قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
Like Tree20Likes

موضوع: دلهره آورترین بازی که تجربه کردید

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.

دلهره آورترین بازی که تجربه کردید

با سلام خدمت دوستان گرامی و عزیز سایت overclockingheroes.com

همه دوستان حاضر در سایت دستی در گیم و دنیای مجازی دارند ، اما همیشه بازی ها RACING و یا Shooter نیست برخی بازی ها horror و یا به عبارتی ترسناک هستند.

بازی هایی از قبیل

[Only registered and activated users can see links. ]

همگی ما خاطراتی با این گیم ها داشتیم ، دوستان این تاپیک بیشتر برای این ایجاد میشود که در مورد ترس و دلهره در دنیای مجازی باهم به بحث گفتگو بپردازیم و گوشه ایی هم از خاطراتمون از این بازی ها بگیم....

( سبک بازی ترسناک جذابیت خاص خودشو داره و کمتر بازی هستش که بتونه موفق باشه ، ترس از ناشناخته ها ، صداهایی که ناگهان در گیم بوجود میاد ، نورپردازی های سرد و بی روح ، موسیقی تاثیر گذار همگی میتوانند با هم ترس و دلهره را در بازی های رایانه ایی ایجاد کنند...اما ، همه بازی های ترسناک تمامی این فاکتور ها رو ندارند ، بخاطر همین موضوع همه بازی های ترس ناک شبیه به هم نیستند.)

برای من به شخصه بازی ObsCure و سری بازی [Only registered and activated users can see links. ] و [Only registered and activated users can see links. ] و [Only registered and activated users can see links. ]
    بهترین بازی های ترسناکی بودند که تجربه کردم. و سر آخر بازی Dead Sapce بود که نسخه دوم مانند نسخه اول نتونست چنگی به دل بزنه(سبک دلهره در Dead Space فضای مرده ایی که باعث میشه حس کنی تنها هستی با صدا گذاری بسیار قوی و همچنین جلوه های غافل گیر کننده )

با تشکر از دوستان عزیز
    XoMa, Hamed_Classic and TRIDENT like this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

2. 13 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

arman_kad (20th October 2012),Blue Rose (20th October 2012),ErfanDL (22nd October 2012),Hamed_Classic (20th October 2012),mad4tex (20th October 2012),magiteq (20th October 2012),ramincybran (21st October 2012),Rezasam1 (21st October 2012),smrbh (22nd October 2012),TERRORIST (20th October 2012),The Joker (21st October 2012),TRIDENT (21st October 2012),XoMa (20th October 2012)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    RE 1.2.3
    silent hill 1.2.3.4
    amnesia
    dead space
    fear
    هم از بسیاری عناوین ترسناک جنبه ترسش در سطح پایین تری قرار داشت

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

4. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st October 2012),Hamed_Classic (21st October 2012),smrbh (22nd October 2012),The Joker (21st October 2012),TRIDENT (21st October 2012),VFSDF (21st October 2012)

OCH Member

نام واقعی
    مرد چاق
    تشکر شده 1,156 بار در 94 پست
    ramincybran آنلاین نیست.
    من تقريبا همه عنوان هايي كه گفتيد بازي كردم - من اينجور بازي هارو تنها با ماكسيمم صداي اسپيكر براي القاي اندي ترس در خودم:D انجام ميدادم از بد روزگار الان ديگه از هيچ بازي هرچقدر هم ترسناك نميتونم بترسم( دووس دارما بترسم اما نميشه . )

سري FEAR كه بجاي ترس بيشتر خنده داشت همه سري هاش:D مترو هم خوب بود اما ترس القا نميكرد

گذشته ها عنوان هايي مثل رزيدنت ٢ الخصوص اون اوايل بد ميترسوند بعد ها يعني كمي جلوتر رفتم از ترس افتاد

دد اسپيس هم شماره ١ اش رو ايكس باكس چون سرعت واكنش پايين بود ترس القا ميكرد اما روي pc ابداشماره ٢ اش هم بيشتر ميخنديم جلو ميرفتيم:D (جز دالان طويل ورودي ايشمورا كه ديگه وحشت اور بود )

تنها بازي كه اين چند وقته يكم به من وحشت واقعي داد جدا ترسيدم AVP بود با اين شرايط من رفتم:D

اول از همه اينكه بدون رفتن هيچكدوم از ريس هاي ديگه human رو انتخاب كردم و نكته بعد درجه سختي بازي رو ماكسيمم كردم.انصافا وحشتي كه اين بازي به من القا كرد عالي بود

اما كافيه شما اين بازيو بار اول با alien يا predator بازي كنيد كلا لذت بخش انساني ازبين ميره و براتون ترسي نداره(علتشو نميدونم:D )

اها يادم رفت: ( كلا سايلنت هيل ها دهشتناك بودن شماره ١ اش به نزديك خيس كردن هم ميرسيدم:D دوستاني كه بازي كردن روي ps1 ميدونن كجارو ميگم تشخيص نزديك شدن اونا توي تاريكي با راديو من خاموشش ميكردم دستگاهو جدا الانم كه ياد دنياي اون زمان مه الود سايلنت ميوفتم لرزه به تنم ميوفته ا : ))))))

٤ اش خيلي جالب بود خيلي اما ترسناكي ٣ اش به خاطر دختر بودن كاراكتر خيييييييلي زياد بود
    ویرایش توسط ramincybran : 21st October 2012 در ساعت 06:12 AM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

6. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از ramincybran تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st October 2012),Blue Rose (21st October 2012),Hamed_Classic (21st October 2012),Max of oc (13th January 2014),smrbh (22nd October 2012),The Joker (21st October 2012),TRIDENT (21st October 2012),VFSDF (21st October 2012)

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    اتفاقا بنده نظر بلعکس نسبت به نظر شما دوستان دارم .... Silent Hill برای من به شخصه هیچ ترسی نداشت ، بازی Dead Space و سری های قدیمی RES خوب بودند....اما نسخه های FEAR نسخه های یکش که با عنوان های مختلف منتشر شد سبک خاصی و داشت...میتونم بگم بازی Cold Fear هم عنوان خوبی در بازی های ترسناک بود....ترس برای بنده به شخصه موجودات عجیب غریب نیست ، بلکه سکانس های غیر قابل پیش بینی ، موسیقی ، نور پردازی.

بازی [Only registered and activated users can see links. ]

از دسته بازی هایی بود که نسخه دومش برای کنسول ها منتشر شد ، اما نسخه 1 اون به نوع خودش یکی از بهترین ترسها رو ایجاد میکرد ، نمیدونم دوستان این بازی و انجام دادن یا خیر ، اسلحه در بازی به ندرت پیدا میشد و در نهایت ناباوری بعد از پیدا کردن اسلحه تعداد گلوله ها نهایتا 3 تا بود ، در تمامی مسیر بازی باید با چوب و لوله آب و آچار با یک سری انسانهایی که عقل خودشون و توسط یک نوع ویروس از دست داده بودند میجنگیدی ، محیط سرد ، نور پردازی زیبا ، دشمنانی که خیلی سریع حمله میکردند و موقعی هم که میخواستی با لوله بزنی جا خالی میدادند ، فقط کافی بود یک لحظه چم از مونیتور بر داری ، موسیقی متن بازی ، بسیار کشنده بود. زمانی بازی به اوج ترسش میرسه که شما تمام دوستانتون که از طریق تلفن همراه با اونها تماس داشتید و از دست میدید ، موزه های قدیمی ، تونل های زیر زمینی ، فروشگاه های بزرگ ، ساختمانهای متروکه ، همیشه به علت کمبود مهمات در بازی ، و پیدا کردن اسلحه سرد در بازی باید کل محیط بازی و زیرو رو میکردی ، اسلحه های سری بازی همچون لوله آب و تکه چوب یا چاقو ، تبر ، چکش ، تمامی اینها در طی حملات دشمنان قدرتشون کم میشد ، لوله آب خم میشد ، تبر خیلی سنگین بود و سرعت عمل و پایین میاورد ، تکه چوب ها میشکستند ، چاقو کند میشد و اسلحه ها گرم همیشه خالی از گلوله!!! برای همین بازی سازان این بازی قدیمی ، برای گیمر تله های خوبی میذاشتن ، خیلی نامرد بودن بخدا.....معلوم نبود در یک کمد و اتاقی و بازی میکنی چه اتفاقی میوفته....یادمه در یک اتاق و باز کردم به سرعت وارد شدم چون داشتم از دست یکی از همین دیونه ها فرار میکرد تا درو باز کردم یکی با یه جیغ خیلی بدی و خرناس جلوم ظاهر شد ، اون لحظه رنگ از رخسارم پرید ، و همینطور زمانی که در یک کمد و باز کردم به هوای اینکه گلوله ایی بسته خونی ، مردارکی که جمع میکردم و پیدا کنم که یکی از همین دیونه های زنجیری از تو کمد پرید روی من ، (حس میکنم متوجه میشید چی میگم وقتی تو یه محیط تاریک با یک چراغ قوه و لوله به دست باشید.)

TRIDENT likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

8. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

Blue Rose (21st October 2012),Hamed_Classic (21st October 2012),Max of oc (13th January 2014),ramincybran (21st October 2012),smrbh (22nd October 2012),The Joker (21st October 2012),TRIDENT (21st October 2012),XoMa (21st October 2012)

OCH Member
    TRIDENT آواتار ها
    نام واقعی
    محسن
    تشکر شده 3,062 بار در 306 پست
    TRIDENT آنلاین نیست.

با سلام...

از بین بازیها برای من FEAR 1 و FEAR 2 خیلی دلهره آور بود(دقیقا به خاطر همین سکانسهای ناگهانی و غیر قابل پیش بینی) ولی نمیدونم چرا FEAR 3 بجای اینکه ترسناک باشه به گفته دوستمون بیشتر خنده دار بود.
    توی نسخه 2 این بازی آدم خیلی حس تنهایی میکنه که همین باعث ترسناک شدنش میشد.

Silent Hill و Dead Space1 هم تا حدودی ترسناک بودند.
    سری Resident Evil و Metro 2033 هم فقط در بعضی از مراحل...ولی این دو بازی گیم پلی خیلی خوبی داشتند.

بقیه هم نه چندان...(ولی از Dead Space 2 انتظار بیشتری داشتم )

من به شخصه خیلی از بازیهای ترسناک خوشم میاد. (بازیهای ترسناک رو به عمدا فقط شبا اونم توی تاریکی بازی میکنم، اینطوری خیلی هیجان بیشتری داره :D)
    ویرایش توسط TRIDENT : 21st October 2012 در ساعت 08:56 AM
    Agent 47 likes this.

Motherboard : Lenovo Z510 - Intel HM86 Processor : Intel Core i5 4200M @ 3.1 GHz
    Main Memory : 6GB RAMAXEL DDR3 1600 Graphics Card : NVIDIA GT 740M 2G GK208
    Cooling : DeepCool Multi-Core X6 Power Supply : Lenovo BAT20101001

10. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از TRIDENT تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st October 2012),Blue Rose (21st October 2012),Hamed_Classic (21st October 2012),mad4tex (21st October 2012),Max of oc (13th January 2014),smrbh (22nd October 2012),The Joker (21st October 2012),VFSDF (21st October 2012)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    دوستان ببخشید خلاصه میگم :

اولین بازی دلهره اور که بازی کردم زمانی بود که گیم نتم رو راه اندازی کردم و بازی Doom3 عرضه شده بود روی تمامی سیستم هام نصب کردم بود یادمه تو روز با یکی از دوستان بازی می کردیم. چراغ قوه خاموش می شد و بعد همه جا تاریک می شد تا این چراغ قوه شارژ بشه رو بتونیم دوباره به راهمون ادامه بدیم بعد چراغ قوه روشن شد دیدیم ی موجود ترسناک داره میاد طرفمون. بعد من و دوستم هر دو از پشت کامپیوتر پردیدیم رو هوا یادش بخیر عجب دورانی بود.

الانم روی PC های گیم نتم ، بازی Dead Space 2 نصب کردم و می تونم بگم بعد از Doom3 بازی بود که من تو بعضی از مراحل دلهره داشتم.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

12. 9 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st October 2012),Blue Rose (21st October 2012),mad4tex (21st October 2012),Max of oc (13th January 2014),ramincybran (21st October 2012),smrbh (22nd October 2012),The Joker (21st October 2012),TRIDENT (21st October 2012),VFSDF (21st October 2012)

Game Assistant
    VFSDF آواتار ها
    نام واقعی
    VahiD
    تشکر شده 6,671 بار در 869 پست
    VFSDF آنلاین نیست.
    سلام

بستگی داره ترسو تو چی ببینیم

ترسیدن تو بازی هایی امثال doom3 دد و..... که مثلا یهو هیولا میاد جلو تصویر غالبا هم همشون شبیه سوسک حشرات هستن خوب از سنو سال من گذشته بیشتر برام حالت فانتزی تخیلی داره اصلا باعث ترسم نمیشه.

اصلا بازی ترستاک شما نباید اصلحه داشته باشی (شما وقتی میترسی که فقط تو خشاب یک یا دو گلوله باشه در اتاقم باز نشه دی:

فقط سايلنت هيل

خدایی ترسناکه مخصوصا شب تنها باشی بازی کنی .

مهمترین فاکتور ترسشم که بسیار هوشمندانه طراحی شده وجود مه غلیط تو بازیه .. چون وسط مه هستی هر ان احتمال داره اشباح جونورها به سمتتون بیان موزیک متن خوبی هم داره
    خصوصا وقتی گیر کلید واسه باز کردن در هستی اما اشباح پشت سرت دارن دنبالت میکنن ادرلنالین خون حسابی میبره بالا .

بازی هایی که فیلم ترسناکی هم براشون ساخته شده ترسناک تر میشن سایلنت هیل بدبختی فیلمشم خیلی ترسناک بود.

همینطور که میدونید هالووین امسال نسخه دو فیلمشم میاد که شدیدا منتظرشم

مخصوصا اونجا که نوشته ............. welcome to silent hill

من عقیده دارم بازی ترستاک حتما باید همراه با معما پیچیده باشه این ویزگی هم تو سایلت هیل هست .

در کل فقط سایلت هیل بقیه بازیا جوکن تا ترس
    ویرایش توسط VFSDF : 21st October 2012 در ساعت 12:33 PM
    Subzero7111 and TRIDENT like this.

Motherboard : ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 Processor : Intel® Core™ i7 12700K
    Main Memory : G.SKILL TridentZ Gold Royal Series DDR4 32GB CL16 Graphics Card : NVIDIA GeForce GTX 1080 GALAX HOF 8GB GDDR5X
    Cooling : DEEPCOOL Castle 360 EX Power Supply : Corsair HX850i 80 Plus Platinum
    PC GAMER
    Always in Next Gen

14. 9 کاربر بابت این ارسال مفید از VFSDF تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st October 2012),Blue Rose (21st October 2012),Hamed_Classic (21st October 2012),ramincybran (21st October 2012),smrbh (22nd October 2012),Subzero7111 (21st October 2012),TERRORIST (21st October 2012),The Joker (21st October 2012),TRIDENT (21st October 2012)

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    ممنون بابت توضیحاتت در مورد بازی و نظرت......ولی اصلا silent hell باعث ترس در من نشد میتونم بگم فقط معمایی بودنش جذاب بود.
    ویرایش توسط Agent 47 : 21st October 2012 در ساعت 12:40 PM
    TRIDENT likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

16. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

Blue Rose (21st October 2012),Hamed_Classic (21st October 2012),ramincybran (21st October 2012),TERRORIST (21st October 2012),TRIDENT (21st October 2012),VFSDF (21st October 2012)

OCH Member

نام واقعی
    مرد چاق
    تشکر شده 1,156 بار در 94 پست
    ramincybran آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fusion نمایش پست ها
    ممنون بابت توضیحاتت در مورد بازی و نظرت......ولی اصلا silent hell باعث ترس در من نشد میتونم بگم فقط معمایی بودنش جذاب بود.
    يعني فيوژن عزيز من همين كاندمند كه ميگي همه شماره هاشو باحس كاراگاهي ميرفتم با اينكه اونهام فوقولاده بودن اما انصافا واسه من ترسي نداشتن

Vfsdf :

دمت جيز:D

دوستاني كه ميگن سايلنت هيل بازي كردن ايا منظورشون همه نسخه هاست؟؟ اصلا شماره ١ اون رو بازي كردن؟؟ اين عنوان مال ps1 بود من چد سال پيش سفر شمال با يه سيستمي با امولاتور دوباره رفتم انصافا هنوزم اگه بشيني تنهايي باي عمق وجود توي خونه ها تك و تنها بري سكته اوره از شدت تنهايي

اصلا انگار خودت تو محيطي نابغه بوده كارگردانشة:D
    Subzero7111 likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

18. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از ramincybran تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st October 2012),Blue Rose (21st October 2012),Hamed_Classic (21st October 2012),Subzero7111 (21st October 2012),The Joker (21st October 2012),TRIDENT (21st October 2012),VFSDF (21st October 2012)

OCH Member
    Subzero7111 آواتار ها
    نام واقعی
    Hosein
    تشکر شده 1,282 بار در 148 پست
    Subzero7111 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط FAT-MAN نمایش پست ها
    يعني فيوژن عزيز من همين كاندمند كه ميگي همه شماره هاشو باحس كاراگاهي ميرفتم با اينكه اونهام فوقولاده بودن اما انصافا واسه من ترسي نداشتن

Vfsdf :

دمت جيز:D

دوستاني كه ميگن سايلنت هيل بازي كردن ايا منظورشون همه نسخه هاست؟؟ اصلا شماره ١ اون رو بازي كردن؟؟ اين عنوان مال ps1 بود من چد سال پيش سفر شمال با يه سيستمي با امولاتور دوباره رفتم انصافا هنوزم اگه بشيني تنهايي باي عمق وجود توي خونه ها تك و تنها بري سكته اوره از شدت تنهايي

اصلا انگار خودت تو محيطي نابغه بوده كارگردانشة:D

من بازیش کردم ولی تا جایی که یادمه نتونستم تا اخرش برم :دی:-P
    لامصب گیچ کننده بود کل شهرو باید میگشتی تک تک خونه هارو تا یه ابجکتی پیدا کنی !!
    رزیدنت ایویل 3 هم تو همین مایه ها بود ! اخر بازیها بود.خدایی ps1 بهترین کنسول دنیا بود و هیچ کنسولی به نظرم نتونست جای اونو بگیره!

یکی دیگه از بهترین بازی های پلی 1 Dino Crisis بود .

این هم جزو بهترین بازیهایی بود که اون زمان بازی کردم

الان تو پی سی وکلا نسل حدید بازیها نقشه بازی همه چیرو میگه وکل بازی نهایت 10 ساعت کار داره تا تموم شه
    mamad67, Agent 47 and TRIDENT like this.

Motherboard : MSI Big Bang Z77 MPower Processor : Core i7-3770K
    Main Memory : CORSAIR DOMINATOR GT 8GB 2133 Graphics Card : Gainward GeForce® GTX 670 2GB
    Cooling : CORSAIR H70 Power Supply : Cooler Master: Silent Pro 1000W
    NICK NAME IN Call Of Duty MW3 : Z3U$ | $ubz3r0

20. 9 کاربر بابت این ارسال مفید از Subzero7111 تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st October 2012),Blue Rose (21st October 2012),Hamed_Classic (21st October 2012),mamad67 (21st October 2012),ramincybran (21st October 2012),smrbh (22nd October 2012),The Joker (21st October 2012),TRIDENT (21st October 2012),VFSDF (21st October 2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع