قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32
Like Tree42Likes

موضوع: حضور در سومین دوره جشنواره علم تا عمل در تهران

Retired Moderator
    Mr. DB آواتار ها
    نام واقعی
    Saeed
    تشکر شده 4,522 بار در 363 پست
    Mr. DB آنلاین نیست.

Red face حضور در سومین دوره جشنواره علم تا عمل در تهران

سلامی دوباره! خوب دوستان، از اونجایی که بعضی از رفقا کم و بیش از کارای من خبر دارن، بعد از ساخت و ثبت کانتینر CPU و خنک کننده یخچالی و شرکت در مسابقه استانی، تونستیم جزء 40 طرح برگزیده باشیم و به مرحله بعدی ( همین جشنواره) برای تولید انبوه و معرفی به بازار راه پیدا کنیم. اگه خدا بخواد قصد داریم ... ( بعداً اعلام میشه! :دی ساسان نیای لو ندی! :دی) گفتم بد نباشه که دوستان عزیز تهرانی تشریف بیارن و از غرفه ما دیدن کنن اینطوری هم یه میتینگی با اعضا رخ میده و هم دوستان میتونن قدرت جوونای ایران عزیز رو ببینن خیلی شلوغه! از همه استانها اومدن نمایشگاه از فردا یکشنبه 13 شهریور تا پنج شنبه 16 شهریور دایر هست زمان بازدید هم از ساعت 9 تا 19 عصره خوشحال میشم از نزدیک زیارتتون کنم در ضمن! :دی LN2 , OC party هم به راهه! عکس و فیلم هم زیاده! نت درست درمون گیر آوردم ارسال میکنم [Only registered and activated users can see links. ]
    SASANOC likes this.

Motherboard : Skull Processor : Brain
    Main Memory : Embeded in Brain Graphics Card : N/A
    Cooling : Sweat system Power Supply : Stomach

2. 19 کاربر بابت این ارسال مفید از Mr. DB تشکر کرده اند:

.SouSHIanT. (3rd September 2012),Artemis (3rd September 2012),Behnam_2337 (4th September 2012),Blue Rose (16th October 2012),Don_Corleone (3rd September 2012),Hamed_Classic (3rd September 2012),mahdi8063 (6th September 2012),MASTER Oc (3rd September 2012),Mehdi_FXX (7th September 2012),morteza.p (3rd September 2012),Olesius (3rd September 2012),Reza-sony (4th September 2012),Rezasam1 (4th September 2012),SASANOC (3rd September 2012),sh.m (3rd September 2012),smrbh (3rd September 2012),TERRORIST (7th September 2012),The Joker (3rd September 2012),XoMa (3rd September 2012)

Retired Moderator

نام واقعی
    Morteza
    تشکر شده 5,958 بار در 602 پست
    morteza.p آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Majid OC نمایش پست ها
    سلام سعید جان به سلامتی و منم تبریک میگم!
    ولی احیانا فکر نمی کنید این طرح کپی هست ! عکس هایی هم که در حال تست گذاشتین برای وحید سربندی ViViD هست ! بعدشم من این طرح و سال 88 فرستادم خوارزمی و رتبه دوم تهران آورد خوبه سعید جان من خودم اینا رو گفتم به شما تو تاپیک های هات اورکلاک ؟! خوب نیست تا یک جا بسته میشه شما بردارید عکس ها و همه چیز رو کپی کنید بیارید اینجا به اسم خودتون بزنید شما که زحمت کشیدید این اکستریـــــم کولینگ رو ساختید از دستگاه خودتون عکس میزاشتید نه از کار دیگران (این خنک کننده وحید هست با لنت سفیددو تا عکس دیگه هم از این دستگاه نیست ؟) لطفا دوستان مطالب هات رو کپی نکنند در اینجا اگر طرح یا ایده ای نویی دارند بیان کنند.این درست نیست ...

موفق باشید

قربانت
    مجید
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز و آقا مجید

اگه این جوری که شما میفرمائید که طرح کپی هست , پس تمام طرح های ما کپی میشه !!!!
    چون همشون نمونه خارجی دارن مجید جان ..
    من اطلاع ندارم که طرح شما ثبت شده یا نه ؟ اما اینو میدونم که وقتی طرحی ثبت میشه اگه نمونه داخلی داشته باشه باید نسبت به طرح داخلی برتری داشته باشه ..
    و شما از سعید نباید گله ای داشته باشید , اگر هم گله ای دارید باید از سازمان ثبت اختراع داشته باشید ...
    در ضمن سعید وارد مرحله کانون شکوفایی خلاقیت نشده بلکه مستقیم وارد مرحله مرکز رشد واحدهای فناور شده و اگر طرحشون انتخاب بشه میتونه به تولید انبوه برسه و بازار کار ایجاد کنه ...
    در مورد اون عکس ها هم حق با شماست و کسی هم انکار نکرده که این عکسها واسه وحید عزیز نیستش ,اما مثل اینکه شما متوجه منظور سعید جان نشدید, اگه شما دقت کنید میبینید که هر 3 عکسی که اونجا هست هیچ کدومشون مربوط به طرح سعید جان نیست و صرفا" جهت معرفی دستگاه خودشون به کار بردن ..
    مثلا همون عکس اولی که میبینید مربوط به یک طرح خارجی هست ...

خوب نیست تا یک جا بسته میشه شما بردارید عکس ها و همه چیز رو کپی کنید
    از این حرف شما خیلی دلگیر شدم مجید جان ...
    مگه غیر از اینه که تمام مطالب هات از خود همین کاربران عزیز بود ؟
    مثلا" همین تاپیک بهنام جان :
    [Only registered and activated users can see links. ]
    مگه قبلا" توی هات زده نشده بود ؟ یادتون هست چه استقبال گرمی کردن کاربران ..
    اما چی شد ؟ خیلی راحت تمام اون مطالبی که دوستان ساعتها واسه اون زحمت کشیده بودن پاک شد ....

فکر نکنم هیچ جای دنیا به همچین کاری کپی برداری بگن ...

با تشکر
    مرتضی
    ویرایش توسط morteza.p : 4th September 2012 در ساعت 01:30 PM
    mahdi8063 likes this.

Motherboard : ASRock Z87 OC Formula Processor : Intel® Core™ i7-4770K
    Main Memory : Apacer ARES DDR3 2400MHZ C9 2X2GB Graphics Card
    Cooling : Custom Water cooling Power Supply : Thermaltake Toughpower Grand 1200W

4. 15 کاربر بابت این ارسال مفید از morteza.p تشکر کرده اند:

ahmaden (30th December 2012),arman_kad (4th September 2012),Behnam_2337 (12th December 2012),Don_Corleone (4th September 2012),Hamed_Classic (4th September 2012),mahdi8063 (4th September 2012),Mr. DB (4th September 2012),NAVID OC (4th September 2012),Olesius (4th September 2012),Rezasam1 (4th September 2012),SASANOC (4th September 2012),smrbh (4th September 2012),The Joker (4th September 2012),Turok (6th September 2012),XoMa (4th September 2012)

OCH Member

نام واقعی
    پژمان
    تشکر شده 6,704 بار در 492 پست
    Don_Corleone آنلاین نیست.
    سلامی گرم حضور دوست عزیزم مجید جان
    خیلی خوشحالم اینجا در خدمتت هستیم
    و ممنون از دقتی که به خرج دادید. سعید جان پاسخ مربوط به طرحشون رو دادند و نیازی به توضیح من نیست.
    ولی در مورد حرفهاتون... کسی اینجا چیزی از هات کپی نکرده، همه بچه ها نوشته های خودشون رو قرار دارند و صاحب این نوشته ها شخص خودشون هستند ولاغیر و به ما لطف داشتند که جهت استفاده خیلی از کاربران اینجا گذاشتند، والا با بی کفایتی و کوته فکری مدیران هات هیچ کاربری نمیتونست از اون مقالات استفاده ای ببره.
    تاسیس این انجمن هم یکی از دلایلش این بود، ما سال ها تو هات علم کسب کردیم و به دیگران آموختیم که با بسته شدن سایت همه این کارها و تلاش های دوستان به باد رفت.
    به یاری خدا و کمک های بی دریغ دوستان عزیز جمعی با صلابت تر و بسیار بهتر از گذشته میسازیم و به رشد هر چه بیشتر اورکلاک و سخت افزار ایران کمک میکنیم و نمیزاریم فقدان بعضی چیزا احساس بشه، هر چند این راه خیلی سخته ولی اراده ما سخت تر هست
    به امید فردایی بهتر
    morteza.p, SASANOC and smrbh like this.

Motherboard : MSI BigBang Marshall Processor : Intel Core i7 2600K 4.6GHz
    Main Memory : 2x2Gb Crucial Ballistix 2133 Graphics Card : MSI Radeon R9 270X HAWK
    Cooling : Thermaltake Bigwater 780 Power Supply : Thermaltake Thoughpower 1350

6. 13 کاربر بابت این ارسال مفید از Don_Corleone تشکر کرده اند:

arman_kad (4th September 2012),Behnam_2337 (12th December 2012),Hamed_Classic (4th September 2012),mahdi8063 (4th September 2012),morteza.p (4th September 2012),Mr. DB (4th September 2012),NAVID OC (4th September 2012),Olesius (4th September 2012),Rezasam1 (4th September 2012),SASANOC (4th September 2012),smrbh (4th September 2012),The Joker (4th September 2012),XoMa (4th September 2012)

OCH Member
    mahdi8063 آواتار ها
    نام واقعی
    مهدی
    تشکر شده 688 بار در 83 پست
    mahdi8063 آنلاین نیست.
    مرتضی جان حرف دل مارو زدی !!

فکر نمیکنم مجید جان مطالبی که از تو هات میاد اینجا رو مدیران نوشته باشن ؟!

شما که خودتون اطلاع دارید مطالب بقیه بچه ها غیر از ادمین های پر مدعای هات رو از سایت جدا میکردن چیزی نمیموند الا یه سایت که همش منت سر کاربرا بود برای اینکه سایتی برپا شده که بیان توش پست بدن !!

جهت جلوگیری از اینکه تاپیک منحرف بشه خیلی چیزها رو نمیشه عنوان کرد ..

یه سر تو گوگل کش بزنید بشمارید چند تا تاپیک های علمی تو اون انجمن رو مدیرانش راه انداختن (منظورم اون عده مدیران پر مدعاست و لا غیر)
    SASANOC and ahmaden like this.

Motherboard : Asus Maximus IV EX Z Processor : Intel I7 3770k @4.5 1.2v
    Main Memory : Crucial 4 gb 1866 Graphics Card : MSI 660 TI PE
    Cooling : Termalright Silver Arrow SB E Extreme Power Supply : Green GP885

8. 15 کاربر بابت این ارسال مفید از mahdi8063 تشکر کرده اند:

ahmaden (30th December 2012),arman_kad (4th September 2012),Behnam_2337 (12th December 2012),Don_Corleone (4th September 2012),Mehdi_FXX (7th September 2012),morteza.p (4th September 2012),Mr. DB (4th September 2012),NAVID OC (4th September 2012),Olesius (5th September 2012),Rezasam1 (4th September 2012),SASANOC (4th September 2012),smrbh (4th September 2012),The Joker (4th September 2012),XoMa (4th September 2012)

OCH Member
    XoMa آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    تشکر شده 3,367 بار در 290 پست
    XoMa آنلاین نیست.
    این تاپیک سعید جان متاسفانه تبدیل به محلی برای بحث های بی مورد اونم در باره توجیه این که چرا بچه ها جمع شدند این جا شد .

مجید جان بنده همیشه از حاشیه دوری کردم ؛ نه فقط تو فضای مجازی بلکه در تمام جاهایی که تو زندگیم باهاشون سر و کار دارم ؛ و میبینید که بنده هیچ موضعی در این زمینه نگرفتم ؛ اما با نوشتن اون پست شما تو پی تی مثل این که لازم شد یه سری توضیحاتی بدم و یه سری سوالات هم از شما بپرسم . خواهش میکنم تا اخر نوشته بنده رو با دقت بخونید و هر چند بنده رو اصلا صحیح خطاب نکردید ؛ اما با صداقت کامل میگم که تمام نوشته بنده رو با احترام کامل از طرف بنده نسبت به خودتون بخونید .

مجید جان :

ما به مشکلات قبل که به وجود امده بود کاری نداریم ؛ مسئله ما تنها ناراحتی شما از حضور و و جمع شدن بچه های هات اورکلاک هست و بنده هم محوریت صحبتم همینه ؛ پس خواهشا اونو ربط ندید به این که فلانی با ما مشکل به هم زد و رفت و اون چهار تا بقیه رو برد و بعد هم فلان شد ..... دقت کنید مجید جان لطفا بحث رو به اون سمت نکشید ها ؛ بنده حرفم سر موضوع دیگریست که همانا شاکی شدن شما از بازگشایی این سایت و ادعایی که شما میکنید مبنی بر این که مدیران این سایت با کارهای نادرست و غلط دارن کاربرا رو به سمت خودشون میکشن . بازم تاکید میکنم این دو مورد از هم کاملا جدا هستند و لطفا به هم ربطشون ندید ؛ هر چند مطمئنم که شما باز هم اونها رو به هم ربط میدید و میگید که به هم ربط دارند .

1: ایا پیش از ان که هات اور کلاک به کار خودش پایان بده ؛ این سایت فعالیت میکرد ؟ جواب : "این سایت فعالیت نمیکرد ؛ پس هات اور کلاک و تعطیلی اون هیچ ربطی به این سایت نداره ؛ و اون کار رو مدیران هات اورکلاک با صلاح دید خودشون انجام دادند نه با چیز دیگه. و زمانی که این سایت کارش رو شروع کرد هات اورکلاک بسته شده بود و تمام کاربرانش در سطح اینترنت پراکنده شده بودند؛ یعنی یک عده کاربر ازاد بودند که متعلق به هیچ سایتی نبودند. پس جمع کردن اونها در این محل دزدی کاربر نیست ؛ بلکه گرد اوری کردن کاربرانیست که متعلق به هیچ سایتی نبودند ."

2 :میتونید چندتا از مشخصه های یک انسان رو بگیم ؟ مثلا اسم من حسین است ؛ اسم شما مجید ؛ من شیراز ساکنم ؛ من رشته تحصیلیم کامپیوتر بوده ؛ و خیلی مشخصه های دیگه که این ها همه مشخصه های بنده هستند و به هیچ عنوان هم نباید نه به من و نه به کسی دیگر بر بخورد که بنده رو با مشخصاتم یاد کنند . دقت کنید که یکی دیگر از مشخصه های بنده اینه که کاربر سایت هات اورکلاک بودم . پس اگر هر جایی در اینترنت بخواهند بنده رو با این مشخصه خطاب کنند هییییچ دلیلی ندارد که شما ناراحت بشید . بنده و تمام کاربران اینجا در این مورد با هم اشتراک داریم و وقتی میخواهیم همان جمع گذشته سایت هات اورکلاک رو دور هم جمع کنیم ؛ و به این علت خطاب به همه میگیم بچه های سایت هات اورکلاک اینجا در سایت جدید حضور دارند ؛ دلیلی نداره که شما بگید دارید برای جذب کاربر از اسم هات سوء استفاده میکنید و ناراحت بشید. این ناراحت شدن شما کاملا بی مورد هست ؛ دقت کنید چون حتی اگه 10 سال دیگه هم بگذرد باز همه ما قبل از اینجا کاربران سایت هات اورکلاک بوده ایم . و این که اعلام کردیم کاربران هات اور کلاک جمع بشن ؛ معنی اون این نیست که سوء استفاده صورت گرفته ؛ ما کاربرانی که مشخصه عضو هات اور کلاک بودن رو داشتن ؛ را دعوت نموده ایم . همین و بس .

بعد از اون مجید جان شما که این همه رو سایت تعصب دارید ؛ ایا برای دوستان ؛ کاربران ؛ اعضا فعال ؛ غیر فعال ؛ مهمان و بازدید کننده هم ارزشی قائلید؟؟؟؟؟ چند نفر روزانه از اون سایت بهره مند میشند ؟؟؟ اونجا خونه چند نفر بود؟؟؟ از قدیم گفتن برای کسی بمیر که برات تب کنه(منظورم به خودمون هست نه شما) ؛ شما که این قدر متعصبید ؛ ایا پشیزی ناراحت نشدید از این که 50 هزار نفر با بدترین سبک ممکن و به یک باره دور ریخته شدند؟؟؟؟؟ ایا اصلا ناراحت نشدید که مدیران هات به اعتماد ؛ علاقه ؛ دلبستگی و عشق همه اون کاربران با بی مهری پشت کردند و بدون قائل شدن کوچکترین ارزش ؛ حرمت و احترامی همه اونها رو به زباله دان خاطره هاشون فرستادند؟؟؟؟؟ ایا فکر میکنید فقط و فقط شما بودید که به هات اورکلاک عشق میورزیدید؟؟؟؟؟ فقط شما بودید که دوستش داشتید؟؟؟ فقط شما بودید که بهش وابسته شده بودید؟؟؟؟ نکنه دور از جون بقیه دوستان ؛ خودم رو میگم ؛ مثلا ما ادم نبودیم یا احساس نداشتیم؟؟؟؟؟ هات اورکلاک دلخوشی 90 درصد از کاربرای حاضر در این انجمن بود ؛ و همه ما ها دوستش داشتیم ؛ اما لطفا بگید چرا جواب این همه علاقه رو اینطوری کف دست این همه کاربر گذاشتند؟؟؟ مجید جان همون طور که گفتم به گذشته بر نمیگردم صحبت من سر خودم ؛ محمد رضا ؛ محمد ؛مهدی ؛ عرفان ؛ محمود ؛ ارمان ؛ رضا ؛بهنام ؛ یزدان ؛ حامد ؛ مرتضی ؛ ساسان ؛ حسین ؛ محمد جواد و خیلی خیلی های دیگه که اسمشون رو نمیدونم هست ؛ اقا ما با هات چیکار کردیم که هات اونکار رو با ما کرد؟؟؟؟؟؟ ما چیکار کرده بودیم که به یک باره با فقدان اونو متحمل میشدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجید جان حرف بنده کاملا واضحه ؛ اینقدر که هر کسی اون رو راحت متوجه میشه ؛ پس خودتون رو به اون راه نزنید . هات به همه ما با بدترین وضع پشت کرد ؛ حتی کوچکترین احترامی به ما نذاشت ؛ حالا چرا شما از این که این جمع ضربه خورده و حیران دوباره یه جا جمع شدن و دوباره کنار هم هستند شاکی هستید؟؟؟؟ از این نیستید ؛ میخوایید بگید از این هستم که چرا این جوری جمعشون کردید؟؟؟ نیازی نیست بگید چون خودم میدونم که میخوایی همین رو بگید ؛و اما در جوابتون همون طور که شفاف و واضح و به دور از وجود هر بهانه ای توضیح دادم ؛ باید عرض کنم که ما هیچ جور بد و نادرستی جمعشون نکردیم
    ؛ ما همه اونها رو با یکی از صفاتشون که کاربر هات اور کلاک بودن هست فراخوندیم ؛ و اولا که همه میدونن که هر چیز برای این کار نیازی به گرفتن اجازه از کسی نداشته و نداریم ؛ بعد از ان هم به این علت اونها رو دعوت کردیم چون این جا جمع کاربران هات اور کلاک تعطیل شده هست که در این زمان یه عده کاربر ازاد بودند و یادم نمیاد که تو عضویت تعهد داده باشیم بعد از حتی تعطیلی هات هرگز پامون رو تو یه سایت دیگه نذاریم. مجید جان ؛ هات به همه ما بدترین رفتار رو کرد ؛ چرا باید ما تا اخر عمر براش عذا بگیریم؟؟؟

فکر نمیکنید اگر هات اورکلاک الان فعالیت میکرد ؛ الان خیلی از این کاربران هنوز همون جا بودند؟؟؟؟ فکر نمیکنید با علاقه ای که به هات داشتند حتی حاضر میشدند توهین یه سری اسپمر که مدیریت هییییییییییییییچ گونه عکس العملی در قبالشون نداشت رو هم به جون بخرن و همون جا بمونن؟؟؟؟؟؟ یعنی فقط شما از تعصب و علاقه سر در میارید و بقیه کلا متوجه نیستن؟؟؟؟

خیلی خیلی صحبت ها و حرف ها و پیچوندن ها و کارهای نادرست و حرکات همراه باغرور مثل جواب ندادن و کمک هایی که حاضر شدیم انجام بدیم تا سایت دوباره باز بشه و .... هم بمونه که اصلا ازش حرفی نمیزنم . چون برای همیشه خاکشون کردم و دلم نمیخواد دامن خونه جدیدمون رو بگیره ؛ هر چند که سند همشون رو دارم و نگهشون خواهم داشت .

مجید جان ادرس اون تاپیک و پستی که شما اون حرف ها رو به بنده زدید رو اخر همین نوشته میزارم تا دوستان خودشون وجدانشون رو بزارن وسط و با نگاهی به گذشته بنده در قبال هات و کاری که اون با همه ما کرد قضاوت کنند ؛ که ایا این طرز صحبت شما با بنده درست بوده است یا نه . اون هم در فرومی که تمام اهل بازارچه اون با بنده دوستان بسیار نزدیکی هستند . ایا این چنین کم ارزش کردن یک دوست , هر چند قدیمی ؛ شایسته بنده بوده است؟؟؟ ایا بنده از اولین نفراتی نبودم که به محض ورودتون به اینجا با یکرنگی و ساده دلی به شما تبریک گفتم؟؟ با این تفاصیل ایا خودتون ناراحت نشدید که بنده رو که دوست نزدیک شما بودم این طوری تو اون فروم مورد خطاب قرار بدید ؟؟؟

مجید جان صحبت هام مثل آینه روشن و شفاف بود و جای هییییچ شبه ای نداره و بنده به این بحث کاملا شفاف و واضح جواب دادم به همین خاطر قضاوت رو به عهده کاربران همیشه با فکر و با درایت سایت میگذارم .

فقط بنده هم خطاب به شما میگم که واقعا از شما انتظار نداشتم...

ادرس تاپیک : [Only registered and activated users can see links. ]

با تقدیم احترام
    حسین
    ویرایش توسط XoMa : 5th September 2012 در ساعت 12:20 PM

Motherboard : Fatal1ty Z87 Professional Processor : Intel® Core™ i7-4790K @ 4.8GHz
    Main Memory : HyperX Predator 2*4GB @ 2933MHz Graphics Card : AMD Radeon R9 290
    Cooling : Noctua NH-D14 Power Supply : GREEN GP-885B
    یه مدت تو هات اورکلاک امضام این بود

همتون رو دوست دارم....

بازم میزارمش....

10. 17 کاربر بابت این ارسال مفید از XoMa تشکر کرده اند:

ahmaden (30th December 2012),arman_kad (6th September 2012),Behnam_2337 (12th December 2012),Blue Rose (16th October 2012),Don_Corleone (5th September 2012),Hamed_Classic (5th September 2012),magiteq (8th October 2013),mahdi8063 (6th September 2012),morteza.p (5th September 2012),Mr. DB (5th September 2012),NAVID OC (5th September 2012),Olesius (5th September 2012),Rezasam1 (5th September 2012),SASANOC (5th September 2012),smrbh (5th September 2012),Subzero7111 (7th September 2012),The Joker (5th September 2012)

OCH Member
    smrbh آواتار ها
    نام واقعی
    محمدرضا
    تشکر شده 2,414 بار در 323 پست
    smrbh آنلاین نیست.
    برای احترامی که به حرفهای دوستان عزیزم و به خصوص حسین آقا عزیز قائل هستم ، پست خودم رو ویرایش کردم .

------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقا سعید حیف که در تهران نیستم ، چون خیلی دلم میخواست بیام از نزدیک و با شما و دیگر دوستان ملاقات کنم . در هر حال برای شما و دوستانتان آرزوی موفقیت میکنم . موفق و پیروز باشید .
    ویرایش توسط smrbh : 5th September 2012 در ساعت 01:58 PM
    SASANOC likes this.

Motherboard : ASRock Z97 OC Formula Processor : Intel Core i7-4790K
    Main Memory : Kingston HyperX Beast 8GB (2x4GB) - 2400 Graphics Card : Intel HD Graphics 4600
    Cooling : XSPC RayStorm Copper - RX360 - Photon 270-D5 Vario Power Supply : Corsair AX1200i

12. 11 کاربر بابت این ارسال مفید از smrbh تشکر کرده اند:

Behnam_2337 (12th December 2012),Don_Corleone (5th September 2012),mahdi8063 (6th September 2012),Mehdi_FXX (7th September 2012),morteza.p (5th September 2012),Mr. DB (5th September 2012),NAVID OC (5th September 2012),Olesius (5th September 2012),Rezasam1 (5th September 2012),SASANOC (5th September 2012),XoMa (5th September 2012)

OCH Member
    XoMa آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    تشکر شده 3,367 بار در 290 پست
    XoMa آنلاین نیست.
    با تشکر از لطف دوستان .

همون طور که عرض کردم این یک موضوع تمام شده است ؛ به همین علت دوستان عزیز لطف کنند و دیگه تو این تاپیک در باره این مسائل به هیچ عنوان پست ندن .

پیشاپیش از همکاری و لطف دوستان نهایت تشکر و قدر دانی رو داریم .

با احترام
    SASANOC likes this.

Motherboard : Fatal1ty Z87 Professional Processor : Intel® Core™ i7-4790K @ 4.8GHz
    Main Memory : HyperX Predator 2*4GB @ 2933MHz Graphics Card : AMD Radeon R9 290
    Cooling : Noctua NH-D14 Power Supply : GREEN GP-885B
    یه مدت تو هات اورکلاک امضام این بود

همتون رو دوست دارم....

بازم میزارمش....

14. 11 کاربر بابت این ارسال مفید از XoMa تشکر کرده اند:

Behnam_2337 (12th December 2012),Don_Corleone (5th September 2012),Hamed_Classic (5th September 2012),mahdi8063 (6th September 2012),Mehdi_FXX (7th September 2012),morteza.p (5th September 2012),Mr. DB (5th September 2012),Rezasam1 (5th September 2012),SASANOC (5th September 2012),smrbh (5th September 2012)

Retired Moderator
    Mr. DB آواتار ها
    نام واقعی
    Saeed
    Mr. DB آنلاین نیست.
    دوستای عزیزم
    بحث های اضافه رو بی خیال
    امروز اقا مهدی میاد پیشم + چندتا از برو بچه های دیگه
    عصر هم بیرون میریم
    اگه خواستین تشریف بیارین برای هماهنگی با من تماس بگیرید
    09353304384
    خوشحال میشم ببینمتون
    بحث آقا مجید رو هم خواهشاً دیگه ادامه ندید
    چون می ترسم از همین ابتدای کار بعضی چهره ها به اشتباه بد معرفی بشن
    آقا مجید هر صحبتی کنن من باز به ایشون احترام میذارم و استاد من هستن
    morteza.p, XoMa, SASANOC and 2 others like this.

16. 13 کاربر بابت این ارسال مفید از Mr. DB تشکر کرده اند:

.SouSHIanT. (5th September 2012),Behnam_2337 (12th December 2012),Don_Corleone (5th September 2012),Hamed_Classic (5th September 2012),mahdi8063 (6th September 2012),Mehdi_FXX (7th September 2012),morteza.p (5th September 2012),NAVID OC (5th September 2012),Olesius (5th September 2012),Rezasam1 (5th September 2012),SASANOC (5th September 2012),smrbh (5th September 2012),XoMa (5th September 2012)

Retired Moderator
    Mr. DB آواتار ها
    نام واقعی
    Saeed
    Mr. DB آنلاین نیست.
    دست تهرانی های عزیز درد نکنه
    مخصوصاً داداش مهدی عزیز و داداش امین گل
    لطف کردن امروز تشریف آوردن و روی من منت گذاشتن
    خلاصه خیلی خوش گذشت
    LN2 بازی کلی حال داد!
    ملت تو غرفه داشتن سکته میزدن از دست امین! :دی
    شبکه آموزش هم از من و امین جان مصاحبه و گزارش گرفت که امین جان با شیرین کاریهای خودشون گل کاشتن
    امروزم شبکه 4 ساعت حدود 5 یه گزارش دیگه از من پخش کرد
    فردا هم تا ظهر هستم
    LN2 هم هنوز هست! :D :P
    عکس های امروز هم به زودی! :D
    عجب حالی داد نوشیدنی با طعم LN2 !! :دی
    اینم بگم که حاج مهدی ترسید بخوره!
    تو عکس ها خوب همه چیز واضحه!!
    morteza.p, XoMa, SASANOC and 1 others like this.

18. 9 کاربر بابت این ارسال مفید از Mr. DB تشکر کرده اند:

arman_kad (6th September 2012),Behnam_2337 (12th December 2012),mahdi8063 (6th September 2012),Mehdi_FXX (7th September 2012),morteza.p (5th September 2012),Rezasam1 (5th September 2012),SASANOC (5th September 2012),smrbh (5th September 2012),XoMa (5th September 2012)

OCH Member
    SASANOC آواتار ها
    نام واقعی
    ساسان محمدی
    تشکر شده 538 بار در 85 پست
    SASANOC آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط !Mr. DB نمایش پست ها
    دست تهرانی های عزیز درد نکنه مخصوصاً داداش مهدی عزیز و داداش امین گللطف کردن امروز تشریف آوردن و روی من منت گذاشتنخلاصه خیلی خوش گذشتLN2 بازی کلی حال داد!ملت تو غرفه داشتن سکته میزدن از دست امین! :دیشبکه آموزش هم از من و امین جان مصاحبه و گزارش گرفت که امین جان با شیرین کاریهای خودشون گل کاشتنامروزم شبکه 4 ساعت حدود 5 یه گزارش دیگه از من پخش کردفردا هم تا ظهر هستمLN2 هم هنوز هست! :D :Pعکس های امروز هم به زودی! :Dعجب حالی داد نوشیدنی با طعم LN2 !! :دیاینم بگم که حاج مهدی ترسید بخوره! تو عکس ها خوب همه چیز واضحه!!
    پس برا همین رد تماس میزدی؟ دی
    morteza.p likes this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

20. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از SASANOC تشکر کرده اند:

arman_kad (6th September 2012),Behnam_2337 (12th December 2012),Mehdi_FXX (7th September 2012),morteza.p (5th September 2012),Mr. DB (5th September 2012),smrbh (5th September 2012),unique (10th September 2012)

Retired Moderator
    Mr. DB آواتار ها
    نام واقعی
    Saeed
    Mr. DB آنلاین نیست.
    نه داداشم
    اون موقع تو مترو بودیم :دی
    morteza.p and SASANOC like this.

22. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Mr. DB تشکر کرده اند:

Mehdi_FXX (7th September 2012),morteza.p (5th September 2012),SASANOC (5th September 2012)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع