قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 46 از 118 نخستنخست ... 3644454647485696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 1176
Like Tree350Likes

موضوع: سوالات و مشکلات در خصوص کارتهای گرافیکی (Graphics Card Problem)

Retired Assistant
    Goodman آواتار ها
    نام واقعی
    Reza
    تشکر شده 1,424 بار در 125 پست
    Goodman آنلاین نیست.

سوالات و مشکلات در خصوص کارتهای گرافیکی (Graphics Card Problem)

دوستان من بعد هر گونه سوالات و مشکلات سخت افزاری در خصوص کارتهای گرافیکیشون داشته باشند در این تایپیک پیگیر بشن دوستان لطف بفرمایند از ایجاد تایپیکهای متفرقه اجتناب کنن تا سوالات و پاسخها در این باره تو همین تایپیک پیگیری بشه تا از ایجاد تایپیکهای متعدد که باعث سردرگمی خواهد شد جلوگیری بشه و نیز سوالات در یک تایپیک جمع بشه تا دوستانی که مشکلی مشابه دارن به آسونی به پاسخ برسن
    ویرایش توسط magiteq : 30th October 2013 در ساعت 01:03 PM

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

2. 40 کاربر بابت این ارسال مفید از Goodman تشکر کرده اند:

A1C1E (14th May 2013),ABS92 (25th May 2014),ahmaden (30th November 2012),aliniceboy (5th December 2013),Aliover (4th June 2013),AMD Radeon (29th December 2012),Artemis (7th February 2013),AsadSAAD (3rd August 2014),ATER (5th January 2015),Behnam_2337 (13th December 2012),Blue Rose (10th November 2013),Castle (18th April 2014),Don_Corleone (7th February 2013),ebra (23rd November 2015),ErfanDL (30th November 2012),golabettruter (27th December 2014),hossien1367 (8th March 2013),jalal (11th August 2013),JIRJIRAK (3rd May 2013),KaMi (10th November 2013),magiteq (30th October 2013),majidw980 (17th May 2013),Mehdi_FXX (26th December 2012),mohammad72 (21st January 2013),Moreb (5th November 2014),morteza.p (29th December 2012),mrmobham (30th June 2014),musanggt (21st October 2013),Olesius (1st December 2012),Optimus Prime (10th October 2013),PC Games (13th December 2012),P_A_Y_A_M (5th August 2014),rezax2x (30th November 2012),SaeedSYS (17th October 2013),SASANOC (4th October 2014),SETIZEN (7th August 2013),sMohammad (14th August 2013),The Joker (21st January 2013),TRIDENT (30th November 2012),َAbolClock (28th October 2014)

Retired Moderator
    Behnam_2337 آواتار ها
    نام واقعی
    بهنام
    تشکر شده 6,279 بار در 489 پست
    Behnam_2337 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sapple نمایش پست ها
    با سلام مجدد خدمت آقا بهنام عزیز و دیگر مدیران انجمن
    برای سوال اول سیستم رو دوباره چک کردم و متوجه شدم که این ایراد گفته شده برای تمامی نرم افزارها و یا بازی ها پابرجاست! یعنی بهتر بگم چه نرم افزار یا بازی نصب بشه و بعد ریستارت بخواد و یا چه به صورت دستی از طریق منوی استارت و گزینه ریستارت، ریست انجام بشه؟!
    برای سوال دوم هم مدل دقیق نمایشگر این هست:
    LG 20EN33
    با احترام
    دوست عزیزم
    منظورم این بود که یادتون هست این مشکل دقیقا از چه موقعی ایجاد شد؟
    شما زحمت بکشید و اگر امکانش هست یکبار دیگه ویندوز جدید بریزید. بعد از نصب ویندوز، قبل از اینکه درایورهای مادربرد رو نصب کنید، درایور کارت گرافیک را نصب کنید و ببینید مشکل ریست ایجاد میشه یا نه؟ اگر مشکلی نبود، درایورهای مادربرد رو بصورت تکی نصب کنید. مثلا اول درایور چیپست رو نصب کنید و بعد از ریست، ببینید که مشکل ایجاد شده یا نه؟ این مورد رو یکی یکی جلو برید تا ببینید اصلا مشکل ایجاد شده بخاطر درایورهای مادربرد هست یا نه؟
    البته پیشنهاد می کنم با مراجعه به سایت سازنده مادربردتون، نسخه های جدید درایورهای مادربردتون رو بگیرید و نصب کنید.
    به هر حال بیشترین احتمال به عدم سازگاری نرم افزاری بر میگرده که این مورد رو خودتون باید پیدا کنید. با نصب ویندوز جدید، بهتر می تونید مشکل رو پیدا کنید.
    موفق باشید.

Motherboard : ASUS 970 FX Processor : Phenom II X2 555
    Main Memory : 2x2 GB Crucial Ballistix Tracer 1333MHz Graphics Card : Gainward 8800GT 256 Bit / 512MB DDR3
    Cooling : Cooler Master Hyper TX3 Power Supply : 580W Green
    ذکات علم و دانش، آموختن آن به دیگران است
    .

قوانین و اساسنامه وبسایت تخصصی اورکلاکینگ هیروز

4. 11 کاربر بابت این ارسال مفید از Behnam_2337 تشکر کرده اند:

Agent 47 (7th December 2013),AMD Radeon (7th December 2013),Artemis (7th December 2013),Blue Rose (7th December 2013),ErfanDL (10th December 2013),jalal (7th December 2013),magiteq (7th December 2013),Optimus Prime (10th December 2013),sapple (7th December 2013),SETIZEN (7th December 2013),smrbh (7th December 2013)

OCH Member sapple آواتار ها
    نام واقعی
    Mostafa
    تشکر شده 28 بار در 7 پست
    sapple آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_2337 نمایش پست ها
    منظورم این بود که یادتون هست این مشکل دقیقا از چه موقعی ایجاد شد؟
    شما زحمت بکشید و اگر امکانش هست یکبار دیگه ویندوز جدید بریزید. بعد از نصب ویندوز، قبل از اینکه درایورهای مادربرد رو نصب کنید، درایور کارت گرافیک را نصب کنید و ببینید مشکل ریست ایجاد میشه یا نه؟ اگر مشکلی نبود، درایورهای مادربرد رو بصورت تکی نصب کنید. مثلا اول درایور چیپست رو نصب کنید و بعد از ریست، ببینید که مشکل ایجاد شده یا نه؟ این مورد رو یکی یکی جلو برید تا ببینید اصلا مشکل ایجاد شده بخاطر درایورهای مادربرد هست یا نه؟
    البته پیشنهاد می کنم با مراجعه به سایت سازنده مادربردتون، نسخه های جدید درایورهای مادربردتون رو بگیرید و نصب کنید.
    به هر حال بیشترین احتمال به عدم سازگاری نرم افزاری بر میگرده که این مورد رو خودتون باید پیدا کنید. با نصب ویندوز جدید، بهتر می تونید مشکل رو پیدا کنید.
    موفق باشید.
    سلام و وقت بخیر
    با توجه به توصیه شما یکبار دیگه ویندوز نصب شد و سپس قبل از نصب درایورهای مادربرد، درایور کارت گرافیک نصب شد و بعد از درخواست ریستارت، سیستم کاملا عادی و بدون مشکل بالا اومد! سپس بعد از نصب درایور کارت، آخرین درایورهای ارائه شده در سایت سازنده مادربرد رو دانلود و نصب کردم و سیستم بدون مشکل بالا اومد! وبعد از اون یه بازی نصب کردم و بعد چند نرم افزار کاربردی کامپیوتر که متأسفانه بعد ازنصب برنامه YouUninstaller! PRO و ریستارت مجدد سیستم باز همون مشکل همیشگی بوجود اومد!؟
    برای همین دوباره از نو ویندوز رو نصب و ابتدا درایور کارت و سپس آخرین درایور های دانلود شده مادربرد رو نصب کردم اما این دفعه بعد از نصب آخرین درایور یعنی درایور Audio و درخواست ریستارت برنامه، باز هم همون مشکل ایجاد شد!!!
    انصافاً دیگه دارم کلافه میشم و موندم که چه کنم ...! دوستان اگر یاری بفرمایند، خیلی ممنون میشم
    با احترام

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

6. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از sapple تشکر کرده اند:

Behnam_2337 (10th December 2013),magiteq (10th December 2013),morteza.p (10th December 2013)

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.
    سلام و وقت بخیر
    با توجه به توصیه شما یکبار دیگه ویندوز نصب شد و سپس قبل از نصب درایورهای مادربرد، درایور کارت گرافیک نصب شد و بعد از درخواست ریستارت، سیستم کاملا عادی و بدون مشکل بالا اومد! سپس بعد از نصب درایور کارت، آخرین درایورهای ارائه شده در سایت سازنده مادربرد رو دانلود و نصب کردم و سیستم بدون مشکل بالا اومد! وبعد از اون یه بازی نصب کردم و بعد چند نرم افزار کاربردی کامپیوتر که متأسفانه بعد ازنصب برنامه YouUninstaller! PRO و ریستارت مجدد سیستم باز همون مشکل همیشگی بوجود اومد!؟
    برای همین دوباره از نو ویندوز رو نصب و ابتدا درایور کارت و سپس آخرین درایور های دانلود شده مادربرد رو نصب کردم اما این دفعه بعد از نصب آخرین درایور یعنی درایور Audio و درخواست ریستارت برنامه، باز هم همون مشکل ایجاد شد!!!
    انصافاً دیگه دارم کلافه میشم و موندم که چه کنم ...! دوستان اگر یاری بفرمایند، خیلی ممنون میشم
    با احترام
    دوست گرامی ، روش اولی که اجرا کردید و دوباره تکرار کنید ، کارت صدا گمان کنم خود ویندوز شناسایی میکند.
    یک احتمال هم میشود داد ، این هست ، که دستور ریستارت و دوباره راه اندازی بعد از مادربورد با پاور سیستم در ارتباط است ، آیا شما از سلامت پاور مطمئن هستید..
    شما بعد از نصب درایور کارت گرافیکی ، یک بازی سنگین که نصب دارید و تست کنید و ببینید طی این پروسه سیستم ریست ( خودکار ) میشود یا خیر.

با تشکر

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

8. 9 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

AMD Radeon (10th December 2013),Behnam_2337 (10th December 2013),ErfanDL (10th December 2013),magiteq (10th December 2013),morteza.p (10th December 2013),Optimus Prime (10th December 2013),Reza Y (15th December 2013),sapple (10th December 2013),The Joker (10th December 2013)

Retired Moderator
    Behnam_2337 آواتار ها
    نام واقعی
    بهنام
    تشکر شده 6,279 بار در 489 پست
    Behnam_2337 آنلاین نیست.
    سلام و وقت بخیر
    با احترام
    دوست عزیزم
    همونطور که حدس می زدیم این یک عدم سازگاری نرم افزاری است. همونطور که شما هم گفتید تا قبل از نصب نرم افزارهای کاربردی مشکل وجود نداشت.
    حدس بنده این هست که در ظاهر یکی از نرم افزارهای کاربردی باعث میشه این مشکل ایجاد بشه.
    اون نرم افزار رو شناسایی کنید و از خیر استفاده از اون بگذرید.
    همونطور که آقا فرشاد عزیز هم گفتند ویندوز 7 سخت افزارهای زیادی رو شناسایی می کنه و نیازی به نصب درایورهای مادربرد ندارید. البته فکر کنم که درایور چیپ شبکه رو حتما باید نصب کنید.
    مشکل عدم سلامت پاور (طبق فرموده فرشاد عزیز) در ریل خروجی 12 ولت و گاهی مواقع ریل 3.3 ولت هم می تونه این مشکل رو ایجاد کنه.
    برای رفع این مشکل شما بایستی از سلامت تمامی قطعات سیستمتون مطمئن بشید. همچنین می تونید از یک ویندوز 7 با ویرایش مختلف استفاده کنید.
    باید تمامی راه ها رو یکی یکی برید تا مشکل اصلی نمایان بشه.
    موفق باشید.

Motherboard : ASUS 970 FX Processor : Phenom II X2 555
    Main Memory : 2x2 GB Crucial Ballistix Tracer 1333MHz Graphics Card : Gainward 8800GT 256 Bit / 512MB DDR3
    Cooling : Cooler Master Hyper TX3 Power Supply : 580W Green
    ذکات علم و دانش، آموختن آن به دیگران است
    .

قوانین و اساسنامه وبسایت تخصصی اورکلاکینگ هیروز

10. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از Behnam_2337 تشکر کرده اند:

AMD Radeon (10th December 2013),ErfanDL (10th December 2013),magiteq (10th December 2013),morteza.p (10th December 2013),Optimus Prime (10th December 2013),sapple (10th December 2013),The Joker (10th December 2013)

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    تشکر شده 17,392 بار در 2,993 پست
    ErfanDL آنلاین نیست.
    سلام و وقت بخیر
    با احترام
    سلام دوست عزیزم. الان در قسمت ساپورت مادربورد شما دیدم که بایوس جدید برای رفع این مشکل ارائه شده بایوس مادربورد را به آخرین نسخه ارتقا دهید مشکل رفع خواهد شد:

[Only registered and activated users can see links. ]

لینک دانلود آخرین نسخه بایوس: [Only registered and activated users can see links. ]
    ویرایش توسط ErfanDL : 10th December 2013 در ساعت 11:30 AM
    Optimus Prime likes this.

Motherboard : ASUS P8P67 WS Revolution - DUAL BIOS MOD Processor : Core i5 3570 @ 4.0 GHz - 1.1 V - 45° C
    Main Memory : G.Skill TridentX 8GB (2x4GB) @ 2400 MHz Graphics Card : ASUS ROG STRIX 1080Ti 11G Gaming
    Cooling : Tuniq Tower 120 Extreme V2 Power Supply : GREEN GP885-B

12. 10 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

Agent 47 (10th December 2013),AMD Radeon (10th December 2013),Behnam_2337 (10th December 2013),magiteq (10th December 2013),morteza.p (10th December 2013),Optimus Prime (10th December 2013),sapple (10th December 2013),SETIZEN (10th December 2013),smrbh (10th December 2013),The Joker (10th December 2013)

نام واقعی
    Mostafa
    تشکر شده 28 بار در 7 پست
    sapple آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    دوست گرامی ، روش اولی که اجرا کردید و دوباره تکرار کنید ، کارت صدا گمان کنم خود ویندوز شناسایی میکند.
    یک احتمال هم میشود داد ، این هست ، که دستور ریستارت و دوباره راه اندازی بعد از مادربورد با پاور سیستم در ارتباط است ، آیا شما از سلامت پاور مطمئن هستید..
    شما بعد از نصب درایور کارت گرافیکی ، یک بازی سنگین که نصب دارید و تست کنید و ببینید طی این پروسه سیستم ریست ( خودکار ) میشود یا خیر.

با تشکر
    سلام. ممنون که برای خوندن پست حقیر وقت گذاشتین
    منظورتون از روش اولی، نصب دوباره ویندوز، اما بدون نصب درایور صدا هست(با توجه به صحبتی که فرمودین خود ویندوز 7 اونو تشخیص میده)، یا خیر؟
    منظورتون از این جمله ای که در خط دوم صحبتتون فرمودین چیه(که دستور ریستارت و دوباره راه اندازی بعد از مادربورد با پاور سیستم در ارتباط است)؟
    ممنون از وقتی که برای پست حقیر میذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_2337 نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    همونطور که حدس می زدیم این یک عدم سازگاری نرم افزاری است. همونطور که شما هم گفتید تا قبل از نصب نرم افزارهای کاربردی مشکل وجود نداشت.
    حدس بنده این هست که در ظاهر یکی از نرم افزارهای کاربردی باعث میشه این مشکل ایجاد بشه.
    اون نرم افزار رو شناسایی کنید و از خیر استفاده از اون بگذرید.
    همونطور که آقا فرشاد عزیز هم گفتند ویندوز 7 سخت افزارهای زیادی رو شناسایی می کنه و نیازی به نصب درایورهای مادربرد ندارید. البته فکر کنم که درایور چیپ شبکه رو حتما باید نصب کنید.
    مشکل عدم سلامت پاور (طبق فرموده فرشاد عزیز) در ریل خروجی 12 ولت و گاهی مواقع ریل 3.3 ولت هم می تونه این مشکل رو ایجاد کنه.
    برای رفع این مشکل شما بایستی از سلامت تمامی قطعات سیستمتون مطمئن بشید. همچنین می تونید از یک ویندوز 7 با ویرایش مختلف استفاده کنید.
    باید تمامی راه ها رو یکی یکی برید تا مشکل اصلی نمایان بشه.
    موفق باشید.

البته اینو یادآوری کنم که از نگارش های متفاوتی برای نصب ویندوز استفاده کردم اما مسئله مورد نظر همچنان باقی بود ...!
    مشکل عدم سلامت پاور رو تقریباً می تونم با تست یه دونه پاور مارک گرین مدل GP430A-EU امتحان کنم!(نظرتون در مورد مدل و توان این پاور چیه؟ مناسب هست یا خیر؟)
    باز هم ممنون از توجه جنابعالی

نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم. الان در قسمت ساپورت مادربورد شما دیدم که بایوس جدید برای رفع این مشکل ارائه شده بایوس مادربورد را به آخرین نسخه ارتقا دهید مشکل رفع خواهد شد:

[Only registered and activated users can see links. ]

لینک دانلود آخرین نسخه بایوس: [Only registered and activated users can see links. ]
    دوست گرامی ممنون از فرصتی که برای خوندن پست بنده گذاشتید
    این راهی که شما فرمودید رو قبل از اینکه این پست در انجمن گذاشته بشه انجام داده بودم و به همین نسخه مورد نظر که شما فرمودید، آپگرید کرده بودم!
    در هر صورت بازم ممنون از راهنمایی و توجه شما

با احترام فراوان برای تمامی دوستان

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

14. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از sapple تشکر کرده اند:

Agent 47 (10th December 2013),AMD Radeon (10th December 2013),Artemis (11th December 2013),Behnam_2337 (11th December 2013),ErfanDL (10th December 2013),morteza.p (11th December 2013),The Joker (10th December 2013)

نام واقعی
    Mostafa
    تشکر شده 28 بار در 7 پست
    sapple آنلاین نیست.
    منظورتون از روش اولی، نصب دوباره ویندوز، اما بدون نصب درایور صدا هست(با توجه به صحبتی که فرمودین خود ویندوز 7 اونو تشخیص میده)، یا خیر؟
    منظورتون از این جمله ای که در خط دوم صحبتتون فرمودین چیه(که دستور ریستارت و دوباره راه اندازی بعد از مادربورد با پاور سیستم در ارتباط است)؟
    ممنون از وقتی که برای پست حقیر میذارید

مشکل عدم سلامت پاور رو تقریباً می تونم با تست یه دونه پاور مارک گرین مدل GP430A-EU امتحان کنم!(نظرتون در مورد مدل و توان این پاور چیه؟ مناسب هست یا خیر؟)
    باز هم ممنون از توجه جنابعالی
    با سلام و وقت بخیر
    دوستان و مدیران محترم
    ممنون میشم اگر به سوالات حقیر پاسخ بدید و منو همچنان یاری کنید؟
    با احترام

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

16. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از sapple تشکر کرده اند:

Aliover (15th December 2013),morteza.p (11th December 2013)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    با سلام و وقت بخیر
    دوستان و مدیران محترم
    ممنون میشم اگر به سوالات حقیر پاسخ بدید و منو همچنان یاری کنید؟
    با احترام
    دوست عزیز ویندوز رو عوض کردید مشکل رفع نشد
    بایوس رو اپدیت کردید بازهم مشکل پاربرجاست
    با یک پاور دیگه هم امتحان کنید همین مدل که معرفی کردید خوبه

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

18. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Aliover (15th December 2013),AMD Radeon (11th December 2013),Artemis (11th December 2013),morteza.p (11th December 2013),sapple (12th December 2013),TERRORIST (11th December 2013)

OCH Member
    Aventador J آواتار ها
    نام واقعی
    Yazdan
    تشکر شده 344 بار در 51 پست
    Aventador J آنلاین نیست.
    سلام به دوستان عزیز
    یه گرافیک sapphire 5450 1gb ddr2 دادم مشتری نصب میشه و هیچ مشکلی نداره ولی وقتی سیستم رو reset میکنی بوق اخطار گرافیک میده و تصویر نمیده رو دو تا مین دیگه هم تست کردم بازم همین مشکل رو داشت به نظرتون چیکارش کنم گارانتیشم تموم شده

Motherboard : rampage iv extreme Processor : i7 3930
    Main Memory : crucial ballistix elite 2133 16gb Graphics Card : asus 580dcii*2
    Cooling : h100 Power Supply : power enermax maxrevo 1500w

20. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از Aventador J تشکر کرده است:

Aliover (15th December 2013)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    با یک پاور از برند معتبر تست کنید ببینید مشکلی هنوز هست یا نه؟

کارت گرافیکی نیست ارزش داشته باشه، به نظر من یک پولی بیشتر بگیرید یک کارت گرافیک دیگه ای بدید.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

22. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

Agent 47 (15th December 2013),Aliover (15th December 2013),AMD Radeon (15th December 2013),Artemis (15th December 2013),Aventador J (15th December 2013),magiteq (15th December 2013),SETIZEN (15th December 2013)

صفحه 46 از 118 نخستنخست ... 3644454647485696 ... آخرینآخرین