LIFE is about creating yourself

George Bernard Shaw

2. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Emir تشکر کرده اند:

Aliover (11th February 2014),magiteq (11th February 2014),The Joker (11th February 2014)

کلمات کلیدی این موضوع