قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 138
Like Tree186Likes

موضوع: انتقادات شما نسبت به سایت Overclocking Heroes

OCH Member

نام واقعی
    پژمان
    تشکر شده 6,704 بار در 492 پست
    Don_Corleone آنلاین نیست.

انتقادات شما نسبت به سایت Overclocking Heroes

کاربران گرامی می توانند انتقادات خودشون نسبت به سایت رو در این تاپیک مطرح کنند تا توسط مدیران مورد بررسی قرار بگیرد
    با تشکر
    Artemis and aryancoe like this.

Motherboard : MSI BigBang Marshall Processor : Intel Core i7 2600K 4.6GHz
    Main Memory : 2x2Gb Crucial Ballistix 2133 Graphics Card : MSI Radeon R9 270X HAWK
    Cooling : Thermaltake Bigwater 780 Power Supply : Thermaltake Thoughpower 1350

2. 23 کاربر بابت این ارسال مفید از Don_Corleone تشکر کرده اند:

3adegh (14th January 2014),Agent 47 (25th December 2012),Aliover (17th December 2013),Artemis (3rd February 2013),aryancoe (26th December 2012),Behnam_2337 (25th December 2012),Blue Rose (25th December 2012),ErfanDL (10th January 2014),Hamed_Classic (25th December 2012),m343 (5th June 2014),Mehdi_FXX (25th December 2012),mohammad72 (25th December 2012),morteza.p (26th December 2012),Olesius (25th December 2012),overclock990 (15th March 2013),Reza Y (10th January 2014),saeid72 (26th December 2012),SETIZEN (3rd February 2013),smrbh (31st August 2012),The Joker (25th December 2012),TRIDENT (26th December 2012),XoMa (25th December 2012),امید رض (26th February 2015)

کاربر اخراجی

تشکر شده 281 بار در 38 پست
    unique آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SETIZEN نمایش پست ها
    علی جان نمیشه این اطلاع دادنش رو غیر فعال کرد؟

مخالف لایک نیستم ولی این notification ش رو اعصابه

آی دمت گرم

منظور من همین بود !!! منتها اینقدر اعصابم خورد بود گفتم غیرفعال بشه شرش کم بشه

یعنی فقط تنهایی رو به پیامکهای ایرانسل !!! ( من که خداروشکر ایرانسلی نیستم اما ایرانسل دهن داداشم رو صاف کرده !!! )

و بی پیغام بودن رو به دادن اطلاعیه لایک در سایت ترجیح میدم !!!

خدا نصیب کسی نکنه !!! ( من که بخوام اذیت کسی کنم حوالش رو میدم به سیم کارت هدیه ایرانسل !!! خود ایرانسل براش سنگ تموم میذاره )

هی میام ذوق کنم یکی تو سایت برام پیام گذاشته باشه

اما فقط لایک خالی ( آه خالی ! ) نصیبم میشه !!!

خلاصه وضعیت من رو درک کنید !!! اتفاقی واسه من افتاد دیه گردن شماست !!!
    SETIZEN likes this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

4. 10 کاربر بابت این ارسال مفید از unique تشکر کرده اند:

arman_kad (2nd February 2013),Behnam_2337 (3rd February 2013),Goodman (2nd February 2013),Hamed_Classic (3rd February 2013),Olesius (2nd February 2013),Osuk (3rd February 2013),p.X (2nd February 2013),SETIZEN (3rd February 2013),smrbh (2nd February 2013),The Joker (3rd February 2013)

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.
    پژمان عزیز زحمتش رو کشیدند، حالا نباید اطلاع رسانی شود

دوستان چقدر سخت می گیرند، من خودم یکی دو روز یک بار لایک هارو می زدم تا حذف شن
    unique and SETIZEN like this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

6. 12 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

Artemis (3rd February 2013),Behnam_2337 (3rd February 2013),Don_Corleone (2nd February 2013),Goodman (2nd February 2013),Hamed_Classic (3rd February 2013),mohammad72 (3rd February 2013),Osuk (3rd February 2013),overclock990 (22nd April 2013),p.X (2nd February 2013),SETIZEN (3rd February 2013),smrbh (3rd February 2013),The Joker (3rd February 2013)

OCH Member

تشکر شده 40 بار در 21 پست
    spear آنلاین نیست.
    اینجا معلوم نیست چه خبره!1
    ولی من میدونم ! میگم ....
    مدیران به جای این که در راستای اهداف و قوانین فرم عمل کنند .بر عکس با زیر پا گزاشتن همین قوانین (چون قانون برای دیگرانه)فروم رو به حیاط خلوتی برای خدشون و سایر دوستانشون تبدیل کردن.در این که اکثر مدیران واقا با سواد هستند شکی نیست ودانش بالایی دارند. اما چیزی که هست به جای مدیریت دچار سومدیریت شدند.
    مدیران عزیز پاک کردن پست مثل پاک کردن صورت مساله هست.خدا رو شکر روز اولمون نیست که دارم فرم بازی میکنم.!(که انقدر اشتباه)
    من همین جا میگم دانش من از همه اعضا و مدیران کمتره !!!
    من میتونم 10 الی 20 مورد پست اشتباه و بی ارطبات با تاپیک نشون بدم (چه از طرف مدیران چه از طرف سایر اعضا)که حتی با استقبال همه روبرو شده!!
    مورد بعدی دکمه تشکر هست . که دیگه به بازیچه تبدیل شده (واقعا خنده داره)طرف گفته "مرسی" زیر پست 60 تا تشکر زدن!!!!!!!مدرک .
    دوستان اگه از این دکمه به درستی استفاده نشه کسی که پست واقعا مفیدی داشته باشه هم like بخوره . اونوقت ارزش اون واقا معلوم نمیشه!!!خودتون قضاوت کنید. واقعا بار علمی بعضی از اعضا و مدیران بالاس حیفه با این تعارفات صخیف به باد فنا بره.
    من ابتدا فکر کردم اینجا میتونه بعد از تعطیلی فرم قابل احترام و غیر قابل تکرار "Hotoverclock"جای خالی اونو پر کنه که اشتباه کردم.
    مطالبی رو که عرض کردم صرفا از روی دلسوزی بود برای اینکه ما از این جور جاهایی که تولید علم و توضیع بدون چشمداشت در راس اهدافشون هستند رو کم داریم.
    این اخرین پست من بود تو این انجمن اگه طولانی بود یا اشتباه دستوری یا لپی داشت به بزرگی خدتون ببخشید.همچنین اگر تو این مدت پستی دادم که کسی ناراحت شده امیدوارم ببخشه ( ولی من سر حرفام هستم و تعارف ندارم).
    امید وارم این انجمن راه خدشو پیدا کنه. مدیران محترم این پست رو هم پاک کنید اصلا محم نیست . (حقیقت رو نمیتونید که پاک کنید)
    به امید روزهای خوبی که تو hotoverclock داشتم.چقدر یاد گرفتم....
    با سپاس.خدانگهدار.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

Retired assistant
    The Joker آواتار ها
    نام واقعی
    محمد جواد
    تشکر شده 7,070 بار در 737 پست
    The Joker آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط spear نمایش پست ها
    مدیران به جای این که در راستای اهداف و قوانین فرم عمل کنند .بر عکس با زیر پا گزاشتن همین قوانین (چون قانون برای دیگرانه)فروم رو به حیاط خلوتی برای خدشون و سایر دوستانشون تبدیل کردن.در این که اکثر مدیران واقا با سواد هستند شکی نیست ودانش بالایی دارند. اما چیزی که هست به جای مدیریت دچار سومدیریت شدند.
    مدیران عزیز پاک کردن پست مثل پاک کردن صورت مساله هست.خدا رو شکر روز اولمون نیست که دارم فرم بازی میکنم.!(که انقدر اشتباه)
    من میتونم 10 الی 20 مورد پست اشتباه و بی ارطبات با تاپیک نشون بدم (چه از طرف مدیران چه از طرف سایر اعضا)که حتی با استقبال همه روبرو شده!!
    مورد بعدی دکمه تشکر هست . که دیگه به بازیچه تبدیل شده (واقعا خنده داره)طرف گفته "مرسی" زیر پست 60 تا تشکر زدن!!!!!!!مدرک .
    دوستان اگه از این دکمه به درستی استفاده نشه کسی که پست واقعا مفیدی داشته باشه هم like بخوره . اونوقت ارزش اون واقا معلوم نمیشه!!!خودتون قضاوت کنید. واقعا بار علمی بعضی از اعضا و مدیران بالاس حیفه با این تعارفات صخیف به باد فنا بره.
    من ابتدا فکر کردم اینجا میتونه بعد از تعطیلی فرم قابل احترام و غیر قابل تکرار "Hotoverclock"جای خالی اونو پر کنه که اشتباه کردم.
    مطالبی رو که عرض کردم صرفا از روی دلسوزی بود برای اینکه ما از این جور جاهایی که تولید علم و توضیع بدون چشمداشت در راس اهدافشون هستند رو کم داریم.
    این اخرین پست من بود تو این انجمن اگه طولانی بود یا اشتباه دستوری یا لپی داشت به بزرگی خدتون ببخشید.همچنین اگر تو این مدت پستی دادم که کسی ناراحت شده امیدوارم ببخشه ( ولی من سر حرفام هستم و تعارف ندارم).
    امید وارم این انجمن راه خدشو پیدا کنه. مدیران محترم این پست رو هم پاک کنید اصلا محم نیست . (حقیقت رو نمیتونید که پاک کنید)
    با سپاس.خدانگهدار.
    سلام دوست عزیز
    این پست شما توهینی به مدیران زحمت کش و عزیز سایت هستش ، بنده خودم رو اصلآ جزو مدیران یا همکاران انجمن حساب نمی کنم چون اصلا در حدی نیستم که بخوام در کنار این عزیزان از لحاظ معلومات و ... قرار بگیرم ، ولی واقعآ تمام مدیران این سایت بسیار بسیار لایق پستشون هستن و درست نیست که این گونه در موردشون صحبت بشه .

در مورد پاک شدن پست هم قبلآ گفته شده که پست های بی ربط به تاپیک پاک میشن و این جزو قوانین سایته ، حالا شما خودتون قضاوت کنید که این پست شما الان چه ربطی به این تاپیک داشت ؟
    برای این پست شما که بیشتر جنبه ی انتقاد داره تاپیک جدا گانه ایی در سطح انجمن وجود داره که می تونستید اونجا پست بدید .

دوست عزیز اینجا همه با هم دوست هستیم و هیچ کس با کسی دشمن نیست و این مهم نیست که کاربران سایت و یا مدیران چه رنگی هستن .
    همه ی ما اینجا هستیم تا علاوه به درست کردن یک محیط کاملآ صمیمی و دوستانه در پیشبرد و افزایش سطح سواد سخت افزاری کشورمون تلاش کنیم .

با احترام
    AMD Radeon and Aliover like this.

Motherboard : ECS A785GM-AD3 Processor : AMD Athlon II X4 635
    Main Memory : 2x2GB Geil+Kingmax Graphics Card : AMD Radeon HD 7770 GHZ Edition
    Cooling : DEEPCOOL Gammaxx 300 Power Supply : Green GP580B

9. 17 کاربر بابت این ارسال مفید از The Joker تشکر کرده اند:

Aliover (24th June 2013),AMD Radeon (22nd April 2013),Artemis (21st April 2013),Behnam_2337 (21st April 2013),Blue Rose (22nd April 2013),Don_Corleone (23rd April 2013),Goodman (21st April 2013),Hamed_Classic (21st April 2013),jalal (22nd April 2013),JIRJIRAK (22nd April 2013),Mehdi_FXX (21st April 2013),mohammad72 (25th April 2013),morteza.p (23rd April 2013),Olesius (24th June 2013),overclock990 (22nd April 2013),sMohammad (21st April 2013),smrbh (21st April 2013)

Retired Moderator
    Mehdi_FXX آواتار ها
    نام واقعی
    Mehdi
    تشکر شده 6,928 بار در 599 پست
    Mehdi_FXX آنلاین نیست.
    اینجا دور هم جمع شدیم سعی کردیم جو صمیمی رو به وجود بیاریم و اخلاق و احترام برامون شرط اوله

بفرمایید

مدیران به جای این که در راستای اهداف و قوانین فرم عمل کنند .بر عکس با زیر پا گزاشتن همین قوانین (چون قانون برای دیگرانه)فروم رو به حیاط خلوتی برای خدشون و سایر دوستانشون تبدیل کردن.
    مدیران اینجا همه در راستای اهداف و قوانین فروم عمل میکنند و مدیری خلاف این انجام بشه جاش بین مدیران و شاید بین کابران هم نباشه! شما یک قانونو نام ببرید و یک مدیر که اون قانون رو زیر پا گذاشته باشه...دلیلتون هم کاملا واضح و روشن بگید

در این که اکثر مدیران واقا با سواد هستند شکی نیست و دانش بالایی دارند.
    ممنون...نظر لطفتونه

اما چیزی که هست به جای مدیریت دچار سومدیریت شدند.
    دلیل؟!

اتفاقا تصمیم گرفتیم پست شما رو پاک نکنیم و مسئله رو کاملا براتون روشن کنیم

اختیار دارید تا جایی که تعریف شما رو از دوستان شنیدم بسیار با دانش هستید

ممنون میشم لینک بدید....و اگر منظورتون از استقبال تشکر شدن از اون پسته که پایینتر براتون توضیح دادم

دوست من برای دکمه تشکر قانون نذاشتیم و هیچ قانونی هم نداره! بستگی به طرف داره که از چیه اون پست خوشش بیاد که تشکر کنه و بیشتر سلیقه ای هست

دوستان اگه از این دکمه به درستی استفاده نشه کسی که پست واقعا مفیدی داشته باشه هم like بخوره . اونوقت ارزش اون واقا معلوم نمیشه!!!خودتون قضاوت کنید.
    ارزش پست مفید همیشه محفوظ بوده و دکمه تشکر یا لایک اون رو مشخص نمیکنه منتها تشکر کردن از یک پست مفید نشون دادن شعور بالای خوانندس

واقعا بار علمی بعضی از اعضا و مدیران بالاس حیفه با این تعارفات صخیف به باد فنا بره.
    اینجا نه من و نه مدیران یا خیلی از کاربران دیگه واسه دکمه تشکر یا لایک پست نمیزنیم

فکر کنم اکثر ما از هات اورکلاک اومدیم با اینکه مدیریت اونجا اینجا نیست و تنها یکی از مدیران اون فروم اینجا به عنوان ادمین فعالیت میکنند منتها خوشحال میشم بدونم دلیل اشتباه شما در چی هست؟ اونجا چی دیدید که اینجا نیست؟

از لطف و دلسوزی شما واقعا ممونم و حرفتون کاملا درسته و فکر کنم بین فروم های تخصصی سخت افزار اصلی تنها فرومی هستیم که بخش بازارچه رو تعطیل کردیم و فقط و فقط در مورد سخت افزار و اورکلاک به صورت تخصصی فعالیت میکینم

این اخرین پست من بود تو این انجمن اگه طولانی بود یا اشتباه دستوری یا لپی داشت به بزرگی خدتون ببخشید.
    خواهش میکنم این چه حرفیه؟ البته امیدوارم اینطور نباشه و از وجود شما تو این انجمن بهره مند شیم

همچنین اگر تو این مدت پستی دادم که کسی ناراحت شده امیدوارم ببخشه ( ولی من سر حرفام هستم و تعارف ندارم).
    خواهش میکنم بالاخره حرف دلتون رو زدید

دوست من مطمئن باشید نه پست شما رو فعلا پاک میکنیم و نه حقیقت رو

ما هم روزهای خیلی خوبی در هات اورکلاک داشتیم که اخرش دیگه سیاه شد...به امید اون روز

با سپاس.خدانگهدار
    ممنونم از اینکه بی پرده حرف زدید و نمیگم خداحافظ چون امیدوارم بازم اینجا فعالیت کنید

Reza-sony and Aliover like this.

Motherboard : ASUS ROG RAMPAGE III EXTREME Processor : Intel® Xeon L5639 @ 3.6GHz 1.19v
    Main Memory : G.skill TidentX 2x4GB 2666 @ 2000 CL9 Graphics Card : XFX Geforce 6200
    Cooling : Thermalright Archon Power Supply : Green GP680B

11. 18 کاربر بابت این ارسال مفید از Mehdi_FXX تشکر کرده اند:

Aliover (24th June 2013),AMD Radeon (22nd April 2013),Artemis (21st April 2013),Behnam_2337 (21st April 2013),Blue Rose (22nd April 2013),Don_Corleone (23rd April 2013),Goodman (21st April 2013),Hamed_Classic (21st April 2013),jalal (22nd April 2013),JIRJIRAK (22nd April 2013),mohammad72 (25th April 2013),mohammad775 (22nd April 2013),morteza.p (23rd April 2013),Olesius (24th June 2013),overclock990 (22nd April 2013),sMohammad (21st April 2013),smrbh (21st April 2013),The Joker (21st April 2013)

OCH Member

تشکر شده 40 بار در 21 پست
    spear آنلاین نیست.
    با سلام مجدد.
    قرار بود که دیگه من پست ندم / ولی مواردی مطرح شد که من رو مجاب به پاسخدهی و دفاع از حرفام وا داشت.این امیدوارم اخریش باشه.
    پستهای اشتباه و..........
    مدرک = از خدم شروع میکنم!
    موضوع: [Only registered and activated users can see links. ]

کامل و بی نقص .
    از برو بچه های قدیمی hotoverclock کمتر از این انتظار نمیرفت.
    با وجود دکمه تشکر به اسپم کردن پرداختم.(این پست پاک نشد.)
    مورد بعدی :

نقل قول نوشته اصلی توسط Olesius نمایش پست ها
    مرسی مهدی جان
    جای این تاپیک واقعا خالی بود
    اسپم از سوی مدیر !! (از این پست 11 نفر تشکر کردند . درصورتی که از صاحب تاپیک با وجود اون تاپیکی که میتونم بگم بهرین در نوع خودشه 26 تا تشکر شده)
    اینا هیچی این ادمو میسوزونه !!
    نقل قول نوشته اصلی توسط havas نمایش پست ها
    mer30
    نکته: این پست نه تنها پاک نشد بلکه مورد تایید قرار گرفت!! ( 4 تا کاربر + 1 مدیر تشکر کردند)از اقا مهدی بعید بود.
    بعدی:

نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    دوستان نیازمند کمکتان هستیم.
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سپم.
    دوباره ......
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aventador J نمایش پست ها
    کسی نبود راهنمایی ما بکنه
    این پستها نباید پاک بشه؟
    بعدی :

نقل قول نوشته اصلی توسط aryancoe نمایش پست ها
    کسی نبود جواب بده .. واجبه..
    مورد بعدی :

نقل قول نوشته اصلی توسط MetiRana نمایش پست ها
    از همه عزیزانی که منو راهنمایی کردن متشکرم .یک سوال دیگه حدکاثر دمای amd 255 x2 / 785 gm p-45 / 4670 ati radeon hd / segate 500 gb wd / چنده؟ و به نظرتون چند درصد اورکلاک کنم سی پی یو رو؟ مرسی
    پست بی ربط!!!
    و دوباره اسپم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان موفق باشید
    با تشکر
    5 تا تشکر
    بعدی :

نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    چون اعداد از 0 شروع میشن
    10 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند: !!!

جالب اینه که در ادامه دوستمون این جواب دندانشکن رومیدن!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها
    ولی عدد 0 که نباید حساب شه!

مثلا یکی 2 تا مرغ داشته باشه،نمیگه مرغ شماره ی 0 ، مرغ شماره ی 1 که!!
    7 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند: !!!

باز هم هست دیگه نیازی نیست بیشتر از این.
    حالا فکر میکند من نباید نسبت به قرض داشتن مدیران نسبت به خودم شک بکنم؟

*مدیران اینجا همه در راستای اهداف و قوانین فروم عمل میکنند و مدیری خلاف این انجام بشه جاش بین مدیران و شاید بین کابران هم نباشه! شما یک قانونو نام ببرید و یک مدیر که اون قانون رو زیر پا گذاشته باشه...دلیلتون هم کاملا واضح و روشن بگید
    اسپم کردن خلاف قانون نیست؟

فکر کنم اکثر ما از هات اورکلاک اومدیم با اینکه مدیریت اونجا اینجا نیست و تنها یکی از مدیران اون فروم اینجا به عنوان ادمین فعالیت میکنند منتها خوشحال میشم بدونم دلیل اشتباه شما در چی هست؟ اونجا چی دیدید که اینجا نیست؟
    این که قانون برای همه یکسان اجرا میشد (با تمام نواقص)+قانون اجرا میشد!!!!
    یه نکته خارج از دنیای مجازی:
    ببینید دوستان ما واقعا تو کشوری زندگی میکنیم که در اون استعدادها(مثل [Only registered and activated users can see links. ] و سایر اعضا) زیر پای *** و ابتضال *** له شده و میشه! دانشگاها (به معنی واقعی کلمه)به غیر از 2 -3 مورد از لحاظ بار علمی مرخصند.اون تعدادی هم که فعالند محدودیت کمیت دارند .خوب رسانه هم که دیوار محکمی جلوی خودش میبینه . توی اینترنت که فیل**ینگ .. تلویزیون فلان ملاحظات - فلان ممیزی .اونم وضعیت ناشران !!و کتب کم و سطح پایین.
    بعد از گزراندن این لایه های امنیتی که لازمه *** هست .ما میایم به دنبال روزنه ای به اندازه کوچکترین چیزی که در تصور بشر میرسه به صوی حقیقت پیدا میکنم .به اون تکیه میکنیم. (یه ضرب المثل هست که میگه : اب همیشه راه خودش رو پیدا میکنه)ماتلاش به نفوز به اون روزنه که در عمق شکافی عمیق و در امتداد حقیقت هست که میلیون ها سال افراد بی خرد سی در پر کردن اونها از خاک جهالت کردند (البته شکاف هر روز تنگتر میشه ولی هرگز پر نخواهد شد. نباید هم بشه / یه جبری وجود داره که ممانعت میکنه) رو میکنیم.
    گاهی همون افراد که تلاششون در راستای ایجاد روزنه امید هست / دست به تنگ تر کردن مجاری گلوگاه حقیقت (ناخاسته)میشوند. درد ما اینه!!!
    بیایم نگذاریم این اتفاق بیفته.کسایی که این کارو میکنن باید بهشون بگم:"با جبر نمیشه جنگید"اب همیشه راه خودش رو پیدا میکنه.
    من این فروم رو یکی از اون روزنه ها میدونستم اشتباهم این بود دوست عزیز.
    به امید روزی که موانع از هم بشکنند و حقایق که قرنها پشت در بسته جحالت مونده اند /به سوی ما سرازیر بشوند/ و مارا با خودشون به سوی کمال حدایت کنند.
    ببخشید که سرتون رو درد اوردم.و اگه غم انگیز بود ( حقیقت تلخ هست)
    خدانگهدار.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

Retired Moderator
    Artemis آواتار ها
    نام واقعی
    محمود
    تشکر شده 5,913 بار در 685 پست
    Artemis آنلاین نیست.
    با سلام مجدد.
    قرار بود که دیگه من پست ندم / ولی مواردی مطرح شد که من رو مجاب به پاسخدهی و دفاع از حرفام وا داشت.این امیدوارم اخریش باشه.
    پستهای اشتباه و..........
    مدرک = از خدم شروع میکنم!

با وجود دکمه تشکر به اسپم کردن پرداختم.(این پست پاک نشد.)
    مورد بعدی :

اسپم از سوی مدیر !! (از این پست 11 نفر تشکر کردند . درصورتی که از صاحب تاپیک با وجود اون تاپیکی که میتونم بگم بهرین در نوع خودشه 26 تا تشکر شده)
    اینا هیچی این ادمو میسوزونه !!

نکته: این پست نه تنها پاک نشد بلکه مورد تایید قرار گرفت!! ( 4 تا کاربر + 1 مدیر تشکر کردند)از اقا مهدی بعید بود.
    بعدی:

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سپم.
    دوباره ......

این پستها نباید پاک بشه؟
    بعدی :

مورد بعدی :

پست بی ربط!!!
    و دوباره اسپم!!

5 تا تشکر
    بعدی :

10 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند: !!!

جالب اینه که در ادامه دوستمون این جواب دندانشکن رومیدن!!

7 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند: !!!

باز هم هست دیگه نیازی نیست بیشتر از این.
    حالا فکر میکند من نباید نسبت به قرض داشتن مدیران نسبت به خودم شک بکنم؟

*مدیران اینجا همه در راستای اهداف و قوانین فروم عمل میکنند و مدیری خلاف این انجام بشه جاش بین مدیران و شاید بین کابران هم نباشه! شما یک قانونو نام ببرید و یک مدیر که اون قانون رو زیر پا گذاشته باشه...دلیلتون هم کاملا واضح و روشن بگید
    اسپم کردن خلاف قانون نیست؟

این که قانون برای همه یکسان اجرا میشد (با تمام نواقص)+قانون اجرا میشد!!!!
    یه نکته خارج از دنیای مجازی:
    ببینید دوستان ما واقعا تو کشوری زندگی میکنیم که در اون استعدادها(مثل [Only registered and activated users can see links. ] و سایر اعضا) زیر پای *** و ابتضال *** له شده و میشه! دانشگاها (به معنی واقعی کلمه)به غیر از 2 -3 مورد از لحاظ بار علمی مرخصند.اون تعدادی هم که فعالند محدودیت کمیت دارند .خوب رسانه هم که دیوار محکمی جلوی خودش میبینه . توی اینترنت که فیل**ینگ .. تلویزیون فلان ملاحظات - فلان ممیزی .اونم وضعیت ناشران !!و کتب کم و سطح پایین.
    بعد از گزراندن این لایه های امنیتی که لازمه *** هست .ما میایم به دنبال روزنه ای به اندازه کوچکترین چیزی که در تصور بشر میرسه به صوی حقیقت پیدا میکنم .به اون تکیه میکنیم. (یه ضرب المثل هست که میگه : اب همیشه راه خودش رو پیدا میکنه)ماتلاش به نفوز به اون روزنه که در عمق شکافی عمیق و در امتداد حقیقت هست که میلیون ها سال افراد بی خرد سی در پر کردن اونها از خاک جهالت کردند (البته شکاف هر روز تنگتر میشه ولی هرگز پر نخواهد شد. نباید هم بشه / یه جبری وجود داره که ممانعت میکنه) رو میکنیم.
    گاهی همون افراد که تلاششون در راستای ایجاد روزنه امید هست / دست به تنگ تر کردن مجاری گلوگاه حقیقت (ناخاسته)میشوند. درد ما اینه!!!
    بیایم نگذاریم این اتفاق بیفته.کسایی که این کارو میکنن باید بهشون بگم:"با جبر نمیشه جنگید"اب همیشه راه خودش رو پیدا میکنه.
    من این فروم رو یکی از اون روزنه ها میدونستم اشتباهم این بود دوست عزیز.
    به امید روزی که موانع از هم بشکنند و حقایق که قرنها پشت در بسته جحالت مونده اند /به سوی ما سرازیر بشوند/ و مارا با خودشون به سوی کمال حدایت کنند.
    خدانگهدار.
    سلام

••شما اگر احساس پرباری دارید و مملو از انرژی و دانش هستید پست مفید بذارید جای ارسال:
    سی.پی.یو 5 هسته اینا همش تبلیغ
    ••الان معیار تشکر کردن چه ربطی به جریان داره؟ شما ناراحتی کسی از شما بخاطر پست مفیدتون تشکر نکرده؟
    ••پاراگراف آخر شما کلا چه ربطی داشت؟ نه جدا چه ربطی داشت؟
    •• حقیقت تلخ؟ وای چقدر به گوشم آشناست

••دوست عزیز اون پستایی که سند سازی کردید و برچسب بی ربط بهش زدید حداقلش این بوده که محیط رو استرس زا نمیکنه یا به کسی صدمه نمیزنه یا حداقل به کسی توهین نشده.

خدا نگهدارت
    AMD Radeon and Aliover like this.

Motherboard Processor : Intel Core i7 3630QM
    Main Memory : 16GB Graphics Card : AMD Radeon HD 8970M
    Cooling Power Supply

14. 12 کاربر بابت این ارسال مفید از Artemis تشکر کرده اند:

Aliover (24th June 2013),AMD Radeon (22nd April 2013),Behnam_2337 (22nd April 2013),Don_Corleone (23rd April 2013),Goodman (22nd April 2013),Hamed_Classic (22nd April 2013),magiteq (22nd April 2013),Mehdi_FXX (24th April 2013),mohammad72 (25th April 2013),Olesius (24th June 2013),p.X (23rd April 2013),The Joker (22nd April 2013)

Retired Moderator
    Hamed_Classic آواتار ها
    نام واقعی
    حامد
    تشکر شده 4,837 بار در 473 پست
    Hamed_Classic آنلاین نیست.
    با سلام ...
    دوست گرامی spear عزیز ...
    باید بگم کاربر به ظاهر عمقی نگر , شما بسیار سطحی نگر هستید و مواردی رو که فرمودین به شدت منو متعجب کرد .
    فک نکنم توضیح اضافه ای نیاز باشه ...
    اگر از نظر شما ابزار احساس و تشکر از افرادی که برای ارتقا سطح علمی ما زحمت کشیدند و وقت گذاشته اند مورد عجیبی هست , فک نکنم دیگه ادامه بحث جز اتلاف وقت آثار دیگه ای داشته باشه ....
    موفق و موید باشین ...

16. 11 کاربر بابت این ارسال مفید از Hamed_Classic تشکر کرده اند:

Aliover (24th June 2013),AMD Radeon (22nd April 2013),Artemis (22nd April 2013),Behnam_2337 (22nd April 2013),Don_Corleone (23rd April 2013),Goodman (22nd April 2013),magiteq (22nd April 2013),Mehdi_FXX (24th April 2013),Olesius (24th June 2013),overclock990 (22nd April 2013),The Joker (22nd April 2013)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    به امید روزی که موانع از هم بشکنند و حقایق که قرنها پشت در بسته جحالت مونده اند /به سوی ما سرازیر بشوند/ و مارا با خودشون به سوی کمال حدایت (منظورش همون هدایته) کنند .
    خدانگهدار.

کلا هر کی کمبود تشکر و مهر و محبت رو تو دنیای واقعی داره میاد تو اینترنت دنبال لایک و تشکر میگرده و وقتی هم به این خواسته اش نمیرسه کفری میشه و زمین و زمان رو بهم میدوزه.
    شما کلا 12 پست دادی حتی یک پست کاربردی هم بین اش پیدا نمیشه بعد گیر میدی چرا واسه بقیه لایک الکی میدن.
    اگر قرار باشه تاپیک طنز سخت افزاری در سایت راه بیوفته هر 12 پست شما مطمئن باش بیشترین لایک رو میخوره

ویرایش توسط magiteq : 22nd April 2013 در ساعت 02:59 PM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

18. 14 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Aliover (24th June 2013),AMD Radeon (22nd April 2013),Artemis (22nd April 2013),Behnam_2337 (22nd April 2013),Blue Rose (8th July 2014),Don_Corleone (23rd April 2013),Goodman (22nd April 2013),Hamed_Classic (22nd April 2013),Mehdi_FXX (24th April 2013),mohammad72 (25th April 2013),Olesius (24th June 2013),overclock990 (22nd April 2013),p.X (23rd April 2013),The Joker (22nd April 2013)

Retired Moderator
    Behnam_2337 آواتار ها
    نام واقعی
    بهنام
    تشکر شده 6,279 بار در 489 پست
    Behnam_2337 آنلاین نیست.
    مطالبی رو که عرض کردم صرفا از روی دلسوزی بود ................................
    دوست دارم این حرف شما رو باور کنم، ولی غیر قابل باور هست که صحبتهای شما در این چند پست اخیرتون از سر دلسوزی و در جهت منافع دوستان و انجمن باشه.
    حرفهای شما دوست گرامی، بنده رو به یاد عزیزانی میاندازه که هنوز بعد از گذشت چندین ماه از بسته شدن فروم هات، نمی خان این واقعیت تلخ رو باور کنن!!!
    در آخر هم امیدوارم همیشه شما رو در انجمن تخصصی اورکلاکینگ هیروز زیارت کنیم.

Motherboard : ASUS 970 FX Processor : Phenom II X2 555
    Main Memory : 2x2 GB Crucial Ballistix Tracer 1333MHz Graphics Card : Gainward 8800GT 256 Bit / 512MB DDR3
    Cooling : Cooler Master Hyper TX3 Power Supply : 580W Green
    ذکات علم و دانش، آموختن آن به دیگران است
    .

قوانین و اساسنامه وبسایت تخصصی اورکلاکینگ هیروز

20. 13 کاربر بابت این ارسال مفید از Behnam_2337 تشکر کرده اند:

Aliover (24th June 2013),AMD Radeon (22nd April 2013),Artemis (22nd April 2013),Blue Rose (8th July 2014),Don_Corleone (23rd April 2013),Goodman (22nd April 2013),Hamed_Classic (22nd April 2013),magiteq (22nd April 2013),Mehdi_FXX (24th April 2013),mohammad72 (25th April 2013),Olesius (24th June 2013),overclock990 (22nd April 2013),The Joker (22nd April 2013)

صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع