قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام را برای بازی انتخاب می‌کنید؟

رأی دهندگان
17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اسپیکر

10 58.82%
  • هدفون یا هدست

9 52.94%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
Like Tree5Likes

موضوع: گفت‌و‌گوی هفته شماره 1 - موضوع: کدام را برای بازی انتخاب می‌کنید؟

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.

گفت‌و‌گوی هفته شماره 1 - موضوع: کدام را برای بازی انتخاب می‌کنید؟

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

ان‌ شاء الله از این به بعد، هر هفته یک موضوع رو به عنوان بحث آزاد انتخاب میشه و کاربران میتونن در موردش بحث و تبادل نظر داشته باشند. همچنین دوستان می‌تونن تجربه‌های خودشون رو هم بیان کنند یا اگر بحث در مورد وسیله‌ی خاصی هستش، در صورت تمایل، مطلبی کوتاه هم جهت آشنایی کاربران با اون وسیله داشته باشن.

همونطور که گفتم این گفتگوها، به صورت هفتگی هست و در هر موردی میتونه باشه. اگر دوستان عزیز پیشنهادی هم داشتن، میتونن از طریق پیغام‌خصوصی با بنده در ارتباط باشن

بهتره گفتگوی این هفته رو شروع کنیم...

[Only registered and activated users can see links. ]

گفت‌وگوی هفته شماره 1 - موضوع: کدام را برای بازی انتخاب می‌کنید؟ اسپیکر یا هدفون؟

به نظرتون برای داشتن تجربه‌ی هر چه بهتر بازی‌های رایانه‌ای، کدوم مورد مناسب‌تر هست؟ اسپیکر یا هدفون؟
    البته موارد خیلی زیادی رو میتونید در نظر بگیرید، اینکه هدفون‌ها یا اسپیکرهایی با تکنولوژی صدای 5.1 کاناله میتونن قیمت بالاتری داشته باشن و ...
    دوستان میتونن در نظرسنجی هم شرکت کنن و اگر مایل بودن، میتونن دلیل انتخابشون رو هم بیان کنن

امیدوارم این گفتگوی هفته، با استقبال کاربران عزیز روبه‌رو بشه تا در آینده هم با گفتگوهایی بیشتر در خدمتتون باشیم.

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

2. 13 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

asdaf (12th April 2015),Emir (14th April 2015),ErfanDL (12th April 2015),magiteq (12th April 2015),mahdi8063 (12th April 2015),Olesius (12th April 2015),Optimus Prime (13th April 2015),p.X (13th April 2015),Reza Y (12th April 2015),SaeedSYS (16th April 2015),SETIZEN (12th April 2015),TERRORIST (12th April 2015),VFSDF (12th April 2015)

OCH Member
    Emir آواتار ها
    نام واقعی
    Emir
    تشکر شده 772 بار در 162 پست
    Emir آنلاین نیست.
    هدفون میشه گفت از نظر تجربه صدا بهتره، ولی به نظرم عیب بزرگش اینه که برای استفاده بلند مدت اصلا مناسب نیست! علتش هم خیلی سادست چون با حداقل نشت صدا به اطراف، صدا رو مستقیم به گوش منتقل میکنه، در صورتی که در اسپیکر به یک محیط به مراتب خیلی بزرگتر صدا منتقل میشه و بعد به گوش میرسه. من خودم بعد از استفاده نسبتا بلند مدت متوجه شدم داره باعث ایجاد درد تو قسمت داخلی و پرده گوشهام میشه، به نظرم مخصوصا برای گیم که گیمر ممکنه ساعات نسبتا زیادی رو اختصاص بده، اصلا مناسب نیست و حتی ممکنه باعث صدمه زدن به گوش و اعصاب بشه.
    به نظرم چیزی که به سلامتی آسیب بزنه ارزش استفادش پایین میاد با این حساب اسپیکر گزینه بسیار امن تر و بهتریه مخصوصا اسپیکرهای 5.1 و 7.1 اگه خوب به صورت surrounding نصب بشن بهترین گزینه هستن.

Motherboard : Divine Monad Processor : Mind
    Main Memory : Subconscious Mind Graphics Card : Imagination
    Cooling : Emotion Power Supply : Belief System
    LIFE isn't about finding yourself
    LIFE is about creating yourself

George Bernard Shaw

4. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از Emir تشکر کرده اند:

mohammad72 (14th April 2015),mostafa_m609 (6th August 2015),SaeedSYS (16th April 2015),SETIZEN (14th April 2015),TERRORIST (14th April 2015)

Active Member
    Optimus Prime آواتار ها
    نام واقعی
    علی
    تشکر شده 891 بار در 229 پست
    Optimus Prime آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها
    سلام، امیدوارم سلامت باشید
    یه سوالی دارم علی آقا
    چرا میگید اون هدفون‌ها خوب بودن ولی عالی نبودن؟!
    سلام محمد جان ممنونم از شما.
    شما هم همینطور.
    در مورد هدست ها هم توضیح میدم.
    هدستها معمولا بهینه شدن برای گیم. تا حدودی هم فیلم. در آخر سر موسیقی.
    اکثر هدستهایی که من دیدم بیشتر تمرکزشون روی بیس بود. تریبل هم بیشتر از اینکه واقعی باشه جیغ میکشه.
    درایوها هم یه چیز خیلی معمولی هستن. حتی یادمه تو یوووتوووب ویدیو گذاشته بودن که کیفیت درایو هدستهای گیم با هدفونهای خیلی معمولی یکیه.
    تو برند سنهایزر یه هدست جدید گیمینگ هست که مدلش یادم نیست ولی آخرین مدله. تو ریویوها اینو با هدفونهای معمولی سنهایزر برابر دونستن.
    در کل توصیه آدیوفیل ها اینه که بهتره یه هدفون متوسط و کارت صدای تا حدی خوب تهیه بشه تا حتی بهترین هدست.
    البته نه که هدست بد باشه.
    شما اگه فقط هدست گوش بدین خیلی هم خوشتون میاد البته بیشتر تو گیم و فیلم.
    ولی اگه یکبار ترکیب هدفون و کارت صدا رو گوش بدین اونوقت تفاوت هدفون و هدست کاملا مشخص میشه.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

6. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از Optimus Prime تشکر کرده اند:

asdaf (14th April 2015),magiteq (14th April 2015),mohammad72 (14th April 2015),SaeedSYS (16th April 2015),SETIZEN (14th April 2015)

Active Member
    SaeedSYS آواتار ها
    نام واقعی
    SAEED
    تشکر شده 2,644 بار در 512 پست
    SaeedSYS آنلاین نیست.
    انتخاب من هدفون یا هدست هستش چون من از دنیا فارغم و دنیا زمن فارغ یعنی نه کسی مزاحم من میشه و نه من مزاحم کسی !

Motherboard : ASUS ™ Z87-C Processor : INTEL CORE i7 4770K | 5200U
    Main Memory : GSKILL RIPJAWS X 8GBx2 16GB 2400Mhz CL11 Graphics Card : nVIDIA GEFORCE GTX 1080 8GB GDDR5X FE | GTX 950M
    Cooling : THERMALTAKE WATER 2.0 PERFORMER + FANS Power Supply : EVGA SUPERNOVA 850 G2 80PLUS GOLD

!I'll swing by and sign the contracts, alright? Just ignore the bodies

Trevor Phillips Enterprises Rules #

8. کاربر زیر بابت این ارسال مفید از SaeedSYS تشکر کرده است:

magiteq (16th April 2015)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع