قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 45 از 284 نخستنخست ... 3543444546475595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 2831
Like Tree2038Likes

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

Retired Moderator
    Hamed_Classic آواتار ها
    نام واقعی
    حامد
    تشکر شده 4,837 بار در 473 پست
    Hamed_Classic آنلاین نیست.

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

سلام خدمت دوستان عزیزم ...

تاپیک فوق جهت بحث و گفتگو در مورد بازیهای رایانه ای و تبادل نظر دوستان در رابطه با بازیهای pc ایجاد شده است .
    به همین جهت از دوستان عزیزم خواهشمندم نظرات و بحثهای خود در مورد بازیها را در این قسمت مطرح کنند .
    همچنین امیدوارم با ایجاد این بخش از ارسال مواردی جز اخبار گیم در تاپیک "جدید ترین اخبار بازی های رایانه ای" جلوگیری به عمل بیاید .

پیشاپیش از همکاری دوستان عزیزم نهایت تشکر را دارم ...

ویرایش 15 ابان 1395
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی عزیزان

دوستان از این به بعد برای تمامی بازی‌های جدید یه تاپیک جداگانه زده میشه که میتونید از اون برای بحث و تبادل و نظر استفاده کنید

سعی کنید تو این تاپیک بیشتر در مورد بازی های متفرقه و یا مباحث عمومی بازی ها صحبت کنید

همینطور اگر برای هر بازی که مد نظرتون بود (چه جدید و چه قدیمی) و یا هر موضوع دیگه‌ای که به بازی‌ها مربوط میشد، تاپیک جداگانه وجود نداشت، خودتون تاپیکش رو تو انجمن بازی ها ایجاد کنید

2. 69 کاربر بابت این ارسال مفید از Hamed_Classic تشکر کرده اند:

ABS92 (3rd July 2014),Agent 47 (16th September 2012),ahmaden (19th January 2013),Aliover (31st August 2013),AMD Radeon (20th November 2013),Amin_CaraGT2 (14th November 2014),AMIR (6th December 2013),AMIR_HA (11th March 2013),Armintech (23rd August 2013),Artemis (26th January 2013),aryancoe (9th December 2012),ATER (19th February 2015),atisoc0936 (29th September 2012),Aventador J (1st January 2014),bahman0121 (9th March 2013),Behnam_2337 (30th December 2012),Blue Rose (15th September 2012),Castle (21st April 2014),CROSSHAIR (19th January 2013),Dezi (16th January 2016),Don_Corleone (15th September 2012),dreakboy (24th November 2016),Emir (28th March 2014),ErfanDL (5th October 2013),EVGA-OC (21st March 2014),First.Last (30th December 2012),fredmehdi (14th June 2015),iSteve (29th May 2013),jalal (25th March 2013),JIRJIRAK (18th May 2013),JOKERACN7 (2nd March 2016),KaMi (15th December 2013),m.esfahan (10th March 2015),m343 (27th February 2014),mad4tex (16th September 2012),magiteq (1st January 2014),Mehdi_FXX (9th March 2013),milad0111gh (14th March 2014),moc (14th November 2013),mohammad72 (9th December 2012),musanggt (19th November 2013),NAVID OC (19th April 2013),nvidia oc (25th October 2012),Olesius (26th September 2012),omid_021 (21st March 2014),Optimus Prime (30th March 2013),P_A_Y_A_M (9th August 2014),Raiden (25th September 2013),Rashiddivx (26th September 2012),red30b (7th December 2013),REVENTON (6th October 2014),Reza Y (6th November 2013),Rezasam1 (26th September 2012),rezaya (17th September 2012),ROULY (26th February 2016),SaeedSYS (12th September 2013),SETIZEN (19th October 2013),sMohammad (14th August 2013),smrbh (15th September 2012),stopre (16th December 2013),TERRORIST (13th March 2015),The Joker (9th March 2013),TRIDENT (15th September 2012),Turok (3rd September 2014),َAbolClock (6th May 2014),VFSDF (16th September 2012),XoMa (15th September 2012),zeus (18th April 2014),امید رض (26th September 2014)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rkookr نمایش پست ها
    دوستان خواهشا یه راهی واسه ما پیدا کنید . . .

من مطمئنم مشکل از ویندوزم هست . . .

رو یه سیستم دیگه هم که دارم بازی کامل نصب شد ولی میگه که باید با لانچر اجرا کنم ، چجوری؟!

رو سیستم خودم چی کار کنم که تو نصب توسط بلک باکس ارور میده؟؟!
    دوست عزیز،نسخه های بلک باکس معمولا(خیلی زیاد) سالم هستند...من خودم خیلی وقتها نسخه ی بلک باکس بازی ها رو دانلود می کنم و هیچ وقت هم مشکل نداشتند...فقط همونطور که محمد جواد عزیز گفت،ممکنه ایراداتی رو تو رجیستری داشته باشند که خیلی ساده درست میشه(مثل زبون روسی بازی مورتال کمبت که با یه فایل رجیستری درست شد)

الان که شما میگید رو سیستم دیگه ای نصب میشه و مشکل از ویندوز شما هست،نمیشه کاری کرد دیگه
    اگر هم براتون مقدوره،بازی ها رو دانلود کنید...معمولا بازی های بیرون مشکلات خاص خودشون رو دارند.

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

4. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Aliover (27th September 2013),Artemis (27th September 2013),Raiden (28th September 2013),SaeedSYS (27th September 2013),SETIZEN (27th September 2013),The Joker (27th September 2013)

Active Member
    SaeedSYS آواتار ها
    نام واقعی
    SAEED
    تشکر شده 2,644 بار در 512 پست
    SaeedSYS آنلاین نیست.
    سلام دوستان

بازی مکس پین 3 رو هر کاری میکنم نصب نمیشه

[Only registered and activated users can see links. ]

از رو dvd

باور کنید من دو بار بازی مکس پین 3 و همین طور هیتمن ابسولوشن رو خریدم !!!!

هیتمن نمیدونم چرا توی اکسترکت هه ی گیر میداد که بالاخره اوکی شد و خیلی زود تا اخر رفتم خیلی خوب بود فقط مرحله خیلی کم داشت

مکس پین هم دو بار خریدم { مارک شرکتی که هر کدوم رو کپی کرده بود فرق داشت} که هر دوش کامل اکسترکت میشن ولی هر دو توی نصب توسط بلک باکس این ارور رو میدن !!!!

با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Joker نمایش پست ها
    سلام عزیز دل ، ستاپ های بازی های Black Box بعضی هاشون این مشکلو دارن علتش هم نبود یه فایل یا مشکل در رجیستری ویندوزه که دیگه به این تاپیک مربوط نمیشه (ولی حالا چون مشکل همه گانی و به نصب بازی هم ربط داره عیبی نداره )

عزیز دل اول شما این فایل رو دانلود کنید

بعدش به پوشه ی System 32 ( اگر ویندوز 64 بیتیه به پوشه ی SysWOW64 هم برید ) برید و اونجا دنبال همین فایل ISDone.dll بگردید ببینید که هست یا خیر ؟
    اگر نبود که هیچی اما اگر بود اسم فایل رو به ISDone.dll.backup تغییر نام بدیدش .

سپس فایل بالا رو که دانلود کردید رو اکسترکت کنید و داخل هر دو پوشه ی System 32 و SysWOW64 کپی کنید .
    سپس CMD رو به صورت Run As Administrator باز کنید و دستور زیر رو وارد کنید و اینتر بزنید .

regsvr32 Isdone.dll

بعدش دوباره بازی رو نصب کنید .
    داداش من اینو رو یه سیستم دیگه هم که دارم نصبش کردم و کامل بلک باکسش نصب شد ! و بعدش نوشت با لانچر اجراش کنم ، چجوری؟!

البته فکر نکنم بازی اجرا بشه چون اون سیستم ضعیفه . . .

رو سیستم خودم توی پوشه SYSTEM 32 این ISDone.dll پیدا نکردم و پوشه ای رو که لطف کردید دادید رو هم محتویاتش رو تو همون پوشه SYSTEM 32 انتقال دادم

و بعد دستوری که گفتید رو در CMD اجرا کردم ولی ارور داد :

راستی الان ADSL هم ندارم و با GPRS اومدم اینه نمی تونم سرچ کنم و دنبال مشکلم بگردم ، فقط سایت شما رو میشناختم که کار درست هستید به خاطر همین این جا مطرح کردم

تشکر فراوان بابت پاسخگویی دوستان مخصوصا جناب The Joker
    دوست عزیز،نسخه های بلک باکس معمولا(خیلی زیاد) سالم هستند...من خودم خیلی وقتها نسخه ی بلک باکس بازی ها رو دانلود می کنم و هیچ وقت هم مشکل نداشتند...فقط همونطور که محمد جواد عزیز گفت،ممکنه ایراداتی رو تو رجیستری داشته باشند که خیلی ساده درست میشه(مثل زبون روسی بازی مورتال کمبت که با یه فایل رجیستری درست شد)

الان که شما میگید رو سیستم دیگه ای نصب میشه و مشکل از ویندوز شما هست،نمیشه کاری کرد دیگه
    اگر هم براتون مقدوره،بازی ها رو دانلود کنید...معمولا بازی های بیرون مشکلات خاص خودشون رو دارند.

1-
    خیلی بد شانسم . . . رو ویندوز 8 نصب میشه ولی رو سیستم خودم 7 هست این مشکل رو دارم

رو اون سیستم میگه باید توسط لانچر اجرا کنم ، چجوری؟ تو پوشه خود بازی یه لانچر بیشتر نیست اون هم عکسه ! توی پوشه بلک باکس هم کرکی یا چیزی نیست

2-
    راستی دوستان بازی Tom Clancy's Splinter Cell® Bla**cklist™ که این قدر بهش تعریف میچسبوندن هم به نظر من بازی ضعیفی هست

چند تا مرحله بردم بدک نبود ولی این که بعضی مرحله هه ی باید ادم کشت و ماموریت خاصی نداره ، اصلا جالب نیست ، بعضی مرحله ها هم اگر از وجودت اگاه بشن 12تا15 نفر دیگه هم به کسایی که باید

بکشی اضافه میشن که اصلا بازی میره روی اعصاب من . . .

3-
    بازی Assassin's Creed III که خیلی طرفدار داره هم اصلا به معنای واقعی ...چی بگم خیلی خیلی ضعیفه اصلا خوشم نیومد . . .

4-
    بازی بلک اپس 2 هم با این که داستانش بدک نبود و صحنه های خیلی جالبی داشت ولی باز ضعیف بود

5-
    این نسخه ی بعدی بازی کال او دیوتی دقیقا کی میاد؟!

6-
    gta 5 برای پی سی میاد؟! تاریخ مشخصی وجود داره؟
    چون شنیدم یکی از سایت های معروف گیم از راک استار خواسته واسه پی سی نسازن و قنسول باز ها هم دارن امضا میکنند تا برای پی سی نیاد

7-
    رزیدنت اویل 6 هم بازیش خراب شد همون 5 خیلی بهتر بود

8-کرایسیس 3 رو هنوز نخریدم ولی نسخه ی 2 رو دوبله اش رو تهیه کردم ، بازی ضعیفی نبود فقط یه جایی بود وارد یه برج میشه و از اون پایین میافته . . . نمیدونم چرا یهو بازی میپرید توی منیو شروع بازی

9-
    دوستان خواهشا چند تا بازی پیشنهاد کنید انجام بدم راستش من یه زمانی خیلی اهل گیم بودم ولی چند سال اخیر خیلی کمتر بازی میکنم به خاطر تحصیل و کمبود وقت و ....

من عاشق بازی های های hitman 3 -far cry 1 - max payne 2 - gta sa - igi - call of duty - modern wafer - ... بودم خیلی خوب بود

اخرین بازی هم که انجام داده ام و خیلی خوشم اومد هیتمن ابسولوشن بود

این مکس پین 3 هم اصلا ناراحتم کرد نیومد
    ویرایش توسط SaeedSYS : 27th September 2013 در ساعت 01:21 PM

Motherboard : ASUS ™ Z87-C Processor : INTEL CORE i7 4770K | 5200U
    Main Memory : GSKILL RIPJAWS X 8GBx2 16GB 2400Mhz CL11 Graphics Card : nVIDIA GEFORCE GTX 1080 8GB GDDR5X FE | GTX 950M
    Cooling : THERMALTAKE WATER 2.0 PERFORMER + FANS Power Supply : EVGA SUPERNOVA 850 G2 80PLUS GOLD

!I'll swing by and sign the contracts, alright? Just ignore the bodies

Trevor Phillips Enterprises Rules #

6. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از SaeedSYS تشکر کرده اند:

Aliover (27th September 2013),mohammad72 (27th September 2013),SETIZEN (27th September 2013)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    1-
    خیلی بد شانسم . . . رو ویندوز 8 نصب میشه ولی رو سیستم خودم 7 هست این مشکل رو دارم

رو اون سیستم میگه باید توسط لانچر اجرا کنم ، چجوری؟ تو پوشه خود بازی یه لانچر بیشتر نیست اون هم عکسه ! توی پوشه بلک باکس هم کرکی یا چیزی نیست

2-
    راستی دوستان بازی Tom Clancy's Splinter Cell® Bla**cklist™ که این قدر بهش تعریف میچسبوندن هم به نظر من بازی ضعیفی هست

چند تا مرحله بردم بدک نبود ولی این که بعضی مرحله هه ی باید ادم کشت و ماموریت خاصی نداره ، اصلا جالب نیست ، بعضی مرحله ها هم اگر از وجودت اگاه بشن 12تا15 نفر دیگه هم به کسایی که باید

بکشی اضافه میشن که اصلا بازی میره روی اعصاب من . . .

3-
    بازی Assassin's Creed III که خیلی طرفدار داره هم اصلا به معنای واقعی ...چی بگم خیلی خیلی ضعیفه اصلا خوشم نیومد . . .

4-
    بازی بلک اپس 2 هم با این که داستانش بدک نبود و صحنه های خیلی جالبی داشت ولی باز ضعیف بود

5-
    این نسخه ی بعدی بازی کال او دیوتی دقیقا کی میاد؟!

6-
    gta 5 برای پی سی میاد؟! تاریخ مشخصی وجود داره؟
    چون شنیدم یکی از سایت های معروف گیم از راک استار خواسته واسه پی سی نسازن و قنسول باز ها هم دارن امضا میکنند تا برای پی سی نیاد

7-
    رزیدنت اویل 6 هم بازیش خراب شد همون 5 خیلی بهتر بود

8-کرایسیس 3 رو هنوز نخریدم ولی نسخه ی 2 رو دوبله اش رو تهیه کردم ، بازی ضعیفی نبود فقط یه جایی بود وارد یه برج میشه و از اون پایین میافته . . . نمیدونم چرا یهو بازی میپرید توی منیو شروع بازی

9-
    دوستان خواهشا چند تا بازی پیشنهاد کنید انجام بدم راستش من یه زمانی خیلی اهل گیم بودم ولی چند سال اخیر خیلی کمتر بازی میکنم به خاطر تحصیل و کمبود وقت و ....

من عاشق بازی های های hitman 3 -far cry 1 - max payne 2 - gta sa - igi - call of duty - modern wafer - ... بودم خیلی خوب بود

اخرین بازی هم که انجام داده ام و خیلی خوشم اومد هیتمن ابسولوشن بود

این مکس پین 3 هم اصلا ناراحتم کرد نیومد
    1.میتونید ک...ر...کش رو از اینترنت دانلود کنید...آپدیت ها و ک...ر.ک ها رو نسخه های بلک باکس نصب میشن
    2.من خودم اولش از بازی خوشم نیومد ولی الان بعد از دو سال،این بازی اولین بازی ای هست که میخوام دوباره از اول بازی کنم و به نظرم عالی هست...به هر حال نظر شما محترم هست
    3.سبک بازی طرفدارای خودش رو داره و شاید برای همه جذاب نباشه...
    4.موافقم
    5.تقریبا دو ماه دیگه میاد
    6.صد در صد! معلوم نیست دقیقا ولی احتمالا تا آخر سال 2013 بیاد..
    7.من سری رزیدنت اویل رو بازی نکردم...
    8.فقط تا شماره ی دومش بازی کردم...از شماره ی سوم اطلاع ندارم....فقط میدونم که بیش از حد بازی سنگینی هستش.
    9.بیشتر به چه سبکی علاقه دارید؟

دلیل اینکه میگید این بازی ها ضعیف هستند چی هست؟ برای این میپرسم تا دوستان دیگه ای هم بتونم تو بحث و تبادل نظر شرکت کنند...
    Aliover, SaeedSYS and Raiden like this.

Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Metal Pro Clan

8. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Aliover (27th September 2013),Artemis (27th September 2013),Raiden (28th September 2013),SaeedSYS (27th September 2013),SETIZEN (27th September 2013)

Active Member
    SaeedSYS آواتار ها
    نام واقعی
    SAEED
    تشکر شده 2,644 بار در 512 پست
    SaeedSYS آنلاین نیست.
    1
    8.فقط تا شماره ی دومش بازی کردم...از شماره ی سوم اطلاع ندارم....فقط میدونم که بیش از حد بازی سنگینی هستش.
    9.بیشتر به چه سبکی علاقه دارید؟

دلیل اینکه میگید این بازی ها ضعیف هستند چی هست؟ برای این میپرسم تا دوستان دیگه ای هم بتونم تو بحث و تبادل نظر شرکت کنند...
    8/ میشه بگید اخر بازی چی میشه ؟!من یه جایی رسیدم تو یه {از اون چیز هایی یه دفعه از تو زمین در میومد } رفتم {وقتی پارک شهر از زمین جدا میشه و بالامیره} ولی وقتی واردش میشم ازم میخواد خودم رو پایین بندازم{یعنی راه دیگه ای وجود نداره}وقتی این کار رو انجام دادم میپره توی منیو بازی یعنی مرحله اخر بوده؟

9/حقیقتش سبک خاصی رو دنبال نمیکنم ، هر بازی که تو اینترنت مطرح بشه و طرفدار زیاد داشته باشه رو تهیه میکنم

ولی اینا رو که به تاریخ پیوستن خیلی دوست داشتم hitman 3 -far cry 1 - max payne 2 - gta sa - igi -..... و بازی های استراژیکی هم فقط جنگ های صلیبی و عصر اپراطور ها خوشم اومد

الان فکر کنم بازی مثل هیتمن وجود نداشته باشه ، وجود داره عایا؟! کال او دیوتی 4 و مدر وافر 2 هم عالــی بود

نظر شخصیم بود که ضعیف بودن چون بر خلاف بازی هایی که گفتم ، جوری نیستند که انگیزه ای در ادم ایجاد کنند تا اخر بری و لذت ببری . . .

این بلک لیست راه کار خاصی برای بردن مرحله ها وجود داره؟ مثلا مرحله توی ترکیه بی چاره شدم هر کاری میکنم اون 3 یا 4 نفر اخر از وجود اگاه میشن و افراد بیشتری سراغم میان و بردن مرحله برام غیر ممکن میشه

ویرایش توسط SaeedSYS : 27th September 2013 در ساعت 01:47 PM

Motherboard : ASUS ™ Z87-C Processor : INTEL CORE i7 4770K | 5200U
    Main Memory : GSKILL RIPJAWS X 8GBx2 16GB 2400Mhz CL11 Graphics Card : nVIDIA GEFORCE GTX 1080 8GB GDDR5X FE | GTX 950M
    Cooling : THERMALTAKE WATER 2.0 PERFORMER + FANS Power Supply : EVGA SUPERNOVA 850 G2 80PLUS GOLD

!I'll swing by and sign the contracts, alright? Just ignore the bodies

Trevor Phillips Enterprises Rules #

10. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از SaeedSYS تشکر کرده اند:

Aliover (27th September 2013),mohammad72 (27th September 2013)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    8/ میشه بگید اخر بازی چی میشه ؟!من یه جایی رسیدم تو یه {از اون چیز هایی یه دفعه از تو زمین در میومد } رفتم {وقتی پارک شهر از زمین جدا میشه و بالامیره} ولی وقتی واردش میشم ازم میخواد خودم رو پایین بندازم{یعنی راه دیگه ای وجود نداره}وقتی این کار رو انجام دادم میپره توی منیو بازی یعنی مرحله اخر بوده؟

9/حقیقتش سبک خاصی رو دنبال نمیکنم ، هر بازی که تو اینترنت مطرح بشه و طرفدار زیاد داشته باشه رو تهیه میکنم

ولی اینا رو که به تاریخ پیوستن خیلی دوست داشتم hitman 3 -far cry 1 - max payne 2 - gta sa - igi -..... و بازی های استراژیکی هم فقط جنگ های صلیبی و عصر اپراطور ها خوشم اومد

الان فکر کنم بازی مثل هیتمن وجود نداشته باشه ، وجود داره عایا؟! کال او دیوتی 4 و مدر وافر 2 هم عالــی بود

نظر شخصیم بود که ضعیف بودن چون بر خلاف بازی هایی که گفتم ، جوری نیستند که انگیزه ای در ادم ایجاد کنند تا اخر بری و لذت ببری . . .

این بلک لیست راه کار خاصی برای بردن مرحله ها وجود داره؟ مثلا مرحله توی ترکیه بی چاره شدم هر کاری میکنم اون 3 یا 4 نفر اخر از وجود اگاه میشن و افراد بیشتری سراغم میان و بردن مرحله برام غیر ممکن میشه

والا آخر بازی رو اصلا یادم نیست

از آخر به قبل بیاد،جدیدترین بازی ها هستند.

تو این پست هم علی آقا یه سری بازی رو معرفی کردن که فکر میکنم به دردتون بخوره

سبک بازی splinter c b l مخفی کاری هست و نباید خیلی با سر و صدا بازی کنید.مخصوصا اون مراحل که وقتی دشمنان با خبر میشن،یه سری آدم میان و خیلی سخت میشه.
    شما میتونید از کلید Z استفاده کنید تا افرادی که نزدیک هستند،به سمت شما بیان...یا از گجت هاتون مثل sticky noisemaker استفاده کنید تا حواسشون رو پرت کنید و به جاهای مختلف بکشونید.

والا من با مکس پین مشکل نداشتم.در این مورد،دوستان دیگه میتونن کمکتون کنن.
    Aliover likes this.

Metal Pro Clan

12. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Aliover (27th September 2013),Artemis (27th September 2013),magiteq (27th September 2013),Raiden (28th September 2013),SaeedSYS (27th September 2013)

OCH Member
    Raiden آواتار ها
    نام واقعی
    امیر
    تشکر شده 410 بار در 113 پست
    Raiden آنلاین نیست.
    دوستان من تو بازی مافیا 2 یه مشکلی دارم، تو بعضی جاها مثل نزدیکی مغازه ها، یه سری صفحات روشن و سفید ظاهر میشن! درایور رو آپدیت کردم فرقی نکرد، در ضمن هم تو ویندوز 8 و هم 7 امتحانش کردم هر دوشون به همین صورته!
    یکی هم اینکه تو بتل 3 صفحه به هیچ وجه فول اسکرین نمیشه! وقتی فول اسکرین میزنم تیره میشه و یه حالت لرزان ایجاد میشه که نمیشه حتی محتوای صفحه رو دید! فقط وقتی از فول اسکرین خارجش میکنم درست نمایش داده میشه:
    یعنی فقط به صورتی که تو عکس میبینید میتونم بازی کنم که البته اون بار پایینی رو هم قبل از شروع بازی از ویندوز میتونم حذف کنم و فقط بالایی میمونه، ولی به هر حال گفتم بپرسم شاید راه حلی براش وجود داشته باشه بشه کامل فول اسکرینش کرد.
    ارادت
    ویرایش توسط Raiden : 28th September 2013 در ساعت 04:41 PM
    Aliover likes this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply
    Main: ASUS P8Z77-V LX
    CPU: Intel i5 2500k
    VGA: xfx 5770
    Ram: Gskil Sniper 8GB 4GBx2
    HDD: Seagate Barracuda 1TB

14. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از Raiden تشکر کرده است:

Aliover (28th September 2013)

OCH Member
    Raiden آواتار ها
    نام واقعی
    امیر
    Raiden آنلاین نیست.
    ای بابا کسی نمیدونه؟ شایدم من خوب توضیح ندادم! حالا بتل 3 هم مهم نیست چون کارمو میگذرونم و فقط یه بار اضافی بالای صفحه دارم، فقط این مشکل ظاهرا شدن یه سری صفحات روشن تو بازی مافیا واقعا آزاردهندست! ک.ر.ک blackbox هم که براش اصلا پیدا نمیشه! راستی این نرم افزار physx که تو بعضی بازیا من جمله مافیا 2 هست رو کسایی که کارت انویدیا ندارن نباید نصب کنن نه؟ چون وقتی پیغام داد نصبش کنم من میخواستم ردش کنم که پیغام داد اگه نصب نکنی گیم درست اجرا نمیشه به همین خاطر نصبش کردم، ممکنه از اون باشه؟

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

16. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Raiden تشکر کرده اند:

Agent 47 (29th September 2013),Aliover (1st October 2013),mohammad72 (30th September 2013)

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raiden نمایش پست ها
    ای بابا کسی نمیدونه؟ شایدم من خوب توضیح ندادم! حالا بتل 3 هم مهم نیست چون کارمو میگذرونم و فقط یه بار اضافی بالای صفحه دارم، فقط این مشکل ظاهرا شدن یه سری صفحات روشن تو بازی مافیا واقعا آزاردهندست! ک.ر.ک blackbox هم که براش اصلا پیدا نمیشه! راستی این نرم افزار physx که تو بعضی بازیا من جمله مافیا 2 هست رو کسایی که کارت انویدیا ندارن نباید نصب کنن نه؟ چون وقتی پیغام داد نصبش کنم من میخواستم ردش کنم که پیغام داد اگه نصب نکنی گیم درست اجرا نمیشه به همین خاطر نصبش کردم، ممکنه از اون باشه؟
    دوست عزیزم ، شما در تنظمیات بازی ، آیا بازی را بصورت فول اسکرین تایین کردید؟...اگر تایین کرده باشید و فول اسکرین نشه ، در همین حالتی که عکس گذاشتید ، میتونید Alt+enter را بزنید و فول اسکرین بشه ...الیته در فایل text ستینگ در داکیونت هم میتونید تنظیمات را تغییر بدید ، در مورد فایزیکس هم فقط کارتهای انویدیا ساپورت میکنند ، و شما اگر با کارت AMD دارید بازی میکنید ، باید گزینه فایزیکس در بازی خاموش کنید ...شما چه فایزیکس انویدیا را نصب کنید و چه نکنید کارت گرافیکی شما پردازش فایزیکس و انجام نخواهد داد ، در ضمن بازی ما..فیا ، دارای باگ گرافیکی هست و افت فریم درش به شدت دیده میشود.
    Aliover and aryancoe like this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

18. 9 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

Aliover (1st October 2013),AMD Radeon (30th September 2013),aryancoe (1st October 2013),jalal (29th September 2013),magiteq (29th September 2013),mohammad72 (30th September 2013),overclock990 (30th September 2013),Raiden (29th September 2013),The Joker (30th September 2013)

OCH Member
    Raiden آواتار ها
    نام واقعی
    امیر
    Raiden آنلاین نیست.
    ممنون فرشاد جان، alt+enter و همینطور از داخل تنظیماتش رو فول اسکرین کرده بودم، کلا در حالت فول اسکرین دچار مشکل میشه و صفحه سیاه میشه! در مورد مافیا 2 هم فکر کنم مجبور باشم نسخه skirdow رو دانلود کنم!

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

20. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Raiden تشکر کرده اند:

Agent 47 (30th September 2013),Aliover (1st October 2013),mohammad72 (30th September 2013)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    البته امیر جان،ک...ر...ک خاصی برای نسخه ی بلک باکس نیست...یعنی همون کر....کی که روی نسخه های اصلی نصب میشه(کپی میشه)رو نسخه ی بلک باکس هم استفاده میشه...
    اگر مثلا شما " ک...ر...ک بلک باکس بازی فلان " رو جستجو کنی،نمیتونی چیزی پیدا کنی...
    اون فیزیکس هم همونطور که آقا فرشاد گفتن تو کارت های AMD افت فریم در حد بسیار بالایی هست...من خودم این بازی رو با 55 فریم بازی میکردم و به محض اینکه فیزیکس رو روشن میکردم و روی medium قرار میدادم،فریمم به 15 می رسید!!
    کلا هم نمیدونم چرا،ولی فیزیکس باید رو سیستم نصب باشه تو بازی اجرا بشه(هر بازی ای که فیزیکس بخواد)

Metal Pro Clan

22. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (30th September 2013),Aliover (1st October 2013),Artemis (30th September 2013),magiteq (30th September 2013),Raiden (30th September 2013),SETIZEN (30th September 2013),The Joker (30th September 2013)

صفحه 45 از 284 نخستنخست ... 3543444546475595145 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع