قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 619
Like Tree349Likes

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد کیفیت isp های کاربران

Hybrid View

moc
    OCH Member

تشکر شده 844 بار در 229 پست
    moc آنلاین نیست.
    این سرعت که از سرعت اسمی هم پایین تره؟؟؟پینگ هم برا این سرعت خیلی بالاست. خوب شد شاتل هم اومد تو دستم
    منم میخواستم isp رو عوض کنم برم آسیاتک چون پارس آنلاین طمع کرده و کلا اینترنت شبانه رو برداشته منم گفتم خوب آدم یهو لازم میشه چیزی دانلود کنه یا یه آپدیت سنگین انجام بده این چه وضعی ه
    (البته برا کسی که شبانه نخواهد و پول زیادی داشته باشه برا مصرف روزانه عالیه چون جایزه ش اینه که سرعت رو هر چی بخری رو 16م میبنده که میشه گفت چون شبانه ای در کار نیست این کارو میکنه تا حجمت زود تموم شه و ...البته باید اعصاب داشته باشی یه چند روزی پشت هم زنگ بزنی تا سرعت رو بالا ببرند برا من که کلی دردسر داشت و فکر کنم هر دفعه یکی دستکاری میکرد و سرعت پایین میآورد باید باز هی زنگ میزدم )
    از اون طرف چند جا شنیدم که آسیاتک یه جورایی اینترانت بجای اینترنت میده یعنی شما با سرور داخلی با سرعت خوب اتصال داری ولی سرور خارجی کلا نابوده و سرعت بسته ست که مثلا اگر از سرور داخل با سرعت 1م دانلود میکنی از سرور خارج سرعت حدود 100ک بیشتر نمیشه و حتی داخل یه سایتی برا این حیله شرکت وی پی ان داخلی پولی درست کرده بودن و گذاشته بودن
    شما هم اگه میخواین بفهمید این کلک سر شما هم سوار شده یا نه از سرور خارجی نزدیک مثل امارات یا ترکیه سرعتتون رو بسنجید یا یه فایل با دانلود منیجر از هاست خارجی بگیرید و سرعتش رو ببینید
    بقیه دوستان اگه امتحان کردند خبر بدن که این مشکل برا آسیاتک حقیقت داره یا شایعه ست؟
    ویرایش توسط moc : 28th December 2015 در ساعت 09:28 AM

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

کلمات کلیدی این موضوع