قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 32 از 76 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 759
Like Tree228Likes

موضوع: [مشاوره] جهت خرید کیس، پاور و انواع خنک کننده

OCH Member
    XoMa آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    تشکر شده 3,367 بار در 290 پست
    XoMa آنلاین نیست.

[مشاوره] جهت خرید کیس، پاور و انواع خنک کننده

سلام و عرض ادب

از عنوان تاپیک مشخصه که در این تاپیک کاربران عزیز برای خرید انواع کیس،پاور و خنک کننده می توانند از نظرات بقیه دوستان مطلع شده و با مشاوره گرفتن در این امر انتخاب مناسبی داشته باشند.

در نظر داشته باشید برای دریافت بهترین مشاوره و همچنین تسریع در رسیدن به جواب مطلوب لطفا موارد زیر را ذکر نمایید :

1: حتما میزان بودجه رو مشخص نمایید

2: نوع کاربرد خود از قطعه مورد نظر را ذکر نمایید

3: اگر برند خاصی در نظر دارید حتما ذکر کنید

4: از بحث های حاشیه ای در خصوص کیفیت و کارایی دیگر برند ها و نقد وضعیت انها بپرهیزید..

با احترام
    ویرایش توسط Blue Rose : 3rd October 2012 در ساعت 12:02 AM

Motherboard : Fatal1ty Z87 Professional Processor : Intel® Core™ i7-4790K @ 4.8GHz
    Main Memory : HyperX Predator 2*4GB @ 2933MHz Graphics Card : AMD Radeon R9 290
    Cooling : Noctua NH-D14 Power Supply : GREEN GP-885B
    یه مدت تو هات اورکلاک امضام این بود

همتون رو دوست دارم....

بازم میزارمش....

2. 35 کاربر بابت این ارسال مفید از XoMa تشکر کرده اند:

Agent 47 (1st September 2013),aliniceboy (14th July 2014),Aliover (1st April 2013),Artemis (20th February 2014),atisoc0936 (11th July 2014),azz izz (29th January 2015),Behnam_2337 (16th December 2012),Blue Rose (12th September 2012),Castle (25th April 2014),Don_Corleone (3rd May 2014),Hamed_Classic (10th September 2012),harry (2nd March 2014),isbn (6th May 2014),iSteve (21st May 2013),izoma (20th February 2014),jalal (3rd December 2013),m343 (27th January 2014),metall_hero (27th July 2013),mohammad72 (11th January 2013),morteza.p (14th January 2013),Nikwell (11th January 2013),Olesius (5th October 2012),Optimus Prime (2nd December 2013),Osuk (16th September 2012),p.X (4th September 2013),Reza Y (23rd August 2013),Rezasam1 (16th December 2012),SaeedSYS (26th March 2014),SETIZEN (11th January 2013),shahriyar888 (20th January 2014),shinobi (6th August 2014),sMohammad (14th August 2013),smrbh (10th September 2012),TRIDENT (17th September 2012),ماهی (19th December 2013)

OCH Member
    hamidparniyan آواتار ها
    تشکر شده 962 بار در 145 پست
    hamidparniyan آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط smrbh نمایش پست ها
    ممنونم از شما دو دوست عزیز عطا جون زیاد حرص نخور تا حدودی به فکر آینده هستم و به نظرم کمی آینده نگر بودن بد نباشه

پس تا آخر هفته منتظر میمونم و [Only registered and activated users can see links. ] رو خریداری میکنم .
    درود
    محمدرضای عزیز
    اگه آینده نگری و مشکل مالی نداری ، بهترین گزینه ازهرلحاظ (قیمت - گارانتی - کیفیت - زیبایی) 1500 platimax هست
    البته نظر دوستان هم خوبه و 1000وات هم کاملا جواب گو هست

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply
    CPU : Core i7 4770KMain Board :Z87X-OC EXTREME
    Ram:
    CORSAIR PLATINUM 3000 OC 8G CL10
    VGA :
    GTX 770 3X WINDFORCE OC 4GCooling : COSTUM WATER COOLING XSPC

4. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از hamidparniyan تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),Aliover (8th February 2014),magiteq (8th February 2014),smrbh (8th February 2014)

OCH Member
    ـ☢Devileytion☢ـ آواتار ها
    نام واقعی
    ایمان
    تشکر شده 1,058 بار در 177 پست
    ـ☢Devileytion☢ـ آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidparniyan نمایش پست ها
    درود
    محمدرضای عزیز
    اگه آینده نگری و مشکل مالی نداری ، بهترین گزینه ازهرلحاظ (قیمت - گارانتی - کیفیت - زیبایی) 1500 platimax هست

منم با 1500پلاتیمکس بیشتر موافقم (با1200ـش هم همین طور) چون فولی ماژولار هست و به اسمبل تمیز تر کمک میکنه . اگه قراره کورسیر نباشه ، 1500 یا نشد 1200 پلاتیمکس باشه بهتر از 1000 واتش هست .

Motherboard : GIGAByte = G1.Sniper Z87 Processor : Intel = Core i7 4770K
    Main Memory : AData = XPG V2 4x4GB 2800MHz Graphics Card : GIGAByte = GTX 780Ti WF3
    Cooling : Corsair = H90 140mm Power Supply : Enermax = Platimax 1000W
    ...New storm has now approach...

6. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از ـ☢Devileytion☢ـ تشکر کرده اند:

Aliover (8th February 2014),smrbh (8th February 2014),TERRORIST (8th February 2014)

OCH Member
    smrbh آواتار ها
    نام واقعی
    محمدرضا
    تشکر شده 2,414 بار در 323 پست
    smrbh آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ـ☢Devileytion☢ـ نمایش پست ها
    شما که قصد SLI نداری پس ببین قصد چی داری ؟ نویز ؟ کارایی ؟ برنامه جانبی ؟ ظاهر ؟
    من میگم برای سیستم شما 600 نهایت 700 وات کافیه . من میگم به سیستم شما میاد که نویز پایین داشته باشه میگم سری RM کورسیر بردار تا زمانی هم که تو لود نری فنش نمیچرخه قابلیتی که پاور های انرمکس ندارن . اگه کارایی + برنامه ماریتورینگ + نویز پایین + ظاهر میخوای سری AXi کورسیر بردار .
    من خودم 1250 85+ انرمکس داشتم ، از oktay3000 هم بپرسی بهت میگه (همین بابا فن پاورشو عوض کرد سر همین قضیه) ؛ نویز دارن ، انرمکس از فنای خودش تو پاوراش استفاده نمیکنه . خود پاور واقعا مهشره ولی وقتی به کابل میرسه واقعا غیره قابل تحمل میشه . کابل ها کمی کوتاه (مخصوصا اگه فن پاور بالا باشه به هیچ وجه کابل برق CPU به مادربرد نمیرسه) ، انعطاف پذیری خیلی کم و ظاهر شدیدا بدی دارن چون خود کابلا رنگی هستن (یک دست مشکی نیستن) اسمبل رو زشت میکنن + مدل 1000پلاتیمکس فولی ماجولار نیست و شما با رمپیج4 حتما یه 4پین CPU اظافی میاری که کمی ضایس . میگم ، فقط کیفیت ساخت پاور خوب هست که خب وقتی کورسیر رو مقابلش میزاری میبینی اختلاف زیاد نباشه کم نیست . یه نکته دیگه بدنه پاور های انرمس هست که استحکام بالایی داره ولی یه #### داره انگار روش اکلیل پاشیدی و همچینی با کیس یک دست مشکی نمیخونه .
    من میگم شما با این سیستم شاخ از خرید پاور انرمکس پشیمون میشی . داشتی AX1200i بگیر ، نشد RM1000 بگیر ، نشد AX760i (فکر کنم نباشه) بگیر ، دیگه نهایت بودجه کم آوردی RM850 بگیر . 1000وات پلاتیمکس بیاد زیر یک میلیون قیمت نمیخوره ، شک نکن ؛ چون 875 واتش الان 950 قمیت داره همین واتیج گلدش 850 قیمت داره من میگم پلاتیمکس 1000 وات در بیاد 1100 باید دست عقیقو ماچ کرد ، جدی میگم . بعد همچین قیمتی نمیتونه نخریدن AX1200i با اون همه جایزه و قابلیت رو توجیه کنه . شما ریویو که می خونی هیچی ، برو اونجاتیوب ویدئو ببین ؛ گرافیک نیست که خودشو تو عددو ارقام نشون بده باید از نزدیک دیده بشه ببینی یارو وقتی تو دستش میگیره پاورو چی میگه .
    سلام

از شما بابت وقتی که گذاشتید ، سپاسگزارم بعد از این همه دردسری که به دوستان عزیز دادم یه پاور انتخاب کردم که اونم جوری ازش تعریف کردی که از خریدش پشیمون شدم . خب کمی زودتر میومدی

برای من کیفیت و کارایی ، برند تولید کننده ، گارانتی ، نتایج تست ، تعداد ریل خروجی ، تعداد کانکتور های خروجی و نویز مهمه ( و تا حدودی ظاهر پاور )

من تا حالا تجربه کار با پاورهای انرمکس رو نداشتم ولی تعریف زیادی از این پاور ها شنیدم و فکر نمیکنم که تا به این اندازه ای که شما گفتید ( به غیر از کوتاه بودن کابل ها ) مشکل داشته باشند .
    به نظرم پاور های سری پلاتیمکس نسبت به اون مدلی که شما دارید ، از کیفیت و نویز کمتری برخوردار باشه . و اما در مورد پاورهای کورسیر نظر خودم روی مدل AX1200i بود ولی با برداشتی که از صحبتهای دوستان داشتم ، به نظر میرسه که فقط سری RM این پاور ها از نویز کمتری برخوردارن و اطلاع دقیقی ندارم که نویز سری AX این پاور ها نسبت به سری RM و پاورهای انرمکس در چه حدی میباشد .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidparniyan نمایش پست ها
    درود
    محمدرضای عزیز
    ممنون آقا حمید

منم با 1500پلاتیمکس بیشتر موافقم (با1200ـش هم همین طور) چون فولی ماژولار هست و به اسمبل تمیز تر کمک میکنه . اگه قراره کورسیر نباشه ، 1500 یا نشد 1200 پلاتیمکس باشه بهتر از 1000 واتش هست .
    با توجه به مشکلاتی که در بالا بهشون اشاره کردید ، پس خرید هیچکدوم از این پاور ها منطقی نیست ، چون همشون این ایرادها رو دارن .

پس به نظر شما اول از همه دنبال پاور AX1200i باشم و بعد اون RM1000 و سپس 1200 پلاتیمکس . درسته عزیز .

Motherboard : ASRock Z97 OC Formula Processor : Intel Core i7-4790K
    Main Memory : Kingston HyperX Beast 8GB (2x4GB) - 2400 Graphics Card : Intel HD Graphics 4600
    Cooling : XSPC RayStorm Copper - RX360 - Photon 270-D5 Vario Power Supply : Corsair AX1200i

8. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از smrbh تشکر کرده اند:

Aliover (8th February 2014),ـ☢Devileytion☢ـ (8th February 2014)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    شما که قصد SLI نداری پس ببین قصد چی داری ؟ نویز ؟ کارایی ؟ برنامه جانبی ؟ ظاهر ؟
    من میگم برای سیستم شما 600 نهایت 700 وات کافیه . من میگم به سیستم شما میاد که نویز پایین داشته باشه میگم سری RM کورسیر بردار تا زمانی هم که تو لود نری فنش نمیچرخه قابلیتی که پاور های انرمکس ندارن . اگه کارایی + برنامه ماریتورینگ + نویز پایین + ظاهر میخوای سری AXi کورسیر بردار .
    من خودم 1250 85+ انرمکس داشتم ، از oktay3000 هم بپرسی بهت میگه (همین بابا فن پاورشو عوض کرد سر همین قضیه) ؛ نویز دارن ، انرمکس از فنای خودش تو پاوراش استفاده نمیکنه . خود پاور واقعا مهشره ولی وقتی به کابل میرسه واقعا غیره قابل تحمل میشه . کابل ها کمی کوتاه (مخصوصا اگه فن پاور بالا باشه به هیچ وجه کابل برق CPU به مادربرد نمیرسه) ، انعطاف پذیری خیلی کم و ظاهر شدیدا بدی دارن چون خود کابلا رنگی هستن (یک دست مشکی نیستن) اسمبل رو زشت میکنن + مدل 1000پلاتیمکس فولی ماجولار نیست و شما با رمپیج4 حتما یه 4پین CPU اظافی میاری که کمی ضایس . میگم ، فقط کیفیت ساخت پاور خوب هست که خب وقتی کورسیر رو مقابلش میزاری میبینی اختلاف زیاد نباشه کم نیست . یه نکته دیگه بدنه پاور های انرمس هست که استحکام بالایی داره ولی یه #### داره انگار روش اکلیل پاشیدی و همچینی با کیس یک دست مشکی نمیخونه .
    من میگم شما با این سیستم شاخ از خرید پاور انرمکس پشیمون میشی . داشتی AX1200i بگیر ، نشد RM1000 بگیر ، نشد AX760i (فکر کنم نباشه) بگیر ، دیگه نهایت بودجه کم آوردی RM850 بگیر . 1000وات پلاتیمکس بیاد زیر یک میلیون قیمت نمیخوره ، شک نکن ؛ چون 875 واتش الان 950 قمیت داره همین واتیج گلدش 850 قیمت داره من میگم پلاتیمکس 1000 وات در بیاد 1100 باید دست عقیقو ماچ کرد ، جدی میگم . بعد همچین قیمتی نمیتونه نخریدن AX1200i با اون همه جایزه و قابلیت رو توجیه کنه . شما ریویو که می خونی هیچی ، برو اونجاتیوب ویدئو ببین ؛ گرافیک نیست که خودشو تو عددو ارقام نشون بده باید از نزدیک دیده بشه ببینی یارو وقتی تو دستش میگیره پاورو چی میگه .
    کلا یه نفر تو ایران مشکل فن داشته با انرمکس که فن هم براش با مدل خیلی بهتر از انرمکس جاگزین شده در کل نویز همین پاوری که من و شما داریم بسیار کم و فن خیلی کم صدایی داره من نمیدونم شما چه جوری میگی نویز داره
    در سری 87 و maxrev و platimax از فن های خود انرمکس استفاده شده
    در مورد مسائل ظاهری هیچ وقت ملاک من برای خرید نبوده و نخواهد بود اینکه میگید بدنه اکلیل داره و تازه این رو یک ضعف میدونید دیگه خیلی خنده داره
    در مورد کابل ها هم بله انعطاف کمی داره و کابل کوتاه هست ولی این به ظاهر مشکلات اکثرا در بحث کابل کشی مطرحه که با هم ملاک اصلی برای خرید نیست
    شما اگر علاقه به کابل های تخت و کاملا منعطف و زیبا دارید خواب باید برید superflower بخرید قیمت اش هم انچنان با انرمکس تفاوتی نداره
    ویرایش توسط magiteq : 8th February 2014 در ساعت 01:37 PM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

10. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),Aliover (8th February 2014),Blue Rose (8th February 2014),smrbh (8th February 2014)

OCH Member
    نام واقعی
    ایمان
    سلام

از شما بابت وقتی که گذاشتید ، سپاسگزارم بعد از این همه دردسری که به دوستان عزیز دادم یه پاور انتخاب کردم که اونم جوری ازش تعریف کردی که از خریدش پشیمون شدم . خب کمی زودتر میومدی

برای من کیفیت و کارایی ، برند تولید کننده ، گارانتی ، نتایج تست ، تعداد ریل خروجی ، تعداد کانکتور های خروجی و نویز مهمه ( و تا حدودی ظاهر پاور )

من تا حالا تجربه کار با پاورهای انرمکس رو نداشتم ولی تعریف زیادی از این پاور ها شنیدم و فکر نمیکنم که تا به این اندازه ای که شما گفتید ( به غیر از کوتاه بودن کابل ها ) مشکل داشته باشند .
    به نظرم پاور های سری پلاتیمکس نسبت به اون مدلی که شما دارید ، از کیفیت و نویز کمتری برخوردار باشه . و اما در مورد پاورهای کورسیر نظر خودم روی مدل AX1200i بود ولی با برداشتی که از صحبتهای دوستان داشتم ، به نظر میرسه که فقط سری RM این پاور ها از نویز کمتری برخوردارن و اطلاع دقیقی ندارم که نویز سری AX این پاور ها نسبت به سری RM و پاورهای انرمکس در چه حدی میباشد .

با توجه به مشکلاتی که در بالا بهشون اشاره کردید ، پس خرید هیچکدوم از این پاور ها منطقی نیست ، چون همشون این ایرادها رو دارن .

پس به نظر شما اول از همه دنبال پاور AX1200i باشم و بعد اون RM1000 و سپس 1200 پلاتیمکس . درسته عزیز .
    شما AX1200i رو بگیر شک نکن . Techpowerup بهش 9.8 داده و ایرادی که گرفته قیمتش بوده که خب جوکه ... میشه چیزی Top-of-line باشه و ارزون باشه ؟
    شما و اعطا جان یک لحظه در نظر بگیرید که تموم مسائلی که من گفتم سلیقه ای و ظاهری و حتی بی منطق باشه . بگو خب . آیا 300 تومان بیشتر ارزش : 200وات بیشتر ، کابل های فلت و مشکی ، فن هوشمند که تا زیر لود نره نمی چرخه ، گارانتی 7 ساله (در برابر 5 ساله) ، و از همه (به نظر من) قابلیت کورسیر-لینک ... رو نداره ؟ خدایی ارزشش رو نداره ؟ حالا شما مواردی رو که قبلا گفتم هم درنظر بگیر .
    این عکسم میزارم و دیگه حرفی ندارم .
    [Only registered and activated users can see links. ]
    فرق بین RM و AXi در معقوله ی نویز اینه که AXi تا لود 20% فنش نمی چرخه ولی RM تا لود 50% فنش نمی چرخه .

Main Memory : AData = XPG V2 4x4GB 2800MHz Graphics Card : GIGAByte = GTX 780Ti WF3

12. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از ـ☢Devileytion☢ـ تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),Aliover (8th February 2014),Blue Rose (8th February 2014),smrbh (8th February 2014)

Retired Moderator

نام واقعی
    ALI
    تشکر شده 10,818 بار در 1,401 پست
    Blue Rose آنلاین نیست.

فرق بین RM و AXi در معقوله ی نویز اینه که AXi تا لود 20% فنش نمی چرخه ولی RM تا لود 50% فنش نمی چرخه .
    تفاوت این پاورها فقط در میزان چرخش فن نیست،عامل ایجاد کننده نویز یک پاور تنها فن خنک کننده نیست،بلکه سیم پیچ ها یا القاءگر های موجود در پاور با ایجاد میدان مغناطیسی نویز خفیفی را ایجاد می کنند که بسته به کیفیت سیم پیچ و خازن ها متفاوت است.استفاده از سیم پیچ هایی که سیم های مسی در آن به صورت کاملا فشرده به دور هم پیچیده شده یکی از ویژگی های منحصر به فرد پاورهای Corsair سری RM هستند.به بیان ساده با این کار تا حد زیادی فضای موجود بین سیم پیچ ها کاسته می شود و جایی برای ایجاد میدان مغناطیسی و فرکانس نمی گذارد.
    پست های مربوطه به بخش پاور انتقال داده خواهند شد.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

14. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Blue Rose تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),Aliover (8th February 2014),magiteq (8th February 2014),smrbh (8th February 2014),TERRORIST (8th February 2014),ـ☢Devileytion☢ـ (8th February 2014)

OCH Member
    smrbh آواتار ها
    نام واقعی
    محمدرضا
    تشکر شده 2,414 بار در 323 پست
    smrbh آنلاین نیست.
    شما AX1200i رو بگیر شک نکن . Techpowerup بهش 9.8 داده و ایرادی که گرفته قیمتش بوده که خب جوکه ... میشه چیزی Top-of-line باشه و ارزون باشه ؟
    شما و اعطا جان یک لحظه در نظر بگیرید که تموم مسائلی که من گفتم سلیقه ای و ظاهری و حتی بی منطق باشه . بگو خب . آیا 300 تومان بیشتر ارزش : 200وات بیشتر ، کابل های فلت و مشکی ، فن هوشمند که تا زیر لود نره نمی چرخه ، گارانتی 7 ساله (در برابر 5 ساله) ، و از همه (به نظر من) قابلیت کورسیر-لینک ... رو نداره ؟ خدایی ارزشش رو نداره ؟ حالا شما مواردی رو که قبلا گفتم هم درنظر بگیر .
    این عکسم میزارم و دیگه حرفی ندارم .
    [Only registered and activated users can see links. ]
    من از چند نفر پرسیدم ، از شانس من مدل AX1200i رو موجود نداشتن . البته پیگیر هستم و از دوستان عزیزی که در تهران هستن ، خواهش میکنم اگه جایی این پاور رو دیدن ، یه خبری بهم بدن .
    تا جایی که من میدونم گارانتی این پاورها 3 ساله هستش .

نقل قول نوشته اصلی توسط SWORD-MASTER نمایش پست ها
    تفاوت این پاورها فقط در میزان چرخش فن نیست،عامل ایجاد کننده نویز یک پاور تنها فن خنک کننده نیست،بلکه سیم پیچ ها یا القاءگر های موجود در پاور با ایجاد میدان مغناطیسی نویز خفیفی را ایجاد می کنند که بسته به کیفیت سیم پیچ و خازن ها متفاوت است.استفاده از سیم پیچ هایی که سیم های مسی در آن به صورت کاملا فشرده به دور هم پیچیده شده یکی از ویژگی های منحصر به فرد پاورهای Corsair سری RM هستند.به بیان ساده با این کار تا حد زیادی فضای موجود بین سیم پیچ ها کاسته می شود و جایی برای ایجاد میدان مغناطیسی و فرکانس نمی گذارد.
    علی جان اگه خود شما میخواستی بین اینا یکی رو انتخاب کنی ، کدوم مدل رو خریداری میکردی .

از همه دوستان عزیز ، سپاسگزارم

Motherboard : ASRock Z97 OC Formula Processor : Intel Core i7-4790K
    Main Memory : Kingston HyperX Beast 8GB (2x4GB) - 2400 Graphics Card : Intel HD Graphics 4600
    Cooling : XSPC RayStorm Copper - RX360 - Photon 270-D5 Vario Power Supply : Corsair AX1200i

16. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از smrbh تشکر کرده اند:

Aliover (8th February 2014),Blue Rose (8th February 2014),ـ☢Devileytion☢ـ (8th February 2014)

Retired Moderator

نام واقعی
    ALI
    تشکر شده 10,818 بار در 1,401 پست
    Blue Rose آنلاین نیست.
    علی جان اگه خود شما میخواستی بین اینا یکی رو انتخاب کنی ، کدوم مدل رو خریداری میکردی .
    از همه دوستان عزیز ، سپاسگزارم
    با توجه به کارت گرافیک و در نظر گرفتن این که دیگه هیچ آدم عاقلی نمیاد یک عدد دیگه GTX 570 کنار دیگری سوار کنه،پیشنهاد من خرید پاور با توان نهایت 800 وات هست.(خرید پاوری با ولتاژ بیشتر از مصرف سیستم توصیه نمیشه،اصلا به چنین توان هایی نیاز نیست مگر اینکه بخوای Dual-GPU 2-Way ببندی که خنده داره،شما حتی دو عدد کارت گرافیک سریع هم بگیری باز 800 وات کافیه،معماری کارت های گرافیک هم که دیگه جایی برای بحث در زمینه مصرف نمیزاره.)
    Corsair RM 850W
    -دارای استاندارد طلایی 80 پلاس
    -کیفیت ساخت مناسب
    -میزان نویز بسیار کم
    -کابل های تمام ماژولار
    OR
    Corsair AX860(احتمالا موجود نیست ولی به شدت پیشنهاد می شود!!!)
    مهمترین فاکتورها:
    -دارای استاندارد پلاتینیوم 80 پلاس
    -کیفیت ساخت عالی
    -کابل های تمام ماژولار

سری AX فقط مدل های 860 واتی به پایین توسط Seasonic و سری RM هم توسط Channel well و Chicony(همراه با کپی برداری هایی از طرح های CWT و Flextronics)طراحی شده اند،طراحی سری AXi هم مربوط به Flextronics می باشد.
    ویرایش توسط Blue Rose : 8th February 2014 در ساعت 05:36 PM
    smrbh likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

18. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Blue Rose تشکر کرده اند:

Aliover (8th February 2014),Artemis (8th February 2014),magiteq (8th February 2014),smrbh (8th February 2014),TERRORIST (8th February 2014),ـ☢Devileytion☢ـ (8th February 2014)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    1200axi ریپل/نویز بسیار کمی داره تقریبا در تمام لاین ها (که این مقدار نویز رو ادیتورExcellent خطاب کرده) حتی کمتر از platimax 1200. این نکته مهمی که باید بهش توجه کنی
    در لود 50% تنها 4.5 میلی ولت و در 100% تنها 7.3 میلی
    در مقابل 1200 enermax در 50 درصد 18 میلی و در صد در صد 27 میلی
    اما نمونه 1275 گرین ذکر کرده در حالت پیک 25 میلی که هیچ مدرکی براش وجود نداره و حتی ذکر نکرده در کدوم لاین!( فرض رو بر این میزاریم در 12v) تازه اگر این مقدار صحت داشته باشه
    ویرایش توسط magiteq : 8th February 2014 در ساعت 05:51 PM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

20. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Artemis (8th February 2014),Blue Rose (8th February 2014),smrbh (8th February 2014),TERRORIST (8th February 2014),ـ☢Devileytion☢ـ (8th February 2014)

OCH Member
    نام واقعی
    ایمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط SWORD-MASTER نمایش پست ها
    علی جان ؛ جملرو یه بار دیگه بخونی نوشتم «در معقوله ی نویز» که باید کلمه فن هم بهش اضافه میکردم . وگرنه تو واتیج ، ظاهر و چیزای دیگه تفاوت زیادی دارن . کاملا حرفتو تو نویز قطعات داخل پاور غیر از فن قبول دارم ، اما دو مورد یکی کیفیت ساخت پاور های امروزی + نویز سایر قطعات تا حدود زیادی اونو خنثی میکنه .
    -------------
    تا جایی که من اطلاع دارم تخت جمشید هم یه بار جدید تو این هفته داره حالا تماس گرفته بشه بد نیست .
    من هم مثل علی جان مدل های 860 و 760 سری AXi رو پیشنهاد میدم چون نوشتین که به هیچ وجه قصد SLI ندارین البته اگر هم داشته باشین فکر نکنم کم بیارن ولی خب فشار روی پاور در حالت SLI ممکنه به 90% هم برسه .

22. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از ـ☢Devileytion☢ـ تشکر کرده اند:

Aliover (9th February 2014),Blue Rose (8th February 2014),magiteq (8th February 2014),smrbh (8th February 2014)

صفحه 32 از 76 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع