قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By mohammad72

موضوع: جام بازی های رایانه ای تهران

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.

جام بازی های رایانه ای تهران

[Only registered and activated users can see links. ]

سلام به همه ی عزیزان.اگر یادتون باشه آقا بهنام خبری رو در مورد مسابقاتی تو تهران تو [Only registered and activated users can see links. ] منتشر کردن...این تاپیک برای این هست که دوستانی که این موضوع رو ندیدند،متوجه بشن و هر صحبتی هم در مورد این مسابقات بود انجام بشه...چون همونطور که میدونید تو تاپیک اخبار این امکان وجود نداره...

دوستان عزیزی هم که میخوان شرکت کنن،تو همین تاپیک بگن تا اگر شد،یه قراری بذاریم و همدیگه رو زیارت کنیم.

من در مورد به همراه آوردن کیبورد برای کسانی که میخوان با کیبورد بازی کنن سوال پرسیدم و به محض اینکه پاسخش داده شد،تو همین تاپیک اعلام میکنم.

شرایط کلی مسابقات،زمان برگزاری،هزینه ها ....

زمان آغاز برگزاری مسابقات: ۳۰ شهریور ۹۲
    زمان آغاز ثبت نام: از ۱۰ شهریور
    آخرین مهلت ثبت نام: ۲۸ شهریور ماه
    هزینه ثبت نام برای بازی های انفرادی: ۱۵۰۰۰ تومان
    هزینه ثبت نام برای بازی های گروهی: هر تیم ۵ نفره، ۷۵۰۰۰ تومان
    مجموع جوایز: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان نقدی به همراه ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان جوایز غیر نقدی

برای ثبت نام در مسابقات:

PES 2013:
    برای ثبت نام در این مسابقات ابتدا قوانین را در [Only registered and activated users can see links. ] بخوانید.
    برای ثبت نام فردی روی لینک روبرو کلیک کنید: [Only registered and activated users can see links. ]

FIFA 13:
    برای ثبت نام در این مسابقات ابتدا قوانین را در [Only registered and activated users can see links. ] بخوانید.
    برای ثبت نام فردی روی لینک روبرو کلیک کنید: [Only registered and activated users can see links. ]

Counter Strike:
    برای ثبت نام در مسابقات گروهی این بازی روی لینک روبرو کلیک کنید: [Only registered and activated users can see links. ]

DOTA:
    برای ثبت نام در مسابقات گروهی این بازی روی لینک روبرو کلیک کنید: [Only registered and activated users can see links. ]

نکته ی مهم: بعد از ثبت نام و پرداخت اینترنتی وجه مسابقه، فایل زیر رو دریافت نموده و بعد از پر کردن آن (بازی های PES و FIFA قسمت فردی و بازی های Counter Strike و DOTA قسمت گروهی فایل پر شود) به ایمیل زیر ارسال نمایید.
    دریافت فرم

ایمیل:register@gamerzone.ir

محل برگزاری:
    اکباتان فاز ۲، میدان صارمی، مرکز خرید مگامال، طبقه اول، مجتمع فروشگاهی آی تی مال، مرکز فرهنگی دیجیتال اکباتان

[Only registered and activated users can see links. ]

------------

من خودم پایه هستم...برای فیفا.حیف که cod mw3 نداره وگرنه رو هوا میومدم!
    The Joker likes this.

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

2. 11 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (16th September 2013),Artemis (16th September 2013),Behnam_2337 (16th September 2013),Don_Corleone (16th September 2013),Hamed_Classic (16th September 2013),mohammad775 (16th September 2013),morteza.p (16th September 2013),Mr. DB (16th September 2013),Olesius (16th September 2013),SETIZEN (16th September 2013),The Joker (16th September 2013)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.
    خب.
    دوستان با مسئول برگزاری مسابقات صحبت کردم...بازی های FIFA و PES روی کنسول زیبای! XBOX 360 انجام میشه....
    من به شخصه بدون کیبورد بلد نیستم بازی کنم!

هر کی رفت،خوش بگذره

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

4. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (16th September 2013),Hamed_Classic (16th September 2013),morteza.p (16th September 2013),Olesius (17th September 2013),SETIZEN (16th September 2013),The Joker (16th September 2013)

Retired Assistant
    mohammad775 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 2,055 بار در 315 پست
    mohammad775 آنلاین نیست.
    از دوستان کی پایه هست بریم برای فان؟
    چون کال آف نداره میتونیم بریم کانتر بزنیم

Motherboard : Asrock Z97 Killer Processor : G3258@4 Ghz 1.2 v
    Main Memory : 2x4 Gb 2666@11-13-13 Graphics Card : Sapphire 5850 Game Edition
    Cooling : Tuniq Tower 120+Custom water cooling Power Supply : Silverstone 600W

6. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از mohammad775 تشکر کرده است:

mohammad72 (16th September 2013)

کلمات کلیدی این موضوع