سلام
رفتم خمیر سیلیکون بگیرم تو شهر ما 2 مغازه هست یکیشون یه پاکت مانند کوچولو داشت بنام halnziye که سفیده و یکی هم سرنگی مشکی (ht-gy260)از hutixi و خمیر zp سرنگی نقره ای.
میدونم هیچکدوم عالی نیست ولی به نظرتون کدوم بهتره؟هم واسه سیپی یو میخام هم چیپ شمالی اخه شکسته بود پایه هیتسینکش گفتم کهنه شده خمیرش هم عوضش کنم که کاش نکرده بودم چون خیلی حرارت داره میترسم این خمیرا فایده نداشته باشه p43 هستش البته اونقدر داغ نبود که دستو بسوزونه.البته از اون سرنگی ht-gy260 قبلا به چیپ گرافیک زدم تا 58 -59 میرفت تو بازی (گرافیک 8400 gs) مشکلی تو این 2-3 ماه نداشته البته خیلی هم بازی نکردم باهاش.نمیدونم چیکار کنم اخه اینجا از این گرونا ندارن تازه بیشترش میمونه فقط کلی پول دادم.من از سیپییو (e8400) نمی ترسم بیشتر واسه چیپ مادربرد که همش داغه میترسم به نظر شما از اینا استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟کدوم بهتره؟یه نفر گفت نقره ای ها توش فلز داره واسه چیپ خوب نیستن درسته؟
به نظر شما از اون پک سفیده (halnziye) استفاده کنم ممکنه چیپ مادربورد بسوزه؟ واسه سیستم قدیمی که فعلا دوباره بستمش به سیپییو زدم p4 478 پین 1مگ کش هست 42-43 هست تو عادی تو فشار بازی تا 57-58 رفت البته در کیس بازه نظرتون چیه؟

سراغ دارید مدلی که 4-5 تومن باشه؟نه15-20 تومن
ممنون