قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
Like Tree13Likes

موضوع: ساخت روتر مجازی و به اشتراک گذاری اینترنت به صورت وایرلس

Hybrid View

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    تشکر شده 17,392 بار در 2,993 پست
    ErfanDL آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZeNer نمایش پست ها
    سلام
    واقعا عرفان جان یک تشکر ساده کافی نیست در ازای مطالب فوق العاده ای که قرار میدید ؛
    بنده بشخصه خیلی استفاده میکنم از عناوینی که قرار میدید و به نوبه ی خودم واقعا متشکرم بابت این زحمات.
    جسارتا عرفان جان یک برنامه ای من قبلا استفاده میکردم که از سرویس DHCP هم پشتیبانی میکرد و نیازی به تعیین IP در دستگاه ها نبود،
    برنامه ای به اسم connectify که من از ورژن خیلی قدیمیش استفاده میکردم.
    این لینک آخرین ورژن هست [Only registered and activated users can see links. ]
    نمیدونم نسخه های جدید به اندازه ی برنامه ای که معرفی کردید و مورد اطمینان هست یا خیر
    اما از اونجایی که مسئله ی تعیین IP رو نداره و اون موقع خیلی برام جالب بود با اجازتون اینجا قرار دادم.
    حالا دوستان تست کنند شاید بکار اومد.
    دیگه ما در تاپیک های شما برنامه معرفی نکنیم کجا معرفی کنیم عرفان جان اینجا آموزش ها همه آماده ، کامل ، همه چیز مرتب و کجا بهتر از اینجا
    تشکر/.
    سلام فرید جان

خواهش میکنم فرید جان کاری نکردم نظر لطفت هست

ایول فرید جان Connectify مثل اینکه خیلی تغییر کرده الان نصبش کردم دیدم به جای Ad-Hoc میاد Infrastructure میسازه و مثل یک اکسس پوینت واقعی میشه. فقط نیاز به یه فعال ساز داره تا همه قسمت ها فعال بشه.

ممنون داداش

Motherboard : ASUS P8P67 WS Revolution - DUAL BIOS MOD Processor : Core i5 3570 @ 4.0 GHz - 1.1 V - 45° C
    Main Memory : G.Skill TridentX 8GB (2x4GB) @ 2400 MHz Graphics Card : ASUS ROG STRIX 1080Ti 11G Gaming
    Cooling : Tuniq Tower 120 Extreme V2 Power Supply : GREEN GP885-B

2. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

jalal (4th February 2014),magiteq (6th November 2013),Olesius (3rd February 2014),Osuk (6th November 2013),overclock990 (7th November 2013),smrbh (6th November 2013),Soheil.DVBHS (17th December 2014),ZeNer (6th November 2013)

OCH Member

نام واقعی
    سعید
    تشکر شده 32 بار در 18 پست
    saeed. آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام فرید جان

خواهش میکنم فرید جان کاری نکردم نظر لطفت هست

ایول فرید جان Connectify مثل اینکه خیلی تغییر کرده الان نصبش کردم دیدم به جای Ad-Hoc میاد Infrastructure میسازه و مثل یک اکسس پوینت واقعی میشه. فقط نیاز به یه فعال ساز داره تا همه قسمت ها فعال بشه.

ممنون داداش
    اقا عرفان لطفا کمک کن
    من ویندوز8نصب دارم کامپیوتر خونه ویندوز7هست بعد من همه این کارها رو انجام دادم و کانکت شدیم فایل ها رو هم شیر میکنم اوکی هست فقط بازی جنگ های صلیبی رو میخوام شبکه بازی کنیم نمیشه
    اتفاقی که میافته اینه من وقتی توی بازی هاست میشم کامپیوتر خونه منو پیدا میکنه ولی وقتی میخوام اتصال رو بزنم از بازی بعد چند دقیقه میپره بیرون ووقتی با کامپیوتر خونه هاست میشم اون منو پیدا نمیکنه!!!!لطفا راهنمایی کن ممنون ورژن بازی یکی هست
    .................................................. ..............................................
    بعد سوال دوم من با کامپیوتر خونه که سون هست از این روش [Only registered and activated users can see links. ] درست میکنم ویندوز ایت این شبکه رو پیدا نمیکنه

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

4. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از saeed. تشکر کرده اند:

ErfanDL (3rd February 2014),jalal (4th February 2014)

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    ErfanDL آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed. نمایش پست ها
    اقا عرفان لطفا کمک کن
    من ویندوز8نصب دارم کامپیوتر خونه ویندوز7هست بعد من همه این کارها رو انجام دادم و کانکت شدیم فایل ها رو هم شیر میکنم اوکی هست فقط بازی جنگ های صلیبی رو میخوام شبکه بازی کنیم نمیشه
    اتفاقی که میافته اینه من وقتی توی بازی هاست میشم کامپیوتر خونه منو پیدا میکنه ولی وقتی میخوام اتصال رو بزنم از بازی بعد چند دقیقه میپره بیرون ووقتی با کامپیوتر خونه هاست میشم اون منو پیدا نمیکنه!!!!لطفا راهنمایی کن ممنون ورژن بازی یکی هست
    .................................................. ..............................................
    بعد سوال دوم من با کامپیوتر خونه که سون هست از این روش [Only registered and activated users can see links. ] درست میکنم ویندوز ایت این شبکه رو پیدا نمیکنه
    سلام سعید جان. در مورد سوال اول باید فایروال هر دو سیستم رو خاموش کنی.

در مورد سوال دوم ویندوز 8.1 شبکه AdHoc رو نمیتونه شناسایی منه. این یک باگ در نسخه 8.1 میباشد باید ویندوز رو آپدیت کنید تا این مشکل رفع بشه
    ویرایش توسط ErfanDL : 3rd February 2014 در ساعت 06:36 PM

Motherboard : ASUS P8P67 WS Revolution - DUAL BIOS MOD Processor : Core i5 3570 @ 4.0 GHz - 1.1 V - 45° C
    Main Memory : G.Skill TridentX 8GB (2x4GB) @ 2400 MHz Graphics Card : ASUS ROG STRIX 1080Ti 11G Gaming

6. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

Artemis (3rd February 2014),jalal (4th February 2014),magiteq (3rd February 2014),Olesius (3rd February 2014),saeed. (3rd February 2014)

OCH Member

نام واقعی
    سعید
    saeed. آنلاین نیست.
    سلام سعید جان. در مورد سوال اول باید فایروال هر دو سیستم رو خاموش کنی.

در مورد سوال دوم ویندوز 8.1 شبکه AdHoc رو نمیتونه شناسایی منه. این یک باگ در نسخه 8.1 میباشد باید ویندوز رو آپدیت کنید تا این مشکل رفع بشه
    فایروال خاموشه
    ............
    حجم اپدیت خیلی زیاده راه دیگه ای نداره اپدیت کم حجم بگیرم مشکلش برطرف بشه؟

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    ErfanDL آنلاین نیست.
    فایروال خاموشه
    ............
    حجم اپدیت خیلی زیاده راه دیگه ای نداره اپدیت کم حجم بگیرم مشکلش برطرف بشه؟
    راه دیگه اینه که رو 8 شبکه AdHoc درست کنی.

9. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

Artemis (3rd February 2014),jalal (4th February 2014),magiteq (3rd February 2014),Olesius (3rd February 2014),saeed. (3rd February 2014)

OCH Member

نام واقعی
    سعید
    saeed. آنلاین نیست.
    راه دیگه اینه که رو 8 شبکه AdHoc درست کنی.
    عرفان جان ویندوز رو اپدیت کردم مشکلم باgamerangerحل شد ولی با این شبکه هنوز مشکل دارم
    نرم افزار دیگه نیست معرفی کنی؟شاید مشکل از نرم افزار باشه؟!

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

11. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از saeed. تشکر کرده است:

jalal (4th February 2014)

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    ErfanDL آنلاین نیست.
    عرفان جان ویندوز رو اپدیت کردم مشکلم باgamerangerحل شد ولی با این شبکه هنوز مشکل دارم
    نرم افزار دیگه نیست معرفی کنی؟شاید مشکل از نرم افزار باشه؟!
    سعید جان این نرم افزار رو من برای ویندوز 8 و 8.1 معرفی کردم. ویندوز 7 خودش AdHoc داره نیازی به این نرم افزار نیست

13. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده است:

jalal (4th February 2014)

کلمات کلیدی این موضوع