قابل توجه کاربران گرامی: تاپیک معرفی اعضاء برای آشنایی بیشتر با یکدیگر (حتما شرکت کنید) لینک
صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 80
Like Tree76Likes

موضوع: نقد و بررسی پیش نمایش بازی Grand theft Auto V

کاربر اخراجی

تشکر شده 24,323 بار در 2,633 پست
    Agent 47 آنلاین نیست.

نقد و بررسی پیش نمایش بازی Grand theft Auto V

با سلام خدمت دوستان عزیز

امروز نقد و بررسی کوتاهی در مورد بازی جدید Rockstar تهیه کردم

سری بازی های GTA برای شرکت بزرگ Rockstar همیشه پول ساز بوده است 25 میلیون نسخه از نسخه قبلی این بازی به فروش رسیده بود و امتیاز 98 را زمان خود کسب کرد
    اما امروز در مورد سری جدید این بازی صحبت خواهیم کرد و این بازی را زیر ذره بین میبریم ، تغییرات بسیار زیادی در این بازی نسبت به نسخه قبلی داشته است؛
    این تغییرات در زمینه گیم پلی ، داستان و گرافیک میشود ( با سری جدید روبرو هستید که کاملا متفاوت است)

بازی GTA همیشه داستان جذاب و گیرایی داشته است در کنار گرافیک خیره کننده که دنیا و صنعت گیم را در زمینه OPEN-WORLD دگرگون کرده است این بار در بازی
    GTA V شما با 3 شخصیت روبرو میشود که هر کدام داستانی جدا گانه را دنبال میکنند ، اما در مورد این شخصیت ها لازم است توضیحاتی را اضافه کنم.

این سه شخصیت در بازی شخصیت های اصلی هستند که در روند بازی نقش دارند ( مایکل ، فراکلین ، ترور) همان طور که گفتم این سه شخصیت
    دارای داستانی جدا هستند و راکستار برای هر کدام از آنها روند داستانی خاصی را تهیه کرده که اینن امر باعث میشود گیمر از بازی خسته نشود و در طی بازی
    بین هر کدام از شخصیت ها از گزینه Switch Characters استفاده کند ، که این امر شبیه به نقشه گوگل میباشد که شما میتوانید ببینید شخصیت های دیگر مورد نظر شما در چه حال و هوایی هستند ( نکته جال اینجاست که تا زمانی که شما شخصیت را انتخاب نکرده باشید مثلا مایکل در حال انجام کارهای روزانه خود است )

دیدن این موضوع یکی از المان هایی است که بازیکنان با دیدن آن ها قطعاً غافلگیر می شوند. به طور مثال، با شخصیت ترور در شهر Los Santos در حال فرار از دست پلیس هستید و می توانید به سراغ مایکل بروید که در حال Snipe کردن چند خلافکار است و یا می توانید سری به فرانکلین بزنید که از پشت یک هیلکوپتر مشغول تیراندازی است. این موضوع بسیار هیجان انگیز است. ترور دارای مشکلات روانی است و به یکباره دست به کارهای دیوانه واری می زند. او اهل شهری به نام Blaine است که در بازی وجود دارد. شهر او، جایی برای انسان های خلافکار، معتاد و… است. او بعد از وقوع ماجراهایی با شخصیت های دیگر بازی روبرو می شود.

شخصیت های بازی می توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند و دست به فعالیت های مختلفی بزنند. GTAV از هر نظر یک پیشرفت بسیار بزرگ به حساب می آید و گیم پلی آن نیز واقعاً بزرگتر، هیجان انگیز و کاملاً دگرگون شده است. دنیای این بازی بزرگترین در بین تمام این سری از بازی ها خواهد بود که تکنولوژی ها جدیدی را نیز در خودش قرار داده که باعث شده تا بازیکنان با کنترل بهتری در بازی مواجه شوند. Los Santos بزرگترین شهری است که تا کنون در یک بازی مشاهده خواهید کرد. اگر محیط های بازی هایی مانند Red Dead Redemption ،GTAIV و GTA: San Andreas را در کنار هم قرار دهید، دنیای GTAV از جمع این محیط ها نیز بزرگتر خواهد بود!
    حتی شما در این بازی می توانید به مکان های زیر آب بروید. شخصیت های بازی در این عنوان می توانند فعالیت های مختلفی مانند یوگا، تنیس، گلف و… را انجام دهند. برای رفتن به زیر آب نیز باید تجهیزات غواصی داشته باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید. در بازی GTAV با اتومبیل های بیشتری نسبت به نسخه های قبلی مواجه خواهید شد. حتی دوچرخه های BMX نیز در بازی دیده می شوند. موتورهای کوهستان، موتورهای شهری، تراکتور، هیلیکوپتر، هواپیما و جت اسکی از جمله وسایلی خواهند بود که در بازی می توانید آن ها را برانید. دن هازر می گوید: “کنترل اتومبیل ها در این بازی بسیار بهتر از نسخه های قبلی شده و از این نظر می توان این قسمت را با بازی های رانندگی مقایسه کرد.

همچنین فیزیک روی کنترل این وسایل تأثیر زیادی دارد و بازیکنان با هیجان بیشتری روبرو می شوند. در این بازی با مسابقات رانندگی جالبی روبرو می شوید که تا به حال مشاهده نکرده اید.” هازر به این موضوع اشاره می کند که موفقیت بازی GTAIV باعث شد که آن ها پول و سرمایه بیشتری را روی این بازی خرج کنند و کاری کنند که GTAV تأثیرگذارتر از نسخه قبلی باشد. مأموریت های داینامیکی که در بازی Red Dead Redemption وجود داشتند، در این بازی نیز دیده می شوند. Rockstar می گوید که این سیستم باعث می شود تا بازیکنان در زمان بازی با مراحلی روبرو شوند که انتظار آن ها را نداشته اند و این موضوع می تواند جذاب باشد. البته می توانید این مأموریت ها را نادیده بگیرید و آن ها را انجام ندهید.

موتور Rockstar Advance Game Engine که برای ساخت تمام بازی های Rockstar از آن استفاده می شود، در مقایسه با GTAIV با تغییرات زیادی روبرو شده است. قسمت Rendering، نور و Shaderهای این موتور با تغییرات بسیار زیادی روبرو شده است.جناب آقای هازر می گوید: که در GTAIV موتور گرافیکی می توانست تنها 1.5 کیلومتر دورتر را پردازش کند و در بازی به نمایش دربیاورد، اما در این بازی آن ها می تواند دورترین کوه ها را به تصویر بکشد و گیمر دورترین مکان ها را در مسافت های بسیار دور مشاهده خواهید کرد. جلوه های ویژه بازی بسیار عالی از کار درآمده اند و حتی برخی از انفجارها در فاصله های بسیار دور نیز به نمایش درمی آیند و تغییرات مخرب زیادی بجا می گذارند. موسیقی های بازی نیز هیجان بیشتری را به بازیکنان انتقال می دهد و تجربه Rockstar در Max Payne 3 باعث شده که میان پرده های بازی GTAV بسیار زیبا و دوست داشتنی باشند. این بازی در سال 2013 برای PS3 و Xbox 360 و PC عرضه می شود.

با تشکر Agent 47

ویرایش توسط Agent 47 : 2nd May 2013 در ساعت 01:32 PM

Motherboard Processor
    Main Memory Graphics Card
    Cooling Power Supply

2. 37 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

3adegh (7th June 2013),ABS92 (20th July 2014),ahmaden (2nd May 2013),Aliover (2nd June 2013),AMD Radeon (2nd May 2013),AMIR_HA (2nd May 2013),Angel of Death (15th October 2013),Artemis (2nd May 2013),aryancoe (3rd June 2013),atisoc0936 (2nd May 2013),benyps (2nd May 2013),Blue Rose (14th May 2013),Emir (13th August 2013),First.Last (3rd May 2013),Hamed_Classic (2nd May 2013),Hamidreza (15th May 2013),JIRJIRAK (2nd May 2013),lorn (16th May 2013),magiteq (2nd May 2013),masoudps3 (18th July 2014),mohammad72 (2nd May 2013),mohammad775 (2nd May 2013),Olesius (3rd May 2013),Optimus Prime (2nd May 2013),overclock990 (2nd May 2013),p.X (2nd May 2013),Reza Y (2nd May 2013),SaeedSYS (4th September 2013),sapple (3rd May 2013),sMohammad (2nd May 2013),smrbh (3rd May 2013),The Joker (2nd May 2013),TRIDENT (2nd August 2014),Turok (19th June 2013),XoMa (14th May 2013),XZ3RO (2nd May 2013),امید رض (4th August 2014)

OCH Member
    H a M e D آواتار ها
    نام واقعی
    حامد
    تشکر شده 122 بار در 39 پست
    H a M e D آنلاین نیست.
    منم میگم خیلی سری داره فکر کنم سری سه خودش چند نوع نسخه داشت
    ولی فکر کنم با کیفیت هاش همین نسخه 4 و 5 هست فقط

GTA:IV این مگه چندتا نسخه داره کالکشنشو بگیرم؟
    ویرایش توسط H a M e D : 2nd August 2014 در ساعت 10:20 PM

Motherboard : ASUS P8P67 Processor : Intel Core i5 2500K
    Main Memory : G.Skill Trident 2x2GB 1600 DDR3 Graphics Card : Gigabyte Radeon HD 5670
    Cooling : ZALMAN CNPS10X Power Supply : Green 585b

4. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از H a M e D تشکر کرده اند:

Agent 47 (2nd August 2014),Emir (3rd August 2014),mohammad72 (3rd August 2014),SYNCMASTER (2nd August 2014)

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    خاطرم هست عطا جان در مورد سرور خوب راک..استار تعریف کرده اگر اینطور باشه اینم همچون THE CREW ارجین میگیرم.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

6. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

Emir (3rd August 2014),mohammad72 (3rd August 2014),SaeedSYS (2nd August 2014),SYNCMASTER (2nd August 2014),TRIDENT (2nd August 2014)

OCH Member
    SYNCMASTER آواتار ها
    تشکر شده 1,015 بار در 255 پست
    SYNCMASTER آنلاین نیست.
    the ballad of gay tony
    زیباترین بازیی بودکه ازسری gtaتاحالابازیش کردم

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

8. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از SYNCMASTER تشکر کرده اند:

Emir (3rd August 2014),mohammad72 (3rd August 2014),SaeedSYS (2nd August 2014),TRIDENT (2nd August 2014)

Active Member
    SaeedSYS آواتار ها
    نام واقعی
    SAEED
    تشکر شده 2,644 بار در 512 پست
    SaeedSYS آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط H a M e D نمایش پست ها
    منم میگم خیلی سری داره فکر کنم سری سه خودش چند نوع نسخه داشت
    ولی فکر کنم با کیفیت هاش همین نسخه 4 و 5 هست فقط

GTA:IV این مگه چندتا نسخه داره کالکشنشو بگیرم؟
    قسمت اصلی خود IV و IV:The Lost and Damned و IV:The Ballad of Gay Tony

سه تا قسمت داشت و هر قسمت یک شخصیت ، که جالبه بعضی جا های بازی به هم برخورد هم میکنید ولی ماموریتتون جوری هست که فقط از کنار هم میگذرین و به هم صدمه نمیزنید

مثلا تو قسمت اصلی IV شما یه جا بانک میزنید تو همون بانک شخصیت لویس {The Ballad of Gay Tony} هست و وقتی از اون بانک بیرون میاد بازی شروع میشه

و یه مرحله دیگه که یادمه توی یه ساختمون وسط پارک شهر بود ، دو شخصیت اصلی The Ballad of Gay Tony و The Lost and Damned اونجا بودند و با گروه های همدیگه درگیر میشن ولی هر کدوم

مسیری رو میرن که به هم نمیرسن . . .

اینم بگم بهترین داستان سری GTA رو به نظرم GTA SA داشت ، خداکنه داستان GTA:V از همه قشنگ تر باشه

Motherboard : ASUS ™ Z87-C Processor : INTEL CORE i7 4770K | 5200U
    Main Memory : GSKILL RIPJAWS X 8GBx2 16GB 2400Mhz CL11 Graphics Card : nVIDIA GEFORCE GTX 1080 8GB GDDR5X FE | GTX 950M
    Cooling : THERMALTAKE WATER 2.0 PERFORMER + FANS Power Supply : EVGA SUPERNOVA 850 G2 80PLUS GOLD

!I'll swing by and sign the contracts, alright? Just ignore the bodies

Trevor Phillips Enterprises Rules #

10. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از SaeedSYS تشکر کرده اند:

Emir (3rd August 2014),magiteq (3rd August 2014),mohammad72 (3rd August 2014),smrbh (3rd August 2014)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.
    این شماره بندی که دوستان میگن (چند سال پیش 5 اومده بود)، برا کوچه و خیابون بود!
    من یادم میاد راهنمایی بودم اون موقع تو گیم نت میگفتن این GTA 5 هست! بعد اومدیم دبیرستان تازه GTA IV اومد!
    البته GTA IV یه قسمت هم داشت به اسم Episodes from liberty city که اون هم شخصیت های خودش رو داشت
    ولی در کل، سری بازی های GTA اصلا داستان درست و درمون نداره...همش اینه که یه سری به اصطلاح گانگستر میرن اینور و انور رو منفجر میکنن! حالا همین رو هم اصلا خوب درست نکردن
    این بازی به درد ول چرخیدن میخوره وگرنه نه گیم پلی داره به نظرم نه داستان...البته شماره ی پنجمش مسملما خیلی بهتره
    در واقع، هیچ هنری تو ساخت بازی وجود نداره...بازی اصلا هنری نیست که به نظرم بزرگترین ضعفش هست.
    ولی من بازی ای رو که هنوز یه آدم تو جیبش آر پی جی، نارنجک و مین و بمب، انواع و اقسام اسلحه های شکاری و غیر شکاری رو میذاره قبول ندارم! اسم این بازی نیست، بچه بازی هست
    البته قصدم تخریب بازی نیستا....من خودم هم بازی میکنم وقتی بیاد.
    منظورم اینه که این بازی اونقدری که همه جا میگن (بیشتر سایت های ایرانی) بزرگ نیست.

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

12. 7 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (3rd August 2014),Aliover (3rd August 2014),magiteq (3rd August 2014),Optimus Prime (3rd August 2014),SETIZEN (3rd August 2014),smrbh (3rd August 2014),TRIDENT (3rd August 2014)

کاربر اخراجی

Agent 47 آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها
    این شماره بندی که دوستان میگن (چند سال پیش 5 اومده بود)، برا کوچه و خیابون بود!
    من یادم میاد راهنمایی بودم اون موقع تو گیم نت میگفتن این GTA 5 هست! بعد اومدیم دبیرستان تازه GTA IV اومد!
    البته GTA IV یه قسمت هم داشت به اسم Episodes from liberty city که اون هم شخصیت های خودش رو داشت
    ولی در کل، سری بازی های GTA اصلا داستان درست و درمون نداره...همش اینه که یه سری به اصطلاح گانگستر میرن اینور و انور رو منفجر میکنن! حالا همین رو هم اصلا خوب درست نکردن
    این بازی به درد ول چرخیدن میخوره وگرنه نه گیم پلی داره به نظرم نه داستان...البته شماره ی پنجمش مسملما خیلی بهتره
    در واقع، هیچ هنری تو ساخت بازی وجود نداره...بازی اصلا هنری نیست که به نظرم بزرگترین ضعفش هست.
    ولی من بازی ای رو که هنوز یه آدم تو جیبش آر پی جی، نارنجک و مین و بمب، انواع و اقسام اسلحه های شکاری و غیر شکاری رو میذاره قبول ندارم! اسم این بازی نیست، بچه بازی هست
    منظورم اینه که این بازی اونقدری که همه جا میگن (بیشتر سایت های ایرانی) بزرگ نیست.

سلام محمد جان ، انقدر ها هم که شما گفتی بد نیست
    مشکل بازی داستانش هست ، شخصیت پردازنی خیلی عالی داره بازی ، مخصوصا در نسخه جدید.
    اما یک مشکل بزرگی که داره تکنیک گرافیکی بازی هست ( جدا از اینکه یه عالمه اسلحه از همه جاش در میاره )
    این بازی سبک خشنی داره ، و نمیشه هنری حسابش مگر اینکه گرافیک بازی یا شخصیت های بازی بتونن کمک کنن.
    تنها بازی که راک..س..تار تولید کرد و لذت بردم L.A Noire بود .
    TRIDENT and Optimus Prime like this.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

14. 6 کاربر بابت این ارسال مفید از Agent 47 تشکر کرده اند:

magiteq (3rd August 2014),mohammad72 (3rd August 2014),Optimus Prime (3rd August 2014),SETIZEN (3rd August 2014),smrbh (3rd August 2014),TRIDENT (3rd August 2014)

Retired Moderator
    SETIZEN آواتار ها
    نام واقعی
    حسین
    تشکر شده 5,032 بار در 886 پست
    SETIZEN آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad72 نمایش پست ها

یاد فیلم ماسک میفتم

Motherboard : MSI Big Bang Marshal - B3 Processor : Intel Core i7 2600k
    Main Memory : G.SKILL Trident X Series 16GB (2 x 8GB) :D Graphics Card : MSI N580 GTX Lightning
    Cooling : Cooler Master V8 Power Supply : Thermaltake toughpowe 1350w
    <a href=http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg target=_blank rel=nofollow>http://och.boxup.ir/images/10685481067149458153.jpg</a>

16. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از SETIZEN تشکر کرده اند:

Agent 47 (3rd August 2014),mohammad72 (3rd August 2014),Optimus Prime (3rd August 2014),smrbh (3rd August 2014),TRIDENT (3rd August 2014)

OCH Member
    TRIDENT آواتار ها
    نام واقعی
    محسن
    تشکر شده 3,062 بار در 306 پست
    TRIDENT آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    سلام محمد جان ، انقدر ها هم که شما گفتی بد نیست
    مشکل بازی داستانش هست ، شخصیت پردازنی خیلی عالی داره بازی ، مخصوصا در نسخه جدید.
    اما یک مشکل بزرگی که داره تکنیک گرافیکی بازی هست ( جدا از اینکه یه عالمه اسلحه از همه جاش در میاره )
    این بازی سبک خشنی داره ، و نمیشه هنری حسابش مگر اینکه گرافیک بازی یا شخصیت های بازی بتونن کمک کنن.
    تنها بازی که راک..س..تار تولید کرد و لذت بردم L.A Noire بود .
    درود
    منم دقیقا مثل شما
    L.A. Noire یکی از اون محدود بازی هایی بود که من رو حسابی درگیر خودش کرد و همین یک هفته پیش تمومش کردم
    برای من یه سبک خاصی داشت این بازی...

Motherboard : Lenovo Z510 - Intel HM86 Processor : Intel Core i5 4200M @ 3.1 GHz
    Main Memory : 6GB RAMAXEL DDR3 1600 Graphics Card : NVIDIA GT 740M 2G GK208
    Cooling : DeepCool Multi-Core X6 Power Supply : Lenovo BAT20101001

18. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از TRIDENT تشکر کرده اند:

Agent 47 (3rd August 2014),mohammad72 (3rd August 2014),SETIZEN (3rd August 2014),smrbh (3rd August 2014)

Active Member
    Optimus Prime آواتار ها
    نام واقعی
    علی
    تشکر شده 891 بار در 229 پست
    Optimus Prime آنلاین نیست.
    راک ستار la noir رو پخش کرد.
    سازنده اش یکی دیگه بود.
    مکس پین رو هم یکی دیگه ساخت و معروف کرد.
    راکی باز پخشش کرد.
    شماره 3 رو هم که ساخت چیز خاصی نداشت.
    gta هم که ساخته شده برای خالی کردن عقدا هامون.
    بزنیم ،بترکونیم، بوق کنیم، ...... همه چی داره به غیر از محتوا.
    راکی فقط و فقط RDR رو ساخته که بازی ای نیومده که بتونه حتی نزدیکش هم بشه. همه چی تموم هست این بازی.

Motherboard Processor
    Cooling Power Supply

20. 5 کاربر بابت این ارسال مفید از Optimus Prime تشکر کرده اند:

Agent 47 (3rd August 2014),mohammad72 (3rd August 2014),SETIZEN (3rd August 2014),smrbh (3rd August 2014),TRIDENT (3rd August 2014)

Assistant
    mohammad72 آواتار ها
    نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 8,383 بار در 1,253 پست
    mohammad72 آنلاین نیست.
    درسته آقا فرشاد
    خیلی بازی خشنی هست و میشه گفت تنها هنر این سبک میتونه همون گرافیک بالای بازی باشه
    انصافا شماره ی پنجم این بازی هم خیلی خیلی تفاوت داره با نسخه های قبلی و همه چیز زیباتر شده از قبل
    من بیشتر با شماره ی چهارمش کار داشتم :D
    L. A. Noire هم خیلی قشنگ بود ولی بعضی وقتها خیلی معمایی میشد....خیلی سخت بود یه جاهاییش...اولین بازی ای بود که دیکشنری گوشیم همیشه دم دستم بود
    حالا اگر دوستان شنیده باشن، از اون معمایی تر سری جدید بازی شرلوک هلمز هست که امسال منتشر میشه...اسمش رو البته فراموش کردم ولی یه سایتی میخوندم، نوشته بود انقدر معمایی هست که خیلی ها بازی رو نا تموم میذارن

Motherboard : MSI A75A-G35 Processor : AMD Athlon II X4 631 @ 2.8
    Main Memory : Kingston Hyper Blue 2x4GB Dual-Channel @ 1730 Graphics Card : AMD Radeon 6790 XFX Edition @ 890/1140
    Cooling : GREEN Power Supply : Green GP530A-EU
    Metal Pro Clan

22. 4 کاربر بابت این ارسال مفید از mohammad72 تشکر کرده اند:

Agent 47 (3rd August 2014),Optimus Prime (3rd August 2014),smrbh (3rd August 2014),TRIDENT (3rd August 2014)

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین

LinkBacks (?)

1. 24th July 2013, 08:53 PM

کلمات کلیدی این موضوع