قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23
Like Tree21Likes

موضوع: == بحث و تبادل نظر درباره محصولات AMD APU Godavari And Carrizo ==

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.

== بحث و تبادل نظر درباره محصولات AMD APU Godavari And Carrizo ==

به نام خداوند بخشنده و بخشایشگر

بالاخره تایید شد محصولات نسل بعد APU شرکت AMD با اسم رمز : Godavari جایگزین پردازنده های فعلی Kaveri در این نسل خواهند شد، پردازنده های ترکیبی AMD قرار است در سال میلادی اینده جایگزین پردازنده های ترکیبی Kaveri شوند، پردازنده های ترکیبی Godavari مانند نسل قبل از مهندسی ساخت 28 NM ساخته خواهد شد با این تفاوت که در نسل جدید ما شاهد افزایش فرکانس و بهینه سازی در مصرف همچنین افزایش پتانسیل در قابلیت اورکلاک خواهیم بود.
    پردازنده های ترکیبی Godavari در بخش پردازنده از معماری Steamroller و در بخش پردازش گرافیکی از معماری GCN استفاده خواهد کرد، یکی از امتیازاتی برای کاربران و علاقهمندان برای استفاده از این APU ها وجود دارد این پردازنده های قابل نصب بروی سوکت FM2 Plus است با بروزی رسانی BIOS از سمت شرکتهای سازنده مادربرد شما می توانید از این پردازنده ها استفاده کنید.

پردازنده های Godavari قرار است در تابستان 2015 جایگزین APU KAVERI شوند ، شرکت AMD تمرکز ویژه ای در بخش مصرف و افزایش فرکانس باعث بهبود در بخش IPS خواهد شد ما در نسل جدید از معماری جدید GCN در بخش پردازش گرافیکی شاهد خواهیم بود در حالی که ما در پرچمدار Godavari مدل : APU A10-8850K از پردازش گرافیکی RADEON HD R7 7 با فرکانس : 856 MHZ فعالیت خواهد کرد و در بخش پردازنده فرکانس استاندارد : 3.7 GHZ و در حالت Turbo Core به فرکانس : 4.1 GHZ فعالیت خواهد کرد مقدار حافظه کش سطح 2 نیز : 4 MB اعلام شده است این پردازنده ترکیبی چهار هسته ای با توان مصرفی 95 W فعالیت می کند.

ویرایش توسط TERRORIST : 23rd July 2015 در ساعت 08:17 PM
    Olesius, ErfanDL, SASANOC and 3 others like this.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

2. 15 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

Amin_CaraGT2 (21st June 2015),asdaf (17th March 2015),ErfanDL (17th March 2015),fly (17th March 2015),golabettruter (17th March 2015),magiteq (17th March 2015),mahdiGT (3rd August 2016),mmb2014 (21st June 2015),mohammad72 (2nd August 2015),Olesius (3rd August 2015),overclock990 (19th March 2015),Reza Y (20th March 2015),SaeedSYS (18th March 2015),SASANOC (17th March 2015),SETIZEN (18th March 2015)

Moderator
    TERRORIST آواتار ها
    نام واقعی
    Behzad
    تشکر شده 14,918 بار در 2,102 پست
    TERRORIST آنلاین نیست.
    این انجمن مدیرانش و کاربرانش همگی با حال هستند.

بروز رسانی بایوس باعث بر رفع شدن یک سری مشکلات می شود و اضافه شدن بعضی از ویژگی ها می شود ، مثلا : پشتیبانی از محصولات جدید پردازنده ها ، نمایش دقیق مصرف ، پشتیبانی از حافظه های اصلی ، نمایش دقیق فرکانس کاری پردازنده ها و پشتیبانی از دستورالعمل ها به صورت صحیح ، همچنین باعث پایداری بهتر سیستم نیز می شود و ...

این بر می گرده به شما کاربر گرامی، چقدر میخواهید هزینه کنید از اونجایی که شما از نسل FM2 هستید می توانید از اخرین A10-6800K و A10-5800Kبهره مند شوید که یک پردازنده ضریب باز هستش دست شما برای اورکلاک باز می زاره.

بهترین پردازنده ترکیبی در این سوکت FM2 من به شما : A6-6420K معرفی میکنم.

توصیه ای که می کنم به شما، صبر کنید نسل جدید پردازنده های AMD ZEN عرضه شوند یا کاملا به سمت پردازنده های Intel مهاجرت کنید.

Motherboard : Asus X99-Deluxe-USB 3.1 Processor : Intel Core i7 6900K
    Main Memory : Gskill 4*8 Freq: 3200 MHZ 32 GB Graphics Card : Gigabyte GTX 1080 G1
    Cooling : Cooler Master MasterAir Maker 8 Power Supply : Cooler Master V-850 Full Modular

4. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از TERRORIST تشکر کرده اند:

magiteq (4th August 2016),mahdiGT (5th August 2016),Reza Y (8th August 2016)

OCH Member

تشکر شده 12 بار در 8 پست
    mahdiGT آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط TERRORIST نمایش پست ها
    این انجمن مدیرانش و کاربرانش همگی با حال هستند.

بروز رسانی بایوس باعث بر رفع شدن یک سری مشکلات می شود و اضافه شدن بعضی از ویژگی ها می شود ، مثلا : پشتیبانی از محصولات جدید پردازنده ها ، نمایش دقیق مصرف ، پشتیبانی از حافظه های اصلی ، نمایش دقیق فرکانس کاری پردازنده ها و پشتیبانی از دستورالعمل ها به صورت صحیح ، همچنین باعث پایداری بهتر سیستم نیز می شود و ...

این بر می گرده به شما کاربر گرامی، چقدر میخواهید هزینه کنید از اونجایی که شما از نسل FM2 هستید می توانید از اخرین A10-6800K و A10-5800Kبهره مند شوید که یک پردازنده ضریب باز هستش دست شما برای اورکلاک باز می زاره.

بهترین پردازنده ترکیبی در این سوکت FM2 من به شما : A6-6420K معرفی میکنم.

توصیه ای که می کنم به شما، صبر کنید نسل جدید پردازنده های AMD ZEN عرضه شوند یا کاملا به سمت پردازنده های Intel مهاجرت کنید.

خیلی ممنون دیگه سوالام ته کشید کارتون درسته
    آره بهتره یه مدت صبر کنم فقط سوال کردم ببینم کدوما بهترن از نظر شما ممنون دوست عزیز

Motherboard : Elitegroup A75F2-A2 Processor : AMD A8-5500 3.20
    Main Memory : kingston 8gb DDR3 Graphics Card : ZOTAC GTX 650 Synergy Edition 2 GB
    Cooling Power Supply

OCH Member

تشکر شده 342 بار در 73 پست
    Mohammad 1985 آنلاین نیست.
    اگر نیاز باش خود پردازنده میره رو اون سرعت

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع