قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 80
Like Tree76Likes

موضوع: نقد و بررسی پیش نمایش بازی Grand theft Auto V

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.

نقد و بررسی پیش نمایش بازی Grand theft Auto V

با سلام خدمت دوستان عزیز

امروز نقد و بررسی کوتاهی در مورد بازی جدید Rockstar تهیه کردم

سری بازی های GTA برای شرکت بزرگ Rockstar همیشه پول ساز بوده است 25 میلیون نسخه از نسخه قبلی این بازی به فروش رسیده بود و امتیاز 98 را زمان خود کسب کرد
    اما امروز در مورد سری جدید این بازی صحبت خواهیم کرد و این بازی را زیر ذره بین میبریم ، تغییرات بسیار زیادی در این بازی نسبت به نسخه قبلی داشته است؛
    این تغییرات در زمینه گیم پلی ، داستان و گرافیک میشود ( با سری جدید روبرو هستید که کاملا متفاوت است)

بازی GTA همیشه داستان جذاب و گیرایی داشته است در کنار گرافیک خیره کننده که دنیا و صنعت گیم را در زمینه OPEN-WORLD دگرگون کرده است این بار در بازی
    GTA V شما با 3 شخصیت روبرو میشود که هر کدام داستانی جدا گانه را دنبال میکنند ، اما در مورد این شخصیت ها لازم است توضیحاتی را اضافه کنم.

این سه شخصیت در بازی شخصیت های اصلی هستند که در روند بازی نقش دارند ( مایکل ، فراکلین ، ترور) همان طور که گفتم این سه شخصیت
    دارای داستانی جدا هستند و راکستار برای هر کدام از آنها روند داستانی خاصی را تهیه کرده که اینن امر باعث میشود گیمر از بازی خسته نشود و در طی بازی
    بین هر کدام از شخصیت ها از گزینه Switch Characters استفاده کند ، که این امر شبیه به نقشه گوگل میباشد که شما میتوانید ببینید شخصیت های دیگر مورد نظر شما در چه حال و هوایی هستند ( نکته جال اینجاست که تا زمانی که شما شخصیت را انتخاب نکرده باشید مثلا مایکل در حال انجام کارهای روزانه خود است )

دیدن این موضوع یکی از المان هایی است که بازیکنان با دیدن آن ها قطعاً غافلگیر می شوند. به طور مثال، با شخصیت ترور در شهر Los Santos در حال فرار از دست پلیس هستید و می توانید به سراغ مایکل بروید که در حال Snipe کردن چند خلافکار است و یا می توانید سری به فرانکلین بزنید که از پشت یک هیلکوپتر مشغول تیراندازی است. این موضوع بسیار هیجان انگیز است. ترور دارای مشکلات روانی است و به یکباره دست به کارهای دیوانه واری می زند. او اهل شهری به نام Blaine است که در بازی وجود دارد. شهر او، جایی برای انسان های خلافکار، معتاد و… است. او بعد از وقوع ماجراهایی با شخصیت های دیگر بازی روبرو می شود.

شخصیت های بازی می توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند و دست به فعالیت های مختلفی بزنند. GTAV از هر نظر یک پیشرفت بسیار بزرگ به حساب می آید و گیم پلی آن نیز واقعاً بزرگتر، هیجان انگیز و کاملاً دگرگون شده است. دنیای این بازی بزرگترین در بین تمام این سری از بازی ها خواهد بود که تکنولوژی ها جدیدی را نیز در خودش قرار داده که باعث شده تا بازیکنان با کنترل بهتری در بازی مواجه شوند. Los Santos بزرگترین شهری است که تا کنون در یک بازی مشاهده خواهید کرد. اگر محیط های بازی هایی مانند Red Dead Redemption ،GTAIV و GTA: San Andreas را در کنار هم قرار دهید، دنیای GTAV از جمع این محیط ها نیز بزرگتر خواهد بود!
    حتی شما در این بازی می توانید به مکان های زیر آب بروید. شخصیت های بازی در این عنوان می توانند فعالیت های مختلفی مانند یوگا، تنیس، گلف و… را انجام دهند. برای رفتن به زیر آب نیز باید تجهیزات غواصی داشته باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید. در بازی GTAV با اتومبیل های بیشتری نسبت به نسخه های قبلی مواجه خواهید شد. حتی دوچرخه های BMX نیز در بازی دیده می شوند. موتورهای کوهستان، موتورهای شهری، تراکتور، هیلیکوپتر، هواپیما و جت اسکی از جمله وسایلی خواهند بود که در بازی می توانید آن ها را برانید. دن هازر می گوید: “کنترل اتومبیل ها در این بازی بسیار بهتر از نسخه های قبلی شده و از این نظر می توان این قسمت را با بازی های رانندگی مقایسه کرد.

همچنین فیزیک روی کنترل این وسایل تأثیر زیادی دارد و بازیکنان با هیجان بیشتری روبرو می شوند. در این بازی با مسابقات رانندگی جالبی روبرو می شوید که تا به حال مشاهده نکرده اید.” هازر به این موضوع اشاره می کند که موفقیت بازی GTAIV باعث شد که آن ها پول و سرمایه بیشتری را روی این بازی خرج کنند و کاری کنند که GTAV تأثیرگذارتر از نسخه قبلی باشد. مأموریت های داینامیکی که در بازی Red Dead Redemption وجود داشتند، در این بازی نیز دیده می شوند. Rockstar می گوید که این سیستم باعث می شود تا بازیکنان در زمان بازی با مراحلی روبرو شوند که انتظار آن ها را نداشته اند و این موضوع می تواند جذاب باشد. البته می توانید این مأموریت ها را نادیده بگیرید و آن ها را انجام ندهید.

موتور Rockstar Advance Game Engine که برای ساخت تمام بازی های Rockstar از آن استفاده می شود، در مقایسه با GTAIV با تغییرات زیادی روبرو شده است. قسمت Rendering، نور و Shaderهای این موتور با تغییرات بسیار زیادی روبرو شده است.جناب آقای هازر می گوید: که در GTAIV موتور گرافیکی می توانست تنها 1.5 کیلومتر دورتر را پردازش کند و در بازی به نمایش دربیاورد، اما در این بازی آن ها می تواند دورترین کوه ها را به تصویر بکشد و گیمر دورترین مکان ها را در مسافت های بسیار دور مشاهده خواهید کرد. جلوه های ویژه بازی بسیار عالی از کار درآمده اند و حتی برخی از انفجارها در فاصله های بسیار دور نیز به نمایش درمی آیند و تغییرات مخرب زیادی بجا می گذارند. موسیقی های بازی نیز هیجان بیشتری را به بازیکنان انتقال می دهد و تجربه Rockstar در Max Payne 3 باعث شده که میان پرده های بازی GTAV بسیار زیبا و دوست داشتنی باشند. این بازی در سال 2013 برای PS3 و Xbox 360 و PC عرضه می شود.

با تشکر Agent 47

ویرایش توسط Agent 47 : 2nd May 2013 در ساعت 01:32 PM

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

2. 37 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

3adegh (7th June 2013),ABS92 (20th July 2014),ahmaden (2nd May 2013),Aliover (2nd June 2013),AMD Radeon (2nd May 2013),AMIR_HA (2nd May 2013),Angel of Death (15th October 2013),Artemis (2nd May 2013),aryancoe (3rd June 2013),atisoc0936 (2nd May 2013),benyps (2nd May 2013),Blue Rose (14th May 2013),Emir (13th August 2013),First.Last (3rd May 2013),Hamed_Classic (2nd May 2013),Hamidreza (15th May 2013),JIRJIRAK (2nd May 2013),lorn (16th May 2013),magiteq (2nd May 2013),masoudps3 (18th July 2014),mohammad72 (2nd May 2013),mohammad775 (2nd May 2013),Olesius (3rd May 2013),Optimus Prime (2nd May 2013),overclock990 (2nd May 2013),p.X (2nd May 2013),Reza Y (2nd May 2013),SaeedSYS (4th September 2013),sapple (3rd May 2013),sMohammad (2nd May 2013),smrbh (3rd May 2013),The Joker (2nd May 2013),TRIDENT (2nd August 2014),Turok (19th June 2013),XoMa (14th May 2013),XZ3RO (2nd May 2013),امید رض (4th August 2014)

Active Member
    SaeedSYS آواتار ها
    نام واقعی
    SAEED
    تشکر شده 2,644 بار در 512 پست
    SaeedSYS آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ROULY نمایش پست ها
    منتل چه ربطی به افزایش کیفیت داره آخه؟؟؟
    خواهشا انقدر اطلاعات غلط ندید
    والله چیزی که وقتی اولین بار منتل اومد میگفتن همین بود که فریم بیشتر و کیفیت بیشتر ، اطلاعات غلط نده چیه دوست من (نظر شخصی هست یا اطلاعاتی که خوندم )

ربطش کنسول نسل هشت هست در اینده مجبور به استفاده از منتل میشه مخصوصا PS4 و پورت به پی سی ( و همین طور مشخص شد DX12 رو XB1 تفاوت فاحش ایجاد نخواهد کرد }

بالاخره AMD نمیشه برای انویدیا دست بزنه ، ایول! فیزیکس و گیم ورکس و... در بازی های یوبی و افت فریم در کارت های ما ادامه بده :دی

مطمئنا جوابش رو میده

نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    از لحاظ تکنیک گرافیکی که WD حرف نداره....
    اما از دیگر لحاظ GTAV حرف اول و میزنه.
    در ضمن این منتل چه ربطی به کیفیت گرافیکی بازی داره!!!؟
    منتل رابط API کمپانی AMD هست که بجای پردازش توسط DX11 ازش استفاده میکنه ، برای پرفرومنس بهتر بر روی کارتهای AMD!!!!

اینم لینک مقایسه BF4 توسط DX11 و منتل!!

[Only registered and activated users can see links. ]

DX11

MANTLE

تنها چیزی که مشخص هست کم شدن و افت کردن TEXTURE ها و Lightning بازی به همراه LOD شاید این تنها دلیلی هست که فریم در منتل بالاتر هست!!!
    در رابطه با واچ بله تکنیک های گرافیکی فوق العاده ای داره و مدیون انویدیا هست مخصوصا هنگام باران و بعد بارش که واقعا چشم نواز هست

ولی خدایش GTAIV از نظر گیم پلی و داستان و جزئیات دنیای دیگه ای بود

شما واچ داگز رو می پسندید بنده به نظر شما احترام میزارم و حرفی هم نمیتونم بزم که چرا اینو میگید چون صلیقه ای و شخصی هست ، ولی هیچ وقت واچ نمیتونه به گرد پای

GTA برسه حالا میخواد WD2 باشه یا WD3 مگر این که کپی های وحشتناکی از GTA بزنه ! ( چون همین ایده ی هکش رو هم به نظر بعضی ها چرنده !)

بتل مگه اولین بازی نیست که منتل توش استفاده شده ؟!! انتظار DX 13 که نمیشه داشت ، که یه دفعه بیاد بترکونه هدف اولش افزایش فریم بوده :دی اگر همه اش افت TEXTURE بود

API منتل لازم نبود میگفتن تو همون ستینگ بازی TEXTURE کم کنین میشه منتل و فریم بیشتر میگیرین AMD شک نکین خیلی باهوشه و کاربر هاش رو بوق فرض نمیکنه

ولی چیزی که بنده عقیده دارم و شنیدم اینه تو PS4 منتل نقش اصلی افزایش فریم و کیفیت رو خواهد داشت و به خاطر همین خیلی از بازی ساز ها از همین API استفاده خواهند کرد و بعد پورت به پی سی

AMD دیگه نمیاد منتل بده GTAV کیفیت کمتری داشته باشه نسبت به DX11 ! { نظر شخصی }

( انشاالله بازی که اومد و عمری باقی بود تست میکنم هر دو حالت اگر حرف شما اونجا هم درست بود به اغوش مکسول میرم :دی اگر نه که بهتون یادم اوری میکنم امروز رو )
    ویرایش توسط SaeedSYS : 21st July 2014 در ساعت 12:02 AM
    stopre likes this.

Motherboard : ASUS ™ Z87-C Processor : INTEL CORE i7 4770K | 5200U
    Main Memory : GSKILL RIPJAWS X 8GBx2 16GB 2400Mhz CL11 Graphics Card : nVIDIA GEFORCE GTX 1080 8GB GDDR5X FE | GTX 950M
    Cooling : THERMALTAKE WATER 2.0 PERFORMER + FANS Power Supply : EVGA SUPERNOVA 850 G2 80PLUS GOLD

!I'll swing by and sign the contracts, alright? Just ignore the bodies

Trevor Phillips Enterprises Rules #

4. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از SaeedSYS تشکر کرده اند:

Aliover (21st July 2014),AMD Radeon (20th July 2014),mmb2014 (20th July 2014),stopre (21st July 2014),The Joker (21st July 2014)

Retired assistant
    The Joker آواتار ها
    نام واقعی
    محمد جواد
    تشکر شده 7,070 بار در 737 پست
    The Joker آنلاین نیست.
    سلام سعید جان

منتل یک رابط برنامه نویسی هست که علت Low Level بودن دارای کارایی بالاتری هست ، چیزی که DX 12 هم داره بر پایه اون ساخته میشه و از اول هم باید می بود ولی متاسفانه DX 11 این وسط قابلیت Low Level رو نداره.

فیزیکس و گیم ورکس اصلآ داستانشون با منتل زمین تا زیر زمینه ، منتل یک رابط هست که با سازنده ها اجازه میده باهاش بازی رو بسازن ولی گیم ورکز فقط یه سری ابزار آلات هست که به سازنده ها فقط کمک می کنه، واچ داگز هم اولین بازی ایی نیست که گیم ورکز توش استفاده شده ، منتهی سیاستی که انویدیا این وسط در پیش گرفت کارو خراب کرد
    فیزیکس هم کلآ داستانش سوایه ( 4 تا بازی در سال میاد که از Cuda استفاده می کنه ، بقیش قدرت دست OpenCL و Direct Compute هست )

منتل هیچ چیزی از DX کمتر نداره ، هیچی ، یک رابط کامل که همین الان در دسترس سازنده ها قرار گرفته و همه اون استقبال کردن ، اگر قرار بود افت تکسچر و ... تو منتل وجود داشت که دیگه کسی بهش نگاه نمی کرد.
    (BF 4 توسط خود من تست شده و هیچ چیز از دایکس 11 کمتر نداشت )

GTA V هم به علت اینکه شدیدآ سی پی یو محور هست استفاده از منتل کمک به سزایی به پرفورمنس و کارایی بالا می کنه و دیگه واقعه ایی به اسم GTA IV تکرا نمیشه ( از لحاظ پرفورمنس )
    ویرایش توسط The Joker : 21st July 2014 در ساعت 12:19 AM
    AMD Radeon and Aliover like this.

Motherboard : ECS A785GM-AD3 Processor : AMD Athlon II X4 635
    Main Memory : 2x2GB Geil+Kingmax Graphics Card : AMD Radeon HD 7770 GHZ Edition
    Cooling : DEEPCOOL Gammaxx 300 Power Supply : Green GP580B

6. 9 کاربر بابت این ارسال مفید از The Joker تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st July 2014),Aliover (21st July 2014),AMD Radeon (21st July 2014),asdaf (21st July 2014),Emir (22nd July 2014),magiteq (21st July 2014),ROULY (21st July 2014),SaeedSYS (21st July 2014),smrbh (21st July 2014)

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط TNA Fan نمایش پست ها
    والله چیزی که وقتی اولین بار منتل اومد میگفتن همین بود که فریم بیشتر و کیفیت بیشتر ، اطلاعات غلط نده چیه دوست من (نظر شخصی هست یا اطلاعاتی که خوندم )

ربطش کنسول نسل هشت هست در اینده مجبور به استفاده از منتل میشه مخصوصا PS4 و پورت به پی سی ( و همین طور مشخص شد DX12 رو XB1 تفاوت فاحش ایجاد نخواهد کرد }

بالاخره AMD نمیشه برای انویدیا دست بزنه ، ایول! فیزیکس و گیم ورکس و... در بازی های یوبی و افت فریم در کارت های ما ادامه بده :دی

مطمئنا جوابش رو میده

در رابطه با واچ بله تکنیک های گرافیکی فوق العاده ای داره و مدیون انویدیا هست مخصوصا هنگام باران و بعد بارش که واقعا چشم نواز هست

شما واچ داگز رو می پسندید بنده به نظر شما احترام میزارم و حرفی هم نمیتونم بزم که چرا اینو میگید چون صلیقه ای و شخصی هست ، ولی هیچ وقت واچ نمیتونه به گرد پای

GTA برسه حالا میخواد WD2 باشه یا WD3 مگر این که کپی های وحشتناکی از GTA بزنه ! ( چون همین ایده ی هکش رو هم به نظر بعضی ها چرنده !)

بتل مگه اولین بازی نیست که منتل توش استفاده شده ؟!! انتظار DX 13 که نمیشه داشت ، که یه دفعه بیاد بترکونه هدف اولش افزایش فریم بوده :دی اگر همه اش افت TEXTURE بود

API منتل لازم نبود میگفتن تو همون ستینگ بازی TEXTURE کم کنین میشه منتل و فریم بیشتر میگیرین AMD شک نکین خیلی باهوشه و کاربر هاش رو بوق فرض نمیکنه

ولی چیزی که بنده عقیده دارم و شنیدم اینه تو PS4 منتل نقش اصلی افزایش فریم و کیفیت رو خواهد داشت و به خاطر همین خیلی از بازی ساز ها از همین API استفاده خواهند کرد و بعد پورت به پی سی

( انشاالله بازی که اومد و عمری باقی بود تست میکنم هر دو حالت اگر حرف شما اونجا هم درست بود به اغوش مکسول میرم :دی اگر نه که بهتون یادم اوری میکنم امروز رو )
    چه خبرا ماشالله !!!!
    من یک تکنیک گرافیکی گفتم
    یک گیم پلی از GTA چه داستانی سوار کردی سعدجان؟!!!!

والا اون لینک و تصویر داره نشون میده در منتل کیفیت گرافیکی به پای DX نمیرسه!!!
    فکر کنم به تصاویر دقت کنی متوجه میشی چه تفاوتی بین منتل و DX هست.
    ( اینکه این رابط خیلی با رازش هست شکی درش نیست )
    اما جالب اینجاست من در پست خودم فقط این دو جمله رو نوشتم شما پایان نامه تحویل دادی!!!

در ضمن سعید جان ، شما طرف دار GTA هستید و بنده هم این بازی و دوست دارم
    اما نمیدونم این بحث منتل و اینکه تکنیک گرافیکی بازی ها و موتور گرافیکی با هم متفاوت هستند و نمیتونید شما بپذیرید.
    بنده در پستم اعلام کردم WATCH DOGS بازی مورد علاقه بنده هست و GTA یک بازی بدرد نخور!!!؟؟؟
    گمان کنم شما پست و از اول به آخر میخونی...
    در ضمن یه نگاهی کنی به استارت تاپیک متوجه میشی بنده سلیقه ایی بازی نمیکنم در غیر اینصورت نه نسخه قبلی بازی و باید انجام میدادم نه تاپیک نسخه جدید و ایجاد میکردم!!!
    حالا باز هم برای بنده جالب هست که شما منتل و با GAMEWORKS و Physx قاطی کردی!!!!

چشم بسته به رابط منتل نگاه نکن داداشم ، اون تصویر داره میگه که منتل فقط میتونه ضعف کارتهای AMD در DX11 پوشش بده.!!!!
    در غیر اینصورت اگر AMD در DX11 با هیچ بازی مشکل نداشته باشه وقت صرف رابط منتل نمیکرد یه فکری به حال CPU هاش میکرد و همچنین درایور کارتهای گرافیکیش

خوب جدا از تمامی صحبت های شما که اصلا درست نبود و بنده هم میتونم مانند شما صحبت کنم این خط از پستتون چه ربطی به جواب بنده داشت!!؟؟

ممنون میشم اطلاعات بالاتون و در اختیار بنده بگذارید گویا آینده نگری بسیار بالایی دارید!!؟؟ممنون میشم خود اون بعضی ها نظر بدن!!! اون بعضی ها ، کدوم بعضی ها هستن؟؟
    شما علاقه زیادی به توهین کردن دارید گویا سعید جان؟
    خیلی کاره راحتی هست توهین کردن به بازی ها و سلیقه ها و مسائل دیگر نمونه اون و هم میتونید در پست بنده ببینید

فقط سعی کنید از روی منطق صحبت کنید

با تشکر ( پست هایی که مربوط به بازی GTAV نباشند حذف خواهند شد.)
    ویرایش توسط Agent 47 : 21st July 2014 در ساعت 12:45 AM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

8. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

Aliover (21st July 2014),magiteq (21st July 2014),The Joker (21st July 2014)

OCH Member

تشکر شده 1,534 بار در 261 پست
    ROULY آنلاین نیست.

)
    سعید جان بخاطر این اینو گفتم که من خودم هم 290x داشتم چند ماه پیش..
    شما اصرار داری که منتل افزایش کیفیت میده و این اصلا درست نیست..
    این منتل هنوز چیز خاصی برای ارائه نداشته بخصوص برای کارتهای high end amd ...
    و اینو هم هم من گفتم هم بقیه دوستان که همشون استاد بنده هستن منتل فقط میتونه افزایش پرفورمنس داشته باشه نه افزایش کوآلیتی..
    و اینکه تو کنسولهای نسل 8 استفاده بشه هنوز فقط در حد یه گمانه زنی بیش نیست و احتمالش هم بسیار ضعیفه..
    ویرایش توسط ROULY : 21st July 2014 در ساعت 12:36 AM

Motherboard : ASUS Z87 PRO Processor : Intel Core i7- 4770K
    Main Memory : GeiL Evo Potenza 16GB -2666MHZ Graphics Card : Gigabyte GeForce GTX 980Ti G1 Gaming
    Cooling Power Supply : Green GP1000B-OC

10. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از ROULY تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st July 2014),Aliover (21st July 2014),magiteq (21st July 2014),SaeedSYS (21st July 2014),smrbh (21st July 2014),The Joker (21st July 2014)

Active Member
    SaeedSYS آواتار ها
    نام واقعی
    SAEED
    SaeedSYS آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Joker نمایش پست ها
    سلام سعید جان

منتل یک رابط برنامه نویسی هست که علت Low Level بودن دارای کارایی بالاتری هست ، چیزی که DX 12 هم داره بر پایه اون ساخته میشه و از اول هم باید می بود ولی متاسفانه DX 11 این وسط قابلیت Low Level رو نداره.

فیزیکس و گیم ورکس اصلآ داستانشون با منتل زمین تا زیر زمینه ، منتل یک رابط هست که با سازنده ها اجازه میده باهاش بازی رو بسازن ولی گیم ورکز فقط یه سری ابزار آلات هست که به سازنده ها فقط کمک می کنه، واچ داگز هم اولین بازی ایی نیست که گیم ورکز توش استفاده شده ، منتهی سیاستی که انویدیا این وسط در پیش گرفت کارو خراب کرد
    فیزیکس هم کلآ داستانش سوایه ( 4 تا بازی در سال میاد که از Cuda استفاده می کنه ، بقیش قدرت دست OpenCL و Direct Compute هست )

منتل هیچ چیزی از DX کمتر نداره ، هیچی ، یک رابط کامل که همین الان در دسترس سازنده ها قرار گرفته و همه اون استقبال کردن ، اگر قرار بود افت تکسچر و ... تو منتل وجود داشت که دیگه کسی بهش نگاه نمی کرد.
    (BF 4 توسط خود من تست شده و هیچ چیز از دایکس 11 کمتر نداشت )

GTA V هم به علت اینکه شدیدآ سی پی یو محور هست استفاده از منتل کمک به سزایی به پرفورمنس و کارایی بالا می کنه و دیگه واقعه ایی به اسم GTA IV تکرا نمیشه ( از لحاظ پرفورمنس )
    POKERFACE

به خدا منم میدونم اینا چین و به خدا اینا رو مقابل هم نگفتم چرا بد منظورم رو گرفتین گفتم انویدیا انحصار گری های خودش رو داره منتل در GTAV { شاید } پاسخی باشه براشکه

کارت های AMD بهتر عمل کنند و برعکس
    ! ( من مقایسه نکردم منظور ما رو کسی نگرفت مشکل اینه ما رو مشنگ فرض کردید )

چه خبرا ماشالله !!!!
    من یک تکنیک گرافیکی گفتم
    یک گیم پلی از GTA چه داستانی سوار کردی سعدجان؟!!!!
    داستان ؟؟؟؟؟! یعنی میگید دروغ میگم ؟ کلا تو این انجمن کسی به بنده اعتماد نداره تا حالا 3 بار بهم گفتن داستان از کجا سر هم کردی بنده میگم فرشاد خان ، شما واچ داگز رو { تو پست قبلی گفتید }
    بیشتر از gTAV میپسندید در اون صورت گرافیکش { که عکس گزاشتین } بنده گفتم من تریلر و گیم پلی رو PS3 هم دیدم بهتر از اونه رو نسل هشت بماند رو پی سی .....
    + T E3 2014 + چندگیم پلی کاربران تو یوت*یوب رو دیده بودم که چنین حرفی زدم

والا اون لینک و تصویر داره نشون میده در منتل کیفیت گرافیکی به پای DX نمیرسه!!!
    فکر کنم به تصاویر دقت کنی متوجه میشی چه تفاوتی بین منتل و DX هست.
    ( اینکه این رابط خیلی با رازش هست شکی درش نیست )
    تو اولین بازی چه انتظاری هست
    اما جالب اینجاست من در پست خودم فقط این دو جمله رو نوشتم شما پایان نامه تحویل دادی!!! / POKERFACE { توضیح دادم }

در ضمن سعید جان ، شما طرف دار GTA هستید و بنده هم این بازی و دوست دارم
    اما نمیدونم این بحث
    منتل و اینکه تکنیک گرافیکیبازی ها و موتور گرافیکی با هم متفاوت هستند و نمیتونید شما بپذیرید. / منظور شما رو متوجه نمیشم!! مگه من چی گفتم شما بگو
    من مگه موتور گرافیکی رو مقایسه کردم ؟! گفتم خیس بودن زمین تو واچ داگز فوق العاده هست ...
    بنده در پستم اعلام کردم WATCH DOGS بازی مورد علاقه بنده هست و GTA یک بازی بدرد نخور!!!؟؟؟
    / چه برداشتی منم اینو نگفتم
    گمان کنم شما پست و از اول به آخر میخونی...
    در ضمن یه نگاهی کنی به استارت تاپیک متوجه میشی بنده سلیقه ایی بازی نمیکنم در غیر اینصورت نه نسخه قبلی بازی و باید انجام میدادم نه تاپیک نسخه جدید و ایجاد میکردم!!!
    حالا باز هم برای بنده جالب هست که شما منتل و با GAMEWORKS و Physx قاطی کردی!!!!
    / پاسخ دادم
    چشم بسته به رابط منتل نگاه نکن داداشم ، اون تصویر داره میگه که منتل فقط میتونه ضعف کارتهای AMD در DX11 پوشش بده.!!!!
    در غیر اینصورت اگر AMD در DX11 با هیچ بازی مشکل نداشته باشه وقت صرف رابط منتل نمیکرد یه فکری به حال CPU هاش میکرد و همچنین درایور کارتهای گرافیکیش

خوب جدا از تمامی صحبت های شما که اصلا درست نبود و بنده هم میتونم مانند شما صحبت کنم این خط از پستتون چه ربطی به جواب بنده داشت!!؟؟

ممنون میشم اطلاعات بالاتون و در اختیار بنده بگذارید گویا آینده نگری بسیار بالایی دارید!!؟؟ اخه واچ داگز قسمت بعد میخواد چی کار کنه ؟!! اگر میخواد حرفی برای گفتن داشته باشه

باید ایده خوب داشته باشه ،ایده خوب اینه ؟ یعنی واقعا با یه هک یه در فلزی باز میشه و و و.... اگر میخواد حرفی برای گفتن پیدا کنه باید ایده های راک* کپی بنزه ، حالا شما بازی رو پسندیدی دلیل نمیشه

تو صفحه اجتماعی یوبی و راک* مشخص هست همین هک واچ رو مسخره میکنند

ممنون میشم خود اون بعضی ها نظر بدن!!! اون بعضی ها ، کدوم بعضی ها هستن؟؟/ممنون میشم برخورد مناسبی داشته باشین
    در بعضی فروم های دیگه که بحث میکنیم ، مگر حتما باید یه سایت معروف خارجی بیاد نظر بده و ادم حساب بشن بعد میگید توهین میکنید
    شما علاقه زیادی به توهین کردن دارید گویا سعید جان؟ بستگی به ادمش داره کدوم توهین ؟؟؟ نظر شخصی رو تو {} واسه چی گزاشتم
    خیلی کاره راحتی هست توهین کردن به بازی ها و سلیقه ها و مسائل دیگر نمونه اون و هم میتونید در پست بنده ببینید

فقط سعی کنید از روی منطق صحبت کنید / شما منظور بنده رو نگرفته به خودتون اجازه دادین اینا رو بنویسینی فقط POKERFACE ....

با تشکر ( پست هایی که مربوط به بازی GTAV نباشند حذف خواهند شد.) / ...........

نقل قول نوشته اصلی توسط ROULY نمایش پست ها
    سعید جان بخاطر این اینو گفتم که من خودم هم 290x داشتم چند ماه پیش..
    شما اصرار داری که منتل افزایش کیفیت میده و این اصلا درست نیست..
    این منتل هنوز چیز خاصی برای ارائه نداشته بخصوص برای کارتهای high end amd ...
    و اینو هم هم من گفتم هم بقیه دوستان که همشون استاد بنده هستن منتل فقط میتونه افزایش پرفورمنس داشته باشه نه افزایش کوآلیتی..
    و اینکه تو کنسولهای نسل 8 استفاده بشه هنوز فقط در حد یه گمانه زنی بیش نیست و احتمالش هم بسیار ضعیفه..
    روح الله جان عزیز
    شما مدل رفرنس مگه نداشتین ؟ { فکر کنم رفرنس داشتین چون عکسش هم تو اواتار گزاشته بودین } خوب رفرنس ها خوب نبودن { اصراری ندارم بگم غیر رفرنس های شاهکار اند ! }
    بنده فقــــط نظر رو گفتم تو {} تاکید کردم
    در طراحی برتر و کیفیت بهتر کارت های انویدیا شکی ندارم !! ولی من همیشه { به جز یک بار که انویدیا داشتم } همیشه AMD داشتم و اعتماد داشتم 290 رو خردیم
    ممنون از برخورد مناسب شما
    ویرایش توسط SaeedSYS : 21st July 2014 در ساعت 02:19 AM

Main Memory : GSKILL RIPJAWS X 8GBx2 16GB 2400Mhz CL11 Graphics Card : nVIDIA GEFORCE GTX 1080 8GB GDDR5X FE | GTX 950M
    Cooling : THERMALTAKE WATER 2.0 PERFORMER + FANS Power Supply : EVGA SUPERNOVA 850 G2 80PLUS GOLD

12. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از SaeedSYS تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st July 2014),Aliover (21st July 2014),AMD Radeon (21st July 2014),Emir (22nd July 2014),mmb2014 (21st July 2014),ROULY (21st July 2014),The Joker (21st July 2014)

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    POKERFACE

به خدا منم میدونم اینا چین و به خدا اینا رو مقابل هم نگفتم چرا بد منظورم رو گرفتین گفتم انویدیا انحصار گری های خودش رو داره منتل در GTAV { شاید } پاسخی باشه براشکه

کارت های AMD بهتر عمل کنند و برعکس
    ! ( من مقایسه نکردم منظور ما رو کسی نگرفت مشکل اینه ما رو مشنگ فرض کردید )

روح الله جان عزیز
    شما مدل رفرنس مگه نداشتین ؟ { فکر کنم رفرنس داشتین چون عکسش هم تو اواتار گزاشته بودین } خوب رفرنس ها خوب نبودن { اصراری ندارم بگم غیر رفرنس های شاهکار اند ! }
    بنده فقــــط نظر رو گفتم تو {} تاکید کردم
    در طراحی برتر و کیفیت بهتر کارت های انویدیا شکی ندارم !! ولی من همیشه { به جز یک بار که انویدیا داشتم } همیشه AMD داشتم و اعتماد داشتم 290 رو خردیم
    ممنون از برخورد مناسب شما
    سعید جان ، دلیل پست بنده به اون نحوه به این خاطر بود بدونید که با واکنش بد جواب دادن کار راحتی هست.
    در این تاپیک هم بحث گرافیک و گیم پلی و انشالله خوب پورت شدن بازی هست و داستان و اطلاعاتی که از اون به دست میاد بین هم رد و بدل کنیم.
    الان شما به پست بنده و واکنش خودتون دقت کن داداشم.

پست بنده:
    منتل رابط API کمپانی AMD هست که بجای پردازش توسط DX11 ازش استفاده میکنه ، برای پرفرومنس بهتر بر روی کارتهای AMD!!!!

پست شما دوست عزیز :

خودتون قضاوت کنید.
    در ضمن در مورد تصاویر هم خدمتون عرض کردم از سایت نقد بازی برداشتم و تاریخ جدید داشت و در مورد بازی بر وی PC صحبت میکرد و ادعا داشت که برای PC هست.
    ( دقت هم داشته باش در پست بعدی خودم هم اعلام کردم این تصاویر نمیتونه برای GTAV باشه چون واقعا کیفیت پایینی داشت!!!)
    اما شما کاملا جبه گرفتید. ( در مورد مدیون بودن به انویدیا ، انویدیا که عاشق چشم ابرو UBISOFT نبوده پولشو گرفته )
    مانند این هست بگیم در آیند ( 1 درصد ) کیفیت GTAV بر روی منتل بهتر باشه بگیم این بازی مدیون منتل AMD هست ( آیا از نظر شما این حرف درسته؟ )

شما تفاوت منتل و DX در این دو تصویر تشخیص ندادید سعید جان؟

شما کلا با چند پست خودتون تاپیک و منحرف کردید..
    من که با شما دوست عزیز مشکلی ندارم( اما نحوه صحبت کردن شما رو همه بلد هستند و میتونن همینطوری صحبت کنن )
    اما روش مناسبی نیست دوست مهربانم ( امیدوارم دلخور نباشید پست قبلی بنده فقط بخاطر این امر بود متوجه بشید با شدت برخورد کرد سخت نیست)

سعید جان ، شما طبق کدامین برداشت خودتون این حرف و زدین : {مشکل اینه ما رو مشنگ فرض کردید}

درست نیست دوست عزیز این طور صحبت کردن در کنار توهین به خودتون به دیگر دوستان نیز توهین میکنید.
    -1 اطلاعات بنده اشتباه یا غلط
    2-اطلاعات شما غلط یا اشتباه
    بحث اینجا ست خیلی راحت میتونیم با هم تبادل نظر کنیم که سطح علمی و در مورد بازی ها بالا ببریم اما مشکل اینجاست که هیچ کدوم نمیخواهیم اشتباه خود را قبول کنیم.

امیدوارم در مورد خودتون اینگونه فکر نکنید درست نیست ( شما دوست بنده هستید و خوش ندارم دوستانم در مورد خودشون و دوستان دیگر اینگونه قضاوت کنن)

مخلص
    ویرایش توسط Agent 47 : 21st July 2014 در ساعت 09:49 AM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

14. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

Aliover (21st July 2014),AMD Radeon (21st July 2014),asdaf (21st July 2014),magiteq (21st July 2014),SaeedSYS (21st July 2014),smrbh (21st July 2014)

Active Member
    SaeedSYS آواتار ها
    نام واقعی
    SAEED
    SaeedSYS آنلاین نیست.
    سعید جان ، دلیل پست بنده به اون نحوه به این خاطر بود بدونید که با واکنش بد جواب دادن کار راحتی هست.
    در این تاپیک هم بحث گرافیک و گیم پلی و انشالله خوب پورت شدن بازی هست و داستان و اطلاعاتی که از اون به دست میاد بین هم رد و بدل کنیم.
    الان شما به پست بنده و واکنش خودتون دقت کن داداشم.

پست بنده:

پست شما دوست عزیز :

/ فقط گرافیک واچ رو پسنیدیدم

/تو gtav دیگه میخوام بگم بد تر که نمیشه ، بهتر میشه

/نظری شخصی و نظراتی که برخورد کردم

/توهین ؟

/این جور که بنده عقیده دارم ،پایین بیشتر توضیح دادم

خودتون قضاوت کنید./والله شاید من منظورم رو بد میگم
    در ضمن در مورد تصاویر هم خدمتون عرض کردم از سایت نقد بازی برداشتم و تاریخ جدید داشت و در مورد بازی بر وی PC صحبت میکرد و ادعا داشت که برای PC هست.
    ( دقت هم داشته باش در پست بعدی خودم هم اعلام کردم این تصاویر نمیتونه برای GTAV باشه چون واقعا کیفیت پایینی داشت!!!) / اقا فرشاد منم این جوری گفتم با اگه ، درست باشه شما گفتید خوشتون نمیاد و واچ رو ترجیح میدید بنده میگم فرشاد خان ، شما واچ داگز رو { تو پست قبلی گفتید }
    بیشتر از gTAV میپسندید در اون صورت گرافیکش { که عکس گزاشتین }

اما شما کاملا جبه گرفتید./من متوجه نمیشم کدوم قسمت جبنه گرفتن هست ؟ فقط نظرشخصی و یه سری حدس ( در مورد مدیون بودن به انویدیا ، انویدیا که عاشق چشم ابرو UBISOFT نبوده پولشو گرفته / درسته حق با شماست )
    مانند این هست بگیم در آیند ( 1 درصد ) کیفیت GTAV بر روی منتل بهتر باشه بگیم این بازی مدیون منتل AMD هست / بنده به هیچ عنوان چنین چیزی نگفتم ( آیا از نظر شما این حرف درسته؟ )

شما تفاوت منتل و DX در این دو تصویر تشخیص ندادید سعید جان ؟ / خیلی واضحه تو قسمت..... نور پردازی .....TEXTURE ...و قسمت ها راه دور ...و .... { ولی من بتلفید رو دارم بعدا تست میکنم عکس میزارم شاید فیک بود یا گزاشته بودن رو med }

شما کلا با چند پست خودتون تاپیک و منحرف کردید../
    و همین طور عکس مقیسه
    بعد نظراتی رو به همراه داشت و بحث منتل برای تاپیک بحث غریبه ای نیست !

من که با شما دوست عزیز مشکلی ندارم( اما نحوه صحبت کردن شما رو همه بلد هستند و میتونن همینطوری صحبت کنن )/من خوب صحبت کردم { به نظر خودم } در جواب و برخورد شما
    مجبور شدم خشک جواب بدممن خودم با بداخلاقی و بد حرف زدن کلا ناراحت میشم {منظورم اینه وقتی خودم این کار رو میکنم برام سخته منظورم شما نبودید }

اما روش مناسبی نیست دوست مهربانم ( امیدوارم دلخور نباشید پست قبلی بنده فقط بخاطر این امر بود متوجه بشید با شدت برخورد کرد سخت نیست) / من نظر خودم اینه با ملایمت تمام
    برخورد کردم { جدی میگم }
    بعد شما پاسخ سنگینی رو دادید در حالی که منظور بنده رو نگرفته بودید { شاید من منظورم رو بد گفتم } بعد منم پاسخ مناسب با روش غیر مناسب رو مجبور شدم بدم

سعید جان ، شما طبق کدامین برداشت خودتون این حرف و زدین : {مشکل اینه ما رو مشنگ فرض کردید} / کلا ابزار الات انویدیا فیزیکس و گیم ورکس رو من = منتل یا دربرابرش قرار ندادم فقط
    منتل رو با توجه به انحصار گری ناجوان مردانه انویدیا راه جبران قرار دادم { وضع نسبتا خرابش رو کارت های AMD } و همچنین تشخیص تفاوت dx11 و منتل طبق عکس که شما گزاشتید خیلی اسون بود ، بنده گفتم اولین بازی انتظار نمیشه داشت ، رو کنسول ps4 که از dx12 پشتیبانی نخواهد کرد { اعلام شده ، رو xb1 هم dx12 تفاوت فاحشی ایجاد نخوهد کرد } از منتل استفاده میکنند مخصوصا رو PS4 اگر بازی ساز های بخوان بازی های سنگینشون
    1080p اجرا بشن چاره ای ندارن جز استفاده از منتل و طبق تریلر GTAV NEXT GEN که رو ps4 گرفته شده بود { که صدردصد از منتل استفاده شده بود } حرف های منتل دربرابر dx11 که شما گزاشتید صدق نمیکنه و هیمن طور منتل Low Level هستش
    و جای پیشرفت داره و بعد پورت به پی سی و نعمت منتل برای AMD دار ها

درست نیست دوست عزیز این طور صحبت کردن در کنار توهین به خودتون به دیگر دوستان نیز توهین میکنید./ توهین کجا بود
    -1 اطلاعات بنده اشتباه یا غلط
    2-اطلاعات شما غلط یا اشتباه
    بحث اینجا ست خیلی راحت میتونیم با هم تبادل نظر کنیم که سطح علمی و در مورد بازی ها بالا ببریم اما مشکل اینجاست که هیچ کدوم نمیخواهیم اشتباه خود را قبول کنیم.
    / بنده نظر شخصی و یه سری حدس و پیش گویی به قول شما و اطلاعاتی که داشتم رو گفتم حالا درست و غلط بعد از خدا AMD و راک* میدونند چون برای ما کاربرا 100% مشخص نیست

امیدوارم در مورد خودتون اینگونه فکر نکنید درست نیست ( شما دوست بنده هستید و خوش ندارم دوستانم در مورد خودشون و دوستان دیگر اینگونه قضاوت کنن)
    / فدای شما جمله ی به یاد ماندنی میشه

مخلص/ قربان شما
    به امید یه بحث توپ همراه با سازش و گفتن بهتر منظور { خودم }
    ویرایش توسط SaeedSYS : 21st July 2014 در ساعت 01:15 PM
    Agent 47 likes this.

16. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از SaeedSYS تشکر کرده اند:

Agent 47 (21st July 2014),Aliover (21st July 2014),AMD Radeon (21st July 2014),smrbh (21st July 2014),SYNCMASTER (22nd July 2014)

OCH Member
    SYNCMASTER آواتار ها
    تشکر شده 1,015 بار در 255 پست
    SYNCMASTER آنلاین نیست.
    فکرنمیکنم منتل به gta vبرسه!!(نظرشخصی بود)
    یکی ازدوستام که گرافیک7770داشت و روی بتل4تست کرده بود بامنتل5فریم بیشترگرفته بوداز45فریم توتنظیمات متوسط
    که میشه حدود11درصدافزایش کاراییی البته کاری به نزول کیفیت تکسچرهم نداریم ولی درهمین حدهم خوبه...
    میشه ازش به عنوان یه اورکلاک ساده استفاده کرد(فرض کرد) البته توکارتهای مختلف مخصوصاhigh endتفاوتهایی وجودداره نمیدونم بهتره یابدتر!(اونایی که تست کردندبیان بگن!)
    درموردgta vهم که کاملا cpuمحورهستش قضیه کمی فرق میکنه وبایدصبرکنیم ببینیم دراینده چه خواهدشد

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

18. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از SYNCMASTER تشکر کرده اند:

Agent 47 (22nd July 2014),SaeedSYS (22nd July 2014)

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SYNCMASTER نمایش پست ها
    فکرنمیکنم منتل به gta vبرسه!!(نظرشخصی بود)
    یکی ازدوستام که گرافیک7770داشت و روی بتل4تست کرده بود بامنتل5فریم بیشترگرفته بوداز45فریم توتنظیمات متوسط
    که میشه حدود11درصدافزایش کاراییی البته کاری به نزول کیفیت تکسچرهم نداریم ولی درهمین حدهم خوبه...
    میشه ازش به عنوان یه اورکلاک ساده استفاده کرد(فرض کرد) البته توکارتهای مختلف مخصوصاhigh endتفاوتهایی وجودداره نمیدونم بهتره یابدتر!(اونایی که تست کردندبیان بگن!)
    درموردgta vهم که کاملا cpuمحورهستش قضیه کمی فرق میکنه وبایدصبرکنیم ببینیم دراینده چه خواهدشد
    منتل قرار نیست به GTA V برسه!!!؟؟ ، همین که از این بازی و چند بازی دیگر پشتیبانی میکند کافیست مانند بیشتر صحبت هایی که بین کمپانی ها و طراحان بازی صورت میگیره.
    منتل در اول راه بوده در بازی های همچون thief و BF4 ، که میشه گفت خوب عمل کرده .
    اتفاقا به خاطر LOW LEVEL بودن قضیه در منتل که شباهت بیشتری به DX12 دارد برای پردازنده ها نیز کمک شایانی خواهد بود.
    تفاوت استفاده از منتل در BF4 نشون میده پرفرومنس کارت گرافیک که هیچ پرفرومنس CPU نیز افزایش دارد!!

در این تصویر از بنچمارک که در آدرس بالا نیز موجود هست ، کاملا واضح هست وجود منتل راه را برای گرفتن فریم با API منتل بیشتر میکند.
    و همین امر باعث میشود مثلا با یک 4770k و یک کارت R9-290 فریم بیشتری با منتل بگیرید تا DX.... حالا این خودش بستگی به انجین گرافیکی بازی نیز دارد!!!

اما در نظر داشته باشیم که هرچی رزولیشن بالاتر میرود حضور منتل کمرنگ تر میشود که این نیز یک امر طبیعی هست.
    ویرایش توسط Agent 47 : 22nd July 2014 در ساعت 12:46 PM

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

20. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

AMD Radeon (22nd July 2014),atisoc0936 (22nd July 2014),magiteq (22nd July 2014),SaeedSYS (22nd July 2014),smrbh (22nd July 2014)

Moderator
    magiteq آواتار ها
    نام واقعی
    عطا
    تشکر شده 16,693 بار در 3,031 پست
    magiteq آنلاین نیست.
    فرشاد GTA V برای چی از منتل پشتیبانی نمیکنه

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

22. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از magiteq تشکر کرده است:

SaeedSYS (22nd July 2014)