قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26
Like Tree99Likes

موضوع: تاپیک رسمی GamesCom 2013

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.

تاپیک رسمی GamesCom 2013

[Only registered and activated users can see links. ]

[Only registered and activated users can see links. ] ، نمایشگاه بازی های رایانه ای است که هر ساله در [Only registered and activated users can see links. ] برگزار می شود و امسال نیز،سال پنجمی است که این نمایشگاه برگزار خواهد شد.این نمایشگاه،در شهر Cologne آلمان و از تاریخ بیست و دوم آگوست تا بیست و پنجم آگوست برگزار می شود.

تقریبا،امسال تمام شرکت ها در نمایشگاه حضور دارند..Sony , Microsoft , Nintendo , Ubisoft ,EA و Square Enix [Only registered and activated users can see links. ] خواهند داشت.شرکت های Activison , Konami , Bethesda و Deep Silver هم نمایش های را خواهند داشت....امسال خبری از حضور کپکام در نمایشگاه نیست و در نتیجه نمیتوانیم شاهد بازی های این شرکت همچون Lost Planet 3 و سری جدیدی از Resident Evil باشیم.
    بنیاد ملی بازی های رایانه ای به همراه دو بازی [Only registered and activated users can see links. ] "شبگرد" و "ارتش های فرازمینی" نیز حضور پیدا خواهد کرد.

کمپانی Konami نیز فقط بازی [Only registered and activated users can see links. ]: Lords Of Shadows و PES 2014 را برای نمایش به همراه دارد.
    برنامه های شرکت Bethesda نمایش بازی های The Elder Scrolls: Online , The Evil Whitin و Wolfenstein: The New Order می باشد.
    در ادامه میتوانید نمایش های شرکت های دیگر را مشاهده نمایید:

Microsoft > Forza motorsport 5 , Ryse: Son Of Rome , Project Spark , Kinect Sports: Rivals , Dead Rising 3 , Killer Instict
    Sony > Killzone: Shadow Fall , Infamous: Second Son , Drive Club , The Order: 1866 , Little Big Planet 3
    EA > NFS: The Rivals , Titanfall , Battlefield 4 , Command & Conquer: Generals , Dragon Age: Inquision , The Sims 4
    Ubisoft > Watch Dogs , AC IV: Black Flag , The Crew , Child Of Light , The Fighter Whitin
    Square Enix > Final Fantasy , Thief , Murdered: Soul Suspect
    Activison > Diablo 3 , Destiny , COD: Ghosts

عناوین دیگری نیز در این نمایشگاه هستند که از جمله مهمترین آنها میتوان به بازی های زیر اشاره کرد[Only registered and activated users can see links. ]
    Batman: Arkham Origins , Drak Souls 2 ,Half life 3 , Hawken , Pay Day 2 , MadMax , The Witcher 3: Wild hunt اشاره کرد.عنوان پر قدرت و انحصاری PC یعنی بازی [Only registered and activated users can see links. ] نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.همینطور از بازی های FIFA: World و Snow که به صورت انحصاری در حال ساخت برای PC هستند نیز خبرهایی به گوش خواهد رسید.

ویدیوهایی از کنفرانس های انجام شده در نمایشگاه :

EA Press Conference > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

Microsoft Press Conference > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

Sony Press Conference > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

به علت زیاد بودن حجم اخبار و تخصصی بودن انجمن،فقط اخبار مربوط به بازی های پلتفرم [Only registered and activated users can see links. ] منتشر خواهند شد....بیشتر هم سعی میکنم تصاویر و تریلر ها رو قرار بدم.
    فقط از دوستان عزیز تقاضا دارم،به هیچ وجه اسپم ندن تا تاپیک نظم خودش رو حفظ کنه...دوستانی هم که تمایل به کمک کردن دارند،میتونن مطالب خودشون رو در همین تاپیک ارسال کنند.
    اگر تریلر یا خبر مهمی منتشر شد که من یا دوستان دیگه قرار نداده بودن و خودشون نمیتونستن قرار بدن،یه پیغام برای من بفرستند تا من در سریعترین زمان ممکن،اونها رو قرار بدم.
    هر نظر،پیشنهاد و انتقادی هم بود،به بنده یه pm بدید تا سعی کنم مطالب رو به بهترین نحو ارائه بدم.
    بعد از اینکه کنفرانس های پخش شد،لینک های دانلود اونا هم به پست اول اضافه میشه.
    اگر هر لینکی مشکلی داشت،حتما به بنده اطلاع بدید تا درستش کنم.
    با تشکر از شما دوستان عزیزم.

با انجمن تخصصی [Only registered and activated users can see links. ] و نمایشگاه GamesCom 2013 همراه باشید!

ویرایش توسط Hamed_Classic : 22nd August 2013 در ساعت 10:11 PM دلیل: به درخواست محمد عزیز ...

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

2. 30 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (18th August 2013),Aliover (18th August 2013),Amin_CaraGT2 (19th August 2013),Armintech (23rd August 2013),Artemis (19th August 2013),Behnam_2337 (19th August 2013),benyps (18th August 2013),Blue Rose (18th August 2013),Don_Corleone (20th August 2013),Emir (21st August 2013),First.Last (18th August 2013),Hamed_Classic (18th August 2013),Hamidreza (21st August 2013),IceFire (18th August 2013),jalal (18th August 2013),magiteq (18th August 2013),MAKAN (21st August 2013),Mehdi_FXX (19th August 2013),morteza.p (18th August 2013),Olesius (20th August 2013),Optimus Prime (18th August 2013),Osuk (19th August 2013),overclock990 (18th August 2013),sapple (19th August 2013),SETIZEN (18th August 2013),sMohammad (18th August 2013),SYNCMASTER (23rd August 2013),TERRORIST (18th August 2013),The Joker (18th August 2013),TRIDENT (18th August 2013)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    Half-Life 3 هم از غایبین نمایشگاه بود..تا اونجایی هم که می دونم،Valve کلا تو نمایشگاه نبوده....ان شاء الله تریرها و تصاویر تموم شد،یه مطلب کوتاه هم در مورد غایبین نمایشگاه می نویسم.

.....

دوستان....اغلب این تریلر ها،تو کنفرانس ها نبودند و جدید هستند و همشون هم به نمایشگاه مربوط میشن...

[Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

Castlewania: Lords Of Shadows 2 - Story > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ].............Castlewania: Lords Of Shadows 2 - Gameplay > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

Battlefield 4 - Every Class, Every Gun > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Battlefield 4 - Stays The Course > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Killzone: Shadow Fall > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Call Of Duty - Blitz Mode > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    The Witcher III: Wild Hunt > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Destiny - Gameplay > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Destiny - Cinematic Trailer > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Assassin's Creed IV: Black Flag - Cinematic Trailer > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    The Crew - Free Ride Gamepaly Trailer > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Forza Motor Sport 5 - Gameplay > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Drive Club - Gameplay > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Ryse:Son Of Rome - Gameplay > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Wolfenstein: New Order > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]
    Need For Speed: Rivals > [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Metal Pro Clan

4. 18 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (24th August 2013),Aliover (24th August 2013),Amin_CaraGT2 (25th August 2013),AMIR_HA (24th August 2013),Armintech (24th August 2013),Artemis (24th August 2013),Behnam_2337 (24th August 2013),Blue Rose (24th August 2013),Emir (26th August 2013),Hamed_Classic (24th August 2013),mad4tex (24th August 2013),magiteq (25th August 2013),Olesius (24th August 2013),sapple (25th August 2013),SETIZEN (24th August 2013),TERRORIST (24th August 2013),The Joker (24th August 2013),Veyron (24th August 2013)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.

عنوان انحصاری PC یعنی Star Citizen که بسیار مورد انتظار گیمر ها بود،تا همین لحظه خبری از آن منتشر نشده بود تا اینکه شرکت سازنده ی آن،خبری را منتشر کرده است.
    آنها اعلام کرده اند که بیست و نهم آگوست،ویدئویی از بازی را که کاملا به صورت Real Time است،منتشر کنند....البته این ویدئو به بخش گیم پلی بازی مربوط نمی شود.ویدئویی که منتشر خواهد شد،نسخه ی بتا هم نیست و طبق گفته ی آنها،نسخه ی پایداری است که توسط Cry Engine 3 به وجود آمده است...همینطور،سیستم مورد نیاز بازی منتشر شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Intel Dual Core 2.2GHz , AMD Phenom X2
    RAM: 8GB
    VGA: Nvidia GTX460 768 MB , AMD Radeon HD 5850

این سیستم،معتبرترین سیستم است که توسط شرکت سازنده اعلام شده.
    باید PC ها رو برای یک بازی واقعی و فوق سنگین،آماده کرد....
    ویرایش توسط mohammad72 : 24th August 2013 در ساعت 11:13 PM
    Artemis, Agent 47, Aliover and 1 others like this.

Metal Pro Clan

6. 13 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (24th August 2013),Aliover (24th August 2013),Amin_CaraGT2 (25th August 2013),Artemis (24th August 2013),aryancoe (25th August 2013),Blue Rose (24th August 2013),Hamed_Classic (24th August 2013),magiteq (25th August 2013),Olesius (24th August 2013),sapple (25th August 2013),SETIZEN (25th August 2013),TERRORIST (25th August 2013),The Joker (24th August 2013)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    نمایشگاه گیمز کام امسال دیروز به پایان رسید.در این نمایشگاه،بازی های جدید زیادی معرفی شدند ولی این نمایشگاه با تمام زیبایی هایش،غایب های زیادی را به همراه داشت...

یکی از بزرگترین عناوین امسال،عنوان شبیه ساز رانندگی است که در ابتدا قرار بود فقط برای PC منتشر شود.بازی Project Cars در نمایشگاه E3 هم حضور پیدا نکرد.این بازی قرار بوده است امسال منتشر شود ولی اینطور که معلوم است،باید تا سال 2014 منتظر آن ماند.

غایب بعدی نمایشگاه امسال،عنوان Rainbow 6: Patriot بود که سال 2011 معرفی شد و توجه مخاطبان را به خودش جلب کرد.این بازی قرار بود تا آگوست 2013 منتشر شود ولی چند ماه پیش خبر هایی مبنی بر کنسل شدن آن منتشر شد! اما هفته ی پیش شرکت یوبی سافت اعلام کرد که این عنوان در دست ساخت است ولی دیگر برای کنسول های نسل قبلی منتشر نخواهد شد.

شرکت Valve و Half-Life 3 نیز یکی دیگر از غایبین نمایشگاه بودند...یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که کمتر به آن توجه شده است،کنسول نسل هفتمی شرکت Valve است که هنوز هیچ صحبتی از آن در میان نیست..

Hawken عنوان دیگری است که در حال ساخته شدن توسط شرکت Adhesive Games می باشد و قرار بوده است امسال منتشر شود.البته از قبل نیز تاریخ دقیق آن اعلام نشده بود ولی این بازی در E3 نیز حضور پیدا نکرد و نگرانی ها درباره ی تاخیر آن،تشدید شد.

یه خبری هم در روز آخر نمایشگاه منتشر شد و اون،منتشر شدن عنوان Titanfall برای PS4 بود...

لیست جوایز گیمزکام امسال نیز منتشر شده است که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

Best Console Game Sony Playstation
    Destiny (Activision Blizzard)

Best Console Game Nintendo WII
    Mario Kart 8 (Nintendo)

Best Console Game Microsoft Xbox
    Titanfall (Electronic Arts)

Best Next Generation Console Game
    Titanfall (Electronic Arts)

Best Action Game

Best Role Playing Game
    The Elder Scrolls Online (ZeniMax)

Best Racing Game
    Forza Motorsport 5 (Microsoft)

Best Sports Game
    FIFA 14 (Electronic Arts)

Best Simulation Game
    WarThunder (Gaijin Entertainment)

Best Family Game
    Mario Kart 8 (Nintendo Europe)

Best Hardware incl. Peripheral
    PlayStation4 (Sony Computer Entertainment)

Best Mobile Game
    The Legend of Zelda: A Link Between Worlds (Nintendo)

Best Online Multiplayer Game

Best PC Game
    Battlefield 4 (Electronic Arts)

Best Social/Casual/Online Game
    The Elder Scrolls Online (ZeniMax)

.....

از تمام دوستان عزیزی که تا به امروز کمک کردن بسیار سپاسگذارم.اگر دوستان خواستند در رابطه با مسئله ای،بحث و گفتگو کنند،میتونن از همین تاپیک استفاده کنن.
    اگر هر گونه کمی و کاستی ای وجود داشت،من رو ببخشید.اگر هم یه تریلر رو دو بار دانلود کردید،من رو ببخشید.سعی کردم این اتفاق نیفته ولی خب چون از سایت های Gamersyde , Multiplayer.it و Game.Spot استفاده می کردم،بعضا این وسط بعضی از تریلر ها ممکن بود،اشتباه بشن.
    با تشکر از همه ی بزرگواران
    ویرایش توسط mohammad72 : 26th August 2013 در ساعت 12:42 PM
    Hamed_Classic, Artemis and SETIZEN like this.

Metal Pro Clan

8. 11 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (26th August 2013),Armintech (26th August 2013),Artemis (26th August 2013),Emir (26th August 2013),Hamed_Classic (26th August 2013),magiteq (26th August 2013),Olesius (26th August 2013),SETIZEN (26th August 2013),SYNCMASTER (26th August 2013),TERRORIST (26th August 2013),The Joker (26th August 2013)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    خب
    اگر دوستان پایه باشند،من اولین مسئله رو خودم میگم....

من نمیدونم چرا به عنوانی مثل Destiny بها میدن...یا مثلا بازی skyrim که همش جادوجمبل بازی هست! به علاوه ی همه ی اینها،به نظرم این بازی ها اون هنر لازم رو ندارند...همون سال 2011 هم که Skyrim شد بهترین بازی سال،من همش تو کف این موضوع بودم....
    اونوقت یه بازی ای مثل Battlefied کلا سرتاسر هنر هست،فقط یه جایزه می گیره....
    هنوز اون صداگذاری و نورپردازی فوق العاده ی BF3 رو یادم نرفته و هنوز که هنوزه،دوست دارم دوباره نصبش کنم و بازی کنم!
    البته من فن bf نیستم....فقط نمیدونم چرا به هنری که تو ساخت بازی وجود داره،توجه کمی میشه...
    این موضوع رو در مورد یه بازی مثل Devil May Cry هم میشه فهمید....من وقتی بازی رو نصب کردم،به قدری بازی شیر تو شیر بود که اصلا معلوم نبود هدف اصلی بازی چی هست....

یکی هم اینکه به نظرتون چرا اینقدر بازی های داغون برای PC می سازن؟ مثل بازی Shadow Warrior که انحصاری PC هست و امسال معرفی شده(تو صفحه ی اول هست)

دوستان نظری دارن؟

Metal Pro Clan

10. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (26th August 2013),Artemis (26th August 2013),Hamed_Classic (26th August 2013),mohammad775 (26th August 2013),SETIZEN (26th August 2013),The Joker (26th August 2013)

Retired assistant
    The Joker آواتار ها
    نام واقعی
    محمد جواد
    تشکر شده 7,070 بار در 737 پست
    The Joker آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها
    خب
    اگر دوستان پایه باشند،من اولین مسئله رو خودم میگم....

من نمیدونم چرا به عنوانی مثل Destiny بها میدن...یا مثلا بازی skyrim که همش جادوجمبل بازی هست! به علاوه ی همه ی اینها،به نظرم این بازی ها اون هنر لازم رو ندارند...همون سال 2011 هم که Skyrim شد بهترین بازی سال،من همش تو کف این موضوع بودم....
    اونوقت یه بازی ای مثل Battlefied کلا سرتاسر هنر هست،فقط یه جایزه می گیره....
    هنوز اون صداگذاری و نورپردازی فوق العاده ی BF3 رو یادم نرفته و هنوز که هنوزه،دوست دارم دوباره نصبش کنم و بازی کنم!
    البته من فن bf نیستم....فقط نمیدونم چرا به هنری که تو ساخت بازی وجود داره،توجه کمی میشه...
    این موضوع رو در مورد یه بازی مثل Devil May Cry هم میشه فهمید....من وقتی بازی رو نصب کردم،به قدری بازی شیر تو شیر بود که اصلا معلوم نبود هدف اصلی بازی چی هست....

یکی هم اینکه به نظرتون چرا اینقدر بازی های داغون برای PC می سازن؟ مثل بازی Shadow Warrior که انحصاری PC هست و امسال معرفی شده(تو صفحه ی اول هست)

دوستان نظری دارن؟
    سلام بر آقا محمد گگگگگل

آقا محمد این مسئله بیشتر از نظر من بر می گرده به علایق یک شخصی که چه سبک از بازی هایی رو می پسنده و چه سبکی رو نمی پسنده
    این بازی skyrim اولین بازی بود که منو واقعآ پای pc میخکوب می کرد و گذر زمانو اصلآ احساس نمی کردم ، چون داخل بازی هر کاری که دلت می خواد می تونی انجام بدی و سبک RPG کلآ با شوتر و اینا فرق می کنه ، به عنوان مثال داخل همین SKYRIM که همش جا دو جمبل بازی نیست
    شما می تونی یا به سبک جادو جمبلی بازی کنی یا به سبک STEALTH یا به سبک حمله و مبارزه رو در و رو و خیلی چیز هایی دیگه
    به نظر من حقش بود که بهترین بازی سال بشه ،از طرفی دیگه بعضی از این مادای بازی که واقعآ تحولی ایجاد کردن

توی سبک شوتر هم همین بازی BF3 و کرایسس که واقعآ جای حرف ندارند ولی همین جای حرف نداشتن هم ماشالله سیستمی می طلبه که اکثر افراد اونو ندارند

اون جوایز ها هم به نظر من باز بعضی ها که همینجوری رو هوا یه چیزی می گنو و جایزه می گیرن ولی اکثر جوایز ها باز بر می گرده به همون سبک بازی ، مثلآ سبک بازی RPG مثل سبک شوتر خطی نیست و شما هر کاری که می خوای می کنی که این خودش باعث میشه کلی جایزه همینجوری بگیره

در کل من خودم جزو اون دسته از افرادی هستم که هر چی برسه دستم بازی می کنم ، تا حالا هم نشده از بازیی ناراضی باشم مگر اینکه دیگه وضعش خیلی خراب باشه
    Agent 47, SETIZEN and mohammad72 like this.

Motherboard : ECS A785GM-AD3 Processor : AMD Athlon II X4 635
    Main Memory : 2x2GB Geil+Kingmax Graphics Card : AMD Radeon HD 7770 GHZ Edition
    Cooling : DEEPCOOL Gammaxx 300 Power Supply : Green GP580B

12. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از The Joker تشکر کرده اند:

Agent 47 (26th August 2013),Artemis (26th August 2013),Blue Rose (26th August 2013),Hamed_Classic (26th August 2013),mohammad72 (26th August 2013),mohammad775 (26th August 2013),SETIZEN (26th August 2013)

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.
    دوستان عزیزم گمان کنم تو بخش بحث و بررسی بازی های رایانه ایی این حرف ها صورت بگیره بهتر باشه ، میتونیم اونجا ادامه بدیم خودم پایه هستم در موردش بحث کنیم.....

با تشکر از دوستان عزیزم
    The Joker and mohammad72 like this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

14. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

Armintech (26th August 2013),Artemis (26th August 2013),Blue Rose (26th August 2013),Hamed_Classic (26th August 2013),magiteq (26th August 2013),mohammad72 (26th August 2013),SETIZEN (26th August 2013),The Joker (26th August 2013)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123