قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 243233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 353
Like Tree12Likes

موضوع: سوالات و مشکلات درباره اورکلاک سوکت +AM2+ & AM3

Retired Moderator

نام واقعی
    Morteza
    تشکر شده 5,958 بار در 602 پست
    morteza.p آنلاین نیست.

سوالات و مشکلات درباره اورکلاک سوکت +AM2+ & AM3

سلام به همه دوستان عزیز

در این تاپیک سوالات و مشکلات درباره اورکلاک سوکت +AM2+ & AM3 رو مطرح بفرمائید .

خواهشا" با پرسیدن سوال , حتما" مشخصات کامل سیستم اعم از cpu و مادبورد و رم و ....... رو قرار بدید .

با تشکر
    ویرایش توسط morteza.p : 19th April 2014 در ساعت 04:41 PM
    Aliover likes this.

Motherboard : ASRock Z87 OC Formula Processor : Intel® Core™ i7-4770K
    Main Memory : Apacer ARES DDR3 2400MHZ C9 2X2GB Graphics Card
    Cooling : Custom Water cooling Power Supply : Thermaltake Toughpower Grand 1200W

2. 10 کاربر بابت این ارسال مفید از morteza.p تشکر کرده اند:

Aliover (19th April 2014),AsadSAAD (3rd August 2014),Blue Rose (24th April 2014),Don_Corleone (19th April 2014),jafarsadeghloo (18th September 2016),Olesius (29th November 2014),Reza Y (24th April 2014),The Joker (19th April 2014),َAbolClock (7th May 2014),امید رض (3rd August 2014)

Assistant

تشکر شده 2,168 بار در 614 پست
    amirsss آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط PETOZHERVER نمایش پست ها
    سرعت دیفولتشو زده Processor AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor, 3512 Mhz, 4 Core(s), 8 Logical Processor
    من کسیم x1 گرین هست.
    فن مناسب سی پی یوی من که به کیس و مادربردم بخوره چیه؟
    قیمتش چنده؟
    به راحتی میتونید با مقاسه ابعاد کیس و ابعاد کولر ببینبد در کیس جا میشه یا خیر

نوع خنک کننده از لحاظ آبی یا هوایی بودن ، بودجه و نوع سوکت مورد استفاده و نوع کیس رو در تاپیک زیر بگید تا دوستان راهنمایی کنن
    چه مدلی و با چه قیمتی در دسترس هست

[Only registered and activated users can see links. ]

Motherboard : Asus z390m Prime Processor : I7 10700k
    Main Memory : GSKILL TRIDENTZ 3200MHZ C16 2X16GB Graphics Card : Evga gtx 1080 ti sc2
    Cooling : Corsair H105 Power Supply : Corsair HX 1050

4. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از amirsss تشکر کرده اند:

Aliover (30th October 2014),Olesius (28th October 2014)

OCH Member
    امید رض آواتار ها
    نام واقعی
    امید رض
    تشکر شده 641 بار در 216 پست
    امید رض آنلاین نیست.
    سلام من سیپیو fx6350 رواورکلاک کردم وبانرم افزارaod ولتاژروتنظیم میکنم بدلیله اینکه پردازنده به صورت دیفالت ولتاژش 1.4هستش ورو 1.2میارم وفشارمیارم هیچ مشکلی نیست ولی میخوام برم توبایوس مادربورد ذخیره کنم نمیشه توهرفرکانسی میزارم ولتاژرو تغیرمیدم وسیومیکنم
    سیستم روشن میشه ولی تصویرنمیده مجبورمیشم cmos روپاک کنم ازاول به حالت اول برگرده تنظیمات وتصویرمیده ایاراه دیگه برا کاهش ولتاژ بدون تنظیم کردن تومحیط بایوس هست؟ چون بادوتا نرم افزاراین کارومیکنم ولی باریست سیستم ادوباره به حالت اول برمیگرده
    توتنظیم فرکانس توبایوس مشکل ندارم
    ولی توتنظیمه ولتاژمشکل دارم توبایوس ولتاژوعقب میکشم مانیتور تصویرنمیده
    مادربوردgiga970a ud3

Motherboard : GIGA970A_UD3 Processor : AMD FX8320 BLACK EDITION @4.3GH over
    Main Memory : PATRIOT 4*4 16GB 1333 Graphics Card : MSI R9 270X GAMING OC 4GB
    Cooling : DEEPCOOL ICEBERG PRO Power Supply : CORSAIR CS750M

OCH Member
    امید رض آواتار ها
    نام واقعی
    امید رض
    امید رض آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط امید رض نمایش پست ها
    سلام من سیپیو fx6350 رواورکلاک کردم وبانرم افزارaod ولتاژروتنظیم میکنم بدلیله اینکه پردازنده به صورت دیفالت ولتاژش 1.4هستش ورو 1.2میارم وفشارمیارم هیچ مشکلی نیست ولی میخوام برم توبایوس مادربورد ذخیره کنم نمیشه توهرفرکانسی میزارم ولتاژرو تغیرمیدم وسیومیکنم
    سیستم روشن میشه ولی تصویرنمیده مجبورمیشم cmos روپاک کنم ازاول به حالت اول برگرده تنظیمات وتصویرمیده ایاراه دیگه برا کاهش ولتاژ بدون تنظیم کردن تومحیط بایوس هست؟ چون بادوتا نرم افزاراین کارومیکنم ولی باریست سیستم ادوباره به حالت اول برمیگرده
    مادربوردgiga970a ud3
    اقا یکی جواب بده ؟اینجامدیرنداره؟

Assistant

amirsss آنلاین نیست.
    مادربوردgiga970a ud3
    سیستم شما آیا وقتی تو ویندوز آندرکلاک میکنید با ولتاژ ۱.۲ کامل استیبله ؟ تست پرایم بگیرید به مدت ۱۰ دقیقه و حالت blend

Main Memory : GSKILL TRIDENTZ 3200MHZ C16 2X16GB Graphics Card : Evga gtx 1080 ti sc2

8. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از amirsss تشکر کرده اند:

Olesius (29th November 2014),امید رض (23rd November 2014)

OCH Member
    امید رض آواتار ها
    نام واقعی
    امید رض
    امید رض آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsss نمایش پست ها
    سیستم شما آیا وقتی تو ویندوز آندرکلاک میکنید با ولتاژ ۱.۲ کامل استیبله ؟ تست پرایم بگیرید به مدت ۱۰ دقیقه و حالت blend
    سلام اقا امیر از لطف ولتاژمزخرف پردازنده amd ازشر ولتاژ 1.2گذشتیم بخواطر افت هسته ها
    این 15دقیقه تست فقط بگو چجوری میتونم این ولتاژو موندگارکنم چون هم دمابالانرفت وبدون هیچ کاهش فرکانس وهسته ای چون توفرکانس 1.4 و1.2 ایناکاهش داشت ولی این نداشت

Assistant

amirsss آنلاین نیست.
    سلام اقا امیر از لطف ولتاژمزخرف پردازنده amd ازشر ولتاژ 1.2گذشتیم بخواطر افت هسته ها
    این 15دقیقه تست فقط بگو چجوری میتونم این ولتاژو موندگارکنم چون هم دمابالانرفت وبدون هیچ کاهش فرکانس وهسته ای چون توفرکانس 1.4 و1.2 ایناکاهش داشت ولی این نداشت
    افت هسته بخاطر این بوده که ولتاژ کافی نبوده و آندرولت/اور شما استیبل نبود(این مورد برای هر سی پی یو یی هست )،. همیشه بعد اور/آندرولت سی پی یو با تست ۱۰ دقیقه پرایم به کمک real temp هم از استیبل بودن اطمینان حاصل کنید هم دما

( خودش موندگاره ) اگه منظورتون اینه که چطور ست باشه که همیشه همین حالت رو با این سیستم داشته باشیداگه این ولتاژ و تنظیمات عکس براتون از نظر دما و استیبل بودن مناسبه تو بایوس این ولتاژ رو سیو کنید ، تو بایوس به CPU core بدید 1.325و به nb voltage بدید 1.1875 و مولتیپلایر ها هم مطابق شکل که دادید در بایوس تنظیم کنید ( البته ذکر کردید بلدید مولتیپلایر و فرکانس در بایوس ست کنید )( من مسئولیتی درباره پیش اومدن مشکل در آینده بعهده نمیگیرم و نمیتونم بگم این ولتاژ حتما مناسبه یا نه چون تا بحال سی پی یو شما رو نداشتم )

من دقیق متوجه سوال دوم نشدم و اونطور که برداشت کردم جواب دادم
    ویرایش توسط amirsss : 23rd November 2014 در ساعت 06:21 AM

11. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از amirsss تشکر کرده اند:

magiteq (23rd November 2014),Olesius (29th November 2014),امید رض (23rd November 2014)

OCH Member
    امید رض آواتار ها
    نام واقعی
    امید رض
    امید رض آنلاین نیست.
    افت هسته بخاطر این بوده که ولتاژ کافی نبوده و آندرولت/اور شما استیبل نبود(این مورد برای هر سی پی یو یی هست )،. همیشه بعد اور/آندرولت سی پی یو با تست ۱۰ دقیقه پرایم به کمک real temp هم از استیبل بودن اطمینان حاصل کنید هم دما

( خودش موندگاره ) اگه منظورتون اینه که چطور ست باشه که همیشه همین حالت رو با این سیستم داشته باشیداگه این ولتاژ و تنظیمات عکس براتون از نظر دما و استیبل بودن مناسبه تو بایوس این ولتاژ رو سیو کنید ، تو بایوس به CPU core بدید 1.325و به nb voltage بدید 1.1875 و مولتیپلایر ها هم مطابق شکل که دادید در بایوس تنظیم کنید ( البته ذکر کردید بلدید مولتیپلایر و فرکانس در بایوس ست کنید )( من مسئولیتی درباره پیش اومدن مشکل در آینده بعهده نمیگیرم و نمیتونم بگم این ولتاژ حتما مناسبه یا نه چون تا بحال سی پی یو شما رو نداشتم )

من دقیق متوجه سوال دوم نشدم و اونطور که برداشت کردم جواب دادم
    هرکاری کردم نشد اصلابایوس مصنوعیه فقط فرکانسش کارمیکنه براخوشگلی ولتاژاروزده...
    میخواستم بدونم میشه فرکانس hyper transport روافزایش داد وایا باعث بالارفتن سرعت میشه ؟بالابردنش یه اطلاعات بدی ممنون میشم

Assistant

amirsss آنلاین نیست.
    هرکاری کردم نشد اصلابایوس مصنوعیه فقط فرکانسش کارمیکنه براخوشگلی ولتاژاروزده...
    میخواستم بدونم میشه فرکانس hyper transport روافزایش داد وایا باعث بالارفتن سرعت میشه ؟بالابردنش یه اطلاعات بدی ممنون میشم
    مورد اول اگه تنظیمات رو صحیح اعمال میکنید و اور مناسب و درسته عجیبه ولی احتمال داره اور ناپایدار باشه میتونید با بالا پایین کردن ارقام به عدد های مورد نظر برسید پیشنهاد میکنم برای اور سی پی یو از بایوس اقدام کنید تا به اعداد درست برسید

مورد دوم رو اطلاع دقیقی ندارم

14. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از amirsss تشکر کرده است:

Olesius (29th November 2014)

OCH Member
    امید رض آواتار ها
    نام واقعی
    امید رض
    امید رض آنلاین نیست.
    مورد اول اگه تنظیمات رو صحیح اعمال میکنید و اور مناسب و درسته عجیبه ولی احتمال داره اور ناپایدار باشه میتونید با بالا پایین کردن ارقام به عدد های مورد نظر برسید پیشنهاد میکنم برای اور سی پی یو از بایوس اقدام کنید تا به اعداد درست برسید

مورد دوم رو اطلاع دقیقی ندارم
    من همرودارم توبایوس تعغیرمیدم اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته الکیه حالاچرا همون nb voltage روکه حالت دیفالتش 1.87 هست گذاشتم 1.2 وولتاژ پردازنده رو 1.325 وصفحه بالا اومد ولی باز ولتاژ وnb روبه صورت دیفالت نشون میداد ویندوز کشکه اصلا

OCH Member
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    farhad07 آنلاین نیست.
    سلام دوستان مادربرد من قسمت CPU Multiplier نداره بلک ادیشن هست درضمن مادربردم ابیت هستش اینم عکسش

Motherboard : Not Specified Processor : Not Specified
    Main Memory : Not Specified Graphics Card : Not Specified
    Cooling : Not Specified Power Supply : Not Specified

صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 243233343536 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع