قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مایل هستید چه محصولاتی بررسی شود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • محصولات High End یا گران قیمت

5 55.56%
  • محصولات Mid Range یا خوش قیمت

4 44.44%
  • محصولات Low End یا ارزن قیمت

0 0%
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
Like Tree5Likes
  • 4 Post By Olesius
  • 1 Post By Olesius

موضوع: نظرسنجی: مایل هستید چه محصولاتی در اورکلاکینگ هیروز بررسی شود؟

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.

نظرسنجی: مایل هستید چه محصولاتی در اورکلاکینگ هیروز بررسی شود؟

عرض سلام و احترام

همان طور که مستحضر هستید طی دو سال گذشته محصولات و قطعات بسیاری از برندهای مختلف در وب سایت و انجمن های اورکلاکینگ هیروز مورد نقد و بررسی قرار گرفته است، چنانچه نیم نگاهی به گذشته داشته باشیم عموم این محصولات High End و گران قیمت بوده و شاید تنها درصد کمی از آنها به محصولات میان قیمت یا ارزان قیمت اختصاص داشته است. هرچند سعی گردیده در روالی که پیش رو داشتیم اعتدال را رعایت کرده و بررسی های انجام شده تمامی کاربران ایرانی را از اقشار مختلف پوشش دهد.

نباید فراموش کرد که در بیشتر موارد نیز بررسی یک محصول High End بیشتر بخاطر بررسی تکنولوژی جدید معرفی شده بوده و کاربران نیز بیشتر به محصولات این چنینی تمایل دارند

در هر صورت خواهشمندم در این تاپیک ضمن شرکت در نظرسنجی،
    نظرات خود را پیرامون بررسی های انجام گرفته در مجموعه اورکلاکینگ هیروز، نقاط قوت، نقاط ضعف و ... اینکه مایل هستید چه محصولاتی از چه رنج قیمتی یا چه برند های مورد بررسی قرار گیرد ذکر کنید

مورد دوم که بشخصه علاقه مندم نظرات دوستان رو بشنوم، بررسی های کامل و طولانی را ترجیح می دهید؟
    یا بررسی های کوتاه و تعداد بیشتر ؟

با تشکر
    تیم مدیریتی
    ErfanDL, magiteq, SETIZEN and 1 others like this.

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

2. 8 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

.SouSHIanT. (22nd January 2015),ErfanDL (22nd January 2015),ghaffari (21st January 2015),magiteq (21st January 2015),mohammad72 (21st January 2015),overclock990 (21st January 2015),SETIZEN (21st January 2015),TERRORIST (21st January 2015)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.
    عرض سلام و خسته نباشید

بررسی های سایت که عالی هستن از نظر کیفیت و به خاطر متن روانی که دارن، خیلی چیزا رو آدم می تونه یاد بگیره
    ولی من قبلا هم گفتم...بررسی هایی که توسط خود سایت و در لابراتور سایت انجام میشن، به علت کیفیت بالایی که دارن، اصلا قابل مقایسه با بررسی هایی که توسط کاربران نوشته میشه نیستن
    از طرف دیگه، اکثر مردم به دنبال خرید قطعات میان رده هستند چون شرایط مالی به این صورت هستش ولی خب همونطور که گفتین، اکثر بررسی ها مربوط به قطعات High-End هستش
    من نمیگم محصولات میان رده بیشتر از بقیه ی محصولات بررسی بشن، ولی اگر تعداد این بررسی ها در مورد این قطعات بالاتر بره، خیلی میتونه مفید باشه
    مثلا الان کارت GTX 980 یا مثلا R9 290، خب مشخص هستش که عملکرد فوق العاده دارند و خیلی قوی هستند...ولی تمامی سایت ها حتی سایت های خارجی، همش مدل های مختلف این کارت ها رو بررسی می کنن
    اما مثلا بررسی کارت هایی مثل R9 270 یا مثلا کارت GTX 750 ti کمتر هست نسبت به بقیه ی بررسی ها..

در مورد حجم مطلب، خب مسلما توضیحاتی که در رابطه با یک محصول و عملکردش تو تست های مختلف رو میشه داد، خیلی زیاده و اینطوری که هست کامل تره ولی اگر بشه، برخی از مسائل حاشیه ای کمتر بشه و در عوض، تعداد بالاتر بره، مسلما بهتره ولی جوری نباشه که به بررسی لطمه بزنه

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

4. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

ErfanDL (22nd January 2015),magiteq (22nd January 2015),Olesius (22nd January 2015),SETIZEN (22nd January 2015)

OCH Member
    mmb2014 آواتار ها
    تشکر شده 415 بار در 122 پست
    mmb2014 آنلاین نیست.
    با تشکر از مطالب عالی اطلاعات از قطعات و نقد برسی های شما. به نظرم باید چند قطعه از از برند ها مختلف مورد برسی قرارگیره و بهترین ان ها از نظر کارایی وقیمت انتخاب شود

Motherboard : ECS A780GM-A Processor : DualCore AMD Athlon II X2 245, 3625 MHz
    Main Memory : : 2gb Kingmax KLEE88F-B8 Graphics Card : NVIDIA GeForce 9500 GT
    Cooling Power Supply : green gp430a
    از چی بگم؟؟؟

6. 2 کاربر بابت این ارسال مفید از mmb2014 تشکر کرده اند:

magiteq (22nd January 2015),Olesius (22nd January 2015)

Moderator
    Olesius آواتار ها
    نام واقعی
    Ali
    تشکر شده 10,386 بار در 1,386 پست
    Olesius آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها
    عرض سلام و خسته نباشید

بررسی های سایت که عالی هستن از نظر کیفیت و به خاطر متن روانی که دارن، خیلی چیزا رو آدم می تونه یاد بگیره
    ولی من قبلا هم گفتم...بررسی هایی که توسط خود سایت و در لابراتور سایت انجام میشن، به علت کیفیت بالایی که دارن، اصلا قابل مقایسه با بررسی هایی که توسط کاربران نوشته میشه نیستن
    از طرف دیگه، اکثر مردم به دنبال خرید قطعات میان رده هستند چون شرایط مالی به این صورت هستش ولی خب همونطور که گفتین، اکثر بررسی ها مربوط به قطعات High-End هستش
    من نمیگم محصولات میان رده بیشتر از بقیه ی محصولات بررسی بشن، ولی اگر تعداد این بررسی ها در مورد این قطعات بالاتر بره، خیلی میتونه مفید باشه
    مثلا الان کارت GTX 980 یا مثلا R9 290، خب مشخص هستش که عملکرد فوق العاده دارند و خیلی قوی هستند...ولی تمامی سایت ها حتی سایت های خارجی، همش مدل های مختلف این کارت ها رو بررسی می کنن
    اما مثلا بررسی کارت هایی مثل R9 270 یا مثلا کارت GTX 750 ti کمتر هست نسبت به بقیه ی بررسی ها..

در مورد حجم مطلب، خب مسلما توضیحاتی که در رابطه با یک محصول و عملکردش تو تست های مختلف رو میشه داد، خیلی زیاده و اینطوری که هست کامل تره ولی اگر بشه، برخی از مسائل حاشیه ای کمتر بشه و در عوض، تعداد بالاتر بره، مسلما بهتره ولی جوری نباشه که به بررسی لطمه بزنه

از لطف شما ممنونم محمد جان
    البته دارید شکست نفسی می کنید

اتفاقا موردی که اشاره کردید مد نظر داشتم و به عنوان بررسی آتی کارت گرافیکی GTX960 بطور مثال فکر می کنم گزینه مناسبی باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mmb2014 نمایش پست ها
    با تشکر از مطالب عالی اطلاعات از قطعات و نقد برسی های شما. به نظرم باید چند قطعه از از برند ها مختلف مورد برسی قرارگیره و بهترین ان ها از نظر کارایی وقیمت انتخاب شود
    ممنونم دوست عزیز

موردی که شما اشاره کردید یا تست های گروهی در سایت های خارجی هم طرفدار زیادی دارد ولی متاسفانه در ایران این موضوع سختی های بسیاری دارد
    مورد اول هماهنگی با چندین شرکت مختلف برای دریافت هم زمان قطعات هست

و اینکه اکثر شرکت ها انتظار دارند قطعات در عرض یک هفته مرجوع شود
    جدای این موضوع بعد از انجام تست و بررسی برخی شرکت ها گلایه مند و ناراحت که تست بدرستی انجام نشده یا حقی ضایع شده و ...

به همین خاطر بیشتر تست های انفرادی صورت می گیرد هرچند در بخش نتایج بنچمارک ها نتایج سخت افزارهای گذشته آرشیو می گردد

در هر صورت حتما تلاش می کنیم این مورد هم در آینده به اجرا دربیاد
    mohammad72 likes this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply
    this is my life homie, you decide yours

چارلی چاپلین: آدم خوبــــــــــی باش
    ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن... !

همیشه آنچه که درباره "من" می دانی باور کن،
    نه آنچه که پشت سر "من" شنیده ای "من" همانم که دیده ای نه آنکه شنیده ای... !

8. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از Olesius تشکر کرده اند:

magiteq (23rd January 2015),mmb2014 (23rd January 2015),mohammad72 (23rd January 2015),Optimus Prime (23rd January 2015),امید رض (22nd January 2015)

OCH Member
    امید رض آواتار ها
    نام واقعی
    امید رض
    تشکر شده 641 بار در 216 پست
    امید رض آنلاین نیست.
    سلام بنظرمن از همه یه محصولات باید بررسی بزارید چون واقعا بررسیه سایت ها همش مشخص میشه به یه قطعه پیشه پا افتاده
    الان ازسایتا من تعجب میکنم الان تمامیه قطعات باید دونه دونه بدون هیچ اشتباهی تویه تایپیک ها مورد بررسی قرارداده بشه مثلا کارتr7 250x تمام بررسی هاش وتمامیه شرکت هایه تولید کننده وبرسیه قدرت گرافیک این شرکت ها وکالبد شکافیش تویه دونه تایپیک باشه یا خیلیایه دیگه ............که دوست عزیز اون بالا بهش اشاره کردن

Motherboard : GIGA970A_UD3 Processor : AMD FX8320 BLACK EDITION @4.3GH over
    Main Memory : PATRIOT 4*4 16GB 1333 Graphics Card : MSI R9 270X GAMING OC 4GB
    Cooling : DEEPCOOL ICEBERG PRO Power Supply : CORSAIR CS750M

10. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از امید رض تشکر کرده اند:

mmb2014 (23rd January 2015),mohammad72 (23rd January 2015),Olesius (22nd January 2015)

OCH Member
    ATER آواتار ها
    نام واقعی
    آتر
    تشکر شده 717 بار در 272 پست
    ATER آنلاین نیست.
    یه سری برسی هایی هست مثلا نوشته همه گرافیک های کاستوم 770 ، بعد اون هارو برسی کردید از همه نظر بهترین از بالا تا پایین انتخاب شده. از این مقاله های که توی انجمن هست خیلی خوشم میاد . با برسی گرافیک 780 lighting هم خیلی حال کردم عالی بود.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply : EVGA Supernova 850 G2

12. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از ATER تشکر کرده اند:

mmb2014 (23rd January 2015),mohammad72 (23rd January 2015),Olesius (22nd January 2015)

کلمات کلیدی این موضوع