نقل قول نوشته اصلی توسط SETIZEN نمایش پست ها
فرشاد جان نگران نباش ، بازم سوال هست که باید جواب بدی

1- تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟

2- مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟

3- از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟

4- نظر شما در مورد اشتغال به کار خانم ها چی هست؟

5- اگر در رشته اي که تحصیل کرده اید ، تحصيل نمي كرديد انتخاب بعدي شما چه رشته اي بود؟

6- بزرگترين كاستي و كمبودي كه در مردم ايران مي بينيد چيه؟

7- بهترین هدیه (مادی) برای یک دوست چه میتواند باشد ؟

8- آخرین کتابی که خوندید چی بود؟؟؟

9- اهل ریسک هستید؟ بزرگترین ریسک زندگیتون چی بود؟

10- دنیا رو چطور میبینید؟ آدم هاش چی؟

11- به مادیات اهمیت میدهید؟

12- اگه بگن آزاد هستید که تو هر کشور دنیا که خواستید با عهد و عیالت بری زندگی کنید کجا رو انتخاب میکنید؟

13- در وجود شما بین عقل-دل- احساس-عشق , کدوم یک تصمیم گیرنده ی آخری هست؟

14- اگر قرار باشه برای 1 روز همه ی این دنیا در دستتون باشه اولین کار یا کارهایی که میکینید چیا هست؟

15- به نظر شما دلیل اصلی حسادت در بین مردم چه چیزی میتواند باشد ؟ دلیل تنگ نظری چطور ؟

16- بزرگترین یا بهترین کاری که تا حالا انجام داده اید چه بوده؟
نگرانی چیه عزیزم ... من نگران شما هستم که سوال کم بیاری : دی

1- تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟ من شخصا درون گرا هستم به دیدن درون افراد و اشخاص اطرافم اشتیاقی ندارم ( همه چیز از خود انسان شروع میشه) اما میتونم اطرافیانم و خوب بشناسم

2- مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟ من همیشه مشورت میکنم ( تنها مشورتی که نمیکنم در مورد لباس خریدن هست)

3- از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟ من از هیچ چیزی متنفر نیستم ( تنفر اصلا در شخصیت من نیست)

4- نظر شما در مورد اشتغال به کار خانم ها چی هست؟ بسیار عالی هست هر انسانی حق اجتماعی داره اصلا جن.سی.ت مهم نیست ( اما خانوم ها نباید در یک زمینه با هم همکار باشند چون اونوقت هست که حس حسادتشون بر افروخته میشه : دی )

5- اگر در رشته اي که تحصیل کرده اید ، تحصيل نمي كرديد انتخاب بعدي شما چه رشته اي بود؟ من دانشگاه نرفتم دوست عزیزم رشته تحصیلی من ریاضی فیزیک بود اگه انتخاب بعدی داشتم حتما انسانی میخوندم

6- بزرگترين كاستي و كمبودي كه در مردم ايران مي بينيد چيه؟ فکر مصموم مردم، یک دل نبودن ، نداشتن وحدت ، فکر باز ، مردم ایران چشمانی باز دارند که کاملا بسته است ( اشاره به فیلم (کوری) blindness اگر این فیلم سینمایی را ندیدید حتما تهیه کنید و ببینید یکی از شاهکارهای سینما هست ( این فیلم بر اساس رمان ادبی کوری ساخته شده که نویسنده این رمان فرد پرتغالی تباری به نام José Saramago است که نوبل ادبی را از آن خود کرد.

7- بهترین هدیه (مادی) برای یک دوست چه میتواند باشد ؟ یک دوربین عکاسی حرفه ای برای گرفتن عکسهای خاطره انگیز

8- آخرین کتابی که خوندید چی بود؟؟؟ جهان هولوگرافیک

9- اهل ریسک هستید؟ بزرگترین ریسک زندگیتون چی بود؟ بله هستم ، ازدواج که خدا را شکر به انجام نرسید

10- دنیا رو چطور میبینید؟ آدم هاش چی؟ دنیا بسیار زیباست چشم ها را باید شست ، جور دیگر باید دید ( همه انسان ها افکار هی خاص خودشون و دارند گاهی سوار در مترو به اطرافم نگاه میکنم همه انسانها در حال رفت و امد اما به کجا چنین شتابان!!!

11- به مادیات اهمیت میدهید؟ نه زیاد در حد نیاز

12- اگه بگن آزاد هستید که تو هر کشور دنیا که خواستید با عهد و عیالت بری زندگی کنید کجا رو انتخاب میکنید؟ عهد و عیال و اگر خط بزنی بهتره ( فرانسه)

13- در وجود شما بین عقل-دل- احساس-عشق , کدوم یک تصمیم گیرنده ی آخری هست؟ عشق که تصمیم گیرنده نیست ، دل هم که فکر نمیکنه احساس من هیچ وقت بهم دروغ نگفته اما عقل برای من تصمیم گیرنده هست : دی

14- اگر قرار باشه برای 1 روز همه ی این دنیا در دستتون باشه اولین کار یا کارهایی که میکینید چیا هست؟ وحدتی که وجود نداره را به وجود میارم ، همه انسانها مجبور میکنم یک دین واحد و قبول کنند تمامی ابزار های جنگی و نابود میکردم و حق و نا حق و درست میکردم

15- به نظر شما دلیل اصلی حسادت در بین مردم چه چیزی میتواند باشد ؟ دلیل تنگ نظری چطور ؟ حسادت از اعتماد به نفس پایین شروع میشه ( دلیل حسادت در یک فرد نشان دهنده آن است که نمیتواند بالا تر از خودش را ببیند همچون داستان ماه و پلنگ ) تنگ نظری نیز شبیه به همین حسادت میمونه ( یا به اندازه تلاش هایت آرزو کن یا به اندازه آرزویت تلاش کن )

16- بزرگترین یا بهترین کاری که تا حالا انجام داده اید چه بوده؟ گفتنش مواجه میشه با ریا ..اگر اجازه هست به این سوال پاسخ نمیدم اگر خواستی میتونم در پیام خصوصی جواب بدم چون مسئله کاملا شخصی هست و 1 سال بخاطرش عذاب کشیدم

با تشکر از شما حسین جان