قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 50
Like Tree163Likes

موضوع: .: بررسی فنی کارت گرافیک MSI GeForce GTX780 LIGHTNING :.

Hybrid View

Active Member
    Optimus Prime آواتار ها
    نام واقعی
    علی
    تشکر شده 891 بار در 229 پست
    Optimus Prime آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم علی جان.......بنده این کارت و بر روی مادربورد خودم دارم استفاده میکنم جای این کارت 3 اسلات اشغال میکنه؟؟؟؟......این کارت فقط 2 اسلات اشغال میکنه علی جان... کارت گرافیکی 780 لایتنینگ نهایت 2-way برای SLI پیشنهاد شده ...در حالت 3-way کار یک مقدار سخت خواهد شد ، باید مادربورد و کیس فضای مناسبی را داشته باشد به هر حال این کارت برای 3-way پیشنهاد نشده است. امشب قطر دقیق کامل این کارت براتون با تصویر میذارم تا دقیق مشخص بشه چقدر پهنای این کارت هست....

باز هم از علی جان متشکر که به این موضوع اشاره کردند
    فرشاد جان سلام.
    من دنبال ویدیوی مورد نظرم تو توب توب بودم ولی با این نت نتونستم گیر بیارم. ولی ممنونم از شما که عکس اندازه کارت رو گزاشتین.
    من خودم قصد داشتم این کارت رو SLI کنم و واسه همین خیلی در موردش تحقیق کردم. منتها تنها چیزی که هیچ جا بهش اشاره نشده بود همون سایز دقیق ارتفاع کارت بودش.
    همه به یدونه اندازه سایت MSI بسنده میکردن.
    کارتهای لایتنینگ ظاهرا 2 اسلاته هستن منتها فن یا هیت سینک اونا خیلی کوچولو میاد رو اسلات سوم رو میگیره طوری که پایه های وسایل روی مدار کارت دوم میگیره به پره های کارت عقبی.
    من این مشکل رو با 580 داشتم. حتی توی ویدیوی توی توب توب هم دقیقا به این مورد اشاره شده بود که هیت سینک یک سوم اسلات سوم رو میپوشونه.
    به خاطر این مسئله مجبور میشیم یه اسلت خالی بزاریم بین کارتها. البته اینجا چون رآکتور هست اصولا مشکلی بین 2 تا کارت نداریم.
    مشکل من با کارت صوتیم بود که دقیقا بلافاصله بعد از کارت دوم قرار میگرفت و به خاطر همون درگیر بودن کوچولوی اسلات سوم نمیشد ازش استفاده کرد.
    ویرایش توسط Optimus Prime : 5th November 2013 در ساعت 01:14 AM
    Mr. DB and Aliover like this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

2. 12 کاربر بابت این ارسال مفید از Optimus Prime تشکر کرده اند:

Agent 47 (5th November 2013),Aliover (11th November 2013),Amin_CaraGT2 (6th November 2013),Don_Corleone (5th November 2013),magiteq (5th November 2013),Mehdi_FXX (6th November 2013),Mr. DB (6th November 2013),Olesius (5th November 2013),Osuk (6th November 2013),Reza Y (6th November 2013),SETIZEN (5th November 2013),smrbh (5th November 2013)

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    فرشاد جان سلام.
    من دنبال ویدیوی مورد نظرم تو توب توب بودم ولی با این نت نتونستم گیر بیارم. ولی ممنونم از شما که عکس اندازه کارت رو گزاشتین.
    من خودم قصد داشتم این کارت رو SLI کنم و واسه همین خیلی در موردش تحقیق کردم. منتها تنها چیزی که هیچ جا بهش اشاره نشده بود همون سایز دقیق ارتفاع کارت بودش.
    همه به یدونه اندازه سایت MSI بسنده میکردن.
    کارتهای لایتنینگ ظاهرا 2 اسلاته هستن منتها فن یا هیت سینک اونا خیلی کوچولو میاد رو اسلات سوم رو میگیره طوری که پایه های وسایل روی مدار کارت دوم میگیره به پره های کارت عقبی.
    من این مشکل رو با 580 داشتم. حتی توی ویدیوی توی توب توب هم دقیقا به این مورد اشاره شده بود که هیت سینک یک سوم اسلات سوم رو میپوشونه.
    به خاطر این مسئله مجبور میشیم یه اسلت خالی بزاریم بین کارتها. البته اینجا چون رآکتور هست اصولا مشکلی بین 2 تا کارت نداریم.
    مشکل من با کارت صوتیم بود که دقیقا بلافاصله بعد از کارت دوم قرار میگرفت و به خاطر همون درگیر بودن کوچولوی اسلات سوم نمیشد ازش استفاده کرد.
    علی جان شما مشکلی با SLI دو کارت 780 لایتنینگ نخواهید داشت، حتی تصور نمی کنم مشکلی هم بابت 3Way وجود داشته باشه
    مگر اینکه مادربورد سه اسلات اول رو پشت سر هم برای این حالت پیشنهاد بده که شاید در این صورت به خاطر Reactor کارت های گرافیکی بهم بچسبن که این حالت بعید هست و عموما اسلات اول، -، سوم و چهارم در نظر گرفته می شه...

در صورت کمبود فاصله نیازی به خارج کردن راکتور نیست، فقط قاب پلاستیکی رو می تونید بردارید.
    بهرحال در مورد 580 لایتنینگ هم نمی بایست مشکلی می داشتید، این نتیجه پژمان عزیز هست با چهار کارت 580 لایتنینگ:

[Only registered and activated users can see links. ]

دوستان به حساب طرفداری نذارن این پست من رو، صرفا هدف اشتراک گذاری اطلاعات ناچیزمون هست
    Mr. DB, mahdi8063, Osuk and 3 others like this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

4. 20 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

Agent 47 (5th November 2013),Aliover (11th November 2013),Amin_CaraGT2 (6th November 2013),AMIR_HA (6th November 2013),Don_Corleone (6th November 2013),Hamidreza (5th November 2013),IceFire (5th November 2013),kral2008 (6th November 2013),magiteq (5th November 2013),Mehdi_FXX (6th November 2013),morteza.p (6th November 2013),Mr. DB (6th November 2013),Optimus Prime (6th November 2013),Osuk (6th November 2013),overclock990 (6th November 2013),Reza Y (6th November 2013),sapple (28th February 2014),SETIZEN (5th November 2013),smrbh (6th November 2013),TERRORIST (6th November 2013)

Active Member
    Optimus Prime آواتار ها
    نام واقعی
    علی
    تشکر شده 891 بار در 229 پست
    Optimus Prime آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Olesius نمایش پست ها
    علی جان شما مشکلی با SLI دو کارت 780 لایتنینگ نخواهید داشت، حتی تصور نمی کنم مشکلی هم بابت 3Way وجود داشته باشه
    مگر اینکه مادربورد سه اسلات اول رو پشت سر هم برای این حالت پیشنهاد بده که شاید در این صورت به خاطر Reactor کارت های گرافیکی بهم بچسبن که این حالت بعید هست و عموما اسلات اول، -، سوم و چهارم در نظر گرفته می شه...

در صورت کمبود فاصله نیازی به خارج کردن راکتور نیست، فقط قاب پلاستیکی رو می تونید بردارید.
    بهرحال در مورد 580 لایتنینگ هم نمی بایست مشکلی می داشتید، این نتیجه پژمان عزیز هست با چهار کارت 580 لایتنینگ:

دوستان به حساب طرفداری نذارن این پست من رو، صرفا هدف اشتراک گذاری اطلاعات ناچیزمون هست
    مهدی جان بورد من بیگ بنگ مارشال بود و کارتهام هم 580 اکستریم.
    حتی فن یکی از کارتها به میزان خیلی جزئی خراشیده شد اون موقع.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

6. 10 کاربر بابت این ارسال مفید از Optimus Prime تشکر کرده اند:

Aliover (11th November 2013),Amin_CaraGT2 (6th November 2013),Don_Corleone (6th November 2013),kral2008 (6th November 2013),Mehdi_FXX (6th November 2013),morteza.p (6th November 2013),Reza Y (6th November 2013),sapple (28th February 2014),SETIZEN (6th November 2013),smrbh (6th November 2013)

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    مهدی جان بورد من بیگ بنگ مارشال بود و کارتهام هم 580 اکستریم.
    حتی فن یکی از کارتها به میزان خیلی جزئی خراشیده شد اون موقع.
    علی جان علی هستم

شاید کولینگ کارت صحیح نصب نشده بوده یا کج بوده که این مورد پیش اومده...

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

8. 14 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

Agent 47 (6th November 2013),Aliover (11th November 2013),AMD Radeon (6th November 2013),Amin_CaraGT2 (6th November 2013),Blue Rose (6th November 2013),Don_Corleone (6th November 2013),kral2008 (6th November 2013),magiteq (6th November 2013),Mehdi_FXX (6th November 2013),morteza.p (6th November 2013),Optimus Prime (6th November 2013),Reza Y (6th November 2013),sapple (28th February 2014),smrbh (6th November 2013)