قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11
Like Tree5Likes

موضوع: اور و آنلاک کردن ولتاژ گرافیک لپ تاپ

OCH Member
    morteza5921 آواتار ها
    تشکر شده 64 بار در 27 پست
    morteza5921 آنلاین نیست.

Question اور و آنلاک کردن ولتاژ گرافیک لپ تاپ

سلام دوستان لپ تاپ بنده msi gx780 هست با گرافیک gt555m ddr5 1gb که کلاک پیشفرض هسته 709 هست و کلاک مموری 625 و من با MSI Afterburner کلاک هسته رو تا 850 و مموری هم تا 813 بردم و پایداره اما وقتی کلاک هسته رو بیشتر میبرم تصویر فریز میشه و ولتاژ کم میاره و کلاک مموری هم بالاتر از این از توی این نرم افزار نمیره ولی بایه نرم افزار دیگه کلاک مموری هم تا 850 بردم پایداره حالا میخوام کمی ولتاژ بدم ولی از تویی تنظیمات نرم افزار MSI Afterburner ولتاژ انلاک نمیشه (درضمن خودم میدونم اور برای لپتاپ بده ولی میخوام ولتاژ رو انلاک کنم برای دما هم یه فکری کردم)
    حالا از دوستان خواهشمندم اگه تجربه ای در این مورد دارید به بنده بگید راه انلاک کردن ولتاژ رو لطفا
    ممنون
    اگر هم کارت گرافیک قوی تر سراغ دارین از کجا میشه تهیه کرد اونم بگید (چون این لپ تاپ کارت گرافیکش قابل تعویض هست و به صورت کارت هست و چیپ گرافیک روی مادربرد نیست)
    پوریاGM likes this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

2. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از morteza5921 تشکر کرده است:

پوریاGM (10th February 2019)

Assistant

تشکر شده 2,168 بار در 614 پست
    amirsss آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza5921 نمایش پست ها
    این متن مکالمه من با svet اگه کسی فهمید چی میگه بهم بگه
    ایشون گفته گرافیک شما قدیمیه و از نظر ولتاژ آنلاک نمیشه و چیزی بعنوان آنلاک ولتاژ برای گرافیک شما وجود نداره

و باید هر مودی که انجام میده ( به غیر از بحث آنلاک ولتاژ ) هزینه بپردازی و مجانی نمیتونه کمک کنه

Motherboard : Asus z390m Prime Processor : I7 10700k
    Main Memory : GSKILL TRIDENTZ 3200MHZ C16 2X16GB Graphics Card : Evga gtx 1080 ti sc2
    Cooling : Corsair H105 Power Supply : Corsair HX 1050

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع