قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راهنمایی در مورد خرید +اکسس پوینت+روتر

OCH Member
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    mehdi2092 آنلاین نیست.

Question راهنمایی در مورد خرید +اکسس پوینت+روتر

سلام خدمت همه دوستان گرامی و بزرگان شبکه یک سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم جواب بدین
    توصیح::: خیلی راحت بگم خونه داداش من تا خونه من 500/1000 متر میشه یعنی ما سر کوچه هستیم اونها تح کوچه داداش من اینترنت داره میخوام ازش بگیرم استفاده کنم با وای فای اما برد وای فای گوشی و لبتاب در اون هدی نیست که بتونه اون شبکه رو پیدا کنه چون از ما دوره قدرت نداره وای فای گوشی و لبتاب که بگیره سیگنال شو تا اینجا درست؟؟
    خیلی از دوستانم بهم کارت شبكه اكسترناله .... كه تا يكى دو كيلومتر شبكه هاى واى فاى رو شناسايى ميكنه البته 1/2 کیلومتر تو خونه اما بالای پشت بوم 4/5 کیلومتر .... مدل alfa-awus036h

این .... من نخریدمش اما فکر کنم فقط قابلیت دریافت شبکه های وای فای رو داره نه شر کردن اونها بله میشه به کامپیوتر متصل کنم با کامپیوتر شر کنم
    اما من خونه نه کامپیوتر دارم نه لبتاب
    فکر کنم این ادابوتر نداشته باشه با کامل یو اس پی متصل به کامپیوتر روشن میشه کار میکنه درسته؟؟
    خیلی ها بهم گفتن برای دریافت .... بگیرم با یک روتر میتونم اینترنت شر کنم
    خیلی ها بهم گفتن اکسس پوینت باید بگیرم
    براي دريافت وارسال نت به يك اكسس پوينت نیاز دارم نمیدونم والا
    من هیچ اطلاعاتی در مورد این ها ندارم نمیدونم چی هستن
    من به یک چیزی نیاز دارم که وای فای های 1/2 کیلومتری رو پیدا کنه و شر کنه با گوشی بتونم متصل بشم نیازی به کامپیوتر نباشه
    مثلا: مثل وای فای لب تاب یا گوشی وای فای های دور رو بر پیدا میکنه اما مشکل قدرت ضیف هست میخوم
    1.2 کیلومتر برا نشون بده شر کنه من با گوشی بتونم متصل بشم اسفاده کنم دوستان راهی هست میشه کمک کنید من چکار کنم چی بخرم که قدرت دریافت ساگنال های وفای فای تا مسافت بالا رو داشته باشه و خدش شر کنه مسقیم؟؟ میشه راهنمایی کنید
    بدون نیاز به کامپیوتر بشه

تشکر از شما بزرگوار
    والا ممنون میشم راهنمایی کنید داداش من اطلاعاتی ندارم در مورد شبکه و تجهیزات شبکه
    من میخوام یک وسیله بخرم که وای فای های مسافت بالا و دور رو برام پیدا کنه
    برد وای فای گوشی و لبتاب در اون هدی نیست که بتونه اون شبکه رو پیدا کنه چون از ما دوره قدرت نداره وای فای گوشی و لبتاب که بگیره سیگنال شو
    یک وسیله میخوام وای فای های مسافت های 1تا4/5 کیلومتر رو برام نمایش بده
    یکی گفت ....
    یکی گفت تپلینک
    یکی گفت روتر
    هرکسی یک حرفی زد
    .... برد بالایی داره برای گرفتن سیگنال اما نمیتونه بدون وسایته شر کنه باید حتما به کامپیوتر متصل بشه برای شر کردن(یکی بهم
    گفت اگر روتر بخرم که مستقیم به .... متصل کنم شبکه هایی که .... پیدا میکنه میده روتر روتر برای شما شر میکنه نمایش میده بدون نیاز به کامپیوتر(فکر کنم .... ادابتور نداره باید با کامپیوتر روشن بشه) کامل سواس پی

یکی گفت تپلینک
    اما اون به درد من نمیخورد برد کمی داشت

Mikrotik SXT
    والا اطلاعاتی ندارم نمیدونم چی هست
    این لینک رو ببینید

برای خرید هست
    اطلاعاتی ندارم در این مورد تو اپارات سرچ کردم چند تا فیلم دیدم در موردش اما نفهمیدم باز
    ایا این سخت افزار نصب کنم بالای پشت بوم یا پشت پنجره وای فای های مسافت بالا رو پیدا میکنه؟
    چطوری سر میکنه با گوشی متصل بشم بهش؟ بدون نیاز به کامپیوتر
    میشه یک راهنمایی بکنید به خدا خیلی گیرم
    ویرایش توسط ErfanDL : 20th October 2016 در ساعت 12:46 PM

Motherboard : Not Specified Processor : Not Specified
    Main Memory : Not Specified Graphics Card : Not Specified
    Cooling : Not Specified Power Supply : Not Specified

Network Administrator
    ErfanDL آواتار ها
    نام واقعی
    عرفان
    تشکر شده 17,392 بار در 2,993 پست
    ErfanDL آنلاین نیست.
    سلام دوست عزیز

شما می توانید دو عدد روتر میکروتیک مدل SXT 5 تهیه کنید تا فاصله 4 کیلومتر میتوانید روش لینک بزنید ولی تنظیماتش یه مقدار مشکل هست

شما اصلا با روتر و کارت شبکه معمولی نمیتوانید چنین مسافتی رو پوشش دهید اون SXT 5 هم روی پشت بام باید نصب بشه

[Only registered and activated users can see links. ]

Motherboard : ASUS P8P67 WS Revolution - DUAL BIOS MOD Processor : Core i5 3570 @ 4.0 GHz - 1.1 V - 45° C
    Main Memory : G.Skill TridentX 8GB (2x4GB) @ 2400 MHz Graphics Card : ASUS ROG STRIX 1080Ti 11G Gaming
    Cooling : Tuniq Tower 120 Extreme V2 Power Supply : GREEN GP885-B

3. 3 کاربر بابت این ارسال مفید از ErfanDL تشکر کرده اند:

First.Last (20th October 2016),Olesius (20th October 2016),TERRORIST (20th October 2016)