قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: نوت بوک P37X گیگابایت مجهز به تراشه قدرتمند GTX980M

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.

نوت بوک P37X گیگابایت مجهز به تراشه قدرتمند GTX980M

نوت بوک P37X که به تازگی در سبد محصولات الترابوک گیگابایت قرار گرفته محصولی برگرفته از فریم ها و افکت های مخصوص بازی است که با دارا بودن پردازنده Intel® Core™ i7-4720HQ و قدرتمند ترین کارت گرافیک مخصوص بازی با چیپستGTX980M ، امتیاز خارق العاده 10000 در بنچمارک3Dmark11 را رقم زده است. برای ذخیره سازی نیز از دو عددSSD 512GB با درگاه mSata و هارد درایو Dual 2TBاستفاده شده است. این امکانات سخت افزاری باعث توان پردازشی و ذخیره سازی عظیمی شده که در کنار وزن 2.8 کیلوگرمی و ضخامت 22.5 میلیمتری (!) تحسین همه منتقدان را بر انگیخته است.

نمایشگر این نوت بوک قدرتمند یک 17.3 اینچی با رزولیشن 1080p دارای زاویه دید 160 درجه، مجهز به آنتی رفلکس و بصورت مات است که انعکاس نور و تصاویر اضافه را در صفحه نمایش به صفر می رساند تا بازی کننده بدون هیچ گونه مزاحمت بصری بر روی بازی متمرکز باشد. همچنین تکنولوژی منحصر به فرد Dolby® Digital Plus Home Theatre در زمینه صدا نیز بهترین و صاف ترین تجربه صوتی را به کاربر می دهد و البته در کنار همه اینها یک پورت خروجی Mini Display Port با ساپورت رزولوشن 4K هم در دسترس خواهد بود تا کامل ترین طیف امکانات صوتی و بصری موجود برای کاربران فراهم باشد.

لینک خبر:
    [Only registered and activated users can see links. ]

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

2. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

ErfanDL (5th March 2015),mohammad72 (5th March 2015),Reza Y (12th March 2015),SETIZEN (5th March 2015)

کلمات کلیدی این موضوع