این موضوع بر کسی پوشیده نیست که به منظور [Only registered and activated users can see links. ] و در ادامه آن مراقبت و حراست از وضعیت آن در دنیای وب، همگامی با رویه ها و روش های جدید امری کاملا ضروری است.به عنوان بهترین مثال می توان به طراحی سایت ریسپانسیو اشاره کرد.
با گذر زمان و افزایش استفاده از دستگاه های همراه نظیر گوشی های هوشمند و تبلت ها، رفته رفته درصد اختصاص یافته به آن ها در مبحث مرور صفحات وب افزایش یافت، بطوریکه امروز ۷۰٪ وب سایت ها بوسیله گوشی های هوشمند و تبلت ها بازدید می شوند.در چنین وضعیت همگامی با رویه جدید و بروز دنیای طراحی سایت مشخصا [Only registered and activated users can see links. ] خواهد بود.
دیگر روش‌ها و رویه‌های جدید در دنیای طراحی سایت

منوهای همبرگری،‌اسکرول صفحه بی‌نهایت، پخش ویدئو در پس زمینه طراحی وب سایت و… تنها مواردی انگشت شمار از رویه‌های متداول امروزی در دنیای طراحی وب بشمار می روند.در عکس زیر می توانید منوهای همبرگری را مشاهده نمایید.اگر جزو کاربران فعال دنیای وب باشید باید در نسخه موبایل بسیاری از وب سایت ها ۳ خط شبیه همبرگر را دیده باشید که برای شما یادآور آیکون منو است.

همچنین در مورد اسکرول بی نهایت می توانید اطلاعات جامع و کافی در مقاله زیر پیدا کنید:
[Only registered and activated users can see links. ]
رویه طراحی سایت را چه چیزهایی تغییر می‌دهند؟

شاید برایتان در مورد نحوه پیدایش روش ها و رویه های جدید سوال پیش آمده باشد.
براستی چه چیز یا چیزهایی در حالی که همه چیز به خوبی پیش می‌رود تغییری اساسی در دنیای وب ایجاد می‌کنند؟
امروز نام و نشان گوگل به عنوان سردمدار دنیای وب خو می درخشد، پس بهتر است با همین نام بررسی موارد را آغاز کنیم.
آخرین استانداردهای گوگل

گوگل به عنوان ابر قدرتی غیرقابل اغماض در دنیای وب، همواره و هر از چندگاه قوانین جدیدی را در راستای ارتباطات بازاریابی آنلاین وضع می کند.حال پیروی از آن ها و گرفتن رنک در نتایج موتور جستجو گوگل، صرف نظر از کاهش رتبه به صورت طبیعی و در اثر فعالیت و یا بصورت تبلیغاتی، قابلیت دیده شدن در دنیای وب را برای یک طراحی سایت افزایش می دهد.

وقتی که گوگل الگوریتمی جدید را به عنوان شیوه و نحوه رنک بندی وب سایت ها اعلام می کند، یک وب‌مستر حرفه‌ای و هشیار ثانیه‌ای درنگ به خود راه نداده و سریعا به تغییرات پاسخ می دهد.
[Only registered and activated users can see links. ]
تجربه ناشی از شبکه‌های اجتماعی

وب سایت ها و همچنین اپلیکیشن‌های شبکه های اجتماعی به میزانی نزد کاربران محبوب شده‌اند که هر شیوه و روش جدید پیاده شده در آن ها، بصورت خودکار به یک قانون و استاندارد مورد قبول تمامی کاربران تبدیل خواهد شد.

[Only registered and activated users can see links. ]؟ به عنوان نمونه،‌ وقتی که فیس بوک یا لینکدین یک تغییر اساسی و یا حتی جزئی در صفحه نمایش اطلاعات کاربران خود ایجاد می کند، این تغییر به صورت یک استاندارد در آمده و بزودی بیشتر پرتال های کاربری به ” عنوان یک استاندارد ” از آن تقلید خواهند کرد.

تکنولوژی‌های جدید مورد استفاده کاربران

نه به همه تکنولوژی‌ها، بلکه به آن هایی که توسط عموم مردم مورد استفاده قرار می گیرند می بایستی توجه خاصی شود.به عنوان مثال وقتی استفاده از گوشی های هوشمند و سایر انواع وسایل همراه تا این اندازه عرف می شود، طراحی وب سایت به شیوه ای که در دستگاه های مذکور به بهترین شکل ممکن به نماش در بیاید یک الزام محسوب می شود.

[Only registered and activated users can see links. ] البته این موضوع تماما به تکنولوژی های جدید سخت افزاری مربوط نمی شود.به عنوان مثالی دیگر وقتی یک زبان برنامه نویسی تحت سرور بسیار کارآمد نشان داده و کاربران روی خوشی بدان نشان می دهند، بهتر است که وب سایت خود را بر پایه آن کدنویسی نموده و سرورهای خود را منطبق با آن ها انتخاب نماییم.