قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1176
Like Tree350Likes

موضوع: سوالات و مشکلات در خصوص کارتهای گرافیکی (Graphics Card Problem)

Threaded View

OCH Member sapple آواتار ها
    نام واقعی
    Mostafa
    تشکر شده 28 بار در 7 پست
    sapple آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_2337 نمایش پست ها
    منظورم این بود که یادتون هست این مشکل دقیقا از چه موقعی ایجاد شد؟
    شما زحمت بکشید و اگر امکانش هست یکبار دیگه ویندوز جدید بریزید. بعد از نصب ویندوز، قبل از اینکه درایورهای مادربرد رو نصب کنید، درایور کارت گرافیک را نصب کنید و ببینید مشکل ریست ایجاد میشه یا نه؟ اگر مشکلی نبود، درایورهای مادربرد رو بصورت تکی نصب کنید. مثلا اول درایور چیپست رو نصب کنید و بعد از ریست، ببینید که مشکل ایجاد شده یا نه؟ این مورد رو یکی یکی جلو برید تا ببینید اصلا مشکل ایجاد شده بخاطر درایورهای مادربرد هست یا نه؟
    البته پیشنهاد می کنم با مراجعه به سایت سازنده مادربردتون، نسخه های جدید درایورهای مادربردتون رو بگیرید و نصب کنید.
    به هر حال بیشترین احتمال به عدم سازگاری نرم افزاری بر میگرده که این مورد رو خودتون باید پیدا کنید. با نصب ویندوز جدید، بهتر می تونید مشکل رو پیدا کنید.
    موفق باشید.
    سلام و وقت بخیر
    با توجه به توصیه شما یکبار دیگه ویندوز نصب شد و سپس قبل از نصب درایورهای مادربرد، درایور کارت گرافیک نصب شد و بعد از درخواست ریستارت، سیستم کاملا عادی و بدون مشکل بالا اومد! سپس بعد از نصب درایور کارت، آخرین درایورهای ارائه شده در سایت سازنده مادربرد رو دانلود و نصب کردم و سیستم بدون مشکل بالا اومد! وبعد از اون یه بازی نصب کردم و بعد چند نرم افزار کاربردی کامپیوتر که متأسفانه بعد ازنصب برنامه YouUninstaller! PRO و ریستارت مجدد سیستم باز همون مشکل همیشگی بوجود اومد!؟
    برای همین دوباره از نو ویندوز رو نصب و ابتدا درایور کارت و سپس آخرین درایور های دانلود شده مادربرد رو نصب کردم اما این دفعه بعد از نصب آخرین درایور یعنی درایور Audio و درخواست ریستارت برنامه، باز هم همون مشکل ایجاد شد!!!
    انصافاً دیگه دارم کلافه میشم و موندم که چه کنم ...! دوستان اگر یاری بفرمایند، خیلی ممنون میشم
    با احترام

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

2. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از sapple تشکر کرده اند:

Behnam_2337 (10th December 2013),magiteq (10th December 2013),morteza.p (10th December 2013)