قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 84 از 86 نخستنخست ... 34748283848586 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 831 به 840 از 854
Like Tree358Likes

موضوع: تاپیک مرجع سوالات و مشکلات نرم افزاری ( نصب ، اجرا و استفاده )

Retired Moderator

نام واقعی
    Morteza
    تشکر شده 5,958 بار در 602 پست
    morteza.p آنلاین نیست.

تاپیک مرجع سوالات و مشکلات نرم افزاری ( نصب ، اجرا و استفاده )

با سلام

دوستان عزیز در این تاپیک میتوانید تمامی سوالات و مشکلات خود را که در نصب ؛ استفاده و کارکرد با نرم افزارهای مختلف از پلتفرم های گوناگون دارید ؛ مطرح نموده تا دیگر دوستان به راهنمایی شما بپردازند .

مشکلات و سوالاتی که در باره نرم افزار های معرفی شده در تاپیک های معرفی نرم افزار به وجود می آید را نیز در همین تاپیک مطرح کنید تا از پراکندگی موضوعات جلوگیری شود .

با تشکر

Motherboard : ASRock Z87 OC Formula Processor : Intel® Core™ i7-4770K
    Main Memory : Apacer ARES DDR3 2400MHZ C9 2X2GB Graphics Card
    Cooling : Custom Water cooling Power Supply : Thermaltake Toughpower Grand 1200W

2. 32 کاربر بابت این ارسال مفید از morteza.p تشکر کرده اند:

3adegh (28th December 2013),Agent 47 (21st October 2012),ahmaden (1st October 2012),Aliover (14th August 2013),AMD Radeon (11th December 2012),Artemis (3rd March 2013),Behnam_2337 (26th November 2012),Blue Rose (30th September 2012),Castle (19th April 2014),Don_Corleone (12th September 2013),ErfanDL (30th September 2012),First.Last (6th November 2012),iSteve (27th December 2014),ΛŁłЯΞzΛ (16th January 2016),jalal (29th October 2013),JIRJIRAK (8th August 2013),mamad67 (26th February 2013),mohammad72 (10th December 2012),nvidia oc (16th November 2012),Olesius (30th September 2012),p.X (26th June 2013),pulad.f.s (6th October 2013),Raiden (19th September 2013),Reza Y (12th February 2016),Rezasam1 (30th September 2012),SETIZEN (3rd January 2013),sMohammad (16th February 2013),TERRORIST (30th September 2012),The Joker (26th November 2012),TRIDENT (25th January 2014),َAbolClock (7th May 2014),XoMa (30th September 2012)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.
    سلام خدمت دوستان عزیز

بنده میخوام یه ویدئو با فرمت MKV و رزولوشن 1280x720 با کیفیت بلوری رو روی DVD رایت کنم و دستگاه پخش کننده DVD هم قادر به پخش کردنش باشه ...
    وقتی روی حالت Data DVD رایت میکنم (با هر نرم افزاری) هیچ مشکلی نیست ولی دستگاه نمیتونه پخش کنه ... تو کامپیوتر هیچ مشکلی نیست مسلما پخش کردنش ولی دستگاه اصلا نمیتونه باز کنه فایل رو ...
    وقتی روی حالت Video DVD رایت میکنم، دستگاه به راحتی پخش میکنه اما یه مشکل اساسی دارم و اونم اینه که کیفیت ویدئو کاهش پیدا میکنه به رزولوشن تلویزیون که 720x480 یا 720x526 (برای ریجن های NTSC و PAL) هست ... که این موضوع واقعا آزاردهنده هست برای من

من باید چی کار کنم تا بتونم ویدئویی که دارم رو با همین کیفیت، طوری رایت کنم که دستگاه پخش کنه؟ راه حلی وجود داره یا باید ویدئوها رو تبدیل کنم؟!

این نرم‌افزارها رو هم امتحان کردم، همه و همه همینطوری هستن:
    Express Burn Disc Burning Software
    Nero Platinum
    Aiseesoft DVD Creator
    Wondershare DVD Creator

حتی نرم‌افزار ConvertXToDVD 5 برای رزولوشن ویدئو خروجی، نوشته بود "same as input resolution" که امیدوارم بودم با این حالت، درست رایت بشه و کیفیت پایین نیاد ... اما اینطوری نبود و نتونست پخش کنه دستگاه اونو

این موضوع در مورد فایل‌های MP4 هم صدق میکنه

دوستان نظری دارن در این مورد؟

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

4. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده است:

Olesius (20th September 2015)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    محمد جان، من میگم از این نرم افزار استفاده کن Xilisoft Video Converter Ultimate HD، بعد از نرم افزار Nero استفاده کن.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

6. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

mohammad72 (20th September 2015),Olesius (20th September 2015)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    محمد جان، من میگم از این نرم افزار استفاده کن Xilisoft Video Converter Ultimate HD، بعد از نرم افزار Nero استفاده کن.
    خیلی ممنون آقا بهزاد

ببینید اونطوری باید تبدیل کنم که خب نتیجه‌ی خوبی نداره
    ویدئویی که من دارم، 42 دقیقه هست و حجمش 2.1 گیگابایت ... کیفیت فوق‌العاده بالایی داره ..
    وقتی تبدیل میکنم به مثلا MP4، کیفیت پایین میاد و حجمش هم کم میشه البته

حالا الان من فهمیدم اصل قضیه چی هست ... برای اینکه ویدئو تو دستگاه‌های مختلف پخش بشه، باید ویدئو همراه با فولدرهای VIDEO_TS و AUIO_TS رایت بشه

سیستم خروجی همه‌ی نرم‌افزارهایی که من دارم تست میکنم، PAL و NTSC هست که رزولوشن بسیار پایینی داره ... کاملا عملی هست، ویدئو رایت میشه و دستگاه هم پخش میکنه، اما کیفیتش پایین میاد

روشی هست بشه بدون افت کیفیت، ویدئو رو به این صورت رایت کرد؟

Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Metal Pro Clan

8. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Olesius (20th September 2015),TERRORIST (20th September 2015)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    بله برای این فایل ویدیویی اتون در داخل دستگاه پخش بشه باید اون دو فولدری که گفتی همراه اش باشه، ولی یک نکته ای هستش که هرچقدر هم بخواهی از کیفیت فیلمت کم نشه یا تبدیل کنید این اتفاق می افته شک نکن حتی که با پسوندهای HD
    mohammad72 likes this.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

10. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده است:

mohammad72 (20th September 2015)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    mohammad72 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    بله برای این فایل ویدیویی اتون در داخل دستگاه پخش بشه باید اون دو فولدری که گفتی همراه اش باشه، ولی یک نکته ای هستش که هرچقدر هم بخواهی از کیفیت فیلمت کم نشه یا تبدیل کنید این اتفاق می افته شک نکن حتی که با پسوندهای HD
    کاملا درسته حرفتون

بعد از نصب حدود 15 نرم‌افزار از بهترین تبدیل‌کننده‌های MKV به DVD و همینطور نرم‌افزار معروف رایت و ساخت DVD و ...، متوجه شدم دستگاه‌های پخش‌کننده‌ی DVD، فقط از MPEG-2 پشتیبانی میکنن که تعداد پیکسل‌ها در اون بیشتر از 720 نیست و فقط 720x480 و 720x576 هستش

فرمتی که من میخواستم رایت کنم، MPEG-4 هست که MKV و فرمت‌های H.264 شاملش میشه (البته میدونم حتما دارم این کلمات فرمت و ... رو اشتباه به کار میبرم، یه مقاله هست در موردش باید بخونم تا یاد بگیرم فرقشون دقیق چیه) رو فقط دستگاه‌های پخش‌کننده Blu-ray میتونن پخش کنن .... اونم نه همشون، بلکه یه سریشون که با یه استانداری که الان یادم نیست، باید سازگار داشته باشن

به همین خاطر من هر کاری بکنم، این امکان نیست که تعداد پیکسل‌ها بیشتر از 720 قابلیت پخش شدن داشته باشه تو دستگاه

من فقط یه سوال برام پیش اومده که نتونستم جوابی براش پیدا کنم
    پس بعضی وقتا میریم از بیرون یه DVD میخریم میذاریم تو دستگاه با کیفیت بسیار بسیار بالا، پس اون چه طوری هست ... البته شاید در این مورد هم من دقت نکرده باشم چون با چیزایی که امروز از ساعت 8 صبح یک سره تا 8 شب تو تمامی سایت‌های خارجی خوندم و نت رو زیر و رو کردم، با دانسته‌ها من جور نمیاد و قاعدتا نباید اینطوری باشه
    حتی یه اجرای تصویری ایرانی هم داشت یه بنده خدایی گذاشت برام، کیفیتش کاملا مشخص بود یکی از همین 720x576 یا 720x480 بود ...

Metal Pro Clan

12. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده است:

Olesius (20th September 2015)

OCH Member

تشکر شده 19 بار در 8 پست
    mehman آنلاین نیست.
    سلام به دوستان عزیز
    متاسفانه در نصب برنامه visual studio 2013 با پیغام windows program compatibility مواجه میشم و هیچ آنتی ویروسی فعال نیست
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
    از وقتی هم که ویندوز 10 رو نصب کردم لب تاپ به ویدیو پروژکتور وصل نمیشه که گفتن مشکل از ویندوز جدید و ناسازگاری میتونه باشه یعنی من رو سیستمم نمیتونم ویندوز 10 بریزم
    بعد از نصب هر ویندوزی به غیر از 7 چه طور میشه درایورهای مربوط به تنظیماتی مثل افزایش نور صفحه یا صدا با استفاده از کیبورد را فعال کرد؟؟
    متشکرم

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehman نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    متاسفانه در نصب برنامه visual studio 2013 با پیغام windows program compatibility مواجه میشم و هیچ آنتی ویروسی فعال نیست
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
    از وقتی هم که ویندوز 10 رو نصب کردم لب تاپ به ویدیو پروژکتور وصل نمیشه که گفتن مشکل از ویندوز جدید و ناسازگاری میتونه باشه یعنی من رو سیستمم نمیتونم ویندوز 10 بریزم
    بعد از نصب هر ویندوزی به غیر از 7 چه طور میشه درایورهای مربوط به تنظیماتی مثل افزایش نور صفحه یا صدا با استفاده از کیبورد را فعال کرد؟؟
    متشکرم
    عرض سلام و احترام

دوست عزیز می تونید از پیغام خطا عکسی رو قرار بدید؟

در مورد سوال دومتون مشکل چی هست که وصل نمی شه؟ انتقال تصویر کلید F5 رو می زنید؟
    در مورد عملکرد های جانبی نوت بوک بستگی به پشتیبانی نوت بوک شما از ویندوز جدید دارد که اگر چندان قدیمی نباشد با کمی سرچ در گوگل می تونید درایورهای ویندوز 10 رو پیدا کنید

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

15. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

amirsss (14th December 2015),mehman (15th December 2015)

OCH Member

تشکر شده 19 بار در 8 پست
    mehman آنلاین نیست.
    [Only registered and activated users can see links. ]
    متشکرم از لطف شما ولی قبلا برای اتصال به پروژکتور کار خاصی انجام نمیدادم وقتی کابل رو وصل میکنم مثله این میمونه که هیچ اتصالی برقرار نیست و فقط پروژکتور روشنه
    کابلم مشکلی نداره برای سیستمای دیگه امتحان کردم
    ویرایش توسط mehman : 15th December 2015 در ساعت 01:56 PM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

OCH Member

تشکر شده 19 بار در 8 پست
    mehman آنلاین نیست.
    عکس را مشاهده کردید؟

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehman نمایش پست ها
    [Only registered and activated users can see links. ]
    متشکرم از لطف شما ولی قبلا برای اتصال به پروژکتور کار خاصی انجام نمیدادم وقتی کابل رو وصل میکنم مثله این میمونه که هیچ اتصالی برقرار نیست و فقط پروژکتور روشنه
    کابلم مشکلی نداره برای سیستمای دیگه امتحان کردم
    دوست عزیز

من با این سیستم عامل متاسفانه کار نکردم، شما حالتی که اشاره شده رو خاموش کردید مجدد تست کنید؟
    windows program compatibility

در مورد اتصال پروژکتور مطمئن هستم مشکل شما در مورد تنظیمات Display هست
    حالت های مختلف رو تست کنید جواب می گیرید

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

19. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده است:

mehman (25th December 2015)

صفحه 84 از 86 نخستنخست ... 34748283848586 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع