سلام

لپ تاپ برادرم مدل hp probook 4540s اول چند ماه پیش درب سی دی رایترش دیگه باز نمیشد حالا این دو سه روز کیبورد اصلا کار نمی ده و هم چنین تاچش خیلی دیرعمل می کرد منم که فکر می کردم این کار ویروس باشه که اینجوری یکباره همه چی بهم خورد خواستم ویندوز عوض کنم چون سی دی رایترش خراب بود از طریق sd card ویندوز اونم از طریق خود ویندوز قبلی نه از طریق بایوس.
طی مراحل نصب پارتیشن c رو خواستم delete کنم که ویندوز قبلی کلا حذف بشه ولی اصلا این گزینه نبود منم روی همون ویندوز قبلی ویندوز جدید رو نصب کردم اونم با چه دردسری چون کیبورد pc رو بهش وصل کردم و از طریق اون کار می کرد تقریبا. کیبورد خودش کلا کار دیگه نمی کرد.
ویندوز و همه برنامه های لازم رو نصب کردم اما نه تاچ خوب شده بود نه کیبورد و نه سی دی رایتر. خاموشش کردم 3 یا 4 ساعت بعد دوباره روشن کردم اینبار فقط لوگوی hp اومد بالا و بعد صفحه سیاهی که نوشته شده :Hp Pc Hardware Diagnostics UEFI داخل اون نوشته شده : مموری تست هارد دیسک چک و لنگوییج و اگزیت و همچنین آدرس سایت hp رو داده . حالا هر کاری می کنم هیچ چیزی نمی یاد بالا صفحه همون شکلی می ایسته و تغییری نمی کنه و اگزیت هم که می زنم با همون کیبورد پی سی فایده ای نداره .
مشکل از چیه من فقط بصورت تجربه بارها پارتیشن بندی و نصب ویندوز داشتم و تحصیلات دانشگاهی ندارم و اصلا تابحال با همچین مشکلی مواجه نشدم لطفا اگه کسی می تونه به من کمک کنه ممنون عکسش رو هم می فرستم. ضمنا حالا دیگه کیبورد pc هم براش کار نمی ده.
امیدوارم کسی باشه بتونه کمکم کنه
لطفا اگه کسی می تونه راهنمایی کنه
من نمی دونم دقیقا چطوری باید سیستم رو تست کنم اصلا این مشکل به سخت افزار مربوطه یا نرم افزار من اطلاعات یکی از درایوهامو لازم دارم چه روشی وجود داره برای حل این مشکل لطفا کمکم کنید اگه اطلاعات حذف شدن امکان بازیابی اونا هست یا نه؟من نمی دونم دقیقا چطوری باید سیستم رو تست کنم اصلا این مشکل به سخت افزار مربوطه یا نرم افزار من اطلاعات یکی از درایوهامو لازم دارم چه روشی وجود داره برای حل این مشکل لطفا کمکم کنید اگه اطلاعات حذف شدن امکان بازیابی اونا هست یا نه؟
از مدیران سایت هم پوزش می خواهم که این مطلب رو دوبار در دو جای مختلف گذاشتم یکی توی بخش تست نرم افزارهای سیستم یکی هم اینجا چون واقعا نمی دونم باید کدوم قسمت این مشکل رو بنویسم.
[IMG][Only registered and activated users can see links. ][/IMG]