قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 67
Like Tree506Likes

موضوع: صندلی داغ - مهمان این هفته : فرشاد عزیز ( Agent 47 )

Retired Moderator
    SETIZEN آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    تشکر شده 5,032 بار در 886 پست
    SETIZEN آنلاین نیست.

صندلی داغ - مهمان این هفته : فرشاد عزیز ( Agent 47 )

با سلام خدمت کاربران محترم انجمن تخصصی Overclocking Heroes .

با نام و یاد خداوند دومین قسمت از صندلی داغ انجمن رو شروع میکنیم.

دومین داوطلب ما طبق تاپیک ثبت نام ،یکی از همکاران فعال عزیز انجمن ، فرشاد جان ( Agent 47 ) هستند

دوستان عزیز میتونید سوالات خود را طبق تاپیک قوانین صندلی داغ از ایشون بپرسید.( البته به دلیل این که ایشون طی ساعاتی سر کار هستند ، لطفا سوالاتتون رو از ساعت 7 pm به بعد بپرسید که بتونند جواب بدند )

فرشاد جان براتون آرزوی موفقیت میکنم

طبق معمول اول از خودم شروع میکنم :دی

فرشاد جان به دقت به این سوالات جواب بده : (بقیش تو راهه)

1- سن - تحصیلات - محل تولد و زندگی - تاهل - شغل - سایر موارد!

2- اخلاقیات و رفتاریات خودت رو در دنیایی واقع شرح دهید.

3- شخصیت های مورد علاقه در زمینه های مورد علاقه؟

4- به چه زبان هایی تسلط دارید و در چه حد؟

5- وصفی از صبر و حوصله تان؟

6- از چه چیز هایی متنفر هستید؟

7- بچه بوديد دوست داشتيد چه شغلي داشته باشيد؟

8- آیا رشته تخصصی شما با استعدا های درونی شما متناسب هست؟

9- تا حالا نقاشی کشیدید؟ یا شعر گفته اید؟ آیا عکاس خوبی هستید؟ رابطه قلبی شما با هنر چگونه است؟

10- بهتر بودن را در چه چیز یا چیز هایی می بینید؟ برترین انسان از دید شما چه کسی هست؟

11 - تفاوت عشق و محبت را چطور تعریف میکنید؟ ایا اصلا تفاوتی دارند؟

12 - تفاوت تعصب با غیرت در چیست؟

13 - سطح علمی چقدر بر روی آگاهی و برخورد ها در همه زمینه ها تاثیر گذار است؟ مثالی بزنید.

14 - آدم های بدبین از نظر شما چه کسانی هستند؟ و از نظر شما چرا بدبینی و سوء ظن در افراد بوجود می آید؟

15 - تا به حال کسی را رنجانده اید یا کسی شما را رنجانده؟ یا چه چیزی برای شما آزار دهنده هست؟

16 - ترس رو چه چیزی تعریف میکنید؟ آیا ترس با حقارت رابطه ایی دارد؟ از چه چیزی می ترسید؟

17 - حقیقت چیست؟ واقعیت چیست؟

18 - اگر روزي احساس كنيد بزرگترين مشكل دنيا را داريد به چه كسي اعتماد مي كنيد؟

19 - چه غذایی را حاضر نیستید حتی لب بزنید؟

20 - علم بهتر است یا ثروت؟
    ویرایش توسط SETIZEN : 28th January 2013 در ساعت 02:43 PM
    Olesius, Mehdi_FXX, VFSDF and 11 others like this.

Motherboard : MSI Big Bang Marshal - B3 Processor : Intel Core i7 2600k
    Main Memory : G.SKILL Trident X Series 16GB (2 x 8GB) :D Graphics Card : MSI N580 GTX Lightning
    Cooling : Cooler Master V8 Power Supply : Thermaltake toughpowe 1350w
    <a href=http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg target=_blank rel=nofollow>http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg</a>

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SETIZEN نمایش پست ها
    فرشاد جان نگران نباش ، بازم سوال هست که باید جواب بدی

1- تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟

2- مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟

3- از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟

4- نظر شما در مورد اشتغال به کار خانم ها چی هست؟

5- اگر در رشته اي که تحصیل کرده اید ، تحصيل نمي كرديد انتخاب بعدي شما چه رشته اي بود؟

6- بزرگترين كاستي و كمبودي كه در مردم ايران مي بينيد چيه؟

7- بهترین هدیه (مادی) برای یک دوست چه میتواند باشد ؟

8- آخرین کتابی که خوندید چی بود؟؟؟

9- اهل ریسک هستید؟ بزرگترین ریسک زندگیتون چی بود؟

10- دنیا رو چطور میبینید؟ آدم هاش چی؟

11- به مادیات اهمیت میدهید؟

12- اگه بگن آزاد هستید که تو هر کشور دنیا که خواستید با عهد و عیالت بری زندگی کنید کجا رو انتخاب میکنید؟

13- در وجود شما بین عقل-دل- احساس-عشق , کدوم یک تصمیم گیرنده ی آخری هست؟

14- اگر قرار باشه برای 1 روز همه ی این دنیا در دستتون باشه اولین کار یا کارهایی که میکینید چیا هست؟

15- به نظر شما دلیل اصلی حسادت در بین مردم چه چیزی میتواند باشد ؟ دلیل تنگ نظری چطور ؟

16- بزرگترین یا بهترین کاری که تا حالا انجام داده اید چه بوده؟
    نگرانی چیه عزیزم ... من نگران شما هستم که سوال کم بیاری : دی

1- تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟ من شخصا درون گرا هستم به دیدن درون افراد و اشخاص اطرافم اشتیاقی ندارم ( همه چیز از خود انسان شروع میشه) اما میتونم اطرافیانم و خوب بشناسم

2- مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟ من همیشه مشورت میکنم ( تنها مشورتی که نمیکنم در مورد لباس خریدن هست)

3- از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟ من از هیچ چیزی متنفر نیستم ( تنفر اصلا در شخصیت من نیست)

4- نظر شما در مورد اشتغال به کار خانم ها چی هست؟ بسیار عالی هست هر انسانی حق اجتماعی داره اصلا جن.سی.ت مهم نیست ( اما خانوم ها نباید در یک زمینه با هم همکار باشند چون اونوقت هست که حس حسادتشون بر افروخته میشه : دی )

5- اگر در رشته اي که تحصیل کرده اید ، تحصيل نمي كرديد انتخاب بعدي شما چه رشته اي بود؟ من دانشگاه نرفتم دوست عزیزم رشته تحصیلی من ریاضی فیزیک بود اگه انتخاب بعدی داشتم حتما انسانی میخوندم

6- بزرگترين كاستي و كمبودي كه در مردم ايران مي بينيد چيه؟ فکر مصموم مردم، یک دل نبودن ، نداشتن وحدت ، فکر باز ، مردم ایران چشمانی باز دارند که کاملا بسته است ( اشاره به فیلم (کوری) blindness اگر این فیلم سینمایی را ندیدید حتما تهیه کنید و ببینید یکی از شاهکارهای سینما هست ( این فیلم بر اساس رمان ادبی کوری ساخته شده که نویسنده این رمان فرد پرتغالی تباری به نام José Saramago است که نوبل ادبی را از آن خود کرد.

7- بهترین هدیه (مادی) برای یک دوست چه میتواند باشد ؟ یک دوربین عکاسی حرفه ای برای گرفتن عکسهای خاطره انگیز

8- آخرین کتابی که خوندید چی بود؟؟؟ جهان هولوگرافیک

9- اهل ریسک هستید؟ بزرگترین ریسک زندگیتون چی بود؟ بله هستم ، ازدواج که خدا را شکر به انجام نرسید

10- دنیا رو چطور میبینید؟ آدم هاش چی؟ دنیا بسیار زیباست چشم ها را باید شست ، جور دیگر باید دید ( همه انسان ها افکار هی خاص خودشون و دارند گاهی سوار در مترو به اطرافم نگاه میکنم همه انسانها در حال رفت و امد اما به کجا چنین شتابان!!!

11- به مادیات اهمیت میدهید؟ نه زیاد در حد نیاز

12- اگه بگن آزاد هستید که تو هر کشور دنیا که خواستید با عهد و عیالت بری زندگی کنید کجا رو انتخاب میکنید؟ عهد و عیال و اگر خط بزنی بهتره ( فرانسه)

13- در وجود شما بین عقل-دل- احساس-عشق , کدوم یک تصمیم گیرنده ی آخری هست؟ عشق که تصمیم گیرنده نیست ، دل هم که فکر نمیکنه احساس من هیچ وقت بهم دروغ نگفته اما عقل برای من تصمیم گیرنده هست : دی

14- اگر قرار باشه برای 1 روز همه ی این دنیا در دستتون باشه اولین کار یا کارهایی که میکینید چیا هست؟ وحدتی که وجود نداره را به وجود میارم ، همه انسانها مجبور میکنم یک دین واحد و قبول کنند تمامی ابزار های جنگی و نابود میکردم و حق و نا حق و درست میکردم

15- به نظر شما دلیل اصلی حسادت در بین مردم چه چیزی میتواند باشد ؟ دلیل تنگ نظری چطور ؟ حسادت از اعتماد به نفس پایین شروع میشه ( دلیل حسادت در یک فرد نشان دهنده آن است که نمیتواند بالا تر از خودش را ببیند همچون داستان ماه و پلنگ ) تنگ نظری نیز شبیه به همین حسادت میمونه ( یا به اندازه تلاش هایت آرزو کن یا به اندازه آرزویت تلاش کن )

16- بزرگترین یا بهترین کاری که تا حالا انجام داده اید چه بوده؟ گفتنش مواجه میشه با ریا ..اگر اجازه هست به این سوال پاسخ نمیدم اگر خواستی میتونم در پیام خصوصی جواب بدم چون مسئله کاملا شخصی هست و 1 سال بخاطرش عذاب کشیدم

با تشکر از شما حسین جان
    Olesius, morteza.p, smrbh and 6 others like this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

OCH Member

نام واقعی
    پژمان
    تشکر شده 6,704 بار در 492 پست
    Don_Corleone آنلاین نیست.
    تمامی پست ها رو کامل خوندم این چند روزه
    با شناختی که قبلا داشتم ار فرشاد جان کاملا برابر بودن جواب هاشون و خیلی کاملتر هم شد، شخصیت جالب، مهربون و دوست داشتنی
    سوال ها رو بچه ها پرسیدن، من سه تا سوال کلی دارم
    1- اگر جای من بودین تو سایت چیکار میکردین؟
    2- رو سعید میشه ویندوز نصب کرد؟ آندروید چطور؟ رو مهدی ممکنه؟
    3- چرا برا نمایشگاه نیومدین؟ خیلی مایل بودم از نزدیک هم آشنا بشیم

Motherboard : MSI BigBang Marshall Processor : Intel Core i7 2600K 4.6GHz
    Main Memory : 2x2Gb Crucial Ballistix 2133 Graphics Card : MSI Radeon R9 270X HAWK
    Cooling : Thermaltake Bigwater 780 Power Supply : Thermaltake Thoughpower 1350

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Don_Corleone نمایش پست ها
    تمامی پست ها رو کامل خوندم این چند روزه
    با شناختی که قبلا داشتم ار فرشاد جان کاملا برابر بودن جواب هاشون و خیلی کاملتر هم شد، شخصیت جالب، مهربون و دوست داشتنی
    سوال ها رو بچه ها پرسیدن، من سه تا سوال کلی دارم
    1- اگر جای من بودین تو سایت چیکار میکردین؟
    2- رو سعید میشه ویندوز نصب کرد؟ آندروید چطور؟ رو مهدی ممکنه؟
    3- چرا برا نمایشگاه نیومدین؟ خیلی مایل بودم از نزدیک هم آشنا بشیم
    سلام پژمان جان ، نظر لطفت هست دوست مهربون و برادر عزیزم.

1- اگر جای من بودین تو سایت چیکار میکردین؟ تکیه بر جای بزرگان نتوان زد ، اگر جای شما در سایت بودم!!! ( بهش فکر نکردم چون شما را یک مدیر قادر میدونم و احتیاجی به جا نشین نداری عزیز دل) اگر جای شما بودن طبق سول خودتون اولین کاری که میکردم این بود که یک تیم تهیه میکردم صفحه اصلی سایت و راه اندازی کنیم.
    2- رو سعید میشه ویندوز نصب کرد؟ آندروید چطور؟ رو مهدی ممکنه؟ فکر نکنم بشه ویندوز روی سعید جان نصب کرد kernel ارور میده ، اندروید شاید بشه نصب کرد نسخه 2.1
    روی مهدی که میشه ویندوز نصب کرد البته اگه کر..ک..ش بیاد...مهدی یجورایی خاص هستش با هر فعال سازی اجرا نمیشه ... اگر هم نشد دیگه چاره ایی نیست Java میریزیم روش
    3- چرا برا نمایشگاه نیومدین؟ خیلی مایل بودم از نزدیک هم آشنا بشیم حقیقتا دوست داشتم بیام اما شرایط کاریم ایجاب نمیکرد انشا الله توی یه شرایط بهتر سعادت دیدن شما را هم پیدا خواهیم کرد پژمان جان ( دوست دارم)

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

Retired assistant
    sMohammad آواتار ها
    نام واقعی
    سید محمد
    تشکر شده 2,024 بار در 241 پست
    sMohammad آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Don_Corleone نمایش پست ها
    d......... خیلی مایل بودم از نزدیک هم آشنا بشیم
    آشنایی با فرشاد عزیز در چند کلمه: مهربون، دوست داشتنی، باحال، خیلی خیلی باحال البته من 2 - 3 دقیقه بیشتر خدمتشون نبودم. از همون دو سه دقیقه هم فهمیدم خیلی باحاله
    Osuk, Behnam_2337, Artemis and 2 others like this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

Retired Moderator
    Artemis آواتار ها
    نام واقعی
    محمود
    تشکر شده 5,913 بار در 685 پست
    Artemis آنلاین نیست.
    امکان تمدید زمان برای صندلی فرشاد جان هست؟

Motherboard Processor : Intel Core i7 3630QM
    Main Memory : 16GB Graphics Card : AMD Radeon HD 8970M
    Cooling Power Supply

Retired Moderator
    SETIZEN آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    تشکر شده 5,032 بار در 886 پست
    SETIZEN آنلاین نیست.
    صندلی ایشون تا دوشنبه ساعت 2:41 pm دایر هست

Motherboard : MSI Big Bang Marshal - B3 Processor : Intel Core i7 2600k
    Main Memory : G.SKILL Trident X Series 16GB (2 x 8GB) :D Graphics Card : MSI N580 GTX Lightning
    Cooling : Cooler Master V8 Power Supply : Thermaltake toughpowe 1350w
    <a href=http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg target=_blank rel=nofollow>http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg</a>

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sMohammad نمایش پست ها
    آشنایی با فرشاد عزیز در چند کلمه: مهربون، دوست داشتنی، باحال، خیلی خیلی باحال البته من 2 - 3 دقیقه بیشتر خدمتشون نبودم. از همون دو سه دقیقه هم فهمیدم خیلی باحاله
    محمد جان بنده رو خجالت زده نفرمایید داداشی ...خودت خوب و گلی عزیزم

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SETIZEN نمایش پست ها
    صندلی ایشون تا دوشنبه ساعت 2:41 pm دایر هست

حسین جان این صندلی خیلی نرم و راحته عزیزم..نمیشه یه چند روزه دیگه مهمون این صندلی باشم.....خواهش میکنم

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

کاربر اخراجی

تشکر شده 281 بار در 38 پست
    unique آنلاین نیست.
    حالا که زیر زبونت مزه کرده

نظرت رو در مورد آواتار این افراد بگو !!! یا حسی که به آواتارشون ( نه خودشون ) داری !!! ( تو ذهنت اون لحظه چی میگذره !!! )

SETIZEN

===========================

eole

=========================

Don_Corleone

========================

smrbh

=================

TERRORIST

====================

unique

====================

morteza.p, smrbh, Osuk and 4 others like this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط unique نمایش پست ها
    حالا که زیر زبونت مزه کرده

نظرت رو در مورد آواتار این افراد بگو !!! یا حسی که به آواتارشون ( نه خودشون ) داری !!! ( تو ذهنت اون لحظه چی میگذره !!! )

SETIZEN

آواتار قشنگی هست ، مخصوصا وقتی میاد میگه آماده باش واسه صندلی داغ !!!! ( آدم خودشو خراب میکنه این آواتار و میبینه)

eole

طراحی بسیار زیبا بین رنگ مشکی و سفید و کمی طوسی مانند شوالیه ها میمونه از نظر طراحی دوسش دارم ( هم خودشو هم کاربرشو )

Don_Corleone

این که دیگه نظر نمیخواد ( پژمان جان خودش گل عزیزم) بیشتر برای من نماد محبت و عشق و یاد آور میشه

========================

smrbh

شبیه به گل کاغذی میمونه ( اما خوب این گل چرا به خون آلوده شده !! ) یکم نا امید کننده هستش و دلخراش

=================

TERRORIST

کلا برای بهزاد میخوام بنویسم خود بخود bold میشه ..نمیدونم چرا !!! ولی من از این آوارتار اصلا خوشم نمیاد حس خوبی باهاش ندارم نظری هم ندارم.

====================

unique

اما این آواتار ، انیمیشنش و دیدم خیلی زیبا بود مخصوصا این موجودات با نمک ، خیلی آواتار خنگیه....

====================

SETIZEN

آواتار قشنگی هست ، مخصوصا وقتی میاد میگه آماده باش واسه صندلی داغ !!!! ( آدم خودشو خراب میکنه این آواتار و میبینه)

eole

طراحی بسیار زیبا بین رنگ مشکی و سفید و کمی طوسی مانند شوالیه ها میمونه از نظر طراحی دوسش دارم ( هم خودشو هم کاربرشو )

Don_Corleone

این که دیگه نظر نمیخواد ( پژمان جان خودش گل عزیزم) بیشتر برای من نماد محبت و عشق و یاد آور میشه

========================

smrbh

شبیه به گل کاغذی میمونه ( اما خوب این گل چرا به خون آلوده شده !! ) یکم نا امید کننده هستش و دلخراش

=================

TERRORIST

کلا برای بهزاد میخوام بنویسم خود بخود bold میشه ..نمیدونم چرا !!! ولی من از این آوارتار اصلا خوشم نمیاد حس خوبی باهاش ندارم نظری هم ندارم.

====================

unique

اما این آواتار ، انیمیشنش و دیدم خیلی زیبا بود مخصوصا این موجودات با نمک ، خیلی آواتار خنگیه....

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع