قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی در مورد بهترین آنتی ویروس

رأی دهندگان
35. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KasperSky

15 42.86%
  • ESET nod32

14 40.00%
  • Bit Defender

5 14.29%
  • Avast

5 14.29%
  • Avira

2 5.71%
  • McAfee

0 0%
  • Panda

0 0%
  • G-Data

1 2.86%
  • F-Secure

0 0%
  • Microsoft Security Essentials

0 0%
  • Trend Micro

0 0%
  • Sophos

0 0%
  • DR Web

0 0%
  • (Anti Virus Guard (AVG

1 2.86%
  • Norton

3 8.57%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 50
Like Tree37Likes

موضوع: نظر سنجی و بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزار های امنیتی

Retired assistant
    The Joker آواتار ها
    نام واقعی
    محمد جواد
    تشکر شده 7,070 بار در 737 پست
    The Joker آنلاین نیست.

نظر سنجی و بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزار های امنیتی

سلام و درود خدمت تمامی اساتید عزیز تر از جان

این تاپیک به در خواست یکی از عزیزان ایجاد شد تا دوستان تجربه های خود را در استفاده از نرم افزار های امنیتی مختلف در اختیار عموم قرار بدند و همچنین عزیزان اعلام کنند که چرا این آنتی ویروس را برای استفاده انتخاب کرده اند و آیا تا به حال شده که آنتی ویروس انتخابی از شناسایی و یا پاک کردن ویروسی عاجز باشد .
    علاوه بر آن نظر سنجی هم به تاپیک اظافه شد تا بهترین نرم افزار امنیتی ، چه از لحاظ امنیت و چه از لحاظ قدرت و کارایی و ... مشخص شود .

KasperSky Anti Virus

لابراتوار کسپر اسکی ، یک شرکت چند ملیتی امنیتی کامپیوتر روسیه ایی است که توسط افرادی به نام Natalia Kaspersky و Eugene Kaspersky در 10 جولای سال 1997 افتتاح گردیده است .
    این کمپانی توانسته است با ترکیب قابلیت های متنی برابر و استفاده از فن آوری های امنیتی قدرتمند برنامه ی امنیتی را طراحی و اجرا کنند که کامپیوتر شما را در برابر انواع ویروس های حال حاظر به بهترین نحو ممکن محافظت کند .

ESET nod32

ESET یک شرکت امنیتی فناوری اطلاعات (IT) است که در Bratislava\Slovakia واقع شده است و در سال 1992 با ادغام دو شرکت خصوصی تاسیس گردیده است .
    این شرکت موفق شده است در سال های 2008 و 2009 و 2010 به عنوان موفق ترین شرکت اسلواکی جایزه دریافت کند .

McAfee

McAfee یک شرکت امنیتی نرم افزاری آمریکایی است که در ایالت Santa Clara, California واقع شده است و همچنین بزرگترین شرکت فن آوری امنیت اختصاص داده شده در جهان است که در سال 1997 توسط شخصی به نام John McAfee تاسیس شده است .
    آنتی ویروس مک آفی ویروس هایی که قصد دارند وارد کامپیوتر شما شوند را بلوکه می کند و همچینین ویروس هایی که موفق شدند از دیوار آتشین (Fire Wall) عبور کنند را یا قرنطینه یا مستقیم از بین می برد .

Avira

شرکت آویرا یک شرکت چند ملیتی آلمانی و متعلق به خانواده آنتی ویروس ها است که در سال 1988 تاسیس شده است و با دارا بودن 9.6 در صد از سهم بازار بین مللی و بیشتر از 100 میلیون مشتری به عنوان ششمین فروشنده ی بزرگ آنتی ویروس در جهان شناخته می شود .

Norton Anti Virus

آنتی ویروس نورتون که توسعه یافته و توضیع شده توسط شرکت Symantec است در طول یک دوره ی اشتراک از ورود بد افزار های مخرب به کامپیوتر شما جلوگیری می کند .
    از دیگر امکانات این برنامه می توان به فیل...تر کردن هرز نامه ها و و محافظت از فیشینگ ها اشاره کرد .
    در سال 1989 شرکت سیمانتک آنتی ویروس سیمانتک را برای سیستم عامل مکینتاش منتشر کرد (SAM) ، در سال 1990 ورژن دوم (SAM2.0) این نرم افزار را برای همان سیستم عامل منتشر کرد که به کاربران نسخه ی اول این برنامه این امکان را می داد که به راحتی آنتی ویروس خود را به روز رسانی کنند تا در مقابل انواع ویروس های آن دوره محافظت شوند .

(Anti Virus Guard (AVG

Anti Virus Guard یک خانواده تشکیل شده از آنتی ویروس و Internet Security است که برای سیستم عامل های ویندوز و لینوکس و مکینتاش و سیستم عامل های محاسبات بورس توسط یک شرکت داد و ستد های عمومی که قبلآ با نام Grisoft شناخته می شده است توسعه یافته است .

برند AVG از اولین محصول شرکت Grisoft بر گرفته شده است که در سال 1992 در Czechoslovakia ساخته و توسعه یافته است . در سال 1997 اولین لایسنس AVG در آلمان و UK فروخته شد و در سال 1998 در ایالات متحده معرفی شد .

Avast

آنتی ویروس Avast یک آنتی ویروس Freemium است که برای سیستم عامل های ویندوز و لینوکس و مک ساخته شده است ، نام Avast بر گرفته از دو کلمه ی Anti Virus---Advances Set به معنای آنتی ویروس---تنظیم پیشرفته است .

بنیان گذار Avast Software a.s که قبلآ به نام ALWIL Software a.s شناخته می شده است واقع در Pragua ایالت Czech است .
    این شرکت توانسته است چندین مرتبه جایزه VB100 را از Virus Bulletin به دلیل شناسایی ویروس های In The Wild دریافت کند و همچینین توانسته است نشان Secure Computing Medal را نیز دریافت کند .

امیدوارم که عزیزان از این تاپیک استقبال کنند و نظراتشون رو بیان کنند .
    با تشکر از همه ی عزیزان
    ویرایش توسط The Joker : 28th July 2013 در ساعت 12:39 AM

Motherboard : ECS A785GM-AD3 Processor : AMD Athlon II X4 635
    Main Memory : 2x2GB Geil+Kingmax Graphics Card : AMD Radeon HD 7770 GHZ Edition
    Cooling : DEEPCOOL Gammaxx 300 Power Supply : Green GP580B

2. 23 کاربر بابت این ارسال مفید از The Joker تشکر کرده اند:

3adegh (2nd January 2014),Aliover (19th September 2013),AMD Radeon (28th July 2013),AMIR_HA (28th July 2013),arman_kad (28th July 2013),Behnam_2337 (29th July 2013),Blue Rose (28th July 2013),ErfanDL (2nd January 2014),First.Last (28th July 2013),jalal (29th July 2013),magiteq (28th July 2013),Mehdi_FXX (29th July 2013),mohammad72 (28th July 2013),morteza.p (28th July 2013),Olesius (28th July 2013),overclock990 (19th September 2013),Raiden (19th September 2013),SETIZEN (28th July 2013),sMohammad (28th July 2013),TERRORIST (28th July 2013),TRIDENT (28th July 2013),XoMa (28th July 2013),ZeNer (19th September 2013)

Retired Moderator
    SETIZEN آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    تشکر شده 5,032 بار در 886 پست
    SETIZEN آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aliover نمایش پست ها
    عرفان جان اولی رو باهات موافقم.
    دومی رو هم باهات موافقم.
    سومی رو نه دیگه باهات مخالفم ، مگه چنین چیزی امکان پذیره؟
    من و دوستام هر ماه هارد هامونو میاریم خونه Hard to hard میکنیم.
    اگه راه اول رو بری مورد سوم خصوصا اگه اطرافیان ویندوزی باشن کلا حله.تازه ویروساشون هم میزنی مثل فایل عادی Shift + Delete میکنی

برای مورد دوم هم تا حد قابل قبولی با یه سری افزونه و سفارشی سازی ها میشه وب گردی رو امن تر کرد

کلا برای هر چیزی چند تا منبع خوب داشته باشی دیگه این در و اون در و وبلاگ و این جور جاها نمیری که نگران باشی

Motherboard : MSI Big Bang Marshal - B3 Processor : Intel Core i7 2600k
    Main Memory : G.SKILL Trident X Series 16GB (2 x 8GB) :D Graphics Card : MSI N580 GTX Lightning
    Cooling : Cooler Master V8 Power Supply : Thermaltake toughpowe 1350w
    <a href=http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg target=_blank rel=nofollow>http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg</a>

4. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از SETIZEN تشکر کرده اند:

Agent 47 (2nd January 2014),Aliover (2nd January 2014),ErfanDL (2nd January 2014)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SETIZEN نمایش پست ها
    بنده از Total Security 2014 ارجینال استفاده میکنم و مشکلی ندارم
    بیشتر توضیح بده، مشکلی نداری یعنی این که افت سرعت ، مشغول کردن هارد، اشغال کردن فضای رم و پردازنده، کاهش راه اندازی سیستم عامل، اپدیتهای سنگین چطور و ...

>> اخه قصد دارم برای سیستمی Bitdefender نصب کنم ولی قبلش G Data نصب بود انتی ویروس قوی هست ولی سنگین . خواستم ببینم برای Bit Defender از نظر فاکتور Performance از دوستانی که تست کردن مشکلی دارن یا نه ؟

>>> چون تو تست AV - Comparatives دیدم تو فاکتور Performance بعد از Avira ، دومین نرم افزار امنیتی هست.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

6. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

Aliover (2nd January 2014),magiteq (2nd January 2014),SETIZEN (2nd January 2014)

Retired Moderator
    SETIZEN آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    SETIZEN آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    بیشتر توضیح بده، مشکلی نداری یعنی این که افت سرعت ، مشغول کردن هارد، اشغال کردن فضای رم و پردازنده، کاهش راه اندازی سیستم عامل، اپدیتهای سنگین چطور و ...

>> اخه قصد دارم برای سیستمی Bitdefender نصب کنم ولی قبلش G Data نصب بود انتی ویروس قوی هست ولی سنگین . خواستم ببینم برای Bit Defender از نظر فاکتور Performance از دوستانی که تست کردن مشکلی دارن یا نه ؟

>>> چون تو تست AV - Comparatives دیدم تو فاکتور Performance بعد از Avira ، دومین نرم افزار امنیتی هست.
    آپدیت هاش نسبت به آنتی ویروس هایی چون نود 32 سنگین تر هست ولی اگه مشکل اینترنت حجمی و ایناست شما آپدیت اتوماتیک رو میتونی برداری و ارور هم برای آپدیت میتونی بگی نده .

بعد مثلا هر 3 الی 4 روز یه بار آپدیت کنی.

در مورد اشغال شدن پردازنده و هارد هم موردی نبوده که سرعت سیستم بخوابه

رم هم زیادی مصرف نکرده به نظر من.

G data هم یکی از دوستام رو لپ تاپش بود.واقعا همون جور که گفتید سنگین بود

ولی این الکی سیستم رو درگیر نمیکنه.

ساپورتش هم عالی هست.

هر وقت سوالی ازشون میپرسم سریع وصل میکنند بخش مرتبط با سوال من

بعد از دریافت پاسخ بهم میگن مشکل دیگه ای کامپیوترت نداره؟( به غیر از آنتی ویروس )

کلا راضی هستم

Main Memory : G.SKILL Trident X Series 16GB (2 x 8GB) :D Graphics Card : MSI N580 GTX Lightning
    <a href=http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg target=_blank rel=nofollow>http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg</a>

8. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از SETIZEN تشکر کرده اند:

Agent 47 (2nd January 2014),Aliover (3rd January 2014),magiteq (2nd January 2014),smrbh (3rd January 2014),TERRORIST (2nd January 2014)

کاربر اخراجی

نام واقعی
    علی
    تشکر شده 8,024 بار در 1,123 پست
    Aliover آنلاین نیست.
    با سلام خدمت دوستان.
    دوستان پس از حدودا 60 بار ویندوز عوض کردن در طی این چند ماه این بار میخوام یک آنتی ویروس دیگه رو امتحان کنم.
    آنتی ویروس محبوب من آوست هست.
    ولی به هرحال میخوام یک آنتی ویروس دیگه رو هم امتحان کنم.
    انتخاب های خودم اینا هستش:
    Bitdefender
    Kaspersky
    F-Decure
    مورد اول عالی هستش و از قدرت بالایی در تشخیص برخوردار هست ولی گفته شده که کاهش سرعت سیستم رو در پی داره.
    و نیز با برنامه های پ-چ -فعال ساز درگیری خاصی داره
    مورد دوم هم قبلا استفاده کرده بودم قوی هست ولی بازم نوشته شده کاهش نسبی سرعت سیستم.
    مورد سوم همه که طبق بررسی خودم هم قدرت خوبی داره و هم سرعت سیستم رو کم نمیکنه.
    دقیقا یه چیزی تو مایه های آوست هستش شاید 5 درصد هم از اون بهتر
    نظر دوستان چی هستش؟

Motherboard : msi Z87 M Gaming Processor : Intel Core i5 4670K @4.6 GHz1.23 v
    Main Memory : (2*2)Corsair Dominator GT 2000Cl8@2200 7-8-6 Graphics Card : msi R9 280 Gaming OC 1150-1500
    Cooling : Coolermaster Hyper TX3 with CFIII Thermal paste Power Supply : GREEN GP-885B

10. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از Aliover تشکر کرده اند:

Artemis (17th May 2014),magiteq (17th May 2014),SETIZEN (17th May 2014),smrbh (17th May 2014),TRIDENT (17th May 2014)

Retired Moderator
    Artemis آواتار ها
    نام واقعی
    محمود
    تشکر شده 5,913 بار در 685 پست
    Artemis آنلاین نیست.
    سلام، میتونی علی جان از سایت Bitdefenderme.ir لایسنس Total Security نسخه جدید Bitdefender تهیه کنی
    سیستمت هم کند نمیشه... @[Only registered and activated users can see links. ]

این سایت بهت کمک میکنه بهترین تصمیم رو بگیری av-test.org/en/home
    Aliover likes this.

Motherboard Processor : Intel Core i7 3630QM
    Main Memory : 16GB Graphics Card : AMD Radeon HD 8970M
    Cooling Power Supply

12. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Artemis تشکر کرده اند:

Aliover (17th May 2014),Blue Rose (17th May 2014),SETIZEN (17th May 2014),smrbh (17th May 2014),TERRORIST (17th May 2014),TRIDENT (17th May 2014)

Retired Moderator
    SETIZEN آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    SETIZEN آنلاین نیست.
    پیشنهاد من Bitdefender هست علی جان.

خب ببین کاهش سرعت نسبت به چه سیستمی بوده؟( یادمه طرف پنتیوم 4 داشت با یه هارد 500 وسترن گرین میگفت سیستم خیلی کند شده )

شما سیستمت خوبه و این که از نسخه 2013 و مخصوصا 2014 کارایی خیلی بالاتر رفته و کاهش سرعتی ندیدم.( هارد لپ تاپ من 5400 rpm هست و نسخه توتال سکیوریتی ارجینال دارم )

تو زمان کارکرد سیستم هم که بهترین عملکرد رو داره و اختلالی ایجاد نمیکنه.

واسه گیر دادن به فعال ساز ها هم میتونی استثنا تعریف کنی تا گیر نده

در ضمن اگه میخوای ک.ر.کی استفاده کنی پس سراغ Bitdefender نرو.

راحت ترین و قوی ترین در این زمینه میشه Kaspersky ولی اگه ارجینال میخوای بگیری همون Bitdefender
    Aliover likes this.

14. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از SETIZEN تشکر کرده اند:

Aliover (17th May 2014),Artemis (17th May 2014),Blue Rose (17th May 2014),smrbh (17th May 2014),TERRORIST (17th May 2014),TRIDENT (17th May 2014)

Retired Moderator

نام واقعی
    ALI
    تشکر شده 10,818 بار در 1,401 پست
    Blue Rose آنلاین نیست.
    با سلام خدمت دوستان.
    دوستان پس از حدودا 60 بار ویندوز عوض کردن در طی این چند ماه این بار میخوام یک آنتی ویروس دیگه رو امتحان کنم.
    Bitdefender
    Kaspersky
    F-Decure
    مورد اول عالی هستش و از قدرت بالایی در تشخیص برخوردار هست ولی گفته شده که کاهش سرعت سیستم رو در پی داره.
    مورد دوم هم قبلا استفاده کرده بودم قوی هست ولی بازم نوشته شده کاهش نسبی سرعت سیستم.
    نظر دوستان چی هستش؟
    علی جان بهتر از نود 32 چیزی پیدا نمی کنی که هم سبک باشه و هم آپدیت راحتی داشته باشه.(برای کاربران عادی اینترنت بسیار مناسب هست)
    Kaspersky که خیلی وقته از لیست خط خورده به ویژه بعد از جریان هک شدن.
    قویترین برنامه های امنیتی را شرکت Symantec تولید میکنه و همانطور که اطلاع داری حجم نرم افزار سنگین و آپدیت کردن مشکل هست.

پ.ن:اگر من کاربر حرفه ای اینترنت بودم و امنیت اطلاعات خیلی برام مهم باشه فقط محصولات اورجینال Symantec را خریداری می کنم.
    Symantec تنها کمپانی امنیتی هست که آثار مخرب اس.تا.ک..س.نت و بد افزار F.lam.e را ردیابی کرده است
    ویرایش توسط Blue Rose : 17th May 2014 در ساعت 11:52 AM
    Aliover likes this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

16. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از Blue Rose تشکر کرده اند:

Aliover (17th May 2014),Artemis (17th May 2014),magiteq (17th May 2014),SETIZEN (17th May 2014),smrbh (17th May 2014),TERRORIST (17th May 2014),TRIDENT (17th May 2014)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    TERRORIST آنلاین نیست.
    با سلام خدمت دوستان.
    Bitdefender
    Kaspersky
    F-Decure
    نظر دوستان چی هستش؟

>> علی جان من بهت یک پیشنهاد دارم، من کسی هستم سخت گیر تو انتخاب نرم افزارهای امنیتی تا نتونم مشخصات و نحوه کد نویسی و موتور که انتی ویروس استفاده می کنه و از همه مهندسی دانش و سیستم خبره ای هستش که درون نرم افزار امنیتی به کار رفته ندونم و اطلاعات کسب نکنم استفاده نمی کنم.

>>> من بهت انتی ویروس F-Secure پیشنهاد میکنم فوق العاده است مخصوصا IS 2014 حتی بهتر از Bitdefender از هر نظر ظاهر شده . انتی ویروس سبک و قدرتمند ، من برنامه ای نوشتم که Bitdefender نتونست شناسایی کنه وقت تنها انتی ویروسی که شناسایی کرد F-secure و جالبتر از همه Microsoft SE بودش .

>>>> پیشنهاد من به شما از هیچ نظر ضرر نمی کنید F-Secure Internet Security 2014 هستش.
    Aliover likes this.

Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

18. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

Aliover (17th May 2014),Artemis (17th May 2014),magiteq (17th May 2014),smrbh (17th May 2014),TRIDENT (17th May 2014)

کاربر اخراجی

نام واقعی
    علی
    تشکر شده 8,024 بار در 1,123 پست
    Aliover آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Artemis نمایش پست ها
    سلام، میتونی علی جان از سایت Bitdefenderme.ir لایسنس Total Security نسخه جدید Bitdefender تهیه کنی
    سیستمت هم کند نمیشه... @[Only registered and activated users can see links. ]

این سایت بهت کمک میکنه بهترین تصمیم رو بگیری av-test.org/en/home
    سلام به همه دوستان.واقعا از همتون ممنونم.
    ماشالله همه هم فوری پاسخ دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط SETIZEN نمایش پست ها
    پیشنهاد من Bitdefender هست علی جان.

خب ببین کاهش سرعت نسبت به چه سیستمی بوده؟( یادمه طرف پنتیوم 4 داشت با یه هارد 500 وسترن گرین میگفت سیستم خیلی کند شده )

شما سیستمت خوبه و این که از نسخه 2013 و مخصوصا 2014 کارایی خیلی بالاتر رفته و کاهش سرعتی ندیدم.( هارد لپ تاپ من 5400 rpm هست و نسخه توتال سکیوریتی ارجینال دارم )

تو زمان کارکرد سیستم هم که بهترین عملکرد رو داره و اختلالی ایجاد نمیکنه.

واسه گیر دادن به فعال ساز ها هم میتونی استثنا تعریف کنی تا گیر نده

در ضمن اگه میخوای ک.ر.کی استفاده کنی پس سراغ Bitdefender نرو.

راحت ترین و قوی ترین در این زمینه میشه Kaspersky ولی اگه ارجینال میخوای بگیری همون Bitdefender
    حسین جان ممنون نه ارجینال نمیخوام استفاده کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Rose نمایش پست ها
    علی جان بهتر از نود 32 چیزی پیدا نمی کنی که هم سبک باشه و هم آپدیت راحتی داشته باشه.(برای کاربران عادی اینترنت بسیار مناسب هست)
    Kaspersky که خیلی وقته از لیست خط خورده به ویژه بعد از جریان هک شدن.
    قویترین برنامه های امنیتی را شرکت Symantec تولید میکنه و همانطور که اطلاع داری حجم نرم افزار سنگین و آپدیت کردن مشکل هست.

پ.ن:اگر من کاربر حرفه ای اینترنت بودم و امنیت اطلاعات خیلی برام مهم باشه فقط محصولات اورجینال Symantec را خریداری می کنم.
    Symantec تنها کمپانی امنیتی هست که آثار مخرب اس.تا.ک..س.نت و بد افزار F.lam.e را ردیابی کرده است
    علی جان بسیار متشکرم.
    ناد 32 هم خوبه ولی یکم ضعیفه.
    اینجا هم محمد رضا از همین استفاده میکنه.
    بازم در نظر میگیرمش .

نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    >> علی جان من بهت یک پیشنهاد دارم، من کسی هستم سخت گیر تو انتخاب نرم افزارهای امنیتی تا نتونم مشخصات و نحوه کد نویسی و موتور که انتی ویروس استفاده می کنه و از همه مهندسی دانش و سیستم خبره ای هستش که درون نرم افزار امنیتی به کار رفته ندونم و اطلاعات کسب نکنم استفاده نمی کنم.

>>> من بهت انتی ویروس F-Secure پیشنهاد میکنم فوق العاده است مخصوصا IS 2014 حتی بهتر از Bitdefender از هر نظر ظاهر شده . انتی ویروس سبک و قدرتمند ، من برنامه ای نوشتم که Bitdefender نتونست شناسایی کنه وقت تنها انتی ویروسی که شناسایی کرد F-secure و جالبتر از همه Microsoft SE بودش .

>>>> پیشنهاد من به شما از هیچ نظر ضرر نمی کنید F-Secure Internet Security 2014 هستش.
    سلام آقا بهزاد عزیز.
    اتفاقا نظر خودم هم روی این آنتی ویروس هست.
    در نمودار های سایت ایران ست آپ هم میدیدم نمره عالی گرفته بود.از 100 ، 95 گرفته بود.
    فقط من قصد ارجینال استفاده کردن رو ندارم.
    میشه سرش کلاه گذاشت؟

Motherboard : msi Z87 M Gaming Processor : Intel Core i5 4670K @4.6 GHz1.23 v
    Main Memory : (2*2)Corsair Dominator GT 2000Cl8@2200 7-8-6 Graphics Card : msi R9 280 Gaming OC 1150-1500
    Cooling : Coolermaster Hyper TX3 with CFIII Thermal paste Power Supply : GREEN GP-885B

20. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Aliover تشکر کرده اند:

Artemis (17th May 2014),SETIZEN (17th May 2014),smrbh (17th May 2014)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    TERRORIST آنلاین نیست.
    نه علی جان نمیشه سرش کلاه گذاشت، قیمت License بسیار خوب هستش می تونی از این سایت خریداری کنید ضرر نمی کنی : [Only registered and activated users can see links. ]
    Aliover likes this.

22. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

Agent 47 (17th May 2014),Aliover (17th May 2014),Artemis (17th May 2014),Blue Rose (17th May 2014),smrbh (17th May 2014)

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

کلمات کلیدی این موضوع