قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 353
Like Tree12Likes

موضوع: سوالات و مشکلات درباره اورکلاک سوکت +AM2+ & AM3

Threaded View

OCH Member
    ABS92 آواتار ها
    نام واقعی
    Abbas Jalalian
    تشکر شده 180 بار در 37 پست
    ABS92 آنلاین نیست.

My First OverClock Experience :-)

عرض سلام و ادب دارم خدمت همه ی دوستان و اساتید گرامی

بالاخره بعد از کلی تلاش و دریافت راهنمایی های مفید و ارزشمند از شما دوستان تونستم سیستمم رو که مشخصاتش در امضا هست رو به اندازه ای اور کنم که خب هرچند که زیاد هنری هم نکردم(:دی) و نتونستم بیشتر از این اور کنم ولی باز هم برای اولین تجربه فک کنم خوب باشه

از شما دوستان میخوام که اگر موردی رو مشاهده میکنید که لازم به تغییر و یا توضیحی داره من رو راهنمایی کنید تا بتونم برای دفعات بعدی از دانسته ها و تجربه های شما به نحو احسن استفاده کنم.
    تغییرات رو در عکس های زیر بنمایش میذارم:

[Only registered and activated users can see links. ]

[Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

قابل ذکر هست که بعد از انجام همه ی این تنظیمات سیستم رو 25 دقیقه با نرم افزار AIDA64 زیر تست Stability Test گذاشتم که بدون هیچ خطا و بلو اسکرینی به انجام رسید و نهایت دمای پردازنده 47 و بسیار بسیار بندرت که یکی دوبار بیشتر ندیدم که به 48 هم رسید.تست خود ویندوز که همون Windows Experience هست هم بدون هیچ خطایی پاس کرد.

[Only registered and activated users can see links. ]

حالا بنظز شما کلا یک همچین تنظیماتی خوب انجام شده یا خیر؟اگر بهتر هم میشه ممنون میشم که راهنمایی های خودتون رو دریغ نکنید.ممنون میشم

Motherboard : MSI 970A-G43 Processor : AMD Phenom II X4 B55 3.72GHz
    Main Memory : Corsair XMS3 2*4GB 1600 CL10 Graphics Card : Radeon HD 7850 @ 1000 & 1250 MHz
    Cooling : DeepCool GammaXX S40 Power Supply : Green 600A-EU
    ABS Means Anti Lock BRAIN System
    92Means My Model : 1992

2. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از ABS92 تشکر کرده است:

Aliover (2nd September 2014)

کلمات کلیدی این موضوع