قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 31 از 76 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 759
Like Tree228Likes

موضوع: [مشاوره] جهت خرید کیس، پاور و انواع خنک کننده

OCH Member
    XoMa آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    تشکر شده 3,367 بار در 290 پست
    XoMa آنلاین نیست.

[مشاوره] جهت خرید کیس، پاور و انواع خنک کننده

سلام و عرض ادب

از عنوان تاپیک مشخصه که در این تاپیک کاربران عزیز برای خرید انواع کیس،پاور و خنک کننده می توانند از نظرات بقیه دوستان مطلع شده و با مشاوره گرفتن در این امر انتخاب مناسبی داشته باشند.

در نظر داشته باشید برای دریافت بهترین مشاوره و همچنین تسریع در رسیدن به جواب مطلوب لطفا موارد زیر را ذکر نمایید :

1: حتما میزان بودجه رو مشخص نمایید

2: نوع کاربرد خود از قطعه مورد نظر را ذکر نمایید

3: اگر برند خاصی در نظر دارید حتما ذکر کنید

4: از بحث های حاشیه ای در خصوص کیفیت و کارایی دیگر برند ها و نقد وضعیت انها بپرهیزید..

با احترام
    ویرایش توسط Blue Rose : 3rd October 2012 در ساعت 12:02 AM

Motherboard : Fatal1ty Z87 Professional Processor : Intel® Core™ i7-4790K @ 4.8GHz
    Main Memory : HyperX Predator 2*4GB @ 2933MHz Graphics Card : AMD Radeon R9 290
    Cooling : Noctua NH-D14 Power Supply : GREEN GP-885B
    یه مدت تو هات اورکلاک امضام این بود

همتون رو دوست دارم....

بازم میزارمش....

2. 35 کاربر بابت این ارسال مفید از XoMa تشکر کرده اند:

Agent 47 (1st September 2013),aliniceboy (14th July 2014),Aliover (1st April 2013),Artemis (20th February 2014),atisoc0936 (11th July 2014),azz izz (29th January 2015),Behnam_2337 (16th December 2012),Blue Rose (12th September 2012),Castle (25th April 2014),Don_Corleone (3rd May 2014),Hamed_Classic (10th September 2012),harry (2nd March 2014),isbn (6th May 2014),iSteve (21st May 2013),izoma (20th February 2014),jalal (3rd December 2013),m343 (27th January 2014),metall_hero (27th July 2013),mohammad72 (11th January 2013),morteza.p (14th January 2013),Nikwell (11th January 2013),Olesius (5th October 2012),Optimus Prime (2nd December 2013),Osuk (16th September 2012),p.X (4th September 2013),Reza Y (23rd August 2013),Rezasam1 (16th December 2012),SaeedSYS (26th March 2014),SETIZEN (11th January 2013),shahriyar888 (20th January 2014),shinobi (6th August 2014),sMohammad (14th August 2013),smrbh (10th September 2012),TRIDENT (17th September 2012),ماهی (19th December 2013)

Retired Moderator

نام واقعی
    ALI
    تشکر شده 10,818 بار در 1,401 پست
    Blue Rose آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط smrbh نمایش پست ها
    آره جون خودت چی شد نظرت عوض شد ، ترسیدی

ببین داداش . چون نمیخوام در آینده عوضش کنم ، میخوام یه مدل خوب بخرم و قصدم خرید یکی از اون پاور هایی که معرفی کردم هستش و مدل دیگه ای نمیخوام . خودم بین دو پاور انرمکس و کورسیر گیر کردم .
    پاورهای نام برده خوبند،اما وقتی صحبت از بزرگان سازنده پاور می شود،دیگر جایی برای گرین نیست.
    اگر مشکل مالی نداری Corsair RM سفارش بده.نسبت به بقیه پاورها نویز کمتری دارند.
    ویرایش توسط Blue Rose : 7th February 2014 در ساعت 01:24 PM

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

4. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از Blue Rose تشکر کرده اند:

Aliover (7th February 2014),Olesius (8th February 2014),Reza Y (7th February 2014),smrbh (7th February 2014)

OCH Member
    smrbh آواتار ها
    نام واقعی
    محمدرضا
    تشکر شده 2,414 بار در 323 پست
    smrbh آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SWORD-MASTER نمایش پست ها
    پاورهای نام برده خوبند،اما وقتی صحبت از بزرگان سازنده پاور می شود،دیگر جایی برای گرین نیست.
    اگر مشکل مالی نداری Corsair RM سفارش بده.نسبت به بقیه پاورها نویز کمتری دارند.
    علی جان منظورتون کدوم مدل هست ( قیمت ) بعد اون AX بهتر نیست نسبت به این مدل .
    چون هزینه زیادی براش میدم ، حتما میخوام گارانتی داشته باشه تا بعدا مشکلی پیش نیاد .
    ممنون

Motherboard : ASRock Z97 OC Formula Processor : Intel Core i7-4790K
    Main Memory : Kingston HyperX Beast 8GB (2x4GB) - 2400 Graphics Card : Intel HD Graphics 4600
    Cooling : XSPC RayStorm Copper - RX360 - Photon 270-D5 Vario Power Supply : Corsair AX1200i

6. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از smrbh تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),Aliover (7th February 2014)

Retired Moderator

نام واقعی
    ALI
    Blue Rose آنلاین نیست.
    چون هزینه زیادی براش میدم ، حتما میخوام گارانتی داشته باشه تا بعدا مشکلی پیش نیاد .
    ممنون
    اگر RM نبود همین سری AX بگیر،گفتم شاید به نویز پاور حساس باشی.

Corsair AX Series power supply units set a new standard for performance, quality, reliability, and energy-efficiency in consumer PSUs. 80 PLUS® Platinum certification guarantees more than 90% efficiency at typical loads, while unflinching voltage stability, low-noise levels, and a fully modular cable set make the AX Series PSUs the ultimate choice for discerning enthusiasts
    Corsair HX Series modular power supply units are designed for gaming rigs, overclocking systems, or any PC where rock-solid stability is essential. HX Series PSUs have earned 80 PLUS® Gold certification to guarantee cool, efficient operation. Modular cabling allows you to use just the cables you need, for better looking system builds with less cable clutter and improved airflow
    Corsair RM Series is optimized for silence and delivers gold-rated efficiency. Fully modular low-profile black cabling helps ensure fast and neat builds
    Corsair TX Series power supply units are designed for hardcore PC gamers, performance enthusiasts, and anybody who appreciates a combination of high performance standards and affordability. TX Series PSUs are 80 PLUS® Bronze certifed, and are available in both modular and non-modular configurations

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

8. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Blue Rose تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),Aliover (7th February 2014),Artemis (8th February 2014),magiteq (7th February 2014),Olesius (8th February 2014),smrbh (7th February 2014)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    ممنون
    عزیز من یه لحظه فکر کردم میخوای lightning رو sli کنی واسه همین 1200 رو پیشنهاد دادم
    چنین توان هایی برای سیستم شما زیاد هست یه 850 یا 900 کاملا کفاف هست از enermax بگیر که گارانتی خیلی خوبی داره(بعدها برات مشکلی پیش نیاد) اگر گیر نیوردی همون rm یا ax رو بگیر

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

10. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),Aliover (7th February 2014),Artemis (8th February 2014),Blue Rose (7th February 2014),Olesius (8th February 2014),Reza Y (7th February 2014),smrbh (7th February 2014)

OCH Member
    smrbh آواتار ها
    نام واقعی
    محمدرضا
    smrbh آنلاین نیست.
    اگر RM نبود همین سری AX بگیر،گفتم شاید به نویز پاور حساس باشی.

Corsair AX Series power supply units set a new standard for performance, quality, reliability, and energy-efficiency in consumer PSUs. 80 PLUS® Platinum certification guarantees more than 90% efficiency at typical loads, while unflinching voltage stability, low-noise levels, and a fully modular cable set make the AX Series PSUs the ultimate choice for discerning enthusiasts
    Corsair HX Series modular power supply units are designed for gaming rigs, overclocking systems, or any PC where rock-solid stability is essential. HX Series PSUs have earned 80 PLUS® Gold certification to guarantee cool, efficient operation. Modular cabling allows you to use just the cables you need, for better looking system builds with less cable clutter and improved airflow
    Corsair RM Series is optimized for silence and delivers gold-rated efficiency. Fully modular low-profile black cabling helps ensure fast and neat builds
    Corsair TX Series power supply units are designed for hardcore PC gamers, performance enthusiasts, and anybody who appreciates a combination of high performance standards and affordability. TX Series PSUs are 80 PLUS® Bronze certifed, and are available in both modular and non-modular configurations
    حساس هستم ولی نه در اون حد که بخوام از قدرت پاور صرف نظر کنم .

تا جایی که من اطلاع دارم ، مدلهایی که در بازار از دو برند انرمکس و کورسیر موجود هستن ، تعدادشون خیلی کمه ... ( قیمتا دقیق نیست )
    [Only registered and activated users can see links. ]- 900

[Only registered and activated users can see links. ] - 1360

[Only registered and activated users can see links. ] - 1375

و
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    عزیز من یه لحظه فکر کردم میخوای lightning رو sli کنی واسه همین 1200 رو پیشنهاد دادم
    چنین توان هایی برای سیستم شما زیاد هست یه 850 یا 900 کاملا کفاف هست از enermax بگیر که گارانتی خیلی خوبی داره(بعدها برات مشکلی پیش نیاد) اگر گیر نیوردی همون rm یا ax رو بگیر
    Aliover likes this.

Main Memory : Kingston HyperX Beast 8GB (2x4GB) - 2400 Graphics Card : Intel HD Graphics 4600
    Cooling : XSPC RayStorm Copper - RX360 - Photon 270-D5 Vario Power Supply : Corsair AX1200i

12. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از smrbh تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),Aliover (7th February 2014),Artemis (8th February 2014),Blue Rose (7th February 2014),magiteq (7th February 2014),Olesius (8th February 2014)

OCH Member
    smrbh آواتار ها
    نام واقعی
    محمدرضا
    smrbh آنلاین نیست.
    از علی جان و آقا عطا بابت راهنمایی های خوبشون ممنونم

این هفته قراره بار جدید شرکت عقیق رایانه برسه و اکثر مدلا رو داره ، حالا به نظرتون با توجه به قطعات زیر آیا پاوری که علی آقا معرفی کردن رو خریداری کنم ( [Only registered and activated users can see links. ] ) و یا منتظر بشم بار جدید عقیق رایانه برسه و یکی از مدل های زیر رو خریداری کنم . ( آیا همه این پاور ها در حداکثر اور قطعات جوابگو هستن و مشکلی پیش نمیاد . قصد SLI به هیچ عنوان ندارم )

کورسیر با گارانتی تخت جمشید و انرمکس با گارانتی عقیق رایانه

[Only registered and activated users can see links. ]

--------------------------------------------------------------

M.B : ASUS Rampage IV Black Edition

CPU : Intel Core i7-4930K

RAM : 4X4GB G.SKILL

VGA : MSI GTX 780 Lightning or MSI GTX 780ti Lightning

H.D.D : Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3

S.S.D : 128GB

CPU Cooler : [Only registered and activated users can see links. ]- [Only registered and activated users can see links. ] - [Only registered and activated users can see links. ]- [Only registered and activated users can see links. ]

3X Cougar Vortex PWM Fan

Case : Cooler Master HAF X

ویرایش توسط smrbh : 8th February 2014 در ساعت 12:05 AM

14. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از smrbh تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),Artemis (8th February 2014),Olesius (8th February 2014)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    سری AX اگر اشتباه نکنم از برد seasonic استفاده کرده که خواب فوق العاده اس
    شما به نظرم منتظر platimax 1000 بمون ولی تاکید میکنم شما به چنین توانی نیاز ندارید
    smrbh likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

16. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),AMD Radeon (8th February 2014),Artemis (8th February 2014),Blue Rose (8th February 2014),Olesius (8th February 2014),smrbh (8th February 2014)

Retired Moderator

نام واقعی
    ALI
    Blue Rose آنلاین نیست.
    از علی جان و آقا عطا بابت راهنمایی های خوبشون ممنونم

این هفته قراره بار جدید شرکت عقیق رایانه برسه و اکثر مدلا رو داره ، حالا به نظرتون با توجه به قطعات زیر آیا پاوری که علی آقا معرفی کردن رو خریداری کنم ( [Only registered and activated users can see links. ] ) و یا منتظر بشم بار جدید عقیق رایانه برسه و یکی از مدل های زیر رو خریداری کنم . ( آیا همه این پاور ها در حداکثر اور قطعات جوابگو هستن و مشکلی پیش نمیاد . قصد SLI به هیچ عنوان ندارم )

کورسیر با گارانتی تخت جمشید و انرمکس با گارانتی عقیق رایانه

--------------------------------------------------------------

M.B : ASUS Rampage IV Black Edition

CPU : Intel Core i7-4930K

RAM : 4X4GB G.SKILL

VGA : MSI GTX 780 Lightning or MSI GTX 780ti Lightning

H.D.D : Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3

S.S.D : 128GB

CPU Cooler : [Only registered and activated users can see links. ]- [Only registered and activated users can see links. ] - [Only registered and activated users can see links. ]- [Only registered and activated users can see links. ]

3X Cougar Vortex PWM Fan

Case : Cooler Master HAF X

سری AX گل سر سبد محصولات Corsair هست ولی چون گمینگ ریج خوبی داری نقد رو به نسیه نده و همون Platimax بردار.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

18. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Blue Rose تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),AMD Radeon (8th February 2014),Artemis (8th February 2014),magiteq (8th February 2014),Olesius (8th February 2014),smrbh (8th February 2014)

OCH Member
    smrbh آواتار ها
    نام واقعی
    محمدرضا
    smrbh آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    سری AX اگر اشتباه نکنم از برد seasonic استفاده کرده که خواب فوق العاده اس
    شما به نظرم منتظر platimax 1000 بمون ولی تاکید میکنم شما به چنین توانی نیاز ندارید
    سری AX گل سر سبد محصولات Corsair هست ولی چون گمینگ ریج خوبی داری نقد رو به نسیه نده و همون Platimax بردار.
    ممنونم از شما دو دوست عزیز عطا جون زیاد حرص نخور تا حدودی به فکر آینده هستم و به نظرم کمی آینده نگر بودن بد نباشه

پس تا آخر هفته منتظر میمونم و [Only registered and activated users can see links. ] رو خریداری میکنم .

20. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از smrbh تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),AMD Radeon (8th February 2014),Artemis (8th February 2014),Blue Rose (8th February 2014),magiteq (8th February 2014)

OCH Member
    ـ☢Devileytion☢ـ آواتار ها
    نام واقعی
    ایمان
    تشکر شده 1,058 بار در 177 پست
    ـ☢Devileytion☢ـ آنلاین نیست.
    ممنونم از شما دو دوست عزیز عطا جون زیاد حرص نخور تا حدودی به فکر آینده هستم و به نظرم کمی آینده نگر بودن بد نباشه

پس تا آخر هفته منتظر میمونم و [Only registered and activated users can see links. ] رو خریداری میکنم .
    شما که قصد SLI نداری پس ببین قصد چی داری ؟ نویز ؟ کارایی ؟ برنامه جانبی ؟ ظاهر ؟
    من میگم برای سیستم شما 600 نهایت 700 وات کافیه . من میگم به سیستم شما میاد که نویز پایین داشته باشه میگم سری RM کورسیر بردار تا زمانی هم که تو لود نری فنش نمیچرخه قابلیتی که پاور های انرمکس ندارن . اگه کارایی + برنامه ماریتورینگ + نویز پایین + ظاهر میخوای سری AXi کورسیر بردار .
    من خودم 1250 85+ انرمکس داشتم ، از oktay3000 هم بپرسی بهت میگه (همین بابا فن پاورشو عوض کرد سر همین قضیه) ؛ نویز دارن ، انرمکس از فنای خودش تو پاوراش استفاده نمیکنه . خود پاور واقعا مهشره ولی وقتی به کابل میرسه واقعا غیره قابل تحمل میشه . کابل ها کمی کوتاه (مخصوصا اگه فن پاور بالا باشه به هیچ وجه کابل برق CPU به مادربرد نمیرسه) ، انعطاف پذیری خیلی کم و ظاهر شدیدا بدی دارن چون خود کابلا رنگی هستن (یک دست مشکی نیستن) اسمبل رو زشت میکنن + مدل 1000پلاتیمکس فولی ماجولار نیست و شما با رمپیج4 حتما یه 4پین CPU اظافی میاری که کمی ضایس . میگم ، فقط کیفیت ساخت پاور خوب هست که خب وقتی کورسیر رو مقابلش میزاری میبینی اختلاف زیاد نباشه کم نیست . یه نکته دیگه بدنه پاور های انرمس هست که استحکام بالایی داره ولی یه #### داره انگار روش اکلیل پاشیدی و همچینی با کیس یک دست مشکی نمیخونه .
    من میگم شما با این سیستم شاخ از خرید پاور انرمکس پشیمون میشی . داشتی AX1200i بگیر ، نشد RM1000 بگیر ، نشد AX760i (فکر کنم نباشه) بگیر ، دیگه نهایت بودجه کم آوردی RM850 بگیر . 1000وات پلاتیمکس بیاد زیر یک میلیون قیمت نمیخوره ، شک نکن ؛ چون 875 واتش الان 950 قمیت داره همین واتیج گلدش 850 قیمت داره من میگم پلاتیمکس 1000 وات در بیاد 1100 باید دست عقیقو ماچ کرد ، جدی میگم . بعد همچین قیمتی نمیتونه نخریدن AX1200i با اون همه جایزه و قابلیت رو توجیه کنه . شما ریویو که می خونی هیچی ، برو اونجاتیوب ویدئو ببین ؛ گرافیک نیست که خودشو تو عددو ارقام نشون بده باید از نزدیک دیده بشه ببینی یارو وقتی تو دستش میگیره پاورو چی میگه .
    smrbh likes this.

Motherboard : GIGAByte = G1.Sniper Z87 Processor : Intel = Core i7 4770K
    Main Memory : AData = XPG V2 4x4GB 2800MHz Graphics Card : GIGAByte = GTX 780Ti WF3
    Cooling : Corsair = H90 140mm Power Supply : Enermax = Platimax 1000W
    ...New storm has now approach...

22. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از ـ☢Devileytion☢ـ تشکر کرده اند:

Agent 47 (8th February 2014),AMD Radeon (8th February 2014),magiteq (8th February 2014),smrbh (8th February 2014)

صفحه 31 از 76 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع