قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
Like Tree3Likes
  • 3 Post By mohammad72

موضوع: دانلود نرم افزار Zapya (ارسال فایل از طریق وای فای)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.

دانلود نرم افزار Zapya (ارسال فایل از طریق وای فای)

[Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ]

همیشه برای انتقال اطلاعات بین تلفن های هوشمند و دستگاه هایی که از WiFi Hotspot پشتیبانی میکنند، راه ها و نرم افزار زیادی وجود داره ولی بسیاری از افراد از آن بی اطلاع هستند و همچنان از بلوتوث استفاده می کنند برای انتقال فایل ها

به وسیله ی نرم افزار Zapya می تونید فایل های مختلف من جمله موسیقی، عکس، نرم افزار (که بسیاری از تلفن ها قادر به ارسال این فایل ها نیستند) و حتی فولدر و البته سایر موارد رو به اشتراک گذاشت!
    برای استفاده از این نرم افزار کافیه هر دو نفری که میخوان فایلی رو به اشتراک بذارن، این نرم افزار رو داشته باشند. بعد از اون، یکی از افراد یک گروه میسازه (گزینه ی Create Group) و فرد دیگه اون گروه رو جستجو میکنه (Search and join) و با متصل شدن به اون، هر دو می تونن فایل ها رو به اشتراک بذارن
    مهم ترین موضوعات در رابطه با این نرم افزار، سرعت فوق العاده بالا و همچنین ارسال هر نوع فایلی هستش

من خودم روی گوشی LG Optimus G تست کردم، ویدئو با سرعت 15 مگابایت در ثانیه منتقل میشه و سرعت تو تلفن های قدیمی مثل Samsung Galaxy Mini حدود 5 مگابایت هستش

در ادامه می تونید ورژن 3.0 از این نرم افزار رو از آپلودسنتر اختصاصی سایت دانلود کنید.

[Only registered and activated users can see links. ]

به امید خدا نرم افزارهای بسیار زیادی معرفی خواهند شد...
    Olesius, ErfanDL and magiteq like this.

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

2. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

AMIR (28th January 2015),ErfanDL (27th January 2015),magiteq (27th January 2015),Olesius (28th January 2015),overclock990 (28th January 2015),SETIZEN (27th January 2015),TERRORIST (28th January 2015)

کلمات کلیدی این موضوع