قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 8 از 38 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 375
Like Tree62Likes

موضوع: [مشاوره] جهت خرید انواع تلویزیون و مانیتور

Retired Moderator

نام واقعی
    ALI
    تشکر شده 10,818 بار در 1,401 پست
    Blue Rose آنلاین نیست.

[مشاوره] جهت خرید انواع تلویزیون و مانیتور

سلام و عرض ادب

در این تاپیک کاربران عزیز برای خرید انواع تلویزیون و مانیتور می توانند از نظرات بقیه دوستان مطلع شده و با مشاوره گرفتن در این امر انتخاب مناسبی داشته باشند.

در نظر داشته باشید برای دریافت بهترین مشاوره و همچنین تسریع در رسیدن به جواب مطلوب لطفا موارد زیر را ذکر نمایید :

1: حتما میزان بودجه رو مشخص نمایید

2: نوع کاربرد خود از قطعه مورد نظر را ذکر نمایید

3: اگر برند خاصی در نظر دارید حتما ذکر کنید

4: از بحث های حاشیه ای در خصوص کیفیت و کارایی دیگر برند ها و نقد وضعیت انها بپرهیزید..

5: مدل کارت گرافیکی که از آن استفاده می کنید،معرفی کنید.

با احترام
    ویرایش توسط magiteq : 4th May 2014 در ساعت 10:59 PM
    mamad67, Aliover, magiteq and 1 others like this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

2. 21 کاربر بابت این ارسال مفید از Blue Rose تشکر کرده اند:

3adegh (23rd January 2013),aliniceboy (18th September 2014),Aliover (13th November 2013),Amin_CaraGT2 (16th June 2014),Artemis (5th February 2013),Behnam_2337 (27th November 2012),First.Last (8th November 2012),m343 (24th February 2014),magiteq (12th April 2014),mamad67 (29th November 2012),Meisam.Me-Pc (20th May 2013),mohammad72 (16th November 2014),Olesius (22nd September 2012),Optimus Prime (1st November 2016),Reza Y (20th May 2013),Rezasam1 (22nd September 2012),SaeedSYS (1st April 2014),sMohammad (29th January 2014),smrbh (22nd September 2012),ـ☢Devileytion☢ـ (28th November 2012),ماهی (22nd July 2016)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ـ☢Devileytion☢ـ نمایش پست ها
    دوستان ؛ من روی خیلی از مانیتور ها دست گذاشتم ولی اکثرا تو ایران نیستن . حسینی لیون بهم میگه تو همیشه دنبال چیزایی هستی که تو ایران نیستن !
    حالا میخوام p23500 رو رد کنم
    (در نظر داشتم سه تاش کنم ولی نیست) و یه مانیتور دیگه بگیرم . الان شاخ ترین مانیتوری که تو بازار پیدا میشه چیه ؟ تا 2 تومان بودجه . فقط asus vg23 نباشه . یا 3d نسل 2 باشه ، یا pls پنل باشه ، یا دیزاین شاخی داشته باشه . Ips و ledمعمولی نباشه مگر اینکه مواردی که گفتم نبودن ؛ قیمت هم نداشتین مورد نیست ، اگر از موجودی هم خبر ندارین باز هم موردی نیست ولی از وارد شدنش به ایران مطلع باشین که شده باشه قبلا .

ممنون .
    انتخاب هات خیلی محدوده برای 3d فعلا سری 3d vision 2 تو بازار نیست مثل vg278HE اما D2342P از LG با پنل PASSIVE 3D هم موجوده
    با معایب و محاسنش از سامسونگ هم TOP ترین کارش S27A950D هست که پنل 3D ACTIVE داره.
    در مورد پنل PLS هم نمیدونم چه ویزگی داره که نظرت رو جلب کرده ولی یه مدل 24 از سامسونگ اقا فرشاد (AGENT 47) خریده میتونی
    در مورد قیمتش سوال کنی
    ویرایش توسط magiteq : 28th June 2013 در ساعت 01:26 AM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

4. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Blue Rose (29th June 2013),Optimus Prime (28th June 2013),ـ☢Devileytion☢ـ (29th June 2013)

OCH Member
    ـ☢Devileytion☢ـ آواتار ها
    نام واقعی
    ایمان
    تشکر شده 1,058 بار در 177 پست
    ـ☢Devileytion☢ـ آنلاین نیست.

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    انتخاب هات خیلی محدوده برای 3d فعلا سری 3d vision 2 تو بازار نیست مثل vg278he اما d2342p از lg با پنل passive 3d هم موجوده
    با معایب و محاسنش از سامسونگ هم top ترین کارش s27a950d هست که پنل 3d active داره.
    در مورد پنل pls هم نمیدونم چه ویزگی داره که نظرت رو جلب کرده ولی یه مدل 24 از سامسونگ اقا فرشاد (agent 47) خریده میتونی
    در مورد قیمتش سوال کنی

همون دیگه ، دست رو هرچیز میزارم نیست .
    پسیو 3d که اصلا جذاب نیست ، اون مانیتور سامسونگ هم فقط با کارت های amd سه بعدی خروجی میکنه و یکی هم از بچه های خودمون میگفتم عمق نداره 3dیش .
    پنل های عادی مثل led و ips میتونن 16 میلیون رنگ تولید کنن ولی pls میلیارد رنگ تولید میکنه !
    حالا ببینیم آقا فرشاد چی زیر دستش داره .

Motherboard : GIGAByte = G1.Sniper Z87 Processor : Intel = Core i7 4770K
    Main Memory : AData = XPG V2 4x4GB 2800MHz Graphics Card : GIGAByte = GTX 780Ti WF3
    Cooling : Corsair = H90 140mm Power Supply : Enermax = Platimax 1000W
    ...New storm has now approach...

Active Member
    Optimus Prime آواتار ها
    نام واقعی
    علی
    تشکر شده 891 بار در 229 پست
    Optimus Prime آنلاین نیست.
    تا وقتی TV هست، مونیتور باید بره جلو و بوق بزنه.
    یدونه 32 سامی یا الجی رو برو تست کن ببین به عنوان مونیتور چی میشن ؟

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

7. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از Optimus Prime تشکر کرده اند:

magiteq (28th June 2013),ـ☢Devileytion☢ـ (29th June 2013)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    magiteq آنلاین نیست.

همون دیگه ، دست رو هرچیز میزارم نیست .
    پسیو 3d که اصلا جذاب نیست ، اون مانیتور سامسونگ هم فقط با کارت های amd سه بعدی خروجی میکنه و یکی هم از بچه های خودمون میگفتم عمق نداره 3dیش .
    پنل های عادی مثل led و ips میتونن 16 میلیون رنگ تولید کنن ولی pls میلیارد رنگ تولید میکنه !
    حالا ببینیم آقا فرشاد چی زیر دستش داره .
    یک میلیارد رنگ برای شما چه مزایایی داره!
    این تعداد رنگ برای ادیتور ها و در محیط های adobe کابردی هست. کدوم سری با پنل pls یک میلیارد رنگ پشتیبانی میکنه!!!؟ اگر شما دنبال این فاکتوری گزینه مطلوب asus pa246q هست. اگر هم پنل pls مدنظره s27 A850 گزینه مناسبیه.
    ویرایش توسط magiteq : 28th June 2013 در ساعت 11:54 PM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

9. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Agent 47 (29th June 2013),Blue Rose (29th June 2013),Optimus Prime (28th June 2013),TERRORIST (28th June 2013),ـ☢Devileytion☢ـ (29th June 2013)

OCH Member
    نام واقعی
    ایمان

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    تا وقتی TV هست، مونیتور باید بره جلو و بوق بزنه.
    یدونه 32 سامی یا الجی رو برو تست کن ببین به عنوان مونیتور چی میشن ؟
    به این گذینه هم فکرده بودم ولی نتیجه مطلوب نبود تا اینکه از نزدیک دیدم و واقعا ناامید شدم . یه سامسونگ 3D که 400هرتز بود به توور ما خورد کیس رو بردم زدم بهش که 3D بازی کنیم دیدم رو 1080×1920 فقط 24هرتز میده (فقط فیلم) و توی 720×1280 که 60 فریم میده (برای بازی 3D میدونیم که 120هرتز لازمه) هی چی دیگه کلا ناامید شدم .
    بعد از پدر سوختگی این شرکت ها هیچ وقت تلوزیون های زیر 40 اینچ قابلیتی ندارن و اون 55 اینچا نمیدونم اسمارت هستن و تصویر فلان دارن . خلاصه دور 3D با TV رو خط کشیدم . اما ازش نبریدم . میدونی که چی میگم ؟
    حالا اگه یه تلوزیونی پیدا بشه که تصاویرو مشتی نشون بده تا 40 اینچ خوبه ولی انتخاب زیاده . نمیدونم چی خوبه . شما چیزی مد نظر داری ؟

یک میلیارد رنگ برای شما چه مزایایی داره!
    این تعداد رنگ برای ادیتور ها و در محیط های adobe کابردی هست. کدوم سری با پنل pls یک میلیارد رنگ پشتیبانی میکنه!!!؟ اگر شما دنبال این فاکتوری گزینه مطلوب asus pa246q هست. اگر هم پنل pls مدنظره s27 A850 گزینه مناسبیه.
    رنگه دیگه . مثل خیلی از آپشن های دیگه کنتراست بالا باشه بده ؟ زاویه دید بالا باشه بده ؟ اینم رنگه و از خیلی چیزای دیگه مهم تره . راست میگی خوراک این طراح ها فتوشاپ کاراست ولی واقعا ریویوو دیدم یه چیز دیگس .
    بله شاید برای شما که Super IPS داری زیاد فرقی نداشته باشه ، حقم داری ؛ اما منی که LCD دارم یهو برم روی PLS خیلی تفاوته . مثل سویچ کردن از سیمبین به اندرویده . هردو مانیتوری که معرفی کردی شاخن ولی برای مغازه ، نه گیمر یا کاربر عادی چون هردو از دیزاین تعطیلن ؛ انگاری داری مانیتور های قدیمی 5:4 که مربعی بودن میخری . شما S27B970D رو یه نگاه بنداز ... هم دیزاینه ، هم PLS و هم 1440×2560 .
    همین S27B970D میتونه یک میلیار رنگ رو نمایش بده . این عکس رو از یه ریویو برداشتم .

[Only registered and activated users can see links. ]

Main Memory : AData = XPG V2 4x4GB 2800MHz Graphics Card : GIGAByte = GTX 780Ti WF3

11. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از ـ☢Devileytion☢ـ تشکر کرده اند:

Agent 47 (29th June 2013),Optimus Prime (29th June 2013)

Retired Moderator

نام واقعی
    ALI
    تشکر شده 10,818 بار در 1,401 پست
    Blue Rose آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ـ☢devileytion☢ـ نمایش پست ها
    رنگه دیگه . مثل خیلی از آپشن های دیگه کنتراست بالا باشه بده ؟ زاویه دید بالا باشه بده ؟ اینم رنگه و از خیلی چیزای دیگه مهم تره . راست میگی خوراک این طراح ها فتوشاپ کاراست ولی واقعا ریویوو دیدم یه چیز دیگس .
    بله شاید برای شما که super ips داری زیاد فرقی نداشته باشه ، حقم داری ؛ اما منی که lcd دارم یهو برم روی pls خیلی تفاوته . مثل سویچ کردن از سیمبین به اندرویده . هردو مانیتوری که معرفی کردی شاخن ولی برای مغازه ، نه گیمر یا کاربر عادی چون هردو از دیزاین تعطیلن ؛ انگاری داری مانیتور های قدیمی 5:4 که مربعی بودن میخری . شما s27b970d رو یه نگاه بنداز ... هم دیزاینه ، هم pls و هم 1440×2560 .
    همین s27b970d میتونه یک میلیار رنگ رو نمایش بده . این عکس رو از یه ریویو برداشتم .

مانیتور های 27 اینچ سری 8 به اندازه کافی خوب هستند و توجیهی وجود نداره که 1.200 اودلار برای 27 اینچ های سری 9 پرداخت کنید.
    S27a850d نسبت به s27b970d انتخاب بهتری می باشد.
    Agent 47 likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

13. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از Blue Rose تشکر کرده اند:

Agent 47 (29th June 2013),magiteq (29th June 2013),Optimus Prime (29th June 2013),ـ☢Devileytion☢ـ (29th June 2013)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    magiteq آنلاین نیست.
    به این گذینه هم فکرده بودم ولی نتیجه مطلوب نبود تا اینکه از نزدیک دیدم و واقعا ناامید شدم . یه سامسونگ 3D که 400هرتز بود به توور ما خورد کیس رو بردم زدم بهش که 3D بازی کنیم دیدم رو 1080×1920 فقط 24هرتز میده (فقط فیلم) و توی 720×1280 که 60 فریم میده (برای بازی 3D میدونیم که 120هرتز لازمه) هی چی دیگه کلا ناامید شدم .
    بعد از پدر سوختگی این شرکت ها هیچ وقت تلوزیون های زیر 40 اینچ قابلیتی ندارن و اون 55 اینچا نمیدونم اسمارت هستن و تصویر فلان دارن . خلاصه دور 3D با TV رو خط کشیدم . اما ازش نبریدم . میدونی که چی میگم ؟
    حالا اگه یه تلوزیونی پیدا بشه که تصاویرو مشتی نشون بده تا 40 اینچ خوبه ولی انتخاب زیاده . نمیدونم چی خوبه . شما چیزی مد نظر داری ؟

بله شاید برای شما که Super IPS داری زیاد فرقی نداشته باشه ، حقم داری ؛ اما منی که LCD دارم یهو برم روی PLS خیلی تفاوته . مثل سویچ کردن از سیمبین به اندرویده . هردو مانیتوری که معرفی کردی شاخن ولی برای مغازه ، نه گیمر یا کاربر عادی چون هردو از دیزاین تعطیلن ؛ انگاری داری مانیتور های قدیمی 5:4 که مربعی بودن میخری . شما S27B970D رو یه نگاه بنداز ... هم دیزاینه ، هم PLS و هم 1440×2560 .
    همین S27B970D میتونه یک میلیار رنگ رو نمایش بده . این عکس رو از یه ریویو برداشتم .

شما همه چیز رو با هم قاطی کردی پشتیبانی از تعداد رنگ بالا نه ربطی به زاویه دید داره و نه ربطی به کنتراست بالاتر. سری IPS از ASUS با وجود
    پشتیبانی بیش از 1 میلیارد رنگ کنتراست های بین 650 تا 900 رو داره و به همین دلیل تصویر شارپی رو ارائه نمیده و همچنین پنلهای IPS عموما
    مشکل color shifting برای رنگ سیاه رو دارن و با کوچکترین انحراف زاویه دید رنگ سیاه افت کنتراست پیدا میکنه. مجزای این موارد
    پنلهای H-IPS به دلیل REFRESH پایین و زمان پاسخ دهی بالا تصویر سریع رو دچار تاری و lag میکنه و برای دیدن فیلم و بازی مناسب نیست.
    تنها فرقی هم که به عینه بین پنل های IPS و TN دیدم نشتی رنگ خیلی کمتر از کوشه های پنل و زاویه دید خیلی بهتر نسبت به پنل های TN بود.
    اما در مورد پنلPLS این نکته حائز اهمیته که فقط برند سامسونگ از این تکنیک استفاده میکنه و در واقع نمونه مشابه پنلهای های IPS هست منتها
    با نام تجاری متفاوت و انحصاری سامسونگ و ویزگی های مشابه با پنل های IPS مورد استفاده در برند LG و ASUS و DELL و HPو........ در رو داره.
    SA27B970 همینطور که گفتم از 16.7 میلیون رنگ بدون شبیه سازی پشتیبانی میکنه و یک سری از ویزیگی های مهم این مانیتور مثل ΔE
    که معادل 1 ثبت شده و این مقدرا در MODE های sRGB و CALIBRATION به همچین رقمی رسیده( این فاکتور هر چقدر کمتر باشه کیفیت
    رنگ ها به سورس بیشتر نزدیک میشه) حالا شما تصمیم داری در این دو مود که مخصوص فضاهای رنگی adobe هست کار کنی!!!!!یا در مود استاندارد؟
    پاسخ دهی پیکسل ها هم در این مانیتور 5ms هست با برایتنس پایین 285 کاندلار ثبت شده
    ویرایش توسط magiteq : 29th June 2013 در ساعت 05:06 PM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

15. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Blue Rose (29th June 2013),Optimus Prime (29th June 2013),TERRORIST (29th June 2013),ـ☢Devileytion☢ـ (29th June 2013)

OCH Member
    نام واقعی
    ایمان

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط SWORD-MASTER نمایش پست ها
    مانیتور های 27 اینچ سری 8 به اندازه کافی خوب هستند و توجیهی وجود نداره که 1.200 اودلار برای 27 اینچ های سری 9 پرداخت کنید.
    S27a850d نسبت به s27b970d انتخاب بهتری می باشد.

S27A850D رو عطا جان معرفی کردن .
    درست میگی 1200 دلار پول دوتا مانیتور ASUS 3D 27 هست
    .

شما همه چیز رو با هم قاطی کردی پشتیبانی از تعداد رنگ بالا نه ربطی به زاویه دید داره و نه ربطی به کنتراست بالاتر. سری IPS از ASUS با وجود
    پشتیبانی بیش از 1 میلیارد رنگ کنتراست های بین 650 تا 900 رو داره و به همین دلیل تصویر شارپی رو ارائه نمیده و همچنین پنلهای IPS عموما
    مشکل color shifting برای رنگ سیاه رو دارن و با کوچکترین انحراف زاویه دید رنگ سیاه افت کنتراست پیدا میکنه. مجزای این موارد
    پنلهای H-IPS به دلیل REFRESH پایین و زمان پاسخ دهی بالا تصویر سریع رو دچار تاری و lag میکنه و برای دیدن فیلم و بازی مناسب نیست.
    تنها فرقی هم که به عینه بین پنل های IPS و TN دیدم نشتی رنگ خیلی کمتر از کوشه های پنل و زاویه دید خیلی بهتر نسبت به پنل های TN بود.
    اما در مورد پنلPLS این نکته حائز اهمیته که فقط برند سامسونگ از این تکنیک استفاده میکنه و در واقع نمونه مشابه پنلهای های IPS هست منتها
    با نام تجاری متفاوت و انحصاری سامسونگ و ویزگی های مشابه با پنل های IPS مورد استفاده در برند LG و ASUS و DELL و HPو........ در رو داره.
    SA27B970 همینطور که گفتم از 16.7 میلیون رنگ بدون شبیه سازی پشتیبانی میکنه و یک سری از ویزیگی های مهم این مانیتور مثل ΔE
    که معادل 1 ثبت شده و این مقدرا در MODE های sRGB و CALIBRATION به همچین رقمی رسیده( این فاکتور هر چقدر کمتر باشه کیفیت
    رنگ ها به سورس بیشتر نزدیک میشه) حالا شما تصمیم داری در این دو مود که مخصوص فضاهای رنگی adobe هست کار کنی!!!!!یا در مود استاندارد؟
    پاسخ دهی پیکسل ها هم در این مانیتور 5ms هست با برایتنس پایین 285 کاندلار ثبت شده
    نگفتم ربط داره ، گفتم یکی از آپشن های خریده . من مدلی از ایسوس پیدا نکردم که IPS باشه یک میلیون رنگ هم ساپورت کنه ، شما کدوم مدلشو میگی ؟
    یه چیز دیگرم تو حرفات متوجه نشدم ؛ اینکه گفتی سامسونگ از انحصار PLS استفاده میکنه . مگه ایسوس مانیتور با پنل PLS نداره ؟ آخه یه مدل دیدم از ایسوس که از پنل PLS بهره میبرد . مدل
    [Only registered and activated users can see links. ] .
    میگم که یا من باید کارایی تو بازی رو در نظر بگیرم که میشه پنل TN و رفرشو پاسخ دهی پایین که کمیابن ، یا باید پولو خرج عمق رنگ و طراحی کنم کم یابترن .
    ولی ... میگم مدل اون ور آب زیاده ، مهم پیدا کردنش اینوره .
    مانیتور آقا فرشاد هم شیک بود ؛ سه تا اشکال برای من داشت : یکی DVI نداشت ، یکی مشکی-رز بود مثل مانیتور خودم ، یکی هم 23 اینچ بود چون 23 دارم دوست داشتم بالاتر باشه حالا این زیاد موردی نیست .
    تلوزیون هم آخه گرونه یه 40 اینچ سامسونگ سری 7 دست گذاشتم
    (قول داده بود 120هرتز واقعی باشه) در اومد 4 میلیون اوشلوغ ! از کجا بیارم آخه ؟ با این پول سه تا مانیتور 27 اینچ میگیرم Surround میکنم !

OCH Member
    Emir آواتار ها
    نام واقعی
    Emir
    تشکر شده 772 بار در 162 پست
    Emir آنلاین نیست.
    البته این تعداد رنگهایی که تو مشخصات مانیتورها گفته میشه عمدتا درست نیستن و کنتراستهایی که کمپانیها میگن هم هیچ کدومشون صحت ندارن مثلا این کنتراستهای یک میلیارد واقعیت ندارن و فقط برای گمراه کردن مشتری به کار میرن، این اعدادی که کمپانیها به عنوان کنتراست تصویر اعلام میکنن در واقع نسبت کنتراست داینامیک تصویر هستن که هیچ تاثیری روی کیفیت تصویر ندارن، کنتراست واقعی تصویر یا Native Contrast فاکتوری هست که خیلی مهمه که اونم به دلیل پایین بودن، توسط تولیدکنندها اعلام نمیشه! پس زیاد به این اعداد اعتماد نکنین.

Motherboard : Divine Monad Processor : Mind
    Main Memory : Subconscious Mind Graphics Card : Imagination
    Cooling : Emotion Power Supply : Belief System

18. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از Emir تشکر کرده است:

ـ☢Devileytion☢ـ (29th June 2013)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    magiteq آنلاین نیست.

S27A850D رو عطا جان معرفی کردن .
    درست میگی 1200 دلار پول دوتا مانیتور ASUS 3D 27 هست
    .

نگفتم ربط داره ، گفتم یکی از آپشن های خریده . من مدلی از ایسوس پیدا نکردم که IPS باشه یک میلیون رنگ هم ساپورت کنه ، شما کدوم مدلشو میگی ؟
    یه چیز دیگرم تو حرفات متوجه نشدم ؛ اینکه گفتی سامسونگ از انحصار PLS استفاده میکنه . مگه ایسوس مانیتور با پنل PLS نداره ؟ آخه یه مدل دیدم از ایسوس که از پنل PLS بهره میبرد . مدل
    [Only registered and activated users can see links. ] .
    میگم که یا من باید کارایی تو بازی رو در نظر بگیرم که میشه پنل TN و رفرشو پاسخ دهی پایین که کمیابن ، یا باید پولو خرج عمق رنگ و طراحی کنم کم یابترن .
    ولی ... میگم مدل اون ور آب زیاده ، مهم پیدا کردنش اینوره .
    مانیتور آقا فرشاد هم شیک بود ؛ سه تا اشکال برای من داشت : یکی DVI نداشت ، یکی مشکی-رز بود مثل مانیتور خودم ، یکی هم 23 اینچ بود چون 23 دارم دوست داشتم بالاتر باشه حالا این زیاد موردی نیست .
    تلوزیون هم آخه گرونه یه 40 اینچ سامسونگ سری 7 دست گذاشتم
    (قول داده بود 120هرتز واقعی باشه) در اومد 4 میلیون اوشلوغ ! از کجا بیارم آخه ؟ با این پول سه تا مانیتور 27 اینچ میگیرم Surround میکنم !
    بهترین انتخاب ها رو بهت گفتم این رو هم تاکید کردم که 1 میلیارد رنگ و H-IPS به دردت نمیخوره سامسونگ هم فقط از پنل های PLS که دارای ویزگی های
    IPS هست استفاده میکنه اگر واقعا قصد خرید h-ips رو داری pa246q با 1 میلیارد رنگ و برایتنس 400 گزینه مناسبی هست برای پنل pls هم بهترین گزینه(صرف نظر از قیمت) S27A850 هست.
    ولی من بهت VG236H رو پیشنهاد میدم هم 3D ACTIVE هست و هم برای تصویر 2D با رفرش 120 اش گزینه خیلی مناسبیه .

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

20. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

AMD Radeon (29th June 2013),Blue Rose (4th July 2013),Emir (30th June 2013),TERRORIST (6th July 2013),ـ☢Devileytion☢ـ (29th June 2013)

صفحه 8 از 38 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع